Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы
Батыс Қазақстан облысы Зеленов ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 30 қарашадағы № 573 қаулысы. Батыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2011 жылғы 14 желтоқсанда № 7-7-134 тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Зеленов ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 27 қаңтардағы N 9 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Зеленов ауданы әкімдігінің 2012.01.27 қаңтардағы N 9 Қаулысымен
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Зеленов аудандық аумақтық сайлау комиссиясымен (келісім бойынша) бірлесіп Қазақстан Республикасы Парламентi Мәжiлiсi депутаттарының кезектен тыс сайлауында және Қазақстан Республикасы мәслихаттары депутаттарының кезекті сайлауында барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Ауылдық округ әкімдеріне үгіттік баспа материалдарын орналастыратын орындарды стендтермен, тақталармен, тұғырлықтармен жарақтандырылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы М. Залмұқановқа жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Аудан әкімі                      Ғ. Қапақов
КЕЛІСІЛДІ:
Зеленов аудандық
аумақтық сайлау
комиссиясының төрайымы
_____________Г. Құлжанова
30.11.2011 ж.
Аудан әкімдігінің
2011 жылғы 30 қарашадағы
№ 573 қаулысына қосымша
Үгіттік баспа материалдарын
орналастыру үшін
орындар
Елді мекеннің атауы
Үгіттік баспа материалдарының орындары
1
Переметный ауылы
"Скит" сауда үйі ғимаратының алды
"1 000 мелочей" дүкені ғимаратының алды
Орталық базар ғимаратының алды
"Аққу" дүкені ғимаратының алды
"Қазпошта" ғимаратының алды
"Переметнинский Элеватор" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі ғимаратының алды
2
Калинин ауылы
Достық үйі ғимаратының алды
№ 13 кәсіптік лицей әкімшілігі ғимаратының алды
3
Қаражар ауылы
Мектеп ғимаратының алды
4
Забродин ауылы
Бұрынғы мектеп ғимаратының алды
5
Поливной ауылы
Фельдшерлік пункт ғимаратының алды
6
Озерное ауылы
Мектеп ғимаратының алды
7
Зеленый ауылы
Клуб ғимаратының алды
8
Егіндібұлақ ауылы
"Элан" кафесі ғимаратының алды
9
Чесноков ауылы
Бұрынғы клуб ғимаратының алды
10
Железнов ауылы
Клуб ғимаратының алды
11
Новенький ауылы
Клуб ғимаратының алды
12
Шалғай ауылы
Клуб ғимаратының алды
13
Талов ауылы
Клуб ғимаратының алды
14
Карпов ауылы
Клуб ғимаратының алды
15
Белес ауылы
Клуб ғимаратының алды
"Анюта" дүкені ғимаратының алды
"Мейрам" дүкені ғимаратының алды
16
Щапов ауылы
"Казпошта" ғимаратының алды
Спорттық алаңда
17
Владимир ауылы
Мектеп ғимаратының алды
18
Өркен ауылы
Мектеп ғимаратының алды
19
Көшім ауылы
Мектеп ғимаратының алды
20
Үлкен Шаған ауылы
Клуб ғимаратының алды
21
Жаңатаң ауылы
Мектеп ғимаратының алды
22
Янайкин ауылы
Орталық алаңда
Клуб ғимаратының алды
Мектеп ғимаратының алды
23
Скворкин ауылы
Кітапхана ғимаратының алды
24
Дариян ауылы
№ 21 өртке қарсы күрес бөлімі ғимаратының алды
Халыққа қызмет көрсету ғимаратының алды
"У Наташи" дүкені ғимаратының алды
25
Озерный ауылы
Клуб ғимаратының алды
26
Рубежин ауылы
Мектеп ғимаратының алды
№ 16 кәсіптік лицей ғимаратының алды
Клуб ғимаратының алды
Дәрігерлік амбулатория ғимаратының алды
27
Красноармейск ауылы
Клуб ғимаратының алды
28
Январцев ауыл
Клуб ғимаратының алды
Январцев орман шаруашылы ғимаратының алды
