Қазақстан Республикасы Парламенті Мәжілісінің және мәслихаттардың депутаттығына барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындарын белгілеу туралы
Батыс Қазақстан облысы Ақжайық ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 8 желтоқсандағы № 337 қаулысы. Батыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2011 жылғы 21 желтоқсанда № 7-2-126 тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Ақжайық ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 25 қаңтардағы N 31 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Ақжайық ауданы әкімдігінің 2012.01.25 № 31 Қаулысымен
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңын және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңын басшылыққа алып, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ақжайық аудандық сайлау комиссиясымен бірлесіп (келісім бойынша), Қазақстан Республикасы Парламенті Мәжілісінің және мәслихат депутаттығына барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындары, қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Ақжайық ауданының селолық округтерінің әкімдеріне үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындарын стендтермен, тақталармен, тұғырлықтармен жарақтандырылсын.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары М. Д. Жұматоваға жүктелсін.
Аудан әкімі                      А. Иманғалиев
КЕЛІСІЛДІ:
Аудандық сайлау
комиссиясының төрағасы
_____________С. Бакманов
08.12.2011 ж.
Ақжайық ауданы әкімдігінің
2011 жылғы 8 желтоқсандағы
№ 337 қаулысына қосымша
Қазақстан Республикасының Парламенті
Мәжілісінің және мәслихаттардың депутаттығына
барлық кандидаттар үшін үгіттік
баспа материалдарын орналастыру
орындары
Елді мекендер атаулары
Үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындары
1
Ақбұлақ ауылында
Ауылдық кітапханада және алдында
2
Ақсуат ауылында
Мәдениет үйі алдында және фойеде
3
Алмалы ауылында
Ауылдық кітапхана алдында
4
Алғабас ауылында
Ауылдық емхана алдында
5
Атамекен ауылында
Ауылдық клубта және алдында
6
Әтібек ауылында
Ауылдық кітапханада және алдында
7
Бударин ауылында
Мәдениет үйі алдында және фойеде
8
Бітік ауылында
Мектеп алдында
9
Бесоба ауылында
Ауылдық кітапханада және алдында
10
Битлеу ауылында
Мектеп алдында
11
Базаршолан ауылында
Мәдениет үйі алдында және фойеде
12
Базартөбе ауылында
Мәдениет үйі алдында және фойеде
13
Есім ауылында
Мектеп алдында
14
Есенсай ауылында
Мектеп алдында
15
Жамбыл ауылында
Мәдениет үйі алдында және фойеде
16
Жайық ауылында
Мәдениет үйі алдында және фойеде
17
Жаңажол ауылында
Ауылдық клубта және алдында
18
Жаңабұлақ ауылында
Мектеп алдында
19
Жантемір ауылында
Фельдшерлік пункт алдында
20
Жанама ауылында
Мәдениет үйі алдында және фойеде
21
Жаманқұдық ауылында
Мектеп алдында
22
Жолап ауылында
Ауылдық кітапханада және алдында
23
Жұбан ауылында
Мәдениет үйі алдында және фойеде
24
Қабыршақты ауылында
Мәдениет үйі алдында және фойеде
25
Қабыл ауылында
Мектеп алдында
26
Қарауылтөбе ауылында
Мәдениет үйі алдында және фойеде
27
Қадырқұл ауылында
Мектеп алдында
28
Қызылжар ауылында
Мектеп алдында
29
Кеңсуат ауылында
Ауылдық кітапханада және алдында
30
Коловертное ауылында
Ауылдық клубта және алдында
31
Қызылжар ауылында
Мектеп алдында
32
Қарағай ауылында
Мектеп алдында
33
Лбішін ауылында
Мәдениет үйі алдында және фойеде
34
Мерген ауылында
Мәдениет үйі алдында және фойеде
35
Мойылды ауылында
Ауылдық клубта және алдында
36
Тайпақ ауылында
Мәдениет үйі алдында және фойеде
37
Тегісжол ауылында
Мектеп алдында
38
Тоған ауылында
Ауылдық кітапхана алдында
39
Тінәлі ауылында
Мектеп алдында
40
Томпақ ауылында
Ауылдық клубта және алдында
41
Тасоба ауылында
Фельдшерлік пункт алдында
42
Сарман ауылында
Ауылдық кітапханада және алдында
43
Самал ауылында
Ауылдық кітапханада және алдында
44
Сайқұдық ауылында
Ауылдық клубта және алдында
45
Үшқұдық ауылында
Ауылдық клубта және алдында
46
Чапаев ауылында
Орталық базар ауданы
Жастар мәдениет орталығы үйі алдында
Аудандық орталық емхана алдында
47
Шабдаршап ауылында
Ауылдық клубта және алдында

Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов в депутаты Мажилиса Парламента и маслихатов Республики Казахстан
Постановление акимата Акжаикского района Западно-Казахстанской области от 8 декабря 2011 года № 337. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 21 декабря 2011 года № 7-2-126. Утратило силу - постановлением акимата Акжаикского района Западно-Казахстанской области от 25 января 2012 года № 31
Сноска. Утратило силу - Постановлением акимата Акжаикского района Западно-Казахстанской области от 25.01.2012 года № 31
Руководствуясь Конституционным Законом Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан" и Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан" от 23 января 2001 года, акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить совместно с районной избирательной комиссией (по согласованию) места для размещения агитационных печатных материалов всех кандидатов в депутаты Мажилиса Парламента и маслихатов Республики Казахстан согласно приложению.
