Зеленов аудандық мәслихатының 2010 жылдың 22 желтоқсандағы N 29-1 "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Зеленов аудандық мәслихаттың 2011 жылғы 4 шілдедегі N 34-1 шешімі. Батыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2011 жылғы 12 шілдеде N 7-7-127 тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Зеленов аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 16 наурыздағы N 2-3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Зеленов аудандық мәслихаттың 2012.03.16 N 2-3 Шешімімен
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы N 95-IV Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы N 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін өзі басқару туралы" Заңына, Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2011 жылғы 21 маусымдағы N 33-2 "Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2010 жылғы 13 желтоқсандағы N 28-2 "2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 3061 тіркелген) сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Зеленов аудандық мәслихатының "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2010 жылғы 22 желтоқсандағы N 29-1 шешіміне (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 7-7-123 тіркелген, 2011 жылғы 15 қаңтардағы, 2011 жылғы 22 қаңтардағы "Ауыл тынысы" газетінің N 3, N 4 жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1) тармақшадағы "3 811 493" деген сан "4 446 687" деген санмен ауыстырылсын;
"3 016 853" деген сан "3 652 047" деген санмен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы "4 240 270" деген сан "4 875 464" деген санмен ауыстырылсын;
2) 3 тармақта:
бірінші абзацтағы "1 054 749" деген сан "1 464 773" деген санмен ауыстырылсын;
оныншы абзацтағы "36 320" деген сан "10 465" деген санмен ауыстырылсын;
он жетінші абзацтағы "9 463" деген сан "8 121" деген санмен ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы он сегізінші, он тоғызыншы абзацтармен толықтырылсын:
"Асан ауылындағы 230 орынға мектеп құрылысына - 429 871 мың теңге;
үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз етуге - 7 350 мың теңге.";
үшінші бөлігінде:
бірінші абзацтағы "105 129" деген сан "330 299" деген санмен ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы жетінші абзацпен толықтырылсын:

О внесении изменений и дополнений в решение Зеленовского районного маслихата от 22 декабря 2010 года N 29-1 "О районном бюджете на 2011-2013 годы"
Решение Зеленовского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 4 июля 2011 года N 34-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 12 июля 2011 года N 7-7-127. Утратило силу - решением Зеленовского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 16 марта 2012 года N 2-3
Сноска. Утратило силу - Решением Зеленовского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 16.03.2012 N 2-3
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года N 95-IV, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года N 148 и решением Западно-Казахстанского областного маслихата от 21 июня 2011 года N 33-2 "О внесении изменений и дополнений в решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2010 года N 28-2 "Об областном бюджете на 2011-2013 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 3061) районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Зеленовского районного маслихата "О районном бюджете на 2011–2013 годы" от 22 декабря 2010 года N 29–1 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 7–7–123, опубликованное 15 января 2011 года, 22 января 2011 года в газете "Ауыл тынысы" N 3, N 4) следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1) цифру "3 811 493" заменить цифрой "4 446 687";
цифру "3 016 853" заменить цифрой "3 652 047";
в подпункте 2) цифру "4 240 270" заменить цифрой "4 875 464";
2) в пункте 3:
в абзаце первом цифру "1 054 749" заменить цифрой "1 464 773";
в абзаце десятом цифру "36 320" заменить цифрой "10 465";
в абзаце семнадцатом цифру "9 463" заменить цифрой "8 121";
дополнить абзацами восемнадцатым, девятнадцатым следующего содержания:
"на строительство школы на 230 мест в поселке Асан – 429 871 тыс. тенге;
на обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей - инвалидов, обучающихся на дому - 7 350 тыс. тенге.";
в части третьей:
в абзаце первом цифру "105 129" заменить цифрой "330 299";
дополнить абзацем седьмым следующего содержания: