2011 жылдың сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында азаматтарды мерзімді әскери қызметке шақыруды ұйымдастыру және қамтамасыз ету туралы
Батыс Қазақстан облысы Зеленов ауданы әкімдінің 2011 жылғы 24 маусымдағы № 344 қаулысы. Батыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2011 жылғы 21 шілдеде № 7-7-128 тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Зеленов ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 27 қаңтардағы N 9 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Зеленов ауданы әкімдігінің 2012.01.27 қаңтардағы N 9 Қаулысымен
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі "Әскери міндеттілік және әскери қызмет туралы" Заңдарын басшылыққа ала отырып, Қазақстан Республикасы Президентінің 2011 жылдың 3 наурыздағы № 1163 "Белгіленген әскери қызмет мерзімін өткерген мерзімді әскери қызметтегі әскери қызметшілерді запасқа шығару және Қазақстан Республикасының азаматтарын 2011 жылдың сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында кезекті мерзімді әскери қызметке шақыру туралы" Жарлығы, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылдың 11 наурыздағы № 250 "Белгіленген әскери қызмет мерзімін өткерген мерзімді әскери қызметтегі әскери қызметшілерді запасқа шығару және Қазақстан Республикасының азаматтарын 2011 жылдың сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында кезекті мерзімді әскери қызметке шақыру туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2011 жылғы 3 наурыздағы № 1163 Жарлығын іске асыру туралы" қаулысына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Батыс Қазақстан облысы Зеленов ауданының Қорғаныс істері жөніндегі бөлімі" мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша) арқылы әскерге шақыруды кейінге қалдыруға немесе босатуға құқығы жоқ он сегіз жастан жиырма жеті жасқа дейінгі ер азаматтар, сондай-ақ оқу орындарынан шығарылған, жиырма жеті жасқа толмаған және әскерге шақыру бойынша белгіленген әскери қызмет мерзімдерін өткермеген азаматтарды 2011 жылдың сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында мерзімді әскери қызметке шақыру ұйымдастырылсын және қамтамасыз етілсін.
2. Аудандық шақыру комиссиясының құрамы қосымшаға сәйкес құрылсын. Аудандық шақыру комиссиясының құрамында аудандық медициналық комиссия құрылсын.
3. Азаматтарды әскери қызметке шақыруды өткізу кестесі бекітілсін.
4. Ауылдық округ әкімдері азаматтарды шақыру комиссиясынан өту үшін жеткізуді және оларды әскери қызмет өткеру үшін жөнелтуді қамтамасыз етсін.
5. Батыс Қазақстан облысының әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Зеленов ауданының орталық ауруханасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны (келісім бойынша) және Батыс Қазақстан облысының әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Зеленов ауданының ауруханасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны (келісім бойынша) азаматтарды әскери қызметке шақыру кезінде медициналық куәландырудан өткізуге дәрі-дәрмекпен, құрал-сайманмен, медицина және шаруашылық мүлкімен қамтамасыз ету ұсынылсын.

Об организации и обеспечении призыва граждан на срочную воинскую службу в апреле-июне и октябре-декабре 2011 года
Постановление акимата Зеленовского района Западно-Казахстанской области от 24 июня 2011 года № 344. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 21 июля 2011 года № 7-7-128. Утратило силу - постановлением акимата Зеленовского района Западно-Казахстанской области 27 января 2012 года № 9
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Зеленовского района Западно-Казахстанской области 27.01.2012 № 9
Руководствуясь Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлений и самоуправлении в Республики Казахстан", от 8 июля 2005 года "О воинской обязанности и воинской службе", Указом Президента Республики Казахстан от 3 марта 2011 года № 1163 "Об увольнении в запас военнослужащих срочной воинской службы, выслуживших установленный срок воинской службы, и очередном призыве граждан Республики Казахстан на срочную воинскую службу в апреле-июне и октябре-декабре 2011 года", постановлением Правительства Республики Казахстан от 11 марта 2011 года № 250 "О реализации Указа Президента Республики Казахстан от 3 марта 2011 года  № 1163 "Об увольнении в запас военнослужащих срочной воинской службы, выслуживших установленный срок воинской службы, и очередном призыве граждан Республики Казахстан на срочную воинскую службу в апреле-июне и октябре-декабре 2011 года", акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Организовать и обеспечить через государственное учреждение "Отдел по делам обороны Зеленовского района Западно-Казахстанской области" (по согласованию) призыв на срочную воинскую службу в апреле-июне и октябре-декабре 2011 года граждан мужского пола в возрасте от восемнадцати до двадцати семи лет, не имеющих права на отсрочку или освобождение от призыва, а также граждан отчисленных из учебных заведений, не достигших двадцати семи лет и не выслуживших установленные сроки воинской службы по призыву.