2. Акимам сельских округов Акжаикского района оснастить места для размещения агитационных печатных материалов стендами, щитами, тумбами.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
4. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима района М. Д. Жуматовой.
Аким района                      А. Имангалиев
СОГЛАСОВАНО:
Председатель районной
избирательной комиссии
_____________С. Бакманов
08.12.2011 г.
Приложение к постановлению
акимата Акжаикского района
№ 337 от 8 декабря 2011 года
Места
для размещения агитационных печатных
материалов для всех кандидатов
в депутаты Мажилиса Парламента
и маслихатов Республики Казахстан
Наименование населенных пунктов
Места для размещения агитационных печатных материалов
1
село Акбулак
Перед зданием библиотеки
2
село Аксуат
Перед зданием Дом культуры и фойе
3
село Алмалы
Перед зданием библиотеки
4
село Алгабас
Перед зданием больницы
5
село Атамекен
Перед зданием сельского клуба
6
село Атибек
Перед зданием библиотеки
7
село Бударино
Перед зданием Дом культуры и фойе
8
село Битик
Перед зданием школы
9
село Бесоба
Перед зданием библиотеки
10
село Битлеу
Перед зданием школы
11
село Базаршолан
Перед зданием Дом культуры и фойе
12
село Базартюба
Перед зданием Дом культуры и фойе
13
село Есим
Перед зданием школы
14
село Есенсай
Перед зданием школы
15
село Жамбыл
Перед зданием Дом культуры и фойе
16
село Жайык
Перед зданием Дом культуры и фойе
17
село Жанажол
Перед зданием сельского клуба
18
село Жанабулақ
Перед зданием школы
19
село Жантемир
Перед зданием библиотеки
20
село Жанама
Перед зданием дом культуры и фойе
21
село Жаманкудық
Перед зданием школы
22
село Жолап
Перед зданием библиотеки
23
село Жубан
Перед зданием Дом культуры и фойе
24
село Кабыршакты
Перед зданием Дом культуры и фойе
25
село Кабыл
Перед зданием школы
26
село Карауылтюба
Перед зданием Дом культуры и фойе
27
село Кадырқул
Перед зданием школы
28
село Кызылжар
Перед зданием школы
29
село Кенсуат
Перед зданием библиотеки
30
село Коловертное
Перед зданием сельского клуба
31
село Кызылжар
Перед зданием школы
32
село Карагай
Перед зданием школы
33
село Лбищенск
Перед зданием Дом культуры и фойе
34
село Мерген
Перед зданием Дом культуры и фойе
35
село Мойылды
Перед зданием сельского клуба
36
село Тайпақ
Перед зданием Дом культуры и фойе
37
село Тегисжол
Перед зданием школы
38
село Тоган
Перед зданием библиотеки
39
село Тинали
Перед зданием школы
40
село Томпак
Перед зданием сельского клуба
41
село Тасоба
Перед зданием школы
42
село Сарман
Перед зданием библиотеки
43
село Самал
Перед зданием библиотеки
44
село Сайкудук
Перед зданием сельского клуба
45
село Ушкудук
Перед зданием сельского клуба
46
село Чапаево
Район центрального рынка
Перед зданием центра молодежной культуры
Перед зданием районной центральной поликлиники
47
с. Шабдаршап
Перед зданием сельского клуба