Шыңғырлау ауданында 2012 жылдың қаңтар-наурызда азаматтарды шақыру учаскелеріне тіркеуді ұйымдастыру және қамтамасыз ету туралы
Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау ауданы әкімінің 2011 жылғы 15 желтоқсандағы N 10 шешімі. Батыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2011 жылғы 26 желтоқсанда N 7-13-145 тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау ауданы әкімінің 2012 жылғы 10 сәуірдегі № 2 шешімімен.
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау ауданы әкімінің 10.04.2012 № 2 шешімімен
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" және 2005 жылғы 8 шілдедегі "Әскери міндеттілік және әскери қызмет туралы" Заңдарын басшылыққа ала отырып ШЕШІМ ЕТЕМІН:
1. "Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау ауданның қорғаныс істері жөніндегі бөлімі" мемлекеттік мекемесіне (келісім бойынша) Шыңғырлау ауданында 2012 жылдың қаңтар-наурыз айларында тіркелетін жылы он жеті жасқа толатын еркек жынысты азаматтарды шақыру учаскелеріне тіркеуді ұйымдастыру және қамтамасыз ету ұсынылсын.
2. Батыс Қазақстан облысының әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Шыңғырлау аудандық орталық ауруханаcы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнына (келісім бойынша) азаматтарды шақыру учаскелеріне тіркеу кезінде медициналық куәландырудан өткізуді, дәрі-дәрмекпен, құрал-сайманмен, медицина және шаруашылық мүлкімен қамтамасыз ету ұсынылсын.
3. "Шыңғырлау ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі шақыру учаскелерінде тіркеуді өткізу кезеңіне 2012 жылдың қаңтарынан наурызына дейін есептегі жұмыссыздар қатарынан қажеттілігіне қарай техникалық және қосалқы қызметкерлер бөлсін.
4. Жоғарыда аталған шараларға қаржы жергілікті бюджет есебінен өтелсін.
5. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
6. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Қ. Айтмұхамбетовке жүктелсін.
Аудан әкімі А. Халелов
КЕЛІСІЛДІ:
"Батыс Қазақстан облысының
Шыңғырлау ауданның қорғаныс
істері жөніндегі бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің
бастығы
_____________М. Шутанов
15.12.2011 ж.
Батыс Қазақстан облысының
әкімдігі денсаулық сақтау
басқармасының "Шыңғырлау
аудандық орталық ауруханаcы"
мемлекеттік коммуналдық
қазыналық кәсіпорнының
директоры
_____________Т. Қалмен
15.12.2011 ж.

Об организации и обеспечении приписки граждан к призывным участкам в январе-марте 2012 года в Чингирлауском районе
Решение акима Чингирлауского района Западно-Казахстанской области от 15 декабря 2011 года N 10. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 26 декабря 2011 года N 7-13-145. Утратило силу решением акима Чингирлауского района Западно-Казахстанской области от 10 апреля 2012 года № 2.
Сноска. Утратило силу решением акима Чингирлауского района Западно-Казахстанской области от 10.04.2012 № 2
Руководствуясь Законами Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, "О воинской обязанности и воинской службе" от 8 июля 2005 года РЕШИЛ:
1. Рекомендовать государственному учреждению "Отдел по делам обороны Чингирлауского района Западно-Казахстанской области" (по согласованию) организовать и обеспечить по Чингирлаускому району в январе-марте 2012 года приписку к призывным участкам граждан мужского пола, которым в год приписки исполняется семнадцать лет.
2. Рекомендовать государственному коммунальному казенному предприятию "Чингирлауская районная центральная больница" управления здравоохранения акимата Западно-Казахстанской области" (по согласованию) обеспечить проведение медицинского освидетельствования граждан в период приписки к призывным участкам снабжением медикаментами, инструментарием и медико-хозяйственным имуществом.
3. Государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ Чингирлауского района" на срок проведения приписки в призывные участки с января по март 2012 года выделить по необходимости из числа безработных стоящих на учете технических и дополнительных работников.
4. Финансирование вышеназванных мероприятий осуществить из средств местного бюджета.
5. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
6. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на заместителя акима района Айтмухамбетова К.
Аким района А. Халелов
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Отдел по делам
обороны Чингирлауского района
Западно-Казахстанской области"
_____________М. Шутанов
15.12.2011 г.
Директор государственного
коммунального казенного
предприятия "Чингирлауская
районная центральная больница"
управления здравоохранения
акимата Западно-Казахстанской
области"
_____________Т. Калмен
15.12.2011 г.