Бөрлі аудандық мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы N 24-1 "2011-2013 жылдарға арналған Бөрлі ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Бөрлі аудандық мәслихатының 2011 жылғы 8 сәуірдегі N 27-1 шешімі. Батыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2011 жылғы 27 сәуірде N 7-3-110 тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Бөрлі аудандық мәслихатының 2011 жылғы 13 желтоқсандағы № 32-7 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Бөрлі аудандық мәслихатының 13.12.2011 № 32-7 шешімімен
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 104-бабының 5-тармағына, 106-бабының 1-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес және аудан әкімінің оң тұжырымын есепке ала отырып, Бөрлі аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Бөрлі аудандық мәслихатының "2011-2013 жылдарға арналған Бөрлі ауданының бюджеті туралы" 2010 жылғы 22 желтоқсандағы N 24-1 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 7-3-106 тіркелген, 2011 жылғы 14 қаңтардағы "Бөрлі жаршысы-Бурлинские вести" газетінде N 4-5 жарияланған), келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1) тармақшадағы "5 164 415" деген сандар "5 888 470" сандарымен ауыстырылсын;
"4 437 412" деген сандар "4 733 030" сандарымен ауыстырылсын;
"577 019" деген сандар "1 021 838" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы "5 200 023" деген сандар "5 880 659" сандарымен өзгертілсін;
3) тармақшадағы "51 900" деген сандар "42 526" сандарымен ауыстырылсын;
"35 608" деген сандар "58 908" сандарымен ауыстырылсын;
"0" деген сан "16 382 мың теңге" сандарымен және сөздермен ауыстырылсын;
5) тармақшадағы "-35 608" деген сандар "-34 715" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 34 715 мың теңге;
қарыздар түсімі – 35 608 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 1 781 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары - 888 мың теңге.";
2) 3 тармақта:
жетінші абзацтағы "12 018" деген сандар "10 025" сандарымен ауыстырылсын;
оныншы абзацтағы "50 000" деген сандар "80 000" сандарымен ауыстырылсын;
он екінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын салуға және (немесе) сатып алуға - 406 860 мың теңге, соның ішінде "Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы" бойынша құрылысты несиелендіруге - 294 000 мың теңге;";
келесі мазмұндағы он төртінші, он бесінші, он алтыншы, он жетінші абзацтармен толықтырылсын:

О внесении изменений и дополнений в решение Бурлинского районного маслихата от 22 декабря 2010 года N 24-1 "О бюджете Бурлинского района на 2011-2013 годы"
Решение Бурлинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 8 апреля 2011 года N 27-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 27 апреля 2011 года N 7-3-110. Утратило силу решением Бурлинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 13 декабря 2011 года № 32-7
Сноска. Утратило силу решением Бурлинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 13.12.2011 года № 32-7
В соответствии с пунктом 5 статьи 104, пунктом 1 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, а также с учетом положительного заключения акима района, Бурлинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Бурлинского районного маслихата "О бюджете Бурлинского района на 2011-2013 годы" от 22 декабря 2010 года N 24-1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 7-3-106, опубликовано 14 января 2011 года в газете "Бөрлі жаршысы-Бурлинские вести" N 4-5) следующие изменения:
1) в пункте 1:
подпункте 1) цифру "5 164 415" заменить цифрой "5 888 470";
цифру "4 437 412" заменить цифрой "4 733 030";
цифру "577 019" заменить цифрой "1 021 838";
подпункте 2) цифру "5 200 023" заменить цифрой "5 880 659";
подпункте 3) цифру "51 900" заменить цифрой "42 526";
цифру "35 608" заменить цифрой "58 908";
"0" заменить цифрой и словами "16 382 тыс. тенге";
подпункте 5) цифру "-35 608" заменить цифрой "-34 715";
подпункт 6) изложить в следующей редакции:
"6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 34 715 тыс. тенге;
поступление займов - 35 608 тыс. тенге;
погашение займов - 1 781 тыс. тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 888 тыс. тенге.";
2) в пункте 3:
в абзаце седьмом цифру "12 018" заменить цифрой "10 025";
в абзаце десятом цифру "50 000" заменить цифрой "80 000";
абзац двенадцатый изложить в следующей редакции:
"кредитование на строительство и (или) приобретение жилья - 406 860 тыс. тенге, в том числе: по "Программе занятости 2020" - 294 000 тыс. тенге;";
дополнить абзацами четырнадцатым, пятнадцатым, шестнадцатым, семнадцатым следующего содержания:

"мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының көлемін ұлғайтуға - 16 869 мың теңге;
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде инженерлік- коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға - 84 000 мың теңге;
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде жеке меншік кәсіпкерлікті қолдауға - 12 480 мың теңге;
"Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы" шеңберінде жұмыспен қамту орталықтарын құруға - 9 463 мың теңге.";

"на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию, учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования - 16 869 тыс. тенге;
на развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020" - 84 000 тыс. тенге;
на поддержку частного предпринимательства в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020" - 12 480 тыс. тенге;
на создание центров занятости в рамках "Программы занятости 2020" - 9 463 тыс. тенге.";