Асыл тұқымды өнiм (материал) түрлерiн мемлекеттік қолдау бағыттары бойынша өңірлерге бөлінген бюджеттiк субсидиялардың көлемiн, сондай-ақ республикалық малды асылдандыру орталығына, еттi құс шаруашылығы бойынша асылдандыру шаруашылығына, қостанай жылқы тұқымы бойынша асыл тұқымды жылқы зауытына қаражат бөлудiң жылдық сметасын бекiту туралы
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2012 жылғы 22 мамырдағы № 3-2/262 Бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2012 жылы 28 мамырда № 7683 тіркелді
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2012 жылғы 24 сәуірдегі № 516 қаулысымен бекiтiлген Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне асыл тұқымды мал шаруашылығын қолдауға 2012 жылға арналған республикалық бюджеттен берiлетiн ағымдағы нысаналы трансферттердi пайдалану қағидаларының 7-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Мыналар:
1) өңірлер бөлiнiсiнде және асыл тұқымды өнiм (материал) түрлерi бойынша бюджеттiк субсидиялардың көлемi осы бұйрыққа 1-қосымшаға сәйкес;
2) республикалық малды асылдандыру орталығына қаражат бөлудің жылдық сметасы осы бұйрыққа 2-қосымшаға сәйкес;
3) алынып тасталды - ҚР Ауыл шаруашылығы министрінің 2012.11.21 № 3-2/588 Бұйрығымен.
4) қостанай жылқы тұқымы бойынша асыл тұқымды жылқы зауытына қаражат бөлудің жылдық сметасы осы бұйрыққа 4-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
Ескерту. 1-тармаққа өзгеріс енгізілді - ҚР Ауыл шаруашылығы министрінің 2012.11.21 № 3-2/588 (мемлекеттік тіркеуден өткен күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) Бұйрығымен.
2. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Агроөнеркәсіптік кешендегі мемлекеттік инспекция комитеті 2012 жылға арналған қаржыландыру жоспарына сәйкес асыл тұқымды мал шаруашылығын қолдауға ағымдық нысаналы трансферттердi облыстық бюджеттерге уақтылы аударуды қамтамасыз етсiн.
3. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Мал шаруашылығы департаментi:
1) өз құзыретi шегiнде субсидиялаудың бекiтiлген көлемдерiне сәйкес облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне асыл тұқымды мал шаруашылығын қолдауға 2012 жылғы республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттермен аударылған қаражатты пайдалану мониторингiн жүргiзсiн;
2) осы бұйрықтың заңнамада белгiленген тәртiппен Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгiнде мемлекеттiк тiркелуін қамтамасыз етсiн.
4. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы жетекшiлiк ететін ауыл шаруашылығы вице-министрiне жүктелсiн.

Об утверждении объемов бюджетных субсидий выделенных по регионам по направлениям государственной поддержки по видам племенной продукции (материала), а также годовой сметы распределения средств республиканскому племенному центру, племенному хозяйству по мясному птицеводству, племенному заводу по костанайской породе лошадей
Приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 22 мая 2012 года № 3-2/262. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 28 мая 2012 года № 7683
В соответствии с пунктом 7 Правил использования целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета 2012 года областными бюджетами, бюджетами городов Астаны и Алматы на поддержку племенного животноводства, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 24 апреля 2012 года № 516, ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить:
1) объемы бюджетных субсидий в разрезе регионов и по видам племенной продукции (материала) согласно приложению 1 к настоящему приказу;
2) годовую смету распределения средств республиканскому племенному центру согласно приложению 2 к настоящему Приказу;
3) исключен приказом Министра сельского хозяйства РК от 21.11.2012 № 3-2/588 (вводится в действие со дня государственной регистрации и подлежит официальному опубликованию);
4) годовую смету распределения средств племенному заводу по костанайской породе лошадей согласно приложению 4 к настоящему приказу.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными приказом Министра сельского хозяйства РК от 21.11.2012 № 3-2/588 (вводится в действие со дня государственной регистрации и подлежит официальному опубликованию).
2. Комитету государственной инспекции в агропромышленном комлексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в соответствии с планом финансирования на 2012 год обеспечить своевременное перечисление областным бюджетам целевых текущих трансфертов на поддержку племенного животноводства.
3. Департаменту животноводства Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан:
1) в пределах своей компетенции проводить мониторинг использования средств, перечисленных целевыми текущими трансфертами из республиканского бюджета 2012 года областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на поддержку племенного животноводства в соответствии с утвержденными объемами субсидирования;
2) в установленном законодательством порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
4. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра сельского хозяйства Республики Казахстан.