Сырым ауданы бойынша 2011 жылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру және қаржыландыру туралы
Батыс Қазақстан облысы Сырым ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 21 сәуірдегі № 73 қаулысы. Батыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2011 жылғы 11 мамырда № 7-10-101 тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Сырым ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 1 ақпандағы № 52 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Сырым ауданы әкімдігінің 2012.02.01 № 52 Қаулысымен
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" және 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңдарын басшылыққа ала отырып, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған 2011 жылы Сырым ауданындағы ұйымдардың тізбелері, қоғамдық жұмыстардың түрлері, төлемі мен нақты жағдайлары, қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшері және олардың қаржыландандыру көздері бекітілсін.
2. "Сырым аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі осы қаулыдан туындайтын қажетті шаралар қабылдасын.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі және 2011 жылдың 1 қаңтардан туындаған құқықтық қатынастарға таратылады.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Ж. Батырниязовқа жүктелсін.
Аудан әкімі                      Е. Нысанғалиев
2011 жылғы 21 сәуірдегі
№ 73 Сырым ауданы әкімдігінің
қаулысымен бекітілді
2011 жылы Сырым ауданындағы ұйымдардың
тізбелері, қоғамдық жұмыстардың түрлері,
төлемі мен нақты жағдайлары, қатысушылардың
еңбегіне төленетін ақының мөлшері және
олардың қаржыландандыру көздері
Ұйымдардың тізбелері
Қоғамдық жұмыс түрлері
Көлемі мен нақты жағдайлары
Қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшері және олардың қаржыландандыру көздері
1
"Алғабас ауылдық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
Түскен өтінімдер бойынша
Қазақстан Республика-
сындағы Еңбек кодексіне сәйкес келісім шарт бойынша
Қазақстан Республикасындағы қолданыстағы бекітілген Заңнамасына сәйкес ең төменгі жалақы мөлшерінен кем емес қаржыландыру жергілікті бюджет есебінен
2
"Аралтөбе ауылдық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
3
"Бұлан ауылдық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
4
"Бұлдырты ауылдық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
5
"Елтай ауылдық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
6
"Жетікөл ауылдық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
7
"Жосалы ауылдық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
8
"Жымпиты ауылдық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
9
"Қособа ауылдық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
10
"Сарой ауылдық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
11
"Талдыбұлақ ауылдық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
12
"Шолақаңқаты ауылдық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
13
Сырым ауданы әкімдігінің (шаруашылық жүргізу құқығындағы) "Сырым" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны

Об организации и финансировании общественных работ на 2011 год по Сырымскому району
Постановление акимата Сырымского района Западно-Казахстанской области от 21 апреля 2011 года № 73. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 11 мая 2011 года № 7-10-101. Утратило силу - постановлением акимата Сырымского района Западно-Казахстанской области от 1 февраля 2012 года № 52
Сноска. Утратило силу - Постановлением акимата Сырымского района Западно-Казахстанской области от 01.02.2012 № 52
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и от 23 января 2001 года "О занятости населения", акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый перечень организаций, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда участников, и источники их финансирования на 2011 год по Сырымскому району согласно приложению.
2. Государственному учреждению "Сырымский районный отдел занятости и социальных программ" принять необходимые меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на правоотношения, возникшие с 1 января 2011 года.
4. Контроль за выполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Сырымского района Батырниязова Ж. Ж.
Аким района                      Е. Нысангалиев
Утвержден
постановлением акимата
Сырымского района
от 21 апреля 2011 года № 73
Перечень организаций, виды, объемы
и конкретные условия общественных работ,
размеры оплаты труда и участников,
и их финансирования на 2011 год
по Сырымскому району
Перечень организаций
Виды общественных работ
Виды, объемы и конкретные условия
Размеры оплаты труда и источники их финансирования участникам
1
Государственное учреждение "Аппарат акима Алгабасского сельского округа"
Согласно поступивших заявок
На основании Трудового кодекса Республики Казахстан согласно трудового договора
Не ниже минимальной заработной платы установленной действующим законодатель- ством Республики Казахстан финансирование за счет средств местного бюджета
2
Государственное учреждение "Аппарат акима Аралтюбинского сельского округа"
-
-
-
3
Государственное учреждение "Аппарат акима Буланского сельского округа"
-
-
-
4
Государственное учреждение "Аппарат акима Булдуртинского сельского округа"
-
-
-
5
Государственное учреждение "Аппарат акима Елтайского сельского округа"
-
-
-
6
Государственное учреждение "Аппарат акима Жетикульского сельского округа"
-
-
-
7
Государственное учреждение "Аппарат акима Жосалинского сельского округа"
-
-
-
8
Государственное учреждение "Аппарат акима Жымпитинского сельского округа"
-
-
-
9
Государственное учреждение "Аппарат акима Кособинского сельского округа"
-
-
-
10
Государственное учреждение "Аппарат акима Саройского сельского округа"
-
-
-
11
Государственное учреждение "Аппарат акима Талдыбулакского сельского округа"
-
-
-
12
Государственное учреждение "Аппарат акима Шолаканкатин-
ского сельского округа"
-
-
-
13
Государственное коммунальное предприятия "Сырым" акимата Сырымского района (на праве хозяйственного ведения)
-
-
-