Қазақстан Республикасы Парламенті Мәжілісі және мәслихат депутаттығына барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындарын белгілеу туралы
Батыс Қазақстан облысы Жаңақала ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 30 желтоқсандағы № 287 қаулысы. Батыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2012 жылғы 11 қаңтарда № 7-5-138 тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Жаңақала ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 20 қаңтардағы № 26 қаулысымен.
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Жаңақала ауданы әкімдігінің 2012.01.20 № 26 Қаулысымен
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңының 28 бабына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабына сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жаңақала аудандық сайлау комиссиясымен бірлесіп (келісім бойынша), Қазақстан Республикасы Парламенті Мәжілісі және мәслихат депутаттығына барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындары қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Барлық ауылдық округтердің әкімдері үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындарын стендтермен, тақталармен, тұғырлықтармен жарақтандырсын.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Л. Хайретдинов
КЕЛІСІЛДІ:
Жаңақала аудандық сайлау
комиссиясының төрағасы
_____________М. Т. Жумалиев
30.12.2011 ж.
Жаңақала ауданы әкімдігінің
2011 жылғы 30 желтоқсандағы
№ 287 қаулысына қосымша
Қазақстан Республикасы Парламенті Мәжілісі
және мәслихат депутаттығына барлық кандидаттар
үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру
орындары
Ауылдық округ атауы
Елді мекен атауы
Үгіттік баспа материалдарын орналастыру орыны
1
Жаңақала
Жаңақала
Мәдениет үйі ғимаратының алдында
2
Бірлік
Бірлік
Ауылдық клуб ғимаратының алдында
3
Ақбалшық
Фельдшерлік пункт ғимаратының алды
4
Үшкемпір
Фельдшерлік пункт ғимаратының алды
5
Жаңақазан
Жаңақазан
Ауылдық клуб ғимаратының алдында
6
Жуалыой
Негізгі орта білім беретін мектеп ғимаратының алдында
7
Жаңажол
Жаңажол
Ауылдық клуб ғимаратының алдында
8
Саркөл
Негізгі орта білім беретін мектеп ғимаратының алдында
9
Кіші Айдархан
Бастауыш білім беретін мектеп ғимаратының алдында
10
Мастексай
Мастексай
Ауылдық клуб ғимаратының алдында
11
Мухор
Негізгі орта білім беретін мектеп ғимаратының алдында
12
Копжасар
Копжасар
Ауылдық клуб ғимаратының алдында
13
Салтанат
Бастауыш білім беретін мектеп ғимаратының алдында
14
Саралжын
Бастауыш білім беретін мектеп ғимаратының алдында
15
Қызылоба
Қызылоба
Ауылдық клуб ғимаратының алдында
16
Жангелді
Бастауыш білім беретін мектеп ғимаратының алдында
17
Айтпай
Бастауыш білім беретін мектеп ғимаратының алдында
18
С. Мендешев
С. Мендешев
Ауылдық клуб ғимаратының алдында
19
Пятимар
Пятимар
Ауылдық клуб ғимаратының алдында
20
Аккус
Бастауыш білім беретін мектеп ғимаратының алдында
21
Борык
Бастауыш білім беретін мектеп ғимаратының алдында
22
Плантация
Бастауыш білім беретін мектеп ғимаратының алдында

Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов в депутаты Мажилиса Парламента и маслихатов Республики Казахстан
Постановление акимата Жангалинского района Западно-Казахстанской области от 30 декабря 2011 года № 287. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 11 января 2012 года за № 7-5-138. Утратило силу - постановлением акимата Жангалинского района Западно-Казахстанской области от 20 января 2012 года № 26
Сноска. Утратило силу - Постановлением акимата Жангалинского района Западно-Казахстанской области от 20.01.2012 № 26
В соответствии статьи 28 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан" и статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить совместно с Жангалинской районной избирательной комиссией (по согласованию) места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов в депутаты Мажилиса Парламента и маслихатов Республики Казахстан согласно приложению.
2. Акимам аульных округов оснастить места для размещения агитационных печатных материалов стендами, щитами, тумбами.
3. Данное постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким района                      Л. Хайретдинов
СОГЛАСОВАНО:
Председатель Жангалинской
районной избирательной
комиссии
_____________М. Т. Жумалиев
30.12.2011 г.
Приложение
к постановлению акимата
Жангалинского района
от 30 декабря 2011 года № 287
Места
для размещения агитационных печатных материалов
для всех кандидатов в депутаты Мажилиса
Парламента и маслихатов Республики Казахстан
Наименование аульного округов
Наименование населенного пункта
Места для размещения агитационных печатных материалов
1
Жангалинский
Жанакала
Перед зданием Дома культуры
2
Брликский
Брлик
Перед зданием аульного клуба
3
Акбалшык
Перед зданием фельдшерского пункта
4
Уш кемпир
Перед зданием фельдшерского пункта
5
Жанаказанский
Жанаказан
Перед зданием аульного клуба
6
Жуалыой
Перед зданием школы основного среднего образования
7
Жанажолский
Жанажол
Перед зданием аульного клуба
8
Саркол
Перед зданием школы основного среднего образования
9
Киши Айдархан
Перед зданием школы начального образования
10
Мастексайский
Мастексай
Перед зданием аульного клуба
11
Мухор
Перед зданием школы основного среднего образования
12
Копжасарский
Копжасар
Перед зданием аульного клуба
13
Салтанат
Перед зданием школы начального образования
14
Саралжын
Перед зданием школы начального образования
15
Кызылобинский
Кызылоба
Перед зданием аульного клуба
16
Жангелди
Перед зданием школы начального образования
17
Айтпай
Перед зданием школы начального образования
18
С. Мендешевский
С. Мендешев
Перед зданием аульного клуба
19
Пятимарский
Пятимар
Перед зданием аульного клуба
20
Аккус
Перед зданием школы начального образования
21
Борык
Перед зданием школы начального образования
22
Плантация
Перед зданием школы начального образования