Сырым аудандық мәслихатының 2010 жылғы 24 желтоқсандағы № 26-3 "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Сырым аудандық мәслихатының 2011 жылғы 21 шілдедегі № 29-2 шешімі. Батыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2011 жылғы 1 тамызда № 7-10-106 тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Сырым аудандық мәслихатының 2012 жылғы 13 сәуірдегі № 2-4 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Сырым аудандық мәслихатының 2012.04.13 № 2-4 Шешімімен
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексiне және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттiк басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2011 жылғы 21 маусымдағы № 33-2 "Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2010 жылғы 13 желтоқсандағы № 28-2 "2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3061) шешімін басшылыққа ала отырып, Сырым аудандық мәслихаты ШЕШIМ ЕТЕДI:
1. Сырым аудандық мәслихатының 2010 жылғы 24 желтоқсандағы  №26-3 "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7-10-97 тіркелген, 2011 жылғы 27 қаңтардағы, 2011 жылғы 10 ақпандағы, 2011 жылғы 17 ақпандағы, 2011 жылғы 24 наурыздағы, 2011 жылғы 28 сәуірдегі, 2011 жылғы 5 мамырдағы, 2011 жылғы 12 мамырдағы, 2011 жылғы 19 мамырдағы "Сырым елі" газетінің № 5, № 7, № 8, № 13, № 18, № 19, № 20, № 21 жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін.
1) 1 тармақта:
1) тармақшадағы "2 091 724" деген сан "2 075 193" деген санмен ауыстырылсын;
"199 155" деген сан "196 903" деген санмен ауыстырылсын;
"2 665" деген сан "4 567" деген санмен ауыстырылсын;
"400" деген сан "750" деген санмен ауыстырылсын;
"1 889 504" деген сан "1 872 973" деген санмен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы "2 090 428" деген сан "2 073 897" деген санмен ауыстырылсын;
2) 4 тармақта:
"206 026" деген сан "227 159" деген санмен ауыстырылсын;
1) тармақшадағы "191 853" деген сан "175 304" деген санмен ауыстырылсын;
оныншы абзацта "29 800" деген сан "12 025" деген санмен ауыстырылсын;
он жетінші абзацта "6 706" деген сан "5 800" деген санмен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы он сегізінші абзацпен толықтырылсын:
"үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз етуге -2 150 мың теңге;";

О внесении изменений и дополнений в решение Сырымского районного маслихата от 24 декабря 2010 года № 26-3 "О районном бюджете на 2011-2013 годы"
Решение Сырымского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 21 июля 2011 года № 29-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 1 августа 2011 года № 7-10-106. Утратило силу - решением Сырымского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 13 апреля 2012 года № 2-4
Сноска. Утратило силу - Решением Сырымского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 13.04.2012 № 2-4
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года, решением Западно-Казахстанского областного маслихата № 33-2 от 21 июня 2011 года "О внесении изменений и дополнений в решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2010 года № 28-2 "Об областном бюджете на 2011-2013 годы" (зарегистрированно в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3061) Сырымский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сырымского районного маслихата "О районном бюджете на 2011-2013 годы" от 24 декабря 2010 года № 26-3 (зарегистрированно в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7-10-97, опубликованно 27 января 2011 года, 10 февраля 2011 года, 17 февраля 2011 года, 24 марта 2011 года, 28 апреля 2011 года, 5 мая 2011 года, 12 мая 2011 года, 19 мая 2011 года в газете "Сырым елі" № 5, № 7, № 8, № 13, № 18, № 19, № 20, № 21) следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1) цифру "2 091 724" заменить цифрой "2 075 193";
цифру "199 155" заменить цифрой "196 903";
цифру "2 665" заменить цифрой "4 567";
цифру "400" заменить цифрой "750";
цифру "1 889 504" заменить цифрой "1 872 973 ";
в подпункте 2) цифру "2 090 428" заменить цифрой "2 073 897";
2) в пункте 4:
цифру "206 026" заменить цифрой "227 159";
в подпункте 1) цифру "191 853" заменить цифрой "175 304";
в абзаце десятом цифру "29 800" заменить цифрой "12 025";
в абзаце семнадцатом цифру "6 706" заменить цифрой "5 800";
дополнить восемнадцатым абзацем следующего содержания:
"обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому - 2 150 тыс тенге;";