"Қазақстан Республикасының Бірыңғай бюджеттік сыныптамасының кейбір мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2010 жылғы 1 сәуірдегі № 141 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2012 жылғы 19 наурыздағы № 159 Бұйрығы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2012 жылы 19 наурызда № 7473 тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2013 жылғы 13 наурыздағы № 71 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 13.03.2013 № 71 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
БҰЙЫРАМЫН:
1. «Қазақстан Республикасының Бірыңғай бюджеттік сыныптамасының кейбір мәселелері» туралы Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2010 жылғы 1 сәуірдегі № 141 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6148 болып тіркелген) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген бұйрыққа 1-қосымшада:
бюджет шығыстарының функционалдық сыныптамасында:
01 «Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер» функционалдық тобында:
9 «Жалпы сипаттағы өзге де мемлекеттiк қызметтер» функционалдық кіші тобында:
мынадай мазмұндағы 024, 025, 027, 036, 039, 040 және 042 бюджеттік бағдарламалары бар 215 бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
«215 Қазақстан Республикасы Көлiк және коммуникация министрлiгi
024 Жеке және заңды тұлғаларға «жалғыз терезе» қағидаты бойынша мемлекеттік қызметтер көрсететін халыққа қызмет көрсету орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
025 Байланыс операторларының басқару жүйесін және желілердің мониторингін сүйемелдеу
027 Қазақстан Республикасының орбиталды-жиілік ресурсын координациалау және халықаралық-құқықтық қорғау
036 Қазақстан Республикасының орбиталды-жиілік ресурсын координациалау және халықаралық-құқықтық қорғау
039 Ведомствоаралық ақпараттық жүйелердің жұмыс істеуін қамтамасыз ету
040 Мемлекеттік органдардың ақпараттық инфрақұрылымын құру
042 Орталық мемлекеттік және жергілікті атқарушы органдар қызметінің ақпараттық технологияларды қолдану тиімділігін бағалауды жүргізу жөніндегі қызметтері»;
04 «Бiлiм беру» функционалдық тобында:
2 «Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру» функционалдық кіші тобында:
мынадай мазмұндағы 002 бюджеттік бағдарламасы бар 696 бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
«696 Қазақстан Республикасы спорт және дене шынықтыру істері агенттігі
002 Спорттағы дарынды балаларды оқыту және тәрбиелеу»;
4 «Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру» функционалдық кіші тобында:

О внесении изменений и дополнений в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 1 апреля 2010 года № 141 "Некоторые вопросы Единой бюджетной классификации Республики Казахстан"
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 19 марта 2012 года № 159. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 19 марта 2012 года № 7473. Утратил силу приказом Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 13 марта 2013 года № 71
Сноска. Утратил силу приказом Министра экономики и бюджетного планирования РК от 13.03.2013 № 71 (вводится в действие со дня его официального опубликования).
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 1 апреля 2010 года № 141 "Некоторые вопросы Единой бюджетной классификации Республики Казахстан" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6148), следующие изменения и дополнения:
в приложении 1 к указанному приказу:
в функциональной классификации расходов бюджета:
в функциональной группе 01 "Государственные услуги общего характера":
в функциональной подгруппе 9 "Прочие государственные услуги общего характера":
дополнить администратором бюджетных программ 215 с бюджетными программами 024, 025, 027, 036, 039, 040 и 042 следующего содержания:
"215 Министерство транспорта и коммуникаций Республики Казахстан
024 Организация деятельности центров обслуживания населения по предоставлению государственных услуг физическим и юридическим лицам по принципу "одного окна"
025 Сопровождение системы управления и мониторинга сетей операторов связи
027 Международно-правовая защита и координация орбитально-частотного ресурса Республики Казахстан
036 Сопровождение системы мониторинга информационно-коммуникационных сетей
039 Обеспечение функционирования межведомственных информационных систем
040 Создание информационной инфраструктуры государственных органов
042 Услуги по проведению оценки эффективности деятельности центральных государственных и местных исполнительных органов по применению информационных технологий";
в функциональной группе 04 "Образование":
в функциональной подгруппе 2 "Начальное, основное среднее и общее среднее образование":
дополнить администратором бюджетных программ 696 с бюджетной  программой 002 следующего содержания:
"696 Агентство Республики Казахстан по делам спорта и физической культуры
002 Обучение и воспитание одаренных в спорте детей";
в функциональной подгруппе 4 "Техническое и профессиональное, послесреднее образование":

мынадай мазмұндағы 003 бюджеттік бағдарламасы бар 696 бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
«696 Қазақстан Республикасы спорт және дене шынықтыру істері агенттігі
003 Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарында мамандар даярлау және оқитындарға әлеуметтік қолдау көрсету»;
5 «Мамандарды қайта даярлау және біліктіліктерін арттыру» функционалдық кіші тобында:
мынадай мазмұндағы 013 бюджеттік бағдарламасы бар 235 бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
«235 Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігі
013 Мемлекеттік мәдениет ұйымдары кадрларының біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау»;
08 «Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк» функционалдық тобында:
1 «Мәдениет саласындағы қызмет» функционалдық кіші тобында:
мынадай мазмұндағы 007, 008, 009, 010, 012, 014, 015 және 017 бюджеттік бағдарламалары бар 235 бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
«235 Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігі
007 Ұлттық фильмдер шығару
008 Әлеуметтік маңызы бар және мәдени іс-шаралар өткізу
009 Театр-концерт ұйымдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
010 Тарихи-мәдени мұраларды сақтауды қамтамасыз ету
012 Тарихи-мәдени мұра ескерткіштерін жаңғырту, салу
014 Қазақ халқының мәдени мұрасын зерделеуді жинақтау және жүйелеу
015 Республикалық маңызы бар көпшілік кітапханаларында ақпаратқа қол жеткізуді қамтамасыз ету
017 Астана қаласының бюджетіне «Опера және балет театры» ЖШС жарғылық капиталын ұлғайтуға берілетін нысаналы даму трансферттері»;
2 «Спорт» функционалдық кіші тобында:
мынадай мазмұндағы 004 және 005 бюджеттік бағдарламалары бар 696 бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
«696 Қазақстан Республикасы спорт және дене шынықтыру істері агенттігі
004 Бұқаралық спортты және спорттың ұлттық түрлерін дамытуды қолдау
005 Жоғары жетістіктер спортын дамыту»;
мынадай мазмұндағы 011 бюджеттік бағдарламасы және 100, 101 бюджеттік кіші бағдарламаларымен толықтырылсын:
011 Спорт саласындағы бюджеттік инвестициялар
100 Спорт объектілерін салу және реконструкциялау
101 Спорт жөніндегі бiлiм беру объектiлерiн салу және реконструкциялау»;
3 «Ақпараттық кеңiстiк» функционалдық кіші тобында:
мынадай мазмұндағы 011, 018, 019 және 021 бюджеттік бағдарламалары бар 235 бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
«235 Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігі
011 Ішкі саяси тұрақтылық және қоғамдық келісім саласында мемлекеттік саясатты жүргізу
018 Әлеуметтiк маңызы бар әдебиет түрлерiн басып шығару
019 Мұрағат құжаттары мен баспа мұрағатының сақталуын қамтамасыз ету
021 Мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу»;
4 «Туризм» функционалдық кіші тобында:

