Қаратөбе аудандық мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы N 25-1 "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе аудандық мәслихаттың 2011 жылғы 5 сәуірдегі N 28-1 шешімі. Батыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2011 жылғы 20 сәуірде N 7-9-103 тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе аудандық мәслихатының 2012 жылғы 17 сәуірдегі № 2-6 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе аудандық мәслихатының 17.04.2012 № 2-6 шешімімен
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес және Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2011 жылғы 15 наурыздағы N 30-1 "Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2010 жылғы 13 желтоқсандағы N 28-2 "2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" шешімін басшылыққа ала отырып аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Қаратөбе аудандық мәслихатының 2010 жылғы 25 желтоқсандағы N 25-1 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 7-9-101 болып тіркелген, "Қаратөбе өңірі" газетінің 2011 жылғы 21 қаңтардағы N 3 санында жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1-тармақта:
1) тармақшадағы "1 759 112" деген сандар "1 836 276" деген сандармен ауыстырылсын;
"2 595" деген сандар "25 067" деген сандармен ауыстырылсын;
"1 615 507" деген сандар "1 670 199" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы "1 759 112" деген сандар "1 814 063" деген сандармен ауыстырылсын;
3) тармақшадағы "таза бюджеттік несиелендіру" жолындағы "24 035" деген сандар "35 372" деген сандармен ауыстырылсын;
"бюджеттік несиелер" жолындағы "24 035" деген сандар "36 559" деген сандармен ауыстырылсын;
"бюджеттік несиелерді өтеу" жолындағы "0" саны "1 187" деген сандармен ауыстырылсын;
5) тармақшадағы "-24 035" деген сандар "-13 159" деген сандармен ауыстырылсын;
6) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"6) бюджет тапшылығын (профицитін пайдалану) қаржыландыру - 13 159 мың теңге:
қарыздар түсімі - 24 035 мың теңге;
қарыздар өтеу - 33 153 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 22 277 мың теңге;";
2) 3-тармақта:
екінші бөлігі мынандай редакцияда жазылсын:
"2011 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық және облыстық бюджеттен бөлінетін нысаналы трансферттердің және кредиттердің жалпы сомасы 266 312 мың теңге көлемінде қарастырылсын, соның ішінде:";

О внесении изменений и дополнений в решение Каратобинского районного маслихата от 25 декабря 2010 года N 25-1 "О районном бюджете на 2011-2013 годы"
Решение Каратобинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 5 апреля 2011 года N 28-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 20 апреля 2011 года N 7-9-103. Утратило силу решением Каратобинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 17 апреля 2012 года № 2-6
Сноска. Утратило силу решением Каратобинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 17.04.2012 № 2-6
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года и руководствуясь решением Западно-Казахстанского областного маслихата от 15 марта 2011 года N 30-1 "О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата от 13 декабря 2010 N 28-2 "Об областном бюджете на 2011-2013 годы" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Каратобинского районного маслихата "О районном бюджете на 2011-2013 годы" от 25 декабря 2010 года N 25-1 (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 7-9-101, опубликованное 21 января 2011 года в газете "Қаратөбе өңірі" N 3) следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1) цифру "1 759 112" заменить цифрой "1 836 276";
цифру "2 595" заменить цифрой "25 067";
цифру "1 615 507" заменить цифрой "1 670 199";
в подпункте 2) цифру "1 759 112" заменить цифрой "1 814 063";
в подпункте 3) в строке "чистое бюджетное кредитование" цифру "24 035" заменить цифрой "35 372";
в строке "бюджетные кредиты" цифру "24 035" заменить цифрой "36 559";
в строке "погашение бюджетных кредитов" цифру "0" заменить цифрой "1 187";
в подпункте 5) цифру "-24 035" заменить цифрой "-13 159";
подпункт 6) изложить в следующей редакции:
"6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета -  13 159 тыс. тенге;
поступление займов - 24 035 тыс. тенге;
погашение займов - 33 153 тыс. тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 22 277 тыс. тенге.";
2) в пункте 3:
часть вторую изложить в следующей редакции:
"Учесть в районном бюджете на 2011 год поступление целевых трансфертов и кредитов из республиканского и областного бюджета в общей сумме 266 312 тыс. тенге, в том числе:";

жетінші абзацта "16 706" деген сандар "19 720" деген сандармен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы он төртінші, он бесінші, он алтыншы, он жетінші, он сегізінші абзацтармен толықтырылсын:
"мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының көлемін ұлғайтуға – 7 546 мың теңге;
"Бизнестің жол картасы – 2020" бағдарламасы шеңберінде жеке меншік кәсіпкерлікті қолдауға – 5 460 мың теңге;
"Жұмыспен қамту - 2020" бағдарламасы шеңберінде жұмыспен қамту орталықтарын құруға – 6 706 мың теңге;

в абзаце седьмом цифру "16 706" заменить цифрой "19 720";
дополнить абзацами четырнадцатым, пятнадцатым, шестнадцатым, семнадцатым, восемнадцатым следующего содержания:
"на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию, учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования - 7 546 тыс. тенге;
на поддержку частного предпринимательства в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020" - 5 460 тыс. тенге;
на создание центров занятости в рамках "Программы занятости - 2020" – 6 706 тыс. тенге;

1700
009
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу
1700
3
Ақпараттық кеңiстiк
38409
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
8554
002
Газеттер мен журналдар арқылы мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
7554
005
Телерадиохабарларын тарату арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу жөніндегі қызметтер
1000
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
29855
006
Аудандық (қалалық) кітапханалардың жұмыс істеуі
29855
9
Мәдениет, спорт,туризм және ақпараттық кеңестікті ұйымдастыру жөніндегі өзге де қызметтер
14493
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
7080
001
Жергілікті деңгейде аппарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыруда мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
4580
003
Жастар саясаты саласындағы өңірлік бағдарламаларды iске асыру
2500
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
7413
001
Жергілікті деңгей мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7413
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
117998
1
Ауыл шаруашылығы
4302
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
4302
099
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебiнен ауылдық елді мекендер саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру
4302
2
Су шаруашылығы
87733
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
87733
012
Сумен жабдықтау жүйесін дамыту
87733
6
Жер қатынастары
6243
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
6243
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6243
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы және қоршаған ортаны қорғау мен жер қатынастары саласындағы өзге де қызметтер
19720
475
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
19720
013
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
19720
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
8757
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
8757
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
8757
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер

1700
009
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
1700
3
Информационное пространство
38409
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
8554
002
Услуги по проведению государственной информационной политики через газеты и журналы
7554
005
Услуги по проведению государственной информационной политики через телерадиовещание
1000
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
29855
006
Функционирование районных (городских) библиотек
29855
9
Прочие услуги по организации культуры, спорта, туризма и информационного пространства
14493
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
7080
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
4580
003
Реализация региональных программ в сфере молодежной политики
2500
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
7413
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры, развития языков, физической культуры и спорта
7413
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
117998
1
Сельское хозяйство
4302
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
4302
099
Реализация мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов за счет целевого трансферта из республиканского бюджета
4302
2
Водное хозяйство
87733
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
87733
012
Развитие системы водоснабжения
87733
6
Земельные отношения
6243
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
6243
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
6243
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
19720
475
Отдел предпринимательства, сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
19720
013
Проведение противоэпизоотических мероприятий
19720
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
8757
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
8757
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
8757
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)