Қазақстан Республикасының Президенттігіне кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орын белгілеу туралы
Батыс Қазақстан облысы Сырым ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 18 наурыздағы № 24 қаулысы. Батыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2011 жылғы 6 сәуірде № 7-10-99 тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Сырым ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 8 сәуірдегі № 50 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Сырым ауданы әкімдігінің 2011.04.08 № 50 Қаулысымен
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық заңына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Сырым аудандық аумақтық сайлау комиссиясымен бірлесіп, Қазақстан Республикасының Президенттігіне кандидаттар үшін үгіттiк баспа материалдарын орналастыру үшiн қосымшаға сәйкес орындар белгіленсін.
2. Барлық селолық округтердің әкімдері үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындарын стендтермен, тақталармен, тұғырлықтармен жарақтандырсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Ж. Батырниязовқа жүктелсін.
4. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін қолданысқа енгізіледі және 2011 жылғы 3 наурыздан бастап туындаған құқықтық қатынастарға таратылады.
Аудан әкімі                      Е. Нысанғалиев
КЕЛІСІЛДІ:
Сырым аудандық аумақтық
сайлау комиссиясының төрағасы
_____________Ж. Батырниязов
187.03.2011 ж.
Сырым ауданы әкімдігінің
2011 жылғы 18 наурыздағы
№ 24 қаулысына қосымша
Қазақстан Республикасының Президенттігіне
кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын
орналастыру үшін орындары
Ауыл атауы
Үгіттік баспа материалдарын орналастыру орны
Үгіттік баспа материал-
дарының түрі
1.
Алғабас ауылы
Ауылдық округ әкімі аппаратының әкімшілік ғимаратының шығыс жақ қанат
Стенд
2.
Жаңа-Өңір ауылы
Жалпы білім беретін негізгі мектеп ғимаратының алды
Стенд
3.
Сасықкөл ауылы
Жалпы білім беретін негізгі мектеп ғимаратының алды
Стенд
4.
Аралтөбе ауылы
Ауылдық округ әкімі аппаратының әкімшілік ғимаратының алды
Стенд
5.
Қызылағаш ауылы
Ауылдық фельдшерлік пункт ғимаратының сол жақ қанаты
Стенд
6.
Бұлан ауылы
"Таза су" тарту пунктінің сол жақ қанаты
Стенд
7.
Жамбыл ауылы
Ауылдық клуб ғимаратының алды
Стенд
8.
Бұлдырты ауылы
С. Датұлы көшесінде орналасқан ауылдық кітапханасының оң жақ қанаты, "Казпошта" ғимаратының сол жақ қанаты
Стенд
9.
Көгеріс ауылы
Ауылдық фельдшерлік пункт ғимаратының алды
Стенд
10.
Қарақұдық ауылы
Ауылдық фельдшерлік пункт ғимаратының алды
Стенд
11.
Жымпиты ауылы
Аудандық мәдениет үйі ғимаратының алды, С. Датұлы және Б. Қаратаев көшелерінің қиылысының қарсы беті, Амангелді және Әйтеке би көшелерінің қиылысының қарсы беті
Стенд
12.
1 Май ауылы
Ауылдық фельдшерлік пункт ғимаратының алды
Стенд
13.
Қосарал ауылы
Ауылдық дәрігерлік амбулаториясының жанындағы ақпараттық тақта
Стенд
14.
Ағоба ауылы
Ауылдық фельдшерлік пункт ғимаратының алды
Стенд
15.
Қарақұдық ауылы
Ауылдық фельдшерлік пункт ғимаратының алды
Стенд
16.
Жетікөл ауылы
Ауылдық фельдшерлік пункт ғимаратының алды
Стенд
17.
Қособа ауылы
Ауылдық округ әкімі аппаратының әкімшілік ғимаратының алды
Стенд
18.
Жырақұдық ауылы
Жалпы білім беретін Жырақұдық орта мектеп ғимаратының көше жақ беті
Стенд
19.
Қоңыр ауылы
Ауылдық округ әкімі аппаратының әлеуметтік нысандар орналасқан ғимаратының алды
Стенд
20.
Тамды ауылы
Ауылдық клуб ғимаратының алды
Стенд
21.
Талдыбұлақ ауылы
Ауылдық округ әкімі аппаратының әкімшілік ғимаратының алды
Стенд
22.
Қазақстан ауылы
Қазақстан негізгі жалпы білім беретін мектеп ғимаратының көше жақ беті
Стенд
23.
Тасқұдық ауылы
Ауылдық мәдениет үйі ғимараты мен ауылдық округ әкімі аппаратының әкімшілік ғимаратының аралығындағы алаң
Стенд
24.
Алатау ауылы
Ауылдық фельдшерлік пунтк мен Алатау негізгі мектеп ғимаратының аралығындағы алаңы
Стенд
25.
Тоғанас ауылы
Ауылдық округ әкімі аппаратының әкімшілік ғимаратының сол жақ қанаты
Стенд
26.
Аңқаты ауылы
Ауылдық фельдшерлік пункт ғимаратының алды
Стенд
27.
Сегізүй ауылы
Ауылдық фельдшерлік пункт ғимаратының алды
Стенд
28.
Қарағанды ауылы
Ауылдық фельдшерлік пункт ғимаратының алды
Стенд
29.
Құспанкөл ауылы
Ауылдық фельдшерлік пункт ғимаратының алды
Стенд
30.
Шағырлой ауылы
Ауылдық округ әкімі аппаратының әкімшілік ғимаратының оң жақ қанаты
Стенд
31.
Жаңақоныс ауылы
Ауылдық фельдшерлік пункт ғимаратының оң жақ қанаты
Стенд
32.
Көздіқара ауылы
Ауылдық фельдшерлік пункт ғимаратының сол жақ қанаты
Стенд

Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов для кандидатов в Президенты Республики Казахстан
Постановление акимата Сырымского района Западно-Казахстанской области от 18 марта 2011 года № 24. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 6 апреля 2011 года № 7-10-99. Утратило силу - постановлением акимата Сырымского района Западно-Казахстанской области от 8 апреля 2011 года № 50
Сноска. Утратило силу - Постановлением акимата Сырымского района Западно-Казахстанской области от 08.04.2011 № 50
В соответствии с Конституционным законом Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить, совместно с Сырымской районной территориальной избирательной комиссией, места для размещения агитационных печатных материалов для кандидатов в Президенты Республики Казахстан согласно приложению.
2. Акимам сельских округов оснастить места для размещения агитационных печатных материалов стендами, щитами, тумбами.
3. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима района Батырниязову Ж. Ж.
4. Данное постановление вводится в действие со дня официального опубликования и распространяется на правоотношения, возникшие с 3 марта 2011 года.
Аким района                      Е. Нысангалиев
СОГЛАСОВАНО:
Председатель территориальной
Сырымской районной
избирательной комиссии
_____________Ж. Батырниязов
18.03.2011 г.
Приложение
к постановлению акимата
Сырымского района
от 18 марта 2011 года № 24
Места для размещения агитационных
печатных материалов для кандидатов
в Президенты Республики Казахстан
Наименование поселка
Места для размещения агитационных печатных материалов
Виды агита-
ционных печатных материалов
1.
село Алгабас
Правое крыло здания аппарата акима сельского округа
Стенд
2.
село Жана-Онир
Перед зданием общеобразовательной школы
Стенд
3.
село Сасыккуль
Перед зданием общеобразовательной школы
Стенд
4.
село Аралтюба
Перед зданием аппарата акима сельского округа
Стенд
5.
село Кызылагаш
Левая крыло зданием сельского фельдшерского пункта
Стенд
6.
село Булан
Левое крыло пункта "Чистая вода"
Стенд
7.
село Жамбыл
Перед зданием сельского клуба
Стенд
8.
село Булдурты
Правое крыло здания сельской библиотеки, расположенный по улице С. Датова и левое крыло здания "Казпочта"
Стенд
9.
село Кугерис
Перед зданием сельского фельдшерского пункта
Стенд
10.
село Каракудук
Перед зданием сельского фельдшерского пункта
Стенд
11.
село Жымпиты
Перед зданием районного Дома культуры, противоположные стороны пересечения улиц С. Датүлы и Б. Каратаев, Амангельды и Айтеке би
Стенд
12.
село 1 Мая
Перед зданием сельского фельдшерского пункта
Стенд
13.
село Косарал
Информационная доска возле здания сельской врачебной амбулаторий
Стенд
14.
село Агоба
Перед зданием сельского фельдшерского пункта
Стенд
15.
село Каракудук
Перед зданием сельского фельдшерского пункта
Стенд
16.
село Жетикуль
Перед зданием сельского фельдшерского пункта
Стенд
17.
село Кособа
Перед зданием аппарата акима сельского округа
Стенд
18.
село Жыракудук
Перед зданием Жыракудкуской общеобразовательной средней школы
Стенд
19.
село Коныр
Перед зданием аппарата акима сельского округа
Стенд
20.
село Тамды
Перед зданием сельского клуба
Стенд
21.
село Талдыбулак
Перед зданием аппарата акима сельского округа
Стенд
22.
село Казакстан
Перед зданием Казахстанской основной общеобразовательной школы
Стенд
23.
село Тасқудук
Территория между зданиями сельского Дома культуры и аппарата акима сельского округа
Стенд
24.
село Алатау
Территория между зданиями сельского фельдшерского пункта и Алатауской основной школы
Стенд
25.
село Тоганас
Левое крыло зданием аппарата акима сельского округа
Стенд
26.
село Анкаты
Перед зданием сельского фельдшерского пункта
Стенд
27.
село Сегизуй
Перед зданием сельского фельдшерского пункта
Стенд
28.
село Караганды
Перед зданием сельского фельдшерского пункта
Стенд
29.
село Куспанкуль
Перед зданием сельского фельдшерского пункта
Стенд
30.
село Шагырлой
Правое крыло здания аппарата акима сельского округа
Стенд
31.
село Жанаконыс
Правое крыло здания сельского фельдшерского пункта
Стенд
32.
село Куздигара
Левое крыло здания сельского фельдшерского пункта
Стенд