Орал қаласы бойынша жастар практикасын ұйымдастыру және қаржыландыру туралы
Батыс Қазақстан облысы Орал қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 15 желтоқсандағы № 3166 қаулысы. Батыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2012 жылғы 18 қантарда № 7-1-224 тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Орал қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 31 қаңтардағы № 162 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Орал қаласы әкімдігінің 31.01.2014 № 162 қаулысымен
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңын, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңын, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" қаулысын басшылыққа алып, жұмыспен қамту шараларын жүзеге асыру мақсатында, қала әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жастар практикасы техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі, жоғары білім берудің кәсіптік білім беру бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарының жиырма тоғыз жастан аспаған түлектері арасынан тіркелген жұмыссыздарға ұйымдастырылсын.
2. алынып тасталды - Батыс Қазақстан облысы Орал қаласы әкімдігінің 2012.05.31 № 1237 (алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
3. Жастар практикасын өткізуді қаржыландыру шаралары бюджет қаржысы есебінен жүзеге асырсын.
4. Орал қаласы әкімдігінің "Жоғары оқу орындарының, колледждер мен кәсіптік лицейлердің түлектерін әлеуметтік қорғау жөніндегі қосымша шаралар ұйымдастыру туралы" 2011 жылғы 31 наурыздағы № 584 (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7-1-206 тіркелген, 2011 жылғы 19 мамырдағы "Жайық үні" газетінде № 20 және 2011 жылғы 19 мамырдағы "Пульс города" газетінде № 20 жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
5. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
6. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары А. С. Сафималиевке жүктелсін.
Қала әкімі                       С. Оразов

Об организации и финансировании молодежной практики по городу Уральску
Постановление акимата города Уральска Западно-Казахстанской области от 15 декабря 2011 года № 3166. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 18 января 2012 года № 7-1-224. Утратило силу постановлением акимата города Уральска Западно-Казахстанской области от 31 января 2014 года № 162
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Уральска Западно-Казахстанской области от 31.01.2014 № 162
Руководствуясь Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", в целях осуществления мероприятий способствующих занятости населения, акимат города ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Организовать молодежную практику для зарегистрированных безработных из числа выпускников организаций образования, реализующих профессиональные образовательные программы технического и профессионального, послесреднего, высшего образования, не старше двадцати девяти лет.
2. исключен - Постановлением акимата города Уральска Западно-Казахстанской области от 31.05.2012 № 1237 (вводится в действие со дня официального опубликования).
3. Финансирования мероприятия по проведению молодежной практики осуществлять за счет бюджетных средств.
4. Постановление акимата города Уральска "Об организации дополнительных мер по социальной защите выпускников высших учебных заведений, колледжей и профессиональных лицеев" от 31 марта 2011 года  №584 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7-1-206, опубликованное 19 мая 2011 года в газете "Жайық үні" № 20 и 19 мая 2011 года в газете "Пульс города" № 20) признать утратившим силу.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
6. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Сафималиева А. С.
Аким города                            С. Оразов