"Құқықтық кадастрдан ақпарат ұсыну ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2012 жылғы 28 наурыздағы № 131 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2012 жылғы 18 қазандағы № 351 Бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2012 жылы 2 қарашада № 8054 тіркелді
«Жылжымайтын мүлікке құқықтарды мемлекеттік тіркеу туралы» Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру мақсатында, «Әділет органдары туралы» Қазақстан Республикасы Заңының 7-бабын басшылыққа ала отырып, БҰЙЫРАМЫН:
1. «Құқықтық кадастрдан ақпарат ұсыну ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2012 жылғы 28 наурыздағы № 131 бұйрығына мынадай өзгерістер енгізілсін (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7586 тіркелген, 2012 жылғы 12 мамырдағы № 136-137 (26955-26956) «Казахстанская правда» газеттерінде жарияланған):
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Құқықтық кадастрдан ақпарат ұсыну ережесінде:
6-тармақ алып тасталсын;
10-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«10. Жылжымайтын мүлікке құқықтарды мемлекеттік тіркеу туралы ақпарат төмендегі анықтамаларды беру түрінде жүзеге асырылады:
1) осы Ереженің 2-қосымшасына сәйкес нысан бойынша жылжымайтын мүлікке тіркелген құқықтар (ауыртпалықтар) және оның техникалық сипаттамалары туралы анықтамалар.
Жылжымайтын мүлікке тіркелген құқықтар (ауыртпалықтар) және оның техникалық сипаттамалары туралы анықтамада жылжымайтын мүліктің нақты объектісіне бар құқық (ауыртпалық) көрсетіледі;
2) осы Ереженің 3-қосымшасына сәйкес нысан бойынша жылжымайтын мүлікке тіркелген және тоқтатылған құқықтар туралы анықтамалар.
Жылжымайтын мүлікке тіркелген және тоқтатылған құқықтар туралы анықтамада бұрын осы жылжымайтын мүлік объектісіне құқықтары тіркелген барлық жеке және заңды тұлғалар туралы мәліметтер көрсетіледі;
3) осы Ережеге 4-қосымшаға сәйкес нысан бойынша жылжымайтын мүлкінің жоқ (бар) екендігі туралы анықтамалар.
Жылжымайтын мүлкінің жоқ (бар) екендігі туралы анықтамада жеке немесе заңды тұлғаға тиесілі жылжымайтын мүлік объектілері туралы барлық мәліметтер (оның ішінде иеліктен айырылған) көрсетіледі;
4) осы Ереженің 5-қосымшасына сәйкес нысан бойынша жылжымайтын мүліктің меншік иесі (құқық иеленушісі) туралы мәліметте қамтитын техникалық паспортқа қосымша;
5) жылжымайтын мүлік объектісінің жоспарын (сызбасын) қоса алғанда тіркеуші орган куәландырған тіркеу ісі құжатының көшірмелері.»;
11-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«11. Ереженің 10-тармағында көрсетілген ақпарат Заңның 17-бабының 2 және 3 тармақтарына сәйкес беріледі.»;
15-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

О внесении изменений и дополнения в приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 28 марта 2012 года № 131 "Об утверждении Правил предоставления информации из правового кадастра"
Приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 18 октября 2012 года № 351. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 2 ноября 2012 года № 8054
В целях реализации Закона Республики Казахстан «О государственной регистрации прав на недвижимое имущество», руководствуясь статьей 7 Закона Республики Казахстан «Об органах юстиции» ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 28 марта 2012 года № 131 «Об утверждении Правил предоставления информации из правового кадастра» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7586, опубликованный в газете «Казахстанская правда» от 12 мая 2012 года № 136-137 (26955-26956) следующие изменения:
в Правилах предоставления информации из правового кадастра, утвержденных указанным приказом:
пункт 6 исключить;
пункт 10 изложить в следующей редакции:
«10. Информация о государственной регистрации прав на недвижимое имущество осуществляется в виде выдачи:
1) справки о зарегистрированных правах (обременениях) на недвижимое имущество и его технических характеристиках по форме согласно приложению 2 к настоящим Правилам.
В справке о зарегистрированных правах (обременениях) на недвижимое имущество и его технических характеристиках указываются существующие права (обременения) на конкретный объект недвижимости;
2) справки о зарегистрированных и прекращенных правах на недвижимое имущество по форме согласно приложению 3 к настоящим Правилам.
В справке о зарегистрированных и прекращенных правах на недвижимое имущество указываются сведения о всех физических или юридических лицах на которых ранее были зарегистрированы права на данное недвижимое имущество;
3) справки об отсутствии (наличии) недвижимого имущества по форме согласно приложению 4 к настоящим Правилам.
