Казталов аудандық мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы N 37-1 "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Казталов аудандық мәслихатының 2011 жылғы 21 қарашадағы N 46-1 шешімі. Батыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2011 жылғы 22 қарашада N 7-8-135 тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Казталов аудандық мәслихатаның 2011 жылғы 28 қарашадағы N 47-1 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Казталов аудандық мәслихатаның 2011.11.28 N 47-1 Шешімімен
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Казталов аудандық мәслихаты
ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Казталов аудандық мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы N 37-1 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 7-8-120 тіркелген, 2011 жылғы 17 қаңтардағы, 2011 жылғы 7 ақпандағы, 2011 жылғы 10 ақпандағы аудандық "Ауыл айнасы" газетінде N 3, N 6-7, N 8 жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1-тармақта:
1)-тармақшадағы "3 305 573" деген сан "3 401 547" деген санмен ауыстырылсын;
"760 002" деген сан "698 376" деген санмен ауыстырылсын;
"1 109" деген сан "5 944" деген санмен ауыстырылсын;
"676" деген сан "805" деген санмен ауыстырылсын;
"2 543 786" деген сан "2 696 422" деген санмен ауыстырылсын;
2)-тармақшадағы "3 309 249" деген сан "3 398 480" деген санмен ауыстырылсын;
3)-тармақшадағы "таза бюджеттік несиелендіру" жолындағы "57 480" деген сан "57 284" деген санмен ауыстырылсын;
"бюджеттік несиелер" жолындағы "59 023" деген сан "58 827" деген санмен ауыстырылсын;
4)-тармақшадағы "қаржылық активтермен болатын операциялар бойынша сальдо" жолындағы "20 000" деген сан "26 743" деген санмен ауыстырылсын;
"қаржы активтерін сатып алу" жолындағы "20 000" деген сан "26 743" деген санмен ауыстырылсын;
5)-тармақшадағы "-81 156" деген сан "-80 960" деген санмен ауыстырылсын;
6)-тармақшадағы "бюджет тапшылығын (профицитін пайдалану) қаржыландыру" жолындағы "81 156" деген сан "80 960" деген санмен ауыстырылсын;
"қарыздарды өтеу" жолындағы "1 543" деген сан "1 739" деген санмен ауыстырылсын;
2) 3-тармақта:
1)-тармақшадағы бірінші абзацтағы "680 105" деген сан "832 741" деген санмен ауыстырылсын;
үшінші абзацта "8 194" деген сан "8 192" деген санмен ауыстырылсын;

О внесении изменений и дополнений в решение Казталовского районного маслихата от 22 декабря 2010 года N 37-1 "О районном бюджете на 2011-2013 годы"
Решение Казталовского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 21 ноября 2011 года N 46-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 22 ноября 2011 года N 7-8-135. Утратило силу - решением Казталовского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 28 ноября 2011 года N 47-1
Сноска. Утратило силу  - Решением Казталовского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 28.11.2011 N 47-1
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Казталовский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Казталовского районного маслихата "О районном бюджете на 2011-2013 годы" от 22 декабря 2010 года N 37-1 (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 7-8-120, опубликованное 17 января 2011 года, 7 февраля 2011 года, 10 февраля 2011 года районной газете "Ауыл айнасы" N 3, N 6-7, N 8) следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1) цифру "3 305 573" заменить цифрой "3 401 547";
цифру "760 002" заменить цифрой "698 376";
цифру "1 109" заменить цифрой "5 944";
цифру "676" заменить цифрой "805";
цифру "2 543 786" заменить цифрой "2 696 422";
в подпункте 2) цифру "3 309 249" заменить цифрой "3 398 480";
в подпункте 3) в строке "чистое бюджетное кредитование" цифру "57 480" заменить цифрой "57 284";
в строке "бюджетные кредиты" цифру "59 023" заменить цифрой "58 827";
в подпункте 4) в строке "сальдо по операциям с финансовыми активами" цифру "20 000" заменить цифрой "26 743";
в строке "приобретение финансовых активов" цифру "20 000" заменить цифрой "26 743";
в подпункте 5) цифру "-81 156" заменить цифрой "-80 960";
в подпункте 6) в строке "финансирование дефицита (использование профицита) бюджета" цифру "81 156" заменить цифрой "80 960";
в строке "погашение займов" цифру "1 543" заменить цифрой "1 739";
2) в пункте 3:
в подпункте 1) в абзаце первом цифру "680 105" заменить цифрой "832 741";
в абзаце третьем цифру "8 194" заменить цифрой "8 192";

төртінші абзацта "80 198" деген сан "97 859" деген санмен ауыстырылсын;
бесінші абзацта "14 100" деген сан "9 100" деген санмен ауыстырылсын;
жетінші абзацта "45 444" деген сан "45443" деген санмен ауыстырылсын;
сегізінші абзацта "7 729" деген сан "8 788" деген санмен ауыстырылсын;
оныншы абзацта "11 900" деген сан "30 499" деген санмен ауыстырылсын;
он екінші абзацта "209 618" деген сан "256312" деген санмен ауыстырылсын;
он үшінші абзацта "141 435" деген сан "172 521" деген санмен ауыстырылсын;
он жетінші абзацта "20 280" деген сан "23 980" деген санмен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы жиырмасыншы, жиырма бірінші, жиырма екінші абзацтармен толықтырылсын:
"18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақыларға – 2 635 мың теңге;
жұмыспен қамту бағдарламасына – 6 165 мың теңге;
Казталов ауданындағы 2009 және 2010-2011 жылы ашылған балабақшаларды ұстауға – 30 040 мың теңге.";
3) аталған шешімнің 156 қосымшалары осы шешімнің 123 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Сессия төрағасы                  М. Мырзағалиев
Аудандық мәслихат хатшысы        Е. Газизов
Аудандық мәслихатының
2011 жылғы 21 қарашадағы
N 46-1 шешіміне N 1 қосымша
Аудандық мәслихатының
2010 жылғы 22 желтоқсандағы
N 37-1 шешіміне 1 қосымша
2011 жылға арналған аудандық бюджет
мың теңге
Санаты
Сомасы
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Ерекшелiгi
АТАУЫ
І. КІРІСТЕР

в абзаце четвертом цифру "80 198" заменить цифрой "97 859";
в абзаце пятом цифру "14 100" заменить цифрой "9 100";
в абзаце седьмом цифру "45 444" заменить цифрой "45 443";
в абзаце восьмом цифру "7 729" заменить цифрой "8 788";
в абзаце десятом цифру "11 900" заменить цифрой "30 499";
в абзаце двенадцатом цифру "209 618" заменить цифрой "256 312";
в абзаце тринадцатом цифру "141 435" заменить цифрой "172 521";
в абзаце семнадцатом цифру "20 280" заменить цифрой "23 980";
дополнить абзацами двадцатым, двадцать первым, двадцать вторым следующего содержания:
"на государственные пособия на детей до 18 лет – 2 635
тыс. тенге;
на программу занятости – 6 165 тыс. тенге;
на содержание детских садов открытых в 2009 и 2010-2011 годы в Казталовском районе – 30 040 тыс. тенге.";
3) приложения 156 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 123 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель сессии              М. Мырзагалиев
Секретарь районного маслихата    Е. Газизов
Приложение N 1
к решению маслихата
N 46-1 от 21 ноября 2011 года
Приложение 1
к решению маслихата
N 37-1 от 22 декабря 2010 года
Районный бюджет на 2011 год
тыс. тенге
Категория
Сумма
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
І. ДОХОДЫ