29
Кирсанов ауылы
Алматы және Кирпичный көшелерінің қиылысында
30
Чинарев ауылы
Фельдшерлік пункт ғимаратының алды
31
Петров ауылы
Бұрынғы мектеп ғимаратының алды
32
Раздольный ауылы
"Достық" шаруа қожалығы әкімшілігі ғимаратының алды
Мектеп ғимаратының алды
33
Красный Свет ауылы
Фельдшерлік пункт ғимаратының алды
34
Чиров ауылы
Клуб ғимаратының алды
35
Балабан ауылы
Кітапхана ғимаратының алды
36
Сұлу көл ауылы
Клуб ғимаратының алды
37
Чеботарев ауылы
Мектеп ғимаратының алды
38
Хамин ауылы
Мектеп ғимаратының алды
39
Володар ауылы
Клуб ғимаратының алды
40
Трекин ауылы
Клуб ғимаратының алды
Мектеп ғимаратының алды
41
Жайық ауылы
Мектеп ғимаратының алды
42
Новенький ауылы
Мектеп ғимаратының алды
43
Достық ауылы
"Березка" дүкені ғимаратының алды
"Семененко" дүкені ғимаратының алды
44
Подхоз ауылы
Клуб ғимаратының алды
45
Чувашин ауылы
Мектеп ғимаратының алды
46
Красный Урал ауылы
Кітапхана ғимаратының алды
47
Макаров ауылы
Ауылдық округ әкімі аппараты ғимаратының алды
48
Садовый ауылы
Мектеп ғимаратының алды
49
Мирный ауылы
Фельдшерлік пункт ғимаратының алды
50
Мичурин ауылы
Клуб ғимаратының алды
Орталық алаңда
Жиһаз цехы ғимаратының алды
51
Асан ауылы
"Асан" агрофирмасы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің әкімшілік ғимаратының алды
52
Жамбыл ауылы
Мектеп ғимаратының алды
53
Зеленый ауылы
Фельдшерлік пункт ғимаратының алды
54
Октябрьск ауылы
Фельдшерлік пункт ғимаратының алды
55
Махамбет ауылы
Клуб ғимаратының алды
Мектеп ғимаратының алды
56
Горбунов ауылы
Кітапхана ғимаратының алды
57
Павлов ауылы
Кітапхана ғимаратының алды
58
Кожевников ауылы
"Ақ Аю" шаруа қожалығы ғимаратының алды
59
Погодаев ауылы
Мектеп ғимаратының алды
"Гаухар" дүкені ғимаратының алды
60
Чапурин ауылы
Клуб ғимаратының алды
61
Котельников ауылы
Мектеп ғимаратының алды
62
Астафьев ауылы
Бұрынғы дүкен ғимаратының алды

Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов
Постановление акимата Зеленовского района Западно-Казахстанской области от 30 ноября 2011 года № 573. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 14 декабря 2011 года № 7-7-134. Утратило силу - постановлением акимата Зеленовского района Западно-Казахстанской области 27 января 2012 года № 9
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Зеленовского района Западно-Казахстанской области 27.01.2012 № 9
В соответствии с Конституционным Законом Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан" акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Совместно с Зеленовской районной территориальной избирательной комиссией (по согласованию) определить места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов во внеочередных выборах депутатов Мажилиса Парламента Республики Казахстан и очередных выборах депутатов маслихатов Республики Казахстан согласно приложению.
2. Акимам аульных округов оснастить места для размещения агитационных печатных материалов стендами, щитами, тумбами.
3. Контроль за исполнением данного постановления возложить на руководителя аппарата акима района М. Залмуканова.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким района                      Г. Капаков
СОГЛАСОВАНО:
Председатель Зеленовской
районной территориальной
избирательной комиссии
_____________Г. Кульжанова
30.11.2011 г.
Приложение
к постановлению акимата
Зеленовского района
от 30 ноября 2011 года № 573
Места
для размещения агитационных
печатных материалов
Наименование населенного пункта
Места размещения агитационных печатных материалов
1
село Переметное
Перед зданием торгового дома "Скит"
Перед зданием магазина "1 000 мелочей"
Перед зданием центрального рынка
Перед зданием магазина "Аққу"
Перед зданием "Казпочта"
Перед зданием Товарищества с ограниченной ответственностью "Переметнинский Элеватор"
2
село Калининское
Перед зданием дома Дружбы
Перед зданием профессионального лицея № 13
3
село Қаражар
Перед зданием школы
4
село Забродино
Перед зданием бывшей школы
5
село Поливное
Перед зданием фельдшерского пункта
6
село Озерное
Перед зданием школы
7
село Зеленое
Перед зданием клуба
8
село Егіндібұлақ
Перед зданием кафе "Элан"
9
село Чесноково
Перед зданием бывшего клуба
10
село Железново
Перед зданием клуба
11
село Новенькое
Перед зданием клуба
12
село Шалғай
Перед зданием клуба
13
село Таловое
Перед зданием клуба
14
село Карпово
Перед зданием клуба
15
село Белес
Перед зданием клуба
Перед зданием магазина "Анюта"
Перед зданием магазина "Мейрам"
16
село Щапово
Перед зданием "Казпочты"
На спортивной площадке
17
село Владимирское
Перед зданием школы
18
село Өркен
Перед зданием школы
19
село Кушум
Перед зданием школы
20
село Большой Чаган
Перед зданием клуба
21
село Жаңатаң
Перед зданием школы
22
село Янайкино
На центральной площади
Перед зданием клуба
Перед зданием школы
23
село Скворкино
Перед зданием библиотеки
24
село Дарьинское
Перед зданием противопожарного отдела № 21
Перед зданием Центра обслуживания населения
Перед зданием магазина "У Наташи"
25
село Озерное
Перед зданием клуба
26
село Рубежинское
Перед зданием школы
Перед зданием профессионального лицея № 16
Перед зданием клуба
Перед зданием сельской врачебной амбулатории
27
село Красноармейское
Перед зданием сельского клуба
28
село Январцево
Перед зданием клуба
Перед зданием Январцевского лесного хозяйства
29
село Кирсаново
На перекрестке улиц Алматинская и Кирпичная
30
село Чинарево
Перед зданием фельдшерского пункта
31
село Петрово
Перед зданием бывшей школы
32
село Раздольное
Перед конторой крестьянского хозяйства "Достық"
Перед зданием школы
33
село Красный Свет
Перед зданием фельдшерского пункта
34
село Чирово
Перед зданием клуба
35
село Балабаново
Перед зданием библиотеки
36
село Сұлу көл
Перед зданием клуба
37
село Чеботарево
Перед зданием школы
38
село Хамино
Перед зданием школы
39
село Володарское
Перед зданием клуба
40
село Трекино
Перед зданием клуба
Перед зданием школы
41
село Жайык
Перед зданием школы
42
село Новенькое
Перед зданием школы
43
село Достық
Перед зданием магазина "Березка"
Перед зданием магазина "Семененко"
44
село Подхоз
Перед зданием клуба
45
село Чувашинское
Перед зданием школы
46
село Красный Урал
Перед зданием библиотеки
47
село Макарово
Перед зданием аппарата акима аульного округа
48
село Садовое
Перед зданием школы
49
село Мирное
Перед зданием фельдшерского пункта
50
село Мичурино
Перед зданием клуба
На центральной площади
Перед зданием мебельного цеха
51
село Асан
Перед конторы агрофирмы Товарищество с ограниченной ответственности "Асан"
52
село Жамбыл
Перед зданием школы
53
село Зеленое
Перед зданием фельдшерского пункта
54
село Октябрьское
Перед зданием фельдшерского пункта
55
село Махамбет
Перед зданием клуба
Перед зданием школы
56
село Горбуново
Перед зданием библиотеки
57
село Павлово
Перед зданием библиотеки
58
село Кожевниково
Перед зданием крестьянского хозяйства "Ақ Аю"
59
село Погодаево
Перед зданием школы
Перед зданием магазина "Гаухар"
60
село Чапурино
Перед зданием клуба
61
село Котельниково
Перед зданием школы
62
село Астафьево
Перед зданием бывшего магазина