Бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар үшiн және интернаттық ұйымдарды бiтiрушi кәмелетке толмағандар үшiн жұмыс орындарына квота белгiлеу туралы
Батыс Қазақстан облысы Тасқала ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 13 қазандағы N 261 қаулысы. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 1 қарашада N 7-11-148 тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Тасқала ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 26 наурыздағы N 59 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Тасқала ауданы әкімдігінің 2012.03.26 N 59 Қаулысымен
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңына сәйкес, жұмыс іздеуде қиындық көріп жүрген бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды және интернаттық ұйымдарды бітіруші кәмелетке толмағандарды әлеуметтік қорғау мақсатында аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес көрсетілген мекемелерде бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар және интернаттық ұйымдарды бітіруші кәмелетке толмағандар үшін жұмыс орындарының жалпы санының екі пайыз мөлшерінде квота белгіленсін.
2. "Тасқала аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі квотаға сәйкес жұмыс орындарына жұмысқа орналастыру үшін бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарға және интернаттық ұйымдарды бітіруші кәмелетке толмағандарға жолдаманы қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкiмiнiң орынбасары Л. Жұбанышқалиеваға жүктелсiн.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланғаннан кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Аудан әкімінің міндетін атқарушы      Қ. Мусин
КЕЛІСІЛДІ:
Батыс Қазақстан облысының
әкімдігі денсаулық сақтау
басқармасының шаруашылық
жүргізу құқығындағы "Тасқала
аудандық орталық ауруханасы"
мемлекеттік коммуналдық
кәсіпорны директоры
_____________Г. Кенжешева
13.10.2011 ж.
Батыс Қазақстан облысының
білім басқармасы "N 20
кәсіптік лицей" мемлекеттік
мекемесінің директоры
_____________М. Жанекенов
13.10.2011 ж.
Тасқала ауданы әкімдігінің
2011 жылғы 13 қазандағы
N 261 қаулысына
қосымша
Бас бостандығынан айыру орындарынан
босатылған адамдар және интернаттық
ұйымдарды бітіруші кәмелетке толмаған
үшін жұмыс орындарын құратын
мекемелердің тізімі
1. Батыс Қазақстан облысының әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "Тасқала аудандық орталық ауруханасы" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны;

Об установлении квоты рабочих мест для лиц, освобожденных из мест лишения свободы и несовершеннолетних выпускников интернатных организаций
Постановление акимата Таскалинского района Западно Казахстанской области от 13 октября 2011 года N 261. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 1 ноября 2011 года N 7-11-148. Утратило силу - постановлением акимата Таскалинского района Западно-Казахстанской области от 26 марта 2012 года N 59
Сноска. Утратило силу - Постановлением акимата Таскалинского района Западно-Казахстанской области от 26.03.2012 N 59
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", в целях социальной защиты лиц, освобожденных из мест лишения свободы и несовершеннолетних выпускников интернатных организаций, испытывающих трудности в поиске работы, акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить квоту рабочих мест для лиц, освобожденных из мест лишения свободы и несовершеннолетних выпускников интернатных организаций в размере двух процентов от общей численности рабочих мест, в организациях согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Таскалинский районный отдел занятости и социальных программ" обеспечить направление лиц, освобожденных из мест лишения свободы, и несовершеннолетних выпускников интернатных организаций для трудоустройства на рабочие места в соответствии с квотой.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Л. Жубанышкалиеву.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности акима района       К. Мусин
СОГЛАСОВАНО:
Директор государственного
коммунального предприятия
"Таскалинская районная
центральная больница"
на праве хозяйственного
ведения управления
здравоохранения акимата
Западно-Казахстанской области
_____________Г. Кенжешева
13.10.2011 г.
Директор государственного
учреждения "Профессиональный
лицей N 20" управления
образования Западно-Казахстанской
области
_____________М. Жанекенов
13.10.2011 г.
Приложение
к постановлению акимата
Таскалинского района
от 13 октября 2011 года N 261
Перечень организаций, создающих рабочие места
для лиц, освобожденных из мест лишения
свободы и несовершеннолетних выпускников
интернатных организаций
1. Государственное коммунальное предприятие "Таскалинская районная центральная больница" на праве хозяйственного ведения управления здравоохранения акимата Западно-Казахстанской области;

2. Батыс Қазақстан облысының білім басқармасы "N 20 кәсіптік лицей" мемлекеттік мекемесі;
3. Тасқала ауданы әкімдігінің "Тасқала ауданының коммуналдық шаруашылығы" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны;
4. Тасқала ауданының "Мәдениет орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны.

2. Государственное учреждение "Профессиональный лицей N 20" управления образования Западно-Казахстанской области;
3. Государственное коммунальное предприятие "Таскалинское районное коммунальное хозяйство акимата Таскалинского района";
4. Государственное коммунальное казенное предприятие "Центр Досуга" Таскалинского района.