Аңшы куәлігін беру бойынша есептілік нысанын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2012 жылғы 26 наурыздағы № 25-03-02/122 Бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2012 жылы 2 сәуірде № 7513 тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2015 жылғы 30 сәуірдегі № 18-03/404 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Ауыл шаруашылығы министрінің 30.04.2015 № 18-03/404 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
2004 жылғы 9 шілдедегі «Жануарлар дүниесін қорғау, өсімін молайту және пайдалану туралы» Қазақстан Республикасының Заңының 9-бабы 1-тармағының 51-9) тармақшасына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса беріліп отырған аңшы куәлігін беру бойынша есептілік нысаны бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Орман және аңшылық шаруашылығы комитеті осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Орман және аңшылық шаруашылығы комитетінің төрағасы Е.Н. Нысанбаевқа жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Министр                                 А. Мамытбеков
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрінің
2012 жылғы 26 наурыздағы
№ 25-03-02/122 бұйрығымен
бекітілген
Нысан
Аңшы куәлігін беру бойынша есептілік
р/с №
Аңшы куәлігі кімге берілді, тұлғалардың Т.А.Ә.
Тестілеу хаттамасы (күні, нөмірі)
Беру сертификаты (нөмірі, күні, қолдану мерзімі)
1
2
3
4

Об утверждении формы отчетности по выдаче удостоверений охотника
Приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 26 марта 2012 года № 25-03-02/122. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 2 апреля 2012 года № 7513. Утратил силу приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 30 апреля 2015 года № 18-03/404
Сноска. Утратил силу приказом Министра сельского хозяйства РК от 30.04.2015 № 18-03/404 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 51-9) пункта 1 статьи 9 Закона Республики Казахстан от 9 июля 2004 года «Об охране, воспроизводстве и использовании животного мира» ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемую форму отчетности по выдаче удостоверений охотника.
2. Комитету лесного и охотничьего хозяйства Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан обеспечить регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на Председателя Комитета лесного и охотничьего хозяйства Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан Нысанбаева Е.Н.
4. Настоящий приказ вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Министр                                    А. Мамытбеков
Утвержден
приказом Министра сельского хозяйства
Республики Казахстан
от 26 марта 2012 года № 25-03-02/122
Форма Отчетность по выдаче удостоверений охотника
п/п
Ф.И.О. лица кому
выдано удостоверение
охотника
Протокол
тестирования
(дата, номер)
Сертификат (номер,
дата, срок действия)
выдачи
1
2
3
4