В справке об отсутствии (наличии) недвижимого имущества указываются сведения о всех объектах недвижимости, на которые зарегистрированы права (в том числе отчуждение) за физическими или юридическими лицами;
4) приложения к техническому паспорту, содержащему сведения о собственнике (правообладателе) недвижимого имущества по форме согласно приложению 5 к настоящим Правилам;
5) копии документов регистрационного дела, заверенных регистрирующим органом, включая план (схемы) объектов недвижимости.»;
пункт 11 изложить в следующей редакции:
«11. Информация, указанная в пункте 10 Правил выдаются в соответствии с пунктами 2 и 3 статьи 17 Закона.»;
пункт 15 изложить в следующей редакции:

«15. Орталық өтініш иесінің сауалының негізінде «Жылжымайтын мүлік тіркелімі» МДҚ-дан ақпаратты сауал келіп түскен сәттен бастап 20 минут ішінде электрондық түрде ұсынады. Осы ереженің 10-тармағы 1)2) және 3) тармақшаларында көрсетілген құжаттарды алғаннан кейін, өтініш беруші осы ереженің 1-қосымшасына сәйкес нысан бойынша сауалға қол қояды.
134 - қосымшалар осы бұйрыққа 123 - қосымшаларға сәйкес редакцияда жазылсын.
осы бұйрыққа 4-қосымшаға сәйкес 5-қосымшамен толықтырылсын.
2. Осы бұйрық бастапқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Министр                                          Б. Имашев
«Келісілді»
Қазақстан Республикасы
Көлік және коммуникациялар министрі
_____________________ А. Жұмағалиев
24 қазан 2012 жыл
Қазақстан Республикасы
Әділет министрінің
2012 жылғы 18 қазандағы
№ 351 бұйрығына 1-қосымша
Құқықтық кадастрдан ақпарат
ұсыну ережесіне 1-қосымша
Нысан
__________________________________________________________________
(Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің аумақтық органы)
Құқықтық кадастардан жылжымайтын мүлікке құқықтарды
(құқықтық ауыртпалықты) мемлекеттік тіркеу туралы ақпарат алуға
сауал № ________________
Мен, ________________________________________________________________
(Т.А.Ә., паспорт деректері (жеке куәлігінің деректері және жеке
тұлғаның тұратын жері, заңды тұлғаның атауы және деректемелері)
________________________________________________ атынан әрекет етуші
(уәкілетті өкіл толтырылады)
___________________________________________________________ негізінде
(өкілеттігін куәландыратын құжатының деректері)
Маған беруіңізді сұраймын: керегіне белгі қою
- жылжымайтын мүлікке тіркелген құқықтар (ауыртпалықтар) және оның техникалық сипаттамалары туралы анықтаманы;
- жылжымайтын мүлікке тіркелген және тоқтатылған құқықтар туралы анықтаманы;
- жылжымайтын мүлкінің жоқ (бар) екендігі туралы анықтаманы;
- жылжымайтын мүліктің меншік иесі (құқық иесі) туралы мәлімет қамтылған техникалық паспортқа қосымша;
- жылжымайтын мүлік объектілерінің жоспарын (сызбасын) қоса алғанда тіркеуші орган растаған тіркеу істері құжаттарының көшірмесін.
Жылжымайтын мүлік объектісінің түрі ___________________________
Объектінің тұрған жері ________________________________________
Мына құжаттарды қоса беремін:__________________________________
Күні_____,________________________________/____________________
(өтініш берушінің/уәкілетті өкілдің Т.А.Ә. және қолы)
_____________________________________________________________________
(өтінішті қабылдаған маманның Т.А.Ә. және қолы)
Өтінішті орындау /қарау/ нәтижесі: _____тексерілді: күні __ 20____ ж.
_____________________________________________________________________
(маманның Т.А.Ә. және қолы)
Ескертпе:
Сауалда арыз берушінің мәліметтері (тегі, аты, әкесінің аты, туған күні, жеке сәйкестендіру нөмірі (бар болған жағдайда), құжат мәліметтері, жеке басын растайтын төлқұжат деректер, жеке тұлғаның тұрған жері, заңды тұлғаның атауы, бизнес-сәйкестендіру нөмірі (бар болған жағдайда) және деректемелері, берілетін ақпараттар түрі, жылжымайтын мүлік объектісінің түрі, мекенжай, нақты жылжымайтын мүлік объектісіне ақпарат алу үшін кадастрлік нөмір көрсетіледі.
Қазақстан Республикасы
Әділет министрінің
2012 жылғы 18 қазандағы
№ 351 бұйрығына 2-қосымша
Құқықтық кадастрдан ақпарат
ұсыну ережесіне 3-қосымша
Нысан
_____________________________________________________________________
(Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің аумақтық органы)
Жылжымайтын мүлікке тіркелген және тоқтатылған құқықтар туралы анықтама
«__»_________                                         №________
_____________________________________________________________берілген
(жеке тұлғаның тегі, аты, әкесінің аты, туғаны күні және ЖСН (болған кезде);
_____________________________________________________________________
заңды тұлғаның атауы мен БСН (болған кезде) оның өкілінің тегі, аты, әкесінің аты)
оның ішінде жылжымайтын мүлік объектісіне:
Жылжымайтын мүліктің түрі
Кадастрлық нөