Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы
Батыс Қазақстан облысы Тасқала ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 17 наурыздағы № 60 қаулысы. Батыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2011 жылғы 30 наурыздағы № 7-11-136 тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Тасқала ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 6 мамырдағы № 96 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Тасқала ауданы әкімдігінің 2011.05.06 № 96 Қаулысымен
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституцилық Заңына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңына және "Қазақстан Республикасы Президентінің кезектен тыс сайлауын тағайындау туралы" 2011 жылғы 4 ақпандағы № 1149 Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығына сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Тасқала аудандық аумақтық сайлау комиссиясымен (келісім бойынша) бірлесіп Қазақстан Республикасы Президентінің кезектен тыс сайлауында барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін белгіленген орындар стендтермен, тақталармен, тұғырлықтармен жарақтандырылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Л. Жұбанышқалиеваға жүктелсін.
4. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күннен кейін қолданысқа енгізіледі және 2011 жылғы 3 наурыздан бастап туындаған құқықтық қатынастарға таратылады.
Аудан әкімі                      Ө. Мырзағалиев
КЕЛІСІЛДІ:
Тасқала аудандық
аумақтық сайлау
комиссиясының төрағасы
_____________Ж. Балыков
17.03.2011 ж.
Тасқала ауданы әкімдігінің
2011 жылғы 17 наурыздағы
№ 60 қаулысына қосымша
Үгіттік баспа материалдарын
орналастыру үшін орындар
Елді мекеннің атауы
Үгіттік баспа материалдарының орындары
1.
Ақтау ауылы
Ауылдық мәдениет үйі ғимаратының алды
Ауылдық округ әкімі аппараты ғимаратының алды
2.
Беленький ауылы
Фельдшерлік пункт ғимаратының алды
3.
Черный Падина ауылы
Кітапхана ғимаратының алды
4.
Амангелді ауылы
Ауылдық мәдениет үйі ғимаратының алды
5.
1-Шежін ауылы
Мектеп ғимаратының алды
6.
Достық ауылы
Фельдшерлік акушерлік пункт ғимаратының алды, Ауылдық мәдениет үйі ғимаратының алды
7.
Бастау ауылы
Мектеп ғимаратының алды
8.
Ынтымақ ауылы
Мектеп ғимаратының алды
9.
Атамекен ауылы
Ауылдық мәдениет үйі ғимаратының алды
Ауылдық округ әкімі аппараты алды
10.
Қалмақ-Шабын ауылы
Кітапхана ғимаратының алды
11.
Қисық-Сай ауылы
Кітапхана ғимаратының алды
12.
Тасқала ауылы
Аудандық мәдени-демалыс орталығы ғимаратының алды
Жақсығұлов және Абай көшелерінің қиылысы, Маметова-Ордженикидзе көшелерінің қиылысы
"Сәулет" жалпы білім беретін мектеп-гимнзиясы ғимаратының алды
13.
Бірлік ауылы
Мектеп ғимаратының алды
14.
Жігер ауылы
Фельдшерлік пункт ғимаратының алды
15.
Оян ауылы
Ауылдық мәдениет үйі ғимаратының алды
Мектеп ғимаратының алды
16.
Кеңжайлау ауылы
Мектеп ғимаратының алды
17.
Мереке ауылы
Ауылдық мәдениет үйі ғимаратының алды
18.
Мерей ауылы
Ауылдық мәдениет үйі ғимаратының алды
19.
Аққайнар ауылы
Кітапхана ғимаратының алды
20.
Өркен ауылы
Мектеп ғимаратының алды
21.
Айнабұлақ ауылы
Мектеп ғимаратының алды
22.
Тоғайлы ауылы
Ауылдық мәдениет үйі ғимаратының алды
23.
2-Шежін ауылы
Ауылдық мәдениет үйі ғимаратының алды
24.
Талды-Бұлақ ауылы
Мектеп ғимаратының алды
25.
Ермольчев ауылы
Кітапхана ғимаратының алды

Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов
Постановление акимата Таскалинского района Западно-Казахстанской области от 17 марта 2011 года № 60. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 30 марта 2011 года № 7-11-136. Утратило силу - постановлением акимата Таскалинского района Западно-Казахстанской области от 6 мая 2011 года № 96
Сноска. Утратило силу - Постановлением акимата Таскалинского района Западно-Казахстанской области от 06.05.2011 № 96
В соответствии с Конституционным Законом Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан" и Указом Президента Республики Казахстан от 4 февраля 2011 года № 1149 "О назначении внеочередных выборов Президента Республики Казахстан" акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Совместно с Таскалинской районной территориальной избирательной комиссией (по согласованию) определить места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов во внеочередных выборах Президента Республики Казахстан согласно приложению.
2. Оснастить определенные места для размещения агитационных печатных материалов стендами, щитами, тумбами.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Л. Жубанышкалиеву.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на правовые отношения возникающие с 3 марта 2011 года.
Аким района                      О. Мырзагалиев
СОГЛАСОВАНО:
Председатель Таскалинской
районной - территориальной
избирательной комиссии
_____________Ж. Балыков
17.03.2011 г.
Приложение
к постановлению акимата
Таскалинского района
от 17 марта 2011 года № 60
Места для размещения агитационных
печатных материалов
Наименование населенного пункта
Места размещения агитационных печатных материалов
1.
Село Ақтау
Перед зданием сельского дома культуры
Перед зданием аппарата акима аульного округа
2.
Село Беленький
Перед зданием фельдшерского пункта
3.
Село Черная Падина
Перед зданием библиотеки
4.
Село Амангелды
Перед зданием сельского дома культуры
5.
Село Первая Чижа
Перед зданием школы
6.
Село Достык
Перед зданием фельшерского акушерского пункта
Перед зданием сельского дома культуры
7.
Село Бастау
Перед зданием школы
8.
Село Ынтымақ
Перед зданием школы
9.
Село Атамекен
Перед зданием сельского дома культуры
перед зданием аппарата акима аульного округа
10.
Село Калмақ-Шабын
Перед зданием библиотеки
11.
Село Кисық-Сай
Перед зданием библиотеки
12.
Село Таскала
Перед зданием районного центр досуга
Пересечении улиц Жақсыгулова и Абая, Пересечение улиц Маметова-Ордженикидзе
Перед зданием общеобразовательной щколы-гимназии "Сәулет"
13.
Село Бірлік
Перед зданием школы
14.
Село Жігер
Перед зданием фельдшерского пункта
15.
Село Оян
Перед зданием сельского дома культуры
Перед зданием школы
16.
Село Кеңжайлау
Перед зданием школы
17.
Село Мереке
Перед зданием сельского дома культуры
18.
Село Мерей
Перед зданием аульного дома культуры
19.
Село Аққайнар
Перед зданием библиотеки
20.
Село Өркен
Перед зданием школы
21.
Село Айнабұлақ
Перед зданием школы
22.
Село Тоғайлы
Перед зданием сельского дома культуры
23.
Село Вторая Чижа
Перед зданием сельского дома культуры
24.
Село Талды-Булақ
Перед зданием школы
25.
Село Ермольчево
Перед зданием библиотеки