Жаңақала аудандық мәслихатының 2010 жылғы 27 желтоқсандағы № 26-1 "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Жаңақала аудандық мәслихатының 2011 жылғы 13 сәуірдегі № 27-2 шешімі. Батыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2011 жылғы 29 сәуірде № 7-5-127 тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Жаңақала аудандық мәслихатының 2012 жылғы 19 сәуірдегі № 2-20 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Жаңақала аудандық мәслихатының 2012.04.19 № 2-20 Шешімімен
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Жаңақала аудандық мәслихатының 2010 жылғы 27 желтоқсандағы № 26-1 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7-5-125 нөмірімен тіркелген, 2011 жылғы 22 қаңтардағы, 2011 жылғы 29 қаңтардағы, 2011 жылғы 8 наурыздағы, 2011 жылғы 12 наурыздағы, 2011 жылғы 22 наурыздағы, 2011 жылғы 26 наурыздағы аудандық "Жаңарған өңір" газетінде № 4, № 5-6, № 12, № 13, № 14, № 15 жарияланған), келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1) тармақшадағы:
"1 930 768" деген сан "1 955 392" деген санмен ауыстырылсын;
"1 485 041" деген сан "1 509 665" деген санмен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы:
"1 930 768" деген сан "1 960 934" деген санмен ауыстырылсын;
3) тармақшадағы:
"таза бюджеттік несиелендіру" жолын "31 481 мың теңге" деген сандармен және сөздермен толықтырылсын;
"бюджеттік несиелер" жолындағы "0" деген сан "31 481" деген санмен ауыстырылсын;
5) тармақшадағы:
"0" деген сан "-37 023" деген санмен ауыстырылсын;
6) тармақшадағы:
"бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)" жолындағы "0" деген сан "37 023" деген санмен ауыстырылсын;
"қарыздар түсімі" жолындағы "0" деген сан "24 035" деген санмен ауыстырылсын;
"қарыздарды өтеу" жолындағы "0" деген сан "11 241" деген санмен ауыстырылсын;
"бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары" жолындағы "0" деген сан "24 229" деген санмен ауыстырылсын;
2) аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                  С. Хайырбеков
Аудандық мәслихат хатшысы        Р. Саматов
Аудандық мәслихаттың
2011 жылғы 13 сәуірдегі
№ 27-2 шешіміне 1 қосымша
Аудандық мәслихаттың
2010 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 26-1 шешіміне 1 қосымша
2011 жылға арналған аудандық бюджет
мың теңге
Санаты
Сомасы
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
І. Кірістер

О внесении изменений и дополнений в решение Жангалинского районного маслихата от 27 декабря 2010 года № 26-1 "О районном бюджете на 2011-2013 годы"
Решение Жангалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 13 апреля 2011 года № 27-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 29 апреля 2011 года № 7-5-127. Утратило силу - решением Жангалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 19 апреля 2012 года № 2-20
Сноска. Утратило силу - Решением Жангалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 19.04.2012 № 2-20
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата "О районном бюджете на 2011-2013 годы" от 27 декабря 2010 года № 26-1 (зарегистированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7-5-125, опубликованное 22 января 2011 года, 29 января 2011 года, 8 марта 2011 года, 12 марта 2011 года, 22 марта 2011 года, 26 марта 2011 года районном газете "Жаңарған өңір" № 4, № 5-6, № 12, № 13, № 14, № 15), следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
цифру "1 930 768" заменить цифрой "1 955 392";
цифру "1 485 041" заменить цифрой "1 509 665";
в подпункте 2):
цифру "1 930 768" заменить цифрой "1 960 934";
в подпункте 3):
строку "чистое бюджетное кредитование" дополнить словами и цифрами "31 481 тыс. тенге";
в строке "бюджетные кредиты" цифру "0" заменить цифрой "31 481";
в подпункте 5):
цифру "0" заменить цифрой "-37 023";
в подпункте 6):
в строке "финансирование дефицита (использование профицита) бюджета" цифру "0" заменить цифрой "37 023";
в строке "поступление займов" цифру "0" заменить цифрой "24 035";
в строке "погашение займов" цифру "0" заменить цифрой "11 241";
в строке "используемые остатки бюджетных средств" цифру "0" заменить цифрой "24 229";
2) приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению;
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии              С. Хайырбеков
Секретарь районного маслихата    Р. Саматов
Приложение 1
к решению районного маслихата
№ 27-2 от 13 апреля 2011 года
Приложение 1
к решению районного маслихата
№ 26-1 от 27 декабря 2010 года
Районный бюджет на 2011 год
тыс. тенге
Категория
Сумма
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
І. Доходы