"Бақылау-кассалық машиналардың мемлекеттік тізілімін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2008 жылғы 30 желтоқсандағы N 635 бұйрығына толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2012 жылғы 11 қаңтардағы № 10 Бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2012 жылы 25 қаңтарда № 7397 тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2018 жылғы 16 ақпандағы № 208 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Қаржы министрінің 16.02.2018 № 208 (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасы Кодексінің (Салық кодексі) 651-бабына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. "Бақылау-кассалық машиналардың мемлекеттік тізілімін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2008 жылғы 30 желтоқсандағы № 635 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5453 болып тіркелген, 2009 жылғы 5 маусымда № 84 (1681) "Заң газеті" газетінде жарияланған) мынадай толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген 1-қосымша мынадай мазмұндағы реттік нөмірлері 131-136 болатын жолдармен толықтырылсын:
"131. ПОРТ FP-60 ФKZ (1.00KZ нұсқа)
132. Миника 1102 ФKZ (01KZ нұсқа)
133. Миника 1102 ФKZ (02KZ нұсқа)
134. ЭКР 2102 ФKZ (01KZ нұсқа)
135. ЭКР 2102 ФKZ (02KZ нұсқа)
136. Компьютерлік жүйе "Quickpay" (нұсқа 1.0)".
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті (Д.Е. Ерғожин) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін және кейіннен оның бұқаралық ақпарат құралдарында жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Министр
Б. Жәмішев

О внесении дополнений в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 30 декабря 2008 года № 635 "Об утверждении государственного реестра контрольно-кассовых машин"
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 11 января 2012 года № 10. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 25 января 2012 года № 7397. Утратил силу приказом Министра финансов Республики Казахстан от 16 февраля 2018 года № 208 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратил силу приказом Министра финансов РК от 16.02.2018 № 208 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 651 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 30 декабря 2008 года № 635 "Об утверждении государственного реестра контрольно-кассовых машин" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5453, опубликованный в газете "Юридическая газета" 5 июня 2009 года № 84 (1681), следующие дополнения:
приложение 1, утвержденное указанным приказом, дополнить строками с порядковыми номерами 131-136 следующего содержания:
"131. ПОРТ FP-60 ФKZ (версия 1.00KZ)
132. Миника 1102 ФKZ (версия 01KZ)
133. Миника 1102 ФKZ (версия 02KZ)
134. ЭКР 2102 ФKZ (версия 01KZ)
135. ЭКР 2102 ФKZ (версия 02KZ)
136. Компьютерная система "Quickpay" (версия 1.0)".
2. Налоговому комитету Министерства финансов Республики Казахстан (Ергожин Д.Е.) обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан и его последующее опубликование в средствах массовой информации.
3. Настоящий приказ вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Министр
Б. Жамишев