2. Образовать состав районной призывной комиссии согласно приложению. В составе районной призывной комиссии создать районную медицинскую комиссию.
3. Утвердить график проведения призыва граждан на воинскую службу.
4. Акимам аульных округов обеспечить доставку граждан для прохождения призывной комиссии и отправку их для прохождения воинской службы.
5. Рекомендовать государственному коммунальному казенному предприятию "Зеленовская районная центральная больница" Управления здравоохранения акимата Западно-Казахстанской области (по согласованию) и государственному коммунальному казенному предприятию "Зеленовская районная больница" Управления здравоохранения акимата Западно-Казахстанской области (по согласованию) обеспечить медикаментами, инструментарием, медицинским и хозяйственным имуществом для проведение медицинского освидетельствования граждан при призыве на воинскую службу.

6. "Батыс Қазақстан облысы Ішкі істер департаментінің Зеленов ауданының ішкі істер бөлімі" мемлекеттік мекемесіне (келісім бойынша) әскери қызметке шақырудан жалтарған адамдарды шақыру учаскелеріне жеткізуді, сондай-ақ әскерге шақырылушылардың жөнелтілуі және кетуі кезінде қоғамдық тәртіптің сақталуын қамтамасыз ету ұсынылсын.
7. "Зеленов ауданының экономика және қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесі азаматтарды мерзімді әскери қызметке шақыруды өткізуге байланысты шараларды жергілікті бюджет қаражаты есебінен қаржыландырылсын.
8. "2010 жылдың сәуiр-маусымында және қазан-желтоқсанында азаматтарды кезектi мерзiмдi әскери қызметке шақыруды туралы" Зеленов аудан әкiмдiгiнiң 2010 жылғы 30 сәуiрдегi № 199 қаулысының (Нормативтiк құқықтық актiлердi мемлекеттiк тiркеу тiзiлiмiнде № 7-7-112 болып тiркелген, 2010 жылғы 19 маусымда "Ауыл тынысы" газетінде № 25 жарияланды) күшi жойылды деп танылсын.
9. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Г. М. Құлжановаға жүктелсін.
10. Осы қаулы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі және 2011 жылдың 1 сәуірінен бастап туындаған құқықтық қатынастарға таратылады.
Аудан әкімі                      Ғ. Қапақов
КЕЛІСІЛДІ:
Батыс Қазақстан облысының
әкімдігі денсаулық сақтау
басқармасының "Зеленов
ауданының орталық ауруханасы"
мемлекеттік коммуналдық
қазыналық кәсіпорнының
директоры
_____________А. Өтепбаев
24.06.2011 ж.
Батыс Қазақстан облысының
әкімдігі денсаулық сақтау
басқармасының "Зеленов
ауданының ауруханасы"
мемлекеттік коммуналдық
қазыналық кәсіпорнының
директоры
_____________Ғ. Ислямов
24.06.2011 ж.
Батыс Қазақстан облысы
ішкі істер департаменті
Зеленов ауданының ішкі
істер бөлімінің бастығы
полковник
_____________Ж. Жұмағалиев
24.06.2011 ж.
Батыс Қазақстан облысы
Зеленов ауданының Қорғаныс
істері жөніндегі бөлімінің
бастығы, майор
_____________М. Есенов
24.06.2011 ж.
Аудан әкімдігінің
2011 жылғы 24 маусымдағы
№ 344 қаулысына қосымша
Аудандық шақыру комиссиясының құрамы:
Марат Владимирұлы Есенов
Зеленов ауданның қорғаныс істері жөніндегі бөлім бастығы, комиссия төрағасы (келісім бойынша)
Армат Амангелдіұлы Байғазиев
Зеленов ауданының ішкі саясат бөлімінің бастығы, комиссия төрағасының орынбасары
Комиссия мүшелері:
Рафик Газимжанович Қадыров
Зеленов ауданының ішкі істер бөлімінің бастығының орынбасары, комиссия мүшесі (келісім бойынша)
Хойсы Ғилманқызы Аюпова
Зеленов ауданының орталық аурухана директорының орынбасары Переметный ауылы медициналық, комиссия төрайымы (келісім бойынша)
Жанетта Саберлиевна Бисенбаева
Зеленов ауданының аурухана дәрігер - терапевт Дариян ауылы, медициналық комиссия төрайымы (келісім бойынша)
Гүлдана Талгатовна Айткалиева
Зеленов ауданның орталық аурухана медбикесі, Переметный ауылы комиссия хатшысы
Гулмира Каиржановна Есенгарина
Зеленов ауданының аурухана медбикесі Дариян ауылы, комиссия хатшысы
Аудандық әскерге шақыру комиссиясының
резервтік құрамы
Гуляев Юрий Александрович
Зеленов ауданының қорғаныс істері жөніндегі бөлім бастығының орынбасары, комиссия төрағасы (келісім бойынша)
Ақаев Нұрлан Бақтығалиұлы
Зеленов ауданының кәсіпкерлік және ауыл шаруашылық бөлімінің бастығы, комиссия төрағасының орынбасары
Комиссия мүшелері:
Кереев Мұрат Отарбайұлы
Зеленов ауданының ішкі істер бөлімінің бастығының орынбасары, комиссия мүшесі (келісім бойынша)
Тналиева Дариға Уалиахметқызы
Зеленов ауданының орталық ауруханасының дәрігері-терапевті Переметный ауылы медициналық комиссия төрайымы, (келісім бойынша)
Нұркасимова Қарылға Аманқосқызы
Зеленов ауданының аурухана дәрігері-терапевті Дарьян ауылы, медициналық комиссия төрайымы
Надеркулова Райгүл Халимуллаевна
Зеленов ауданының аурухана медбикесі, комиссия хатшысы
Аудандық медициналық комиссияның құрамы:
Медициналық комиссияның төрағасы, дәрігер
Дәрігер мамандар:
Хирург
Офтальмолог
Невропатолог
Дерматолог
Стоматолог
Отоларинголог
Терапевт
Психиатр
Фтизиатр
Аудан әкімдігінің
2011 жылғы 24 маусымдағы
№ 344 қаулысымен бекітілген
Азаматтарды әскери қызметке шақыруды өткізу
кестесі
№ р/с
Атауы
Комиссияның жұмыс күндері
сәуір
мамыр
маусым
қазан
қараша
жел-
тоқсан
1
"Батыс Қазақстан облысы Зеленов ауданының Қорғаныс істері жөніндегі бөлімі" мемлекеттік мекемесі

6. Рекомендовать государственному учреждению "Отдел внутренних дел Зеленовского района департамента внутренних дел Западно-Казахстанской области" (по согласованию) обеспечить доставку лиц, уклоняющихся от призыва на воинскую службу в призывные участки, а также охрану общественного порядка при отправке и убытии призывников.
7. Государственному учреждению "Отдел экономики и финансов Зеленовского района" произвести финансирование мероприятий, связанных с проведением призыва граждан на срочную воинскую службу за счет средств местного бюджета.
8. Признать утратившим силу постановление акимата Зеленовского района "Об очередном призыве граждан на срочную воинскую службу в апреле-июне и октябре-декабре 2011 года" от 30 апреля 2010 года № 199 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7-7-112, опубликовано 19 июня 2010 года в газете "Ауыл тынысы" № 25).
9. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Кульжанову Г. М.
10. Настоящее постановление вводится в действие со дня официального опубликования и распространяется на правоотношения, возникшие с 1 апреля 2011 года.
Аким района                      Г. Капаков
СОГЛАСОВАНО:
Директор государственного
коммунального казенного
предприятия "Зеленовская
районная центральная больница"
Управления здравоохранения
акимата Западно-Казахстанской
области
_____________А. Утепбаев
24.06.2011 г.
Директор государственного
коммунального казенного
предприятия "Зеленовская
районная больница"
Управления здравоохранения
акимата Западно-Казахстанской
области
_____________Г. Ислямов
24.06.2011 г.
Начальник отдела внутренних
дел Зеленовского района
Департамента внутренних дел
Западно-Казахстанской области,
полковник
_____________Ж. Жумагалиев
24.06.2011 г.
Начальник отдела по делам
обороны Зеленовского района
Западно-Казахстанской области,
майор
_____________М. Есенов
24.06.2011 г.
Приложение
к постановлению акимата
Зеленовского района
от 24 июня 2011 года № 344
Состав районной призывной комиссии:
Марат Владимирович Есенов
Начальник Зеленовского районного отдела по делам обороны, председатель комиссии
Армат Амангелдиевич Байгазиев
Начальник Зеленовского районного отдела внутренней политики, заместитель председателя комиссии
Члены комиссии:
Рафик Газимжанович Кадыров
Заместитель начальника Зеленовского районного отдела внутренних дел, член комиссии, (по согласованию)
Хойсы Гилманновна Аюпова
Заместитель директора Зеленовской районной центральной больницы села Переметное, председатель медицинской комиссии (по согласованию)
Жанетта Саберлиевна Бисенбаева
Врач-терапевт Зеленовской районной больницы села Дарьинское, председатель медицинской комиссии (по согласованию)
Гульдана Талгатовна Айткалиева
Медсестра Зеленовской районной центральной больницы села Переметное, секретарь призывной комиссии
Гулмира Каиржановна Есенгарина
Медсестра Зеленовского районной больницы села Дарьинское, секретарь призывной комиссии
Состав резервной районной призывной комиссии:
Гуляев Юрий Александрович
Заместитель начальника Зеленовского отдела по делам обороны, председатель комиссии (по согласованию)
Акаев Нурлан Бактығалиұлы
Начальник Зеленовского районного отдела предпринимательства и сельского хозяйства, заместитель председателя
Члены комиссии:
Кереев Мурат Отарбайевич
Заместитель начальника Зеленовского районного отдела внутренних дел, член комиссии (по согласованию)
Тналиева Дарига Уалиахметовна
Врач-терапевт Зеленовской районной центральной больницы села Переметное, председатель медицинской комиссии (по согласованию)
Нуркасимова Карылга Аманқосовна
врач-терапевт Зеленовской районной центральной больницы села Дарьинское, председатель медицинской комиссии
Надеркулова Райгуль Халимуллаевна
Медсестра Зеленовской районной больницы секретарь комиссии
Состав районной медицинской комиссии
Председатель медицинской комиссии, врач
Специалисты врачи:
Хирург
Офтальмолог
Невропатолог
Дерматолог
Стоматолог
Отоларинголог
Терапевт
Психиатр
Фтизиатр
Утверждено
постановлением акимата района
от 24 июня 2011 года № 344
График
проведения призыва граждан на воинскую службу
№ п/п
Наименование
Дни работы комиссии
апрель
май
июнь
октябрь
ноябрь
дека-
брь
1
Государствен-
ное учреждение "Отдел по делам обороны Зеленовского района Западно-
Казахстанской области"