Казталов аудандық мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы N 37-1 "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Казталов аудандық мәслихатының 2011 жылғы 12 қазандағы N 44-2 шешімі. Батыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2011 жылғы 26 қазанда N 7-8-134 тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Казталов аудандық мәслихатаның 2012 жылғы 30 наурыздағы N 4-2 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Казталов аудандық мәслихатаның 2012.03.30 N 4-2 Шешімімен
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Казталов аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Казталов аудандық мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы N 37-1 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 7-8-120 тіркелген, 2011 жылғы 17 қаңтардағы, 2011 жылғы 7 ақпандағы, 2011 жылғы 10 ақпандағы аудандық "Ауыл айнасы" газетінде N 3, N 6-7, N 8 жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1-тармақта:
1)-тармақшадағы "3 351 758" деген сан "3 305 573" деген санмен ауыстырылсын;
"2 589 971" деген сан "2 543 786" деген санмен ауыстырылсын;
2)-тармақшадағы "3 355 434" деген сан "3 309 249" деген санмен ауыстырылсын;
2) 3-тармақта:
1)-тармақшадағы бірінші абзацтағы "726 290" деген сан "680 105" деген санмен ауыстырылсын;
жиырмасыншы, жиырма бірінші абзацтар алынып тасталсын;
3) аталған шешімнің 156 қосымшалары осы шешімнің 123 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Сессия төрағасы                  М. Тоясов
Аудандық мәслихат хатшысы        Е. Газизов
Аудандық мәслихатының
2011 жылғы 12 қазандағы
N 44-2 шешіміне 1 қосымша
Аудандық мәслихатының
2010 жылғы 22 желтоқсандағы
N 37-1 шешіміне 1 қосымша
2011 жылға арналған аудандық бюджет
мың теңге
Санаты
Сомасы
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Ерекшелiгi
АТАУЫ
І. КІРІСТЕР

О внесении изменений в решение Казталовского районного маслихата от 22 декабря 2010 года N 37-1 "О районном бюджете на 2011-2013 годы"
Решение Казталовского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 12 октября 2011 года N 44-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 26 октября 2011 года N 7-8-134. Утратило силу - решением Казталовского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 30 марта 2012 года N 4-2
Сноска. Утратило силу - решением Казталовского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 30.03.2012 N 4-2
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Казталовский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Казталовского районного маслихата "О районном бюджете на 2011-2013 годы" от 22 декабря 2010 года N 37-1 (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 7-8-120, опубликованное 17 января 2011 года, 7 февраля 2011 года, 10 февраля 2011 года районной газете "Ауыл айнасы" N 3, N 6-7, N 8), следующие изменения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1) цифру "3 351 758" заменить цифрой "3 305 573";
цифру "2 589 971" заменить цифрой "2 543 786";
в подпункте 2) цифру "3 355 434" заменить цифрой "3 309 249";
2) в пункте 3:
в подпункте 1)
в абзаце первом цифру "726 290" заменить цифрой "680 105";
исключить абзацы двадцатый, двадцать первый;
3) приложения 156 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 123 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель сессии              М. Тоясов
Секретарь районного маслихата    Е. Газизов
Приложение 1
к решению районного маслихата
N 44-2 от 12 октября 2011 года
Приложение 1
к решению районного маслихата
N 37-1 от 22 декабря 2010 года
Районный бюджет на 2011 год
тыс. тенге
Категория
Сумма
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
І. ДОХОДЫ