Қаратөбе аудандық мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы N 25-1 "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе аудандық мәслихаттың 2011 жылғы 15 қарашадағы N 33-1 шешімі. Батыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2011 жылғы 25 қарашада N 7-9-109 тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе аудандық мәслихатының 2012 жылғы 17 сәуірдегі № 2-6 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе аудандық мәслихатының 17.04.2012 № 2-6 шешімімен
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына және Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2011 жылғы 3 қарашадағы N 35-2 "Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2010 жылғы 13 желтоқсандағы N 28-2 "2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" шешіміне сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қаратөбе аудандық мәслихатының "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2010 жылғы 25 желтоқсандағы N 25-1 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 7-9-101 болып тіркелген, 2011 жылғы 21 қаңтардағы "Қаратөбе өңірі" газетінің N 3 жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1-тармақта:
1) тармақшадағы "1 822 230" деген сандар "1 833 169" деген сандармен ауыстырылсын;
"140 798" деген сандар "138 894" деген сандармен ауыстырылсын;
"25 067" деген сандар "27 093" деген сандармен ауыстырылсын;
"212" деген сандар "90" деген сандармен ауыстырылсын;
"1 656 153" деген сандар "1 667 092" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы "1 800 017" деген сандар "1 810 956" деген сандармен ауыстырылсын;
3) тармақшадағы "35 372" деген сандар "33 906" деген сандармен ауыстырылсын;
"36 559" деген сандар "35 093" деген сандармен ауыстырылсын;
4) тармақшадағы "0" деген сандар "3 380" деген сандармен ауыстырылсын;
5) тармақшадағы "13 159" деген сандар "15 073" деген сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшадағы "13 159" деген сандар "11 693" деген сандармен ауыстырылсын;
"33 153" деген сандар "34 619" деген сандармен ауыстырылсын;
2) 3 тармақта:
бірінші абзацта "252 266" деген сандар "263 205" деген сандармен ауыстырылсын;
үшінші абзацта "12 291" деген сандар "12 288" деген сандармен ауыстырылсын;
бесінші абзацта "4 029" деген сандар "3 357" деген сандармен ауыстырылсын;
алтыншы абзацта "4 333" деген сандар "4 199" деген сандармен ауыстырылсын;

О внесении изменений в решение Каратобинского районного маслихата от 25 декабря 2010 года N 25-1 "О районном бюджете на 2011-2013 годы"
Решение Каратобинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 15 ноября 2011 года N 33-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 25 ноября 2011 года N 7-9-109.Утратило силу решением Каратобинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 17 апреля 2014 года № 2-6
Сноска. Утратило силу решением Каратобинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 17.04.2014 № 2-6
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Западно-Казахстанского областного маслихата от 3 ноября 2011 года N 35-2 "О внесении изменений и дополнений в решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2010 года N 28-2 "Об областном бюджете на 2011-2013 годы" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Каратобинского районного маслихата "О районном бюджете на 2011-2013 годы" от 25 декабря 2010 года N 25-1 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 7-9-101, опубликованное 21 января 2011 года в газете "Қаратөбе өңірі" N 3) следующие изменения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1) цифру "1 822 230" заменить цифрой "1 833 169";
цифру "140 798" заменить цифрой "138 894";
цифру "25 067" заменить цифрой "27 093";
цифру "212" заменить цифрой "90";
цифру "1 656 153" заменить цифрой "1 667 092";
в подпункте 2) цифру "1 800 017" заменить цифрой "1 810 956";
в подпункте 3) цифру "35 372 " заменить цифрой "33 906";
цифру "36 559 " заменить цифрой "35 093";
в подпункте 4) цифру "0" заменить цифрой "3 380";
в подпункте 5) цифру "13 159" заменить цифрой "15 073";
в подпункте 6) цифру "13 159" заменить цифрой "11 693";
цифру "33 153 " заменить цифрой "34 619";
2) в пункте 3:
в абзаце первом цифру "252 266" заменить цифрой "263 205";
в абзаце третьем цифру "12 291" заменить цифрой "12 288";
в абзаце пятом цифру "4 029" заменить цифрой "3 357";
в абзаце шестом цифру "4333 " заменить цифрой "4 199";