дополнить администратором бюджетных программ 696 с бюджетной  программой 003 следующего содержания:
"696 Агентство Республики Казахстан по делам спорта и физической культуры
003 Подготовка специалистов в организациях технического, профессионального, послесреднего образования и оказаниe социальной поддержки обучающимся";
в функциональной подгруппе 5 "Переподготовка и повышение квалификации специалистов":
дополнить администратором бюджетных программ 235 с бюджетной программой 013 следующего содержания:
"235 Министерство культуры и информации Республики Казахстан
013 Повышение квалификации и переподготовка кадров государственных организаций культуры";
в функциональной группе 08 "Культура, спорт, туризм и информационное пространство":
в функциональной подгруппе 1 "Деятельность в области культуры":
дополнить администратором бюджетных программ 235 с бюджетными программами 007, 008, 009, 010, 012, 014, 015 и 017 следующего содержания:
"235 Министерство культуры и информации Республики Казахстан
007 Производство национальных фильмов
008 Проведение социально значимых и культурных мероприятий
009 Обеспечение функционирования театрально-концертных организаций
010 Обеспечение сохранности  историко-культурного наследия
012 Воссоздание, сооружение памятников историко-культурного наследия
014 Свод и систематизация изучения культурного наследия казахского народа
015 Обеспечение доступа к информации в публичных библиотеках республиканского значения
017 Целевые трансферты на развитие бюджету города Астаны на увеличение уставного капитала ТОО "Театр оперы и балета";
в функциональной подгруппе 2 "Спорт":
дополнить администратором бюджетных программ 696 с бюджетными  программами 004 и 005 следующего содержания:
"696 Агентство Республики Казахстан по делам спорта и физической культуры
004 Поддержка развития массового спорта и национальных видов спорта
005 Развитие спорта высших достижений";
дополнить бюджетной программой 011 с бюджетными подпрограммами 100 и 101 следующего содержания:
"011 Бюджетные инвестиции в области спорта
100 Строительство и реконструкция объектов спорта
101 Строительство и реконструкция объектов образования по спорту";
в функциональной подгруппе 3 "Информационное пространство":
дополнить администратором бюджетных программ 235 с бюджетными программами 011, 018, 019 и 021 следующего содержания:
"235 Министерство культуры и информации Республики Казахстан
011 Проведение государственной политики в области внутриполитической стабильности и общественного согласия
018 Издание социально-важных видов литературы
019 Обеспечение сохранности архивных документов и архива печати
021 Проведение государственной информационной политики";
в функциональной подгруппе 4 "Туризм":

мынадай мазмұндағы 073 бюджеттік бағдарламасы бар 233 бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
«233 Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрлiгi
073 Қазақстанның туристік имиджін қалыптастыру»;
9 «Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңiстiктi ұйымдастыру жөнiндегi өзге де қызметтер» функционалдық кіші тобында:
206 «Қазақстан Республикасы Мәдениет министрлігі» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
мынадай мазмұндағы 010 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
«010 Мәдениет объектілерін салу, реконструкциялау»;
мынадай мазмұндағы 100, 103 және 104 бюджеттік кіші бағдарламалары және 001 бюджеттік бағдарламасы бар 235 бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
«235 Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігі
001 Мәдениет және ақпарат саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру
100 Мәдениет және ақпарат саласындағы уәкілетті органның қызметін қамтамасыз ету
103 Әлеуметтік, сараптамалық зерттеулер жүргізу және консалтинг қызметтерін көрсету
104 Ақпараттық жүйелердің жұмыс істеуін қамтамасыз ету және мемлекеттік органдарды ақпараттық-техникалық қамтамасыз ету»;
мынадай мазмұндағы 002, 003 және 004 бюджеттік бағдарламаларымен толықтырылсын:
«002 Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігінің күрделі шығыстары
003 Мәдениет және ақпарат саласындағы қайраткерлерді ынталандыру
004 Мемлекеттік тілді және Қазақстан халқының басқа да тілдерін дамыту»;
мынадай мазмұндағы 100 бюджеттік кіші бағдарламамен және 005 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
«005 Қолданбалы ғылыми зерттеулер
100 Мәдениет саласындағы»;
мынадай мазмұндағы 006, 016, 020, 022, 100, 101, 102, 104, 105, 106, 109, 111, 114 және 116 бюджеттік бағдарламаларымен толықтырылсын:
«006 Мәдениет және ақпарат саласындағы мемлекеттік ұйымдардың күрделі шығыстары
016 Мәдениет объектілерін салу, реконструкциялау
020 Нашақорлыққа және есiрткi бизнесiне қарсы күресті насихаттау
022 Ақпарат саласында қызметтерін жүзеге асыратын заңды тұлғалардың жарғылық капиталдарын ұлғайту
100 Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
101 Өкілдiк шығындарға арналған қаражат есебiнен іс-шаралар өткізу
102 Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резервінің есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін трансферттер
105 Республикалық бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін әзірлеу және сараптау
106 Республикалық бюджеттік концессиялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін әзірлеу және сараптау
109 Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізу

дополнить администратором бюджетных программ 233 с бюджетной программой 073 следующего содержания:
"233 Министерство индустрии и новых технологий Республики Казахстан
073 Формирование туристского имиджа Казахстана";
в функциональной подгруппе 9 "Прочие услуги по организации культуры, спорта и информационного пространства":
по администратору бюджетных программ 206 "Министерство культуры Республики Казахстан":
дополнить бюджетной программой 010 следующего содержания:
"010 Строительство, реконструкция объектов культуры";
дополнить администратором бюджетных программ 235 с бюджетной программой 001 и бюджетными подпрограммами 100, 103 и 104 следующего содержания:
"235 Министерство культуры и информации Республики Казахстан
001 Формирование государственной политики в области культуры и информации
100 Обеспечение деятельности уполномоченного органа в области культуры и информации
103 Проведение социологических, аналитических исследований и оказание консалтинговых услуг
104 Обеспечение функционирования информационных систем и информационно-техническое обеспечение государственного органа";
дополнить бюджетными программами 002, 003 и 004 следующего содержания:
"002 Капитальные расходы Министерства культуры и информации Республики Казахстан
003 Стимулирование деятелей в сфере культуры и информации
004 Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана";
дополнить бюджетной программой 005 с бюджетной подпрограммой 100 следующего содержания:
"005 Прикладные научные исследования
100 В области культуры";
дополнить бюджетными программами 006, 016, 020, 022, 100, 101, 102, 104, 105, 106, 109, 111, 114 и 116 следующего содержания:
"006 Капитальные расходы государственных организаций в области культуры и информации
016 Строительство, реконструкция объектов культуры
020 Пропаганда борьбы с наркоманией и наркобизнесом
022 Увеличение уставных капиталов  юридических лиц, осуществляющих деятельность в области информации
100 Проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан
101 Проведение мероприятий за счет средств на представительские затраты
102 Трансферты другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан
105 Разработка и экспертиза технико-экономических обоснований республиканских бюджетных инвестиционных проектов
106 Разработка и экспертиза технико-экономических обоснований республиканских бюджетных концессионных проектов
109 Проведение мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты

111 Қазақстан Республикасының 2011-2015 жылдарға арналған «Саламатты Қазақстан» денсаулық сақтауды дамытудың мемлекеттік бағдарламасын жүзеге асырудың аясында іс-шараларды жүргізу
114 Қазақстан Республикасы Үкіметі резервінің қаражаты есебінен соттардың шешімдері бойынша орталық мемлекеттік органдардың міндеттемелерін орындау
116 Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін трансферттер»;
мынадай мазмұндағы 100, 104 бюджеттік кіші бағдарламалары және 001 бюджеттік бағдарламасы бар 696 бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
«696 Қазақстан Республикасы спорт және дене шынықтыру істері агенттігі
001 Дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру
100 Дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясат жөніндегі уәкілетті органның қызметін қамтамасыз ету
104 Ақпараттық жүйелердің жұмыс істеуін қамтамасыз ету және мемлекеттік органдарды ақпараттық-техникалық қамтамасыз ету»;
мынадай мазмұндағы 006, 007, 008, 009, 010, 012, 100, 101, 102, 104, 105, 106, 109, 111, 114 және 116 бюджеттік бағдарламаларымен толықтырылсын:
«006 Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне, жаңадан іске қосылатын спорт объектілерін күтіп-ұстауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
007 Спорттың ведомстволық бағыныстағы ұйымдарының күрделі шығыстары
008 Қазақстан Республикасы спорт және дене шынықтыру істері агенттігінің күрделі шығыстары
009 Спорт саласындағы кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
010 Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне спорттағы дарынды балаларға арналған мектеп-интернаттардың мұғалімдеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы мөлшерін ұлғайтуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
012 Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне спорт объектілерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
100 Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
101 Өкілдiк шығындарға арналған қаражат есебiнен іс-шаралар өткізу
102 Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резервінің есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін трансферттер
104 Нашақорлыққа және есірткі бизнесіне қарсы күрес
105 Республикалық бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін әзірлеу және сараптау
106 Республикалық бюджеттік концессиялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін әзірлеу және сараптау
109 Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізу

111 Проведение мероприятий в рамках реализации Государственной программы развития здравоохранения Республики Казахстан "Саламатты Қазақстан" на 2011-2015 годы
114 Выполнение обязательств центральных государственных органов по решениям судов  за счет средств резерва Правительства Республики Казахстан
116 Трансферты другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты";
дополнить администратором бюджетных программ 696 с бюджетной программой 001 и бюджетными подпрограммами 100 и 104 следующего содержания:
"696 Агентство Республики Казахстан по делам спорта и физической культуры
001 Формирование государственной политики в сфере физической культуры и спорта
100 Обеспечение деятельности уполномоченного органа государственной политики в сфере физической культуры и спорта
104 Обеспечение функционирования информационных систем и информационно-техническое обеспечение государственного органа";
дополнить бюджетными программами 006, 007, 008, 009, 010, 012, 100, 101, 102, 104, 105, 106, 109, 111, 114 и 116 следующего содержания:
"006 Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на содержание вновь вводимых объектов спорта
007 Капитальные расходы подведомственных организаций спорта
008 Капитальные расходы Агентства Республики Казахстан по делам спорта и физической культуры
009 Повышение квалификации и переподготовка кадров в области спорта
010 Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ-интернатов для одаренных в спорте детей
012 Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на развитие объектов спорта
100 Проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан
101 Проведение мероприятий за счет средств на представительские затраты
102 Трансферты другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан
104 Борьба с наркоманией и наркобизнесом
105 Разработка и экспертиза технико-экономических обоснований республиканских бюджетных инвестиционных проектов
106 Разработка и экспертиза технико-экономических обоснований республиканских бюджетных концессионных проектов
109 Проведение мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты

111 Қазақстан Республикасының 2011-2015 жылдарға арналған «Саламатты Қазақстан» денсаулық сақтауды дамытудың мемлекеттік бағдарламасын жүзеге асырудың аясында іс-шараларды жүргізу
114 Қазақстан Республикасы Үкіметі резервінің қаражаты есебінен соттардың шешімдері бойынша орталық мемлекеттік органдардың міндеттемелерін орындау
116 Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін трансферттер»;
10 «Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары» функционалдық тобында:
2 «Су шаруашылығы» функционалдық кіші тобында:
212 «Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
мынадай мазмұндағы 017 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
«017 Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне сумен жабдықтау жүйесін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері»;
12 «Көлiк және коммуникация» функционалдық тобында:
2 «Байланыс жүйелерi» функционалдық кіші тобында:
мынадай мазмұндағы 029, 037 және 038 бюджеттік бағдарламалары бар 215 бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
«215 Қазақстан Республикасы Көлiк және коммуникация министрлiгi
029 Ауылдағы байланыс операторларының әмбебап байланыс қызметтерін ұсыну жөніндегі залалдарын субсидиялау
037 «Электрондық үкімет» шеңберінде халықты оқыту қызметтері
038 Радиожиілік спектрінің және радиоэлектрондық құралдардың мониторингі жүйесін техникалық сүйемелдеу»;
9 «Көлік және коммуникация саласындағы өзге де қызметтер» функционалдық кіші тобында:
215 «Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлiгi» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
001 «Көлiк және коммуникация саласындағы саясатты қалыптастыру, үйлестіру және бақылау жөніндегі қызметтер» бюджеттік бағдарламасы мынадай редакцияда жазылсын:
«001 Көлiк, коммуникация, байланыс және ақпараттандыру саласындағы саясатты қалыптастыру, үйлестіру, бақылау, инфрақұрылымды және бәсекелес нарықты дамыту жөніндегі қызметтер»;
100 «Көлiк және коммуникация саласындағы саясатты қалыптастыру, үйлестіру және бақылау жөніндегі уәкілетті органның қызметін қамтамасыз ету» бюджеттік кіші бағдарламасы мынадай редакцияда жазылсын:
«100 Көлiк, коммуникация, байланыс және ақпараттандыру саласындағы саясатты қалыптастыру, үйлестіру, бақылау, инфрақұрылымды және бәсекелес нарықты дамыту жөніндегі уәкілетті органның қызметін қамтамасыз ету»;
мынадай мазмұндағы 041 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
«041 Көлік және коммуникация саласында қызметтерін жүзеге асыратын заңды тұлғалардың жарғылық капиталдарын ұлғайту»;
13 «Басқалар» функционалдық тобында:
9 «Басқалар» функционалдық кіші тобында:
233 «Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрлiгi» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
мынадай мазмұндағы 104 бюджеттік бағдарламасымен толықтырылсын:
«104 Нашақорлыққа және есірткі бизнесіне қарсы күрес».

111 Проведение мероприятий в рамках реализации Государственной программы развития здравоохранения Республики Казахстан "Саламатты Қазақстан" на 2011-2015 годы
114 Выполнение обязательств центральных государственных органов по решениям судов за счет средств резерва Правительства Республики Казахстан
116 Трансферты другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты";
в функциональной группе 12 "Транспорт и коммуникации":
в функциональной подгруппе 2 "Системы связи":
дополнить администратором бюджетных программ 215 с бюджетными программами 029, 037 и 038 следующего содержания:
"215 Министерство транспорта и коммуникаций Республики Казахстан
029 Субсидирование убытков операторов сельской связи по предоставлению универсальных услуг связи
037 Услуги по обучению населения в рамках "Электронного правительства"
038 Техническое сопровождение системы мониторинга радиочастотного спектра и радиоэлектронных средств";
в функциональной подгруппе 9 "Прочие услуги в сфере транспорта и коммуникаций":
по администратору бюджетных программ 215 "Министерство транспорта и коммуникаций Республики Казахстан":
бюджетную программу 001 "Услуги по формированию политики, координации и контроля в области транспорта и коммуникаций" изложить в следующей редакции:
"001 Услуги по формированию политики, координации, контроля, развития инфраструктуры и конкурентного рынка в области транспорта, коммуникаций, связи и информатизации";
бюджетную подпрограмму 100 "Обеспечение деятельности уполномоченного органа по формированию политики, координации и контроля в области транспорта и коммуникаций" изложить в следующей редакции:
"100 Обеспечение деятельности уполномоченного органа по формированию политики, координации, контроля, развития инфраструктуры и конкурентного рынка в области транспорта, коммуникаций, связи и информатизации";
дополнить бюджетной программой 041 следующего содержания:
"041 Увеличение уставных капиталов юридических лиц, осуществляющих деятельность в области транспорта и коммуникаций";
в функциональной группе 13 "Прочие":
в функциональной подгруппе 9 "Прочие":
по администратору бюджетных программ 233 "Министерство индустрии и новых технологий Республики Казахстан":
дополнить бюджетной программой 104 следующего содержания:
"104 Борьба с наркоманией и наркобизнесом".

2. Бюджеттік рәсімдер әдіснамасы департаменті (А.Н. Қалиева) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық ол мемлекеттік тіркеуден өткен күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Министр                                    Б. Жәмішев

2. Департаменту методологии бюджетных процедур (А.Н. Калиева) обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вводится в действие со дня его государственной регистрации.
Министр                                    Б. Жамишев