Зеленов ауданы бойынша 2011 жылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру және қаржыландыру туралы
Батыс Қазақстан облысы Зеленов ауданы әкімдінің 2011 жылғы 24 маусымдағы № 345 қаулысы. Батыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2011 жылғы 1 тамызда № 7-7-130 тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Зеленов ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 27 қаңтардағы N 9 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Зеленов ауданы әкімдігінің 2012.01.27 қаңтардағы N 9 Қаулысымен
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 3137 баптары, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 7 бабына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы  № 836 "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" қаулысын басшылыққа алып, еңбек нарығындағы жағдайды және қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыруды жақсарту мақсатында, аудан мекемелерi мен ұйымдарынан түскен өтiнiмдердi ескерiп, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2011 жылы Зеленов ауданындағы ұйымдардың тiзбелерi, қоғамдық жұмыстардың түрлерi, төлемi мен нақты жағдайлары, қатысушылардың еңбегiне төленетiн ақының мөлшерi және олардың қаржыландандыру көздерi қосымшаға сәйкес бекiтiлсiн.
2. Зеленов аудан әкiмдiгiнiң "2011 жылғы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру және қаржыландыру туралы" 2010 жылғы 5 қаңтардағы № 17 қаулысының (Нормативтiк құқықтық актiлердi мемлекеттiк тiркеу тiзiлiмiнде № 7-7-101 болып тiркелген, 2010 жылғы 13 ақпанда "Ауыл тынысы" газетінде № 7 жарияланды) күшi жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Г. М. Құлжановаға жүктелсін.

Об организации и финансировании общественных работ в 2011 году по Зеленовскому району
Постановление акимата Зеленовского района Западно-Казахстанской области от 24 июня 2011 года № 345. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 1 августа 2011 года № 7-7-130. Утратило силу - постановлением акимата Зеленовского района Западно-Казахстанской области 27 января 2012 года № 9
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Зеленовского района Западно-Казахстанской области 27.01.2012 № 9
Руководствуясь статьями 3137 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьи 7 Закона Республики Казахстан "О занятости населения", 23 января 2001 года, постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", в целях улучшения ситуации на рынке труда и организации общественных работ, учитывая заявки и предложения от учреждений и предприятий района, акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень организаций, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда участников, и источники их финансирования на 2011 год по Зеленовскому району согласно приложения.
2. Признать утратившим силу постановление акимата Зеленовского района "Об организации и финансировании общественных работ в 2011 году" от 5 января 2010 года № 17 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7-7-101, опубликовано 13 февраля 2010 года в газете "Ауыл тынысы" № 7).
3. Контроль за исполнением данного постановления возложить назаместителя акима района Кульжанову Г. М.