Шыңғырлау аудандық мәслихатының 2010 жылғы 24 желтоқсандағы N 34-2 "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау аудандық мәслихатының 2011 жылғы 27 желтоқсандағы N 44-2 шешімі. Батыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2011 жылғы 30 желтоқсанда N 7-13-148 тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау аудандық мәслихатының 2012 жылғы 9 қаңтардағы N 45-1 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау ауданы  әкімдігінің 2012.01.09 № 45-1 шешімімен
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Шыңғырлау аудандық мәслихатының 2010 жылғы 24 желтоқсандағы N 34-2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 7-13-137 нөмірмен тіркелген, 2011 жылғы 8 қаңтардағы, 2011 жылғы 15 қаңтардағы, 2011 жылғы 19 ақпандағы, 2011 жылғы 12 наурыздағы аудандық "Серпін" газетінде N 1, N 2, N 7, N 10 жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1-тармақта:
1) тармақшадағы:
"1 894 083" деген сан "1 898 210" деген санмен ауыстырылсын;
"салықтық түсімдер" жолдағы "172 091" деген сан "177 374" деген санмен ауыстырылсын;
"салықтық емес түсімдер" жолдағы "4 845" деген сан "4 639" деген санмен ауыстырылсын;
"негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер" жолдағы "1 750" деген сан "800" деген санмен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы:
"1 860 601" деген сан "1 864 728" деген санмен ауыстырылсын;
2) аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                  Г. Джұмабаева
Аудандық мәслихат хатшысы        М. Малтиев
Шыңғырлау аудандық мәслихатының
2011 жылғы 27 желтоқсандағы
N 44-2 шешіміне қосымша
Аудандық мәслихатының
2010 жылғы 24 желтоқсандағы
N 34-2 шешіміне 1 қосымша
2011 жылға арналған аудандық бюджет
мың теңге
Санаты
Сомасы
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
I. КІРІСТЕР

О внесении изменений в решение Чингирлауского районного маслихата от 24 декабря 2010 года № 34-2 "О районном бюджете на 2011-2013 годы"
Решение Чингирлауского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 27 декабря 2011 года № 44-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 30 декабря 2011 года № 7-13-148. Утратило силу - решением Чингирлауского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 9 января 2012 года № 45-1
Сноска. Утратило силу - Решением Чингирлауского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 09.01.2012 № 45-1
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Чингирлауского районного маслихата "О районном бюджете на 2011-2013 годы" от 24 декабря 2010 года № 34-2 (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7-13-137, опубликованное 8 января 2011 года, 15 января 2011 года, 19 февраля 2011 года, 12 марта 2011 года в районной газете "Серпін" № 1, № 2, № 7, № 10), следующие изменения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
цифру "1 894 083" заменить цифрой "1 898 210";
в строке "налоговые поступления" цифру "172 091" заменить цифрой "177 374";
в строке "неналоговые поступления" цифру "4 845" заменить цифрой "4 639";
в строке "поступления от продажи основного капитала" цифру "1 750" заменить цифрой "800";
в подпункте 2):
цифру "1 860 601" заменить цифрой "1 864 728";
2) приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии              Г. Джумабаева
Секретарь районного маслихата    М. Малтиев
Приложение
к решению Чингирлауского
районного маслихата
№ 44-2 от 27 декабря 2011 года
Приложение 1
к решению районного маслихата
№ 34-2 от 24 декабря 2010 года
Районный бюджет на 2011 год
тыс. тенге
Категория
Сумма
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
I. Поступления