"Қазақстан Республикасында пайдалануға рұқсат етілген Селекциялық жетістіктердің мемлекеттік тізілімін және ауыл шаруашылығы өсімдіктерінің перспективалы сорттарының тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2009 жылғы 30 шілдедегі № 434 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің м.а. 2012 жылғы 6 маусымдағы № 4-1/301 Бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2012 жылы 25 маусымда № 7749 тіркелді

О внесении изменений и дополнений в приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 30 июля 2009 года № 434 "Об утверждении Государственного реестра селекционных достижений, допущенных к использованию в Республике Казахстан, и Перечня перспективных сортов сельскохозяйственных растений"
Приказ и.о. Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 6 июня 2012 года № 4-1/301. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 25 июня 2012 года № 7749

«Рапстың эруксіз (0-типті) және төменглюкозинолатты (00-типті)  cорттары» бөлімінің «Күздік рапс» бөлімшесі мынадай редакцияда жазылсын:
Күздік рапс
1. Иванна-00-типті
2. Проминь-0-типті
3. Хаммер-00-типті»;
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Қазақстан Республикасында пайдалануға рұқсат етілген Селекциялық жетістіктердің мемлекеттік тізілімнің 3-қосымшасында:
«Оригинатордың нөмірі мен атауы» бөлімі мынадай мазмұндағы 335 жолмен толықтырылсын:
335. «Научно-производственная фирма Сибирская аграрная компания» ЖАҚ (Ресей)».
2. Егiншiлiк департаментi (Буць А.А.) осы бұйрықтың заңнамада белгiленген тәртiппен Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгiнде мемлекеттiк тiркелуiн және ресми жариялануын қамтамасыз етсiн.
3. Осы бұйрық алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Министрдің м.а.                            Е. Аман

подраздел «Рапс озимый» раздела «Безэруковые (0 - типа) и низкоглюкозинолатные (00 - типа) сорта рапса» изложить в следующей редакции:
«Рапс озимый
1. Иванна – 00 типа
2. Проминь – 0 типа
3. Хаммер - 00 типа»;
в приложении 3 к Государственному реестру селекционных достижений, допущенных к использованию в Республике Казахстан, утвержденному указанным приказом:
в разделе «Номер и наименование оригинатора»:
дополнить строкой 335 следующего содержания:
«335. ЗАО «Научно-производственная фирма Сибирская аграрная компания (Россия)».
2. Департаменту земледелия (Буць А.А.) в установленном законодательством порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан и его официальное опубликование.
3. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
И.о. Министра                              Е.Аман