Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы № 26-1 "Бөкей ордасы ауданының 2011-2013 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 2011 жылғы 6 сәуірдегі № 28-1 шешімі. Батыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2011 жылғы 26 сәуірде № 7-4-117 тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 2012 жылғы 23 қаңтардағы № 1-4 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 2012.01.23 № 1-4 Шешімімен
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2011 жылғы 15 наурыздағы № 30-1 "Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2010 жылғы 13 желтоқсандағы № 28-2 "2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" (нормативтік құқтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3060 тіркелген) шешімін басшылыққа ала отырып, аудандық мәслихатты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Бөкей ордасы аудандық мәслихатының "Бөкей ордасы ауданының 2011-2013 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2010 жылдың 22 желтоқсандағы № 26-1 шешіміне (нормативтік құқтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7-4-114 тіркелген, 2011 жылғы 11-17 қаңтардағы "Орда жұлдызы" газетінің № 3 жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1) тармақшадағы "1 717 792" деген сандар "1 739 305" деген сандармен ауыстырылсын;
"1 539 646" деген сандар "1 561 159" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы "1 717 792" деген сандар "1 756 679" деген сандармен ауыстырылсын;
3) тармақшадағы "таза бюджеттік кредиттеу" жолындағы "18 694" деген сан "27 786" деген санмен ауыстырылсын;
"бюджеттік кредиттер" жолындағы "18694" деген сан "27786" деген санмен ауыстырылсын;
5) тармақшадағы "-18 694" деген сандар "-45 160" деген сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшадағы:
бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) "18 694" деген сандар "45 160" деген сандармен ауыстырылсын;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары "0" деген сан "26 466" деген сандармен ауыстырылсын;
2) 3-тармақта:
"245 664" деген сандар "267 177" деген сандармен ауыстырылсын;
бесінші абзацта орыс тіліндегі мәтініне түбету енгізілді, мемлекеттік тіліндегі мәтіні өзгермейді;
жетінші абзацта "22 490" деген сандар "26 866" деген сандармен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы он жетінші, он сегізінші, он тоғызыншы абзацтармен толықтырылсын:

О внесении изменений и дополнений в решение Бокейординского районного маслихата от 22 декабря 2010 года № 26-1 "О бюджете на 2011-2013 годы Бокейординского района"
Решение Бокейординского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 6 апреля 2011 года № 28-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 26 апреля 2011 года № 7-4-117. Утратило силу - решением Бокейординского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 23 января 2012 года № 1-4
Сноска. Утратило силу - Решением Бокейординского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 23.01.2012 № 1-4
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, руководствуясь решением Западно-Казахстанского областного маслихата от 15 марта 2011 года № 30-1 "О внесении изменений дополнений в решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2010 года № 28-2 "Об областном бюджете на 2011-2013 годы" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативых правовых актов за № 3060) очередная сессия районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Бокейординского районного маслихата "О бюджете на 2011-2013 годы Бокейординского района" от 22 декабря 2010 года № 26-1 (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативно правовых актов за № 7-4-114, опубликованное 11-17 января 2011 года в газете "Орда жұлдызы" № 3) следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1) цифры "1 717 792" заменить цифрами "1 739 305";
цифры "1 539 646" заменить цифрами "1 561 159";
в подпункте 2) цифры "1 717 792" заменить цифрами "1 756 679";
в подпункте 3) "чистые бюджетные кредитования" цифры "18 694" заменить цифрами "27 786";
"бюджетные кредиты" цифры "18 694" заменить цифрами "27 786";
в подпункте 5) цифры "-18 694" заменить цифрами "-45 160";
в подпункте 6):
в строке "финансирование дефицита (использование профицита) бюджета" цифры "18 694" заменить цифрами "45 160";
в строке "используемые остатки бюджетных средств" цифры "0" заменить цифрами "26 466";
2) в пункте 3:
цифры "245 664" заменить цифрами "267 177";
в абзаце пятом цифру "3 846" заменить цифрами " 3675";
в абзаце седьмом цифры "22 490" заменить цифрами "26 866";
дополнить абзацами семнадцатым, восемнадцатым, девятнадцатым следующего содержания:

"мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының көлемін - 6 531 мың теңге;
"Бизнестің жол картасы – 2020" бағдарламасы шеңберінде жеке меншік кәсіпкерлікті қолдауға – 3 900 мың теңге;
жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде жұмыспен қамту орталықтарын құруға" - 6 706 мың теңге.»;
3) аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

"на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию, учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования - 6 531 тыс. тенге;
на поддержку частного предпринимательства в рамках программы "Дорожная карта бизнеса – 2020" - 3 900 тыс. тенге;
на создание центров занятости в рамках "Программы занятости 2020" – 6 706 тыс. тенге.";
3) приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.