2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Батыс Қазақстан облысы Теректі аудандық мәслихаттың 2011 жылғы 15 желтоқсандағы № 43-2 шешімі. Батыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2011 жылғы 29 желтоқсанда № 7-12-115 тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Теректі аудандық мәслихатының 2013 жылғы 31 қаңтардағы № 8-3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Теректі аудандық мәслихатының 31.01.2013 № 8-3 шешімімен
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Теректі аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет 12 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2012 жылға келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 4 139 557 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 587 217 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 8 047 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 3 544 293 мың теңге;
2) шығындар – 4 173 230 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 79 552 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 83 305 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 3 753 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -113 225 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)– 113 225 мың теңге:
қарыздар түсімі - 67 956 мың тенге;
қарыздарды өтеу – 74 552 мың тенге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 119 821 мың тенге.
Ескерту. 1 тармаққа өзгерту енгізілді - Батыс Қазақстан облысы  Теректі аудандық мәслихаттың 2012.04.12 № 2-2, 2012.12.21 № 7-1 (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) Шешімдерімен.
2. 2011 жылға арналған аудандық бюджет түсімдері Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының "2012-2014 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Заңына, 2011 жылғы 6 желтоқсандағы № 36-1 облыстық мәслихат сессиясының шешіміне және осы шешімнің 6 тармағына сәйкес қалыптастырылады.
3. Қазақстан Республикасының "2012-2014 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Заңының 9 бабы қатерге және басшылыққа алынсын.
1) 2012 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен бөлінетін нысаналы трансферттердің және кредиттердің жалпы сомасы 554 065 мың теңге көлемінде қарастырылсын, соның ішінде:
негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға – 8 188 мың теңге;

О районном бюджете на 2012-2014 годы
Решение Теректинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 15 декабря 2011 года № 43-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 29 декабря 2011 года № 7-12-115. Утратило силу решением Теректинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 31 января 2013 года № 8-3
Сноска. Утратило силу решением Теректинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 31.01.2013 № 8-3
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года Теректинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2012-2014 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2012 год в следующих объемах:
1) доходы – 1 139 557 тыс. тенге, в том числе:
налоговые поступления – 587 217 тыс. тенге;
неналоговые поступления – 8 047 тыс. тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 3 544 293 тыс. тенге;
2) затраты – 4 173 230 тыс. тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 79 552 тыс. тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 83 305 тыс. тенге;
погашение бюджетных кредитов – 3 753 тыс. тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -113 225 тыс. тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 113 225 тыс. тенге;
поступление займов – 67 956 тыс. тенге;
погашение займов – 74 552 тыс. тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 119 821 тыс. тенге.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными Решениями Теректинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 12.04.2012 № 2-2, от 21.12.2012 № 7-1 (вводится в действие с 01.01.2012).
2. Поступления в районный бюджет на 2012 год формируются в соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан, Законом Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2012-2014 годы", решением сессии областного маслихата № 36-1 от 6 декабря 2011 года и согласно пункта 6 настоящего решения.
3. Принять к сведению и руководству статью 9 Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2012-2014 годы".
1) учесть в районном бюджете на 2012 год поступление целевых трансфертов и кредитов из республиканского бюджета в общей сумме 554 065 тыс. тенге, в том числе:
на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования – 8 188 тыс. тенге;

үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды жабдықтармен, бағдарламалармен қамтамасыз етуге – 7 100 мың теңге;
мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға – 41 627 мың теңге;
жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынғы ақшалай қаражаттарды төлеуге – 11 058 мың теңге;
мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының көлемін ұлғайтуға – 32 396 мың теңге;
"Назарбаев Зияткерлік мектептері" дербес білім беру ұйымының оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге төленетін еңбекақыны арттыруға – 787 мың теңге;
арнаулы әлеуметтік қызметтер стандарттарын енгізуге – 7 695 мың теңге;
еңбек ақыны субсидиялауға – 23 260 мың теңге;
жастар тәжірибесін ұйымдастыруға – 19 150 мың теңге;
жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз етуге – 8 242 мың теңге;
инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға – 24 996 мың теңге;
мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға – 10 000 мың теңге;
эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізуге - 24 098 мың теңге;
Теректі ауданы Магистральное ауылының электрмен жабдықтау объектілерін салу және қайта жаңарту – 25 786 мың теңге;
Теректі ауданы Жайық ауылының электрмен жабдықтау объектілерін салу және қайта жаңарту – 43 199 мың теңге;
ауылдық елді мекендердің әлеуметтік сала мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін – 11 201 мың теңге;
ауылдық елді мекендердің әлеуметтік сала мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін жергілікті атқарушы органдарға берілетін бюджеттік кредиттер – 67 956 мың теңге;
Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде өнірлердің экономикалық дамуына жәрдемдесу жөніндегі шараларды іске асыру үшін – 5 460 мың теңге;
Ақсоғым ауылындағы су құбырын қайта жаңартуға - 114 533 мың теңге;
Бозай аулының су құбырының құрылысына - 67 333 мың теңге.
2) 2012 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен бөлінетін нысаналы трансферттер жалпы сомасы 107 887 мың теңге көлемінде қарастырылсын, оның ішінде:
Федоров ауылында дене шынықтыру-сауықтыру кешенінің құрылысына - 102 498 мың теңге;
"2011 жылғы облыстағы үздік елді мекен" конкурсының жеңімпаздарын марапаттауға - 5 000 мың теңге;
"жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер" ардагерлердің санаторлық-курорттық емделуін қамтамасыз етуге – 389 мың теңге.

на обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому – 7 100 тыс. тенге;
на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования – 41 627 тыс. тенге;
на ежемесячную выплату денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот) и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей – 11 058 тыс. тенге;
на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования – 32 396 тыс. тенге;
на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам автономной организации образования "Назарбаев Интеллектуальные школы" – 787 тыс. тенге;
на введение стандартов специальных социальных услуг – 7 695 тыс. тенге;
на субсидирование заработной платы – 23 260 тыс. тенге;
на организацию молодежной практики – 19 150 тыс. тенге;
на обеспечение деятельности центров занятости – 8 242 тыс. тенге;
на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры - 24 996 тыс. тенге;
на проектирование, строительство и (или) приобретение государственного коммунального жилищного фонда – 10 000 тыс. тенге;
на проведение противоэпизоотических мероприятий — 24 098 тыс. тенге;
на строительство и реконструкции объектов электроснабжения села Магистральное Теректинского района – 25 786 тыс. тенге;
на строительство и реконструкцию объектов электроснабжения села Яик Теректинского района – 43 199 тыс. тенге;
на реализацию мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов - 11 201 тыс. тенге;
бюджетные кредиты местным исполнительным органам для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов – 67 956 тыс. тенге;
для реализации мер по содействию экономического развития регионов в рамках Программы "Развитие регионов" - 5 460 тыс. тенге;
на реконструкцию водопровода села Аксогум – 114 533 тыс. тенге;
на строительство водопровода села Бозай – 67 333 тыс. тенге.
2) учесть в районном бюджете на 2012 год поступление целевых трансфертов из областного бюджета в общей сумме 107 887 тыс. тенге, в том числе:
на строительство физкультурно-оздоровительного комплекса в селе Федоровка – 102 498 тыс. тенге;
на награждение победителей конкурса "Лучший населенный пункт области 2011 года" - 5 000 тыс. тенге;
"на целевые текущие трансферты из местных бюджетов" на обеспечение санаторно-курортного лечения ветеранов – 389 тыс. тенге.

Ескерту. 3 тармаққа өзгерту енгізілді - Батыс Қазақстан облысы  Теректі аудандық мәслихаттың 2012.04.12 № 2-2, 2012.12.21 № 7-1 (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) Шешімдерімен.
4. 2012 жылға арналған аудандық бюджетте мемлекеттік органдардың функцияларын мемлекеттік басқарудың төмен тұрған деңгейлерінен жоғарғы деңгейлерге беруге байланысты жоғары тұрған бюджеттерге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер есепке алынсын – 4 898 мың теңге.
Пайдаланылмаған нысаналы трансферттердің облыстық бюджетке қайтарылуы ескерілсін – 16 417 мың теңге.
Ескерту. 4 тармаққа өзгерту енгізілді - Батыс Қазақстан облысы  Теректі аудандық мәслихаттың 2012.04.12 № 2-2 (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) Шешімімен.
5. 2012 жылға арналған аудандық бюджетте жергілікті атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу есепке алынсын – 3 753 мың теңге.
Ескерту. 5 тармаққа өзгерту енгізілді - Батыс Қазақстан облысы  Теректі аудандық мәслихаттың 2012.12.21 № 7-1 (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) Шешімімен.
6. Жергілікті бюджеттердің теңгерімдігін қамтамасыз ету үшін 2012 жылдың кірістерін бөлу нормативі төмендегі кіші сыныптар кірістері бойынша белгіленсін:
1) жеке табыс салығы аудандық бюджетке – 100% есепке алынады;
2) әлеуметтік салық бойынша аудандық бюджетке – 100% есепке алынады.
7. Жергілікті атқарушы органдарға қарасты мемлекеттік мекемелер ұсынатын қызметтер мен тауарларды өткізуден түсетін ақшалар Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі және Қазақстан Республикасының Үкіметі анықтаған тәртіпте пайдаланылады.

Сноска. Пункт 3 с изменениями, внесенными Решениями Теректинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 12.04.2012 № 2-2, от 21.12.2012 № 7-1 (вводится в действие с 01.01.2012).
4. Учесть в районном бюджете на 2012 год целевые трансферты в вышестоящие бюджеты в связи с передачей функций государственных органов из нижестоящего уровня государственного управления в вышестоящий – 4 898 тыс. тенге.
Учесть возврат неиспользованных целевых трансфертов в областной бюджет - 16 417 тыс. тенге.
Сноска. Пункт 4 с изменениями, внесенными Решением Теректинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 12.04.2012 № 2-2 (вводится в действие с 01.01.2012).
5. Учесть в районном бюджете на 2012 год погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом в сумме – 3 753 тыс. тенге.
Сноска. Пункт 5 с изменениями, внесенными Решением Теректинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 21.12.2012 № 7-1 (вводится в действие с 01.01.2012).
6. Установить на 2012 год норматив распределения доходов, для обеспечения сбалансированности местного бюджета, по следующим подклассам доходов:
1) индивидуальный подоходный налог зачисляется в районный бюджет 100%;
2) социальный налог зачисляется в районный бюджет 100%.
7. Деньги от реализации товаров и услуг, предоставляемых государственными учреждениями, подведомственных местным исполнительным органам, используются ими в порядке, определяемом Бюджетным кодексом Республики Казахстан и Правительством Республики Казахстан.

8. 2012 жылға арналған ауданның жергілікті атқарушы органының резерві 11 305 мың теңге көлемінде бекітілсін.
9. Ауданның жергілікті атқарушы органының борыш лимиті 2012 жылдың 31 желтоқсанына 107 792 мың теңге мөлшерінде белгіленсін.
Ескерту. 9 тармаққа өзгерту енгізілді - Батыс Қазақстан облысы  Теректі аудандық мәслихаттың 2012.04.12 № 2-2 (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) Шешімімен.
10. 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап ауылдық жерлерде қызмет ететін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет және спорт мамандарына осы қызмет түрлерімен қалада айналысатын мамандар мөлшерлемелерімен салыстырғанда лауазымдық жалақыларын 25%-ға көтеру белгіленсін.

8. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2012 год в размере 11 305 тыс. тенге.
9. На 31 декабря 2012 года лимит долга местного исполнительного органа района составит 107 792 тыс. тенге.
Сноска. Пункт 9 с изменениями, внесенными Решением Теректинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 12.04.2012 № 2-2 (вводится в действие с 01.01.2012).
10. Установить специалистам здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры и спорта, работающим в сельской местности, повышение на 25% должностных окладов по сравнению со ставками специалистов, занимающимися этими видами деятельности в городских условиях, с 1 января 2012 года.

2163971
006
Балаларға қосымша білім беру
135615
063
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен "Назарбаев Зияткерлік мектептері" ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыру
787
064
Бастауыш, негізгі орта, жалпыға бірдей орта білім беру ұйымдарының (дарынды балаларға арналған мамандырылған (жалпы үлгідегі, арнайы (түзету); жетім балаларға және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларға арналған ұйымдар): мектептердің, мектеп-интернаттарының мұғалімдеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы мөлшерін республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен ұлғайту
31392
9
Білім беру саласындағы өзге де қызметтер
86906
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
58982
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10773
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттiк бiлiм беру мекемелер үшiн оқулықтар мен оқу- әдістемелік кешендерді сатып алу және жеткiзу
28331
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткізу
1720
015
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
11058
020
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
7100
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
27924
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
27924
05
Денсаулық сақтау
1196
9
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
1196
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
1196
002
Ерекше жағдайларда сырқатты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына жеткізуді ұйымдастыру
1196
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету
218222
2
Әлеуметтiк көмек
196431
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
196431
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
74163
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
12800
006
Тұрғын үй көмегін көрсету
504
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
15152
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
2105
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
36798
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
35150
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету

2163971
006
Дополнительное образование для детей
135615
063
Повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО "Назарбаев Интеллектуальные школы" за счет трансфертов из республиканского бюджета
787
064
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям организаций начального, основного среднего, общего среднего образования: школы, школы-интернаты: (общего типа, специальных (корекционных), специализированных для одаренных детей; организаций для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей) за счет трансфертов из республиканского бюджета
31392
9
Прочие услуги в области образования
86906
464
Отдел образования района (города областного значения)
58982
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
10773
005
Приобретение и доставка учебников, учебно- методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
28331
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
1720
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей за счет трансфертов из республиканского бюджета
11058
020
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому за счет трансфертов из республиканского бюджета
7100
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
27924
037
Строительство и реконструкция объектов образования
27924
05
Здравоохранение
1196
9
Прочие услуги в области здравоохранения
1196
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
1196
002
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
1196
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
218222
2
Социальная помощь
196431
451
Отдел занятости и социальных программ района( города областного значения)
196431
002
Программа занятости
74163
005
Государственная адресная социальная помощь
12800
006
Оказание жилищной помощи
504
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
15152
010
Материальное обеспечение детей- инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
2105
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
36798
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
35150
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида

9157
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9157
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы және қоршаған ортаны қорғау мен жер қатынастары саласындағы өзге де қызметтер
24098
475
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
24098
013
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
24098
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
17073
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
17073
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
17073
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді-мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағында ұтымды және тиімді қала құрылысын игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
17023
015
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
50
12
Көлік және коммуникация
57066
1
Автомобиль көлігі
57066
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
5997
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
5997
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
51069
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
51069
13
Өзгелер
39322
9
Өзгелер
39322
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
5460
040
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен "Өңірлерді дамыту" Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
5460
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
7185
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7185
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
4277
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
4277
475
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
22400
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік, өнеркәсіп, ауыл шаруашылығы және ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
19580
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары

9157
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
9157
10
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
24098
475
Отдел предпринимательства, сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
24098
013
Проведение противоэпизоотических мероприятий
24098
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
17073
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
17073
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
17073
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
17023
015
Капитальные расходы государственного органа
50
12
Транспорт и коммуникации
57066
1
Автомобильный транспорт
57066
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
5997
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах(селах), аульных (сельских) округах
5997
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
51069
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
51069
13
Прочие
39322
9
Прочие
39322
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
5460
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов" за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
5460
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
7185
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
7185
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
4277
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
4277
475
Отдел предпринимательства, сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
22400
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, промышленности, сельского хозяйства и ветеринарии
19580
003
Капитальные расходы государственного органа

457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
78992
006
Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс істеуі
78308
007
Мемлекеттік тілді және Қазақстан халықтарының басқа да тілдерін дамыту
684
9
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңiстiктi ұйымдастыру жөнiндегi өзге де қызметтер
20492
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
11181
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7442
003
Жастар саясаты саласындағы өңірлік бағдарламаларды iске асыру
3739
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
9311
001
Жергілекті деңгей мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9311
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
8818
6
Жер қатынастары
8818
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
8818
001
Аудан (областық манызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8818
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
9458
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
9458
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
9458
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
9458
12
Көлік және коммуникация
9984
1
Автомобиль көлігі
9984
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
9984
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
9984
13
Өзгелер
41768
9
Өзгелер
41768
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй- коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
7213
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7213
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
11396
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві

457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
78992
006
Функционирование районных (городских) библиотек
78308
007
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
684
9
Прочие услуги по организации культуры, спорта, туризма и информационного пространства
20492
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
11181
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
7442
003
Реализация региональных программ в сфере молодежной политики
3739
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
9311
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры, развития языков, физической культуры и спорта
9311
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
8818
6
Земельные отношения
8818
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
8818
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
8818
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
9458
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
9458
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
9458
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
9458
12
Транспорт и коммуникации
9984
1
Автомобильный транспорт
9984
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
9984
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах(селах), аульных (сельских) округах
9984
13
Прочие
41768
9
Прочие
41768
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
7213
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
7213
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
11396
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)