Зеленов аудандық мәслихатының 2010 жылдың 22 желтоқсандағы N 29-1 "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Зеленов аудандық мәслихаттың 2011 жылғы 17 қарашадағы N 38-1 шешімі. Батыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2011 жылғы 25 қарашада N 7-7-133 тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Зеленов аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 16 наурыздағы N 2-3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Зеленов аудандық мәслихаттың 2012.03.16 N 2-3 Шешімімен
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына және Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2011 жылғы 3 қарашадағы N 35-2 "Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2010 жылғы 13 желтоқсандағы N 28-2 "2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 3073 тіркелген) сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Зеленов аудандық мәслихатының "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2010 жылғы 22 желтоқсандағы N 29-1 шешіміне (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 7-7-123 тіркелген, 2011 жылғы 15 қаңтардағы, 2011 жылғы 22 қаңтардағы, 2011 жылғы 16 сәуірдегі, 2011 жылғы 25 мамырдағы "Ауыл тынысы" газетінің N 3, N 4, N 15, N 21 жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1) тармақшадағы "4 506 687" деген сан "4 434 468" деген санмен ауыстырылсын;
"795 351" деген сан "790 337" деген санмен ауыстырылсын;
"5 786" деген сан "10 800" деген санмен ауыстырылсын;
"3 652 047" деген сан "3 579 828" деген санмен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы "4 935 464" деген сан "4 443 882" деген санмен ауыстырылсын;
3) тармақшадағы:
"таза бюджеттік кредиттеу" жолындағы "154 545" деген сан "82 550" деген санмен ауыстырылсын;
"бюджеттік кредиттер" жолындағы "154 545" деген сан "82 550" деген санмен ауыстырылсын;
5) тармақшадағы "- 583 322" деген сан "-91 964" деген санмен ауыстырылсын;
6) тармақшадағы "583 322" деген сан "91 964" деген санмен ауыстырылсын;
"қарыздар түсімі" жолындағы "512 882" деген сан "67 809" деген санмен ауыстырылсын;
"қарыздарды өтеу" жолындағы "140 572" деген сан "186 857" деген санмен ауыстырылсын;
2) 3 тармақтың екінші бөлігі жаңа редакцияда жазылсын:
"2011 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен бөлінетін нысаналы трансферттердің және кредиттердің жалпы сомасы 886 409 мың теңге көлемінде қарастырылсын, соның ішінде:

О внесении изменений и дополнений в решение Зеленовского районного маслихата от 22 декабря 2010 года N 29-1 "О районном бюджете на 2011-2013 годы"
Решение Зеленовского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 17 ноября 2011 года N 38-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 25 ноября 2011 года N 7-7-133. Утратило силу - решением Зеленовского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 16 марта 2012 года N 2-3
Сноска. Утратило силу - Решением Зеленовского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 16.03.2012 N 2-3
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Западно–Казахстанского областного маслихата от 3 ноября 2011 года N 35-2 "О внесении изменений и дополнений в решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2010 года N 28-2 "Об областном бюджете на 2011-2013 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 3073) районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Зеленовского районного маслихата "О районном бюджете на 2011-2013 годы" от 22 декабря 2010 года N 29-1 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 7-7-123, опубликованное 15 января 2011 года, 22 января 2011 года, 16 апреля 2011 года, 25 мая 2011 года в газете "Ауыл тынысы" N 3, N 4, N 15, N 21) следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1) цифру "4 506 687" заменить цифрой "4 434 468";
цифру "795 351" заменить цифрой "790 337";
цифру "5 786" заменить цифрой "10 800";
цифру "3 652 047" заменить цифрой "3 579 828";
в подпункте 2) цифру "4 935 464" заменить цифрой "4 443 882";
в подпункте 3):
в строке "чистое бюджетное кредитование" цифру "154 545" заменить цифрой "82 550";
в строке "бюджетные кредиты" цифру "154 545" заменить цифрой "82 550";
в подпункте 5) цифру "-583 322" заменить цифрой "-91 964";
в подпункте 6) цифру "583 322" заменить цифрой "91 964";
в строке "поступление займов" цифру "512 882" заменить цифрой "67 809";
в строке "погашение займов" цифру "140 572" заменить цифрой "186 857";
2) Вторую часть пункта 3 изложить в новой редакции:
"Учесть в районном бюджете на 2011 год поступление целевых трансфертов и кредитов из республиканского бюджета в общей сумме 886 409 тыс. тенге, в том числе:

негізгі орта, жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелерде лингафондық және мультимедиалық кабинеттер құруға – 16 623 мың теңге;
негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу құралдарымен жарақтандыруға – 16 384 мың теңге;
мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға – 19 275 мың теңге;
жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) тәрбиелеуші ата-аналарға (қамқоршыларға) ай сайынғы ақшалай қаражаттарды төлеуге – 10 762 мың теңге;
арнаулы әлеуметтік қызмет стандарттарын енгізуге – 2 429 мың теңге;
эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізуге – 19 197 мың теңге;
ауылдық елді мекендердің әлеуметтік сала мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін – 15 271 мың теңге;
инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға – 53 600 мың теңге, соның ішінде "Нұрлы көш" бағдарламасы бойынша – 4 000 мың теңге;
мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үй салуға және (немесе) сатып алуға – 10 465 мың теңге;
сумен жабдықтау жүйесін дамытуға – 184 885 мың теңге, соның ішінде:
"Достық ауылының ауыл ішіндегі су құбырын қайта жаңғырту (2 кезен)" жобасы бойынша жобалау-сметалық құжаттамасын әзірлеуге – 2 203 мың теңге, "Павлово ауылының су құбырын қайта жаңғырту" жобасы бойынша жобалау-сметалық құжаттамасын әзірлеуге – 0 мың теңге, Погодаево ауылының су құбырын қайта жаңғыртуға – 182 682 мың теңге;
"Нұрлы көш" бағдарламасы бойынша тұрғын үй құрылысын және (немесе) сатып алуды кредиттеу – 4 500 мың теңге;
ауылдық елді мекендердің әлеуметтік сала мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін жергілікті атқару органдарына бюджеттік кредиттер – 63 309 мың теңге;
мектеп мұғалімдері және мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін жалақыға қосымша төлеудің мөлшерін көбейтуге - 19 262 мың теңге;
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдауға – 5 105 мың теңге;
"Жұмыспен қамту бағдарламасы - 2020" шеңберінде жұмыспен қамту орталықтарын құруға – 8 121 мың теңге;
Асан ауылындағы 230 орынға мектеп құрылысына - 429 871 мың теңге;
үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз етуге - 7 350 мың теңге.";
үшінші бөлікте:
бірінші абзацта "330 299" деген сан "391 371" деген санмен ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы сегізінші, тоғызыншы абзацтармен толықтырылсын:

на создание лингафонных и мультимедийных кабинетов в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования – 16 623 тыс. тенге;
на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования – 16 384 тыс. тенге;
на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования – 19 275 тыс. тенге;
на ежемесячную выплату денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей – 10 762 тыс. тенге;
на введение стандартов специальных социальных услуг – 2 429 тыс. тенге;
на проведение противоэпизоотических мероприятий – 19 197 тыс. тенге;
для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов – 15 271 тыс. тенге;
на развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры – 53 600 тыс. тенге, из них по программе "Нұрлы көш" - 4 000 тыс. тенге;
на строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда – 10 465 тыс. тенге;
на развитие системы водоснабжения– 184 885 тыс. тенге, в том числе:
на разработку проектно-сметной документации по проекту "Реконструкция внутрипоселкового водопровода с. Достык (2-очередь)" – 2 203 тыс. тенге, на разработку проектно-сметной документации по проекту "Реконструкция водопровода с. Павлово" - 0 тыс. тенге, на реконструкцию водопровода с. Погодаево – 182 682 тыс. тенге;
кредитование на строительство и (или) приобретение жилья по программе "Нұрлы көш" – 4 500 тыс. тенге;
бюджетные кредиты местным исполнительным органам для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов – 63 309 тыс. тенге;
на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования - 19 262 тыс. тенге;
на поддержку частного предпринимательства в рамках программы "Дорожная карта бизнеса – 2020" - 5 105 тыс. тенге;
на создание центров занятости в рамках "Программы занятости - 2020" - 8 121 тыс. тенге;
на строительство школы на 230 мест в поселке Асан - 429 871 тыс. тенге;
на обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей - инвалидов, обучающихся на дому - 7 350 тыс. тенге.";
в части третьей:
в абзаце первом цифру "330 299" заменить цифрой "391 371";
дополнить абзацем восьмым, девятым следующего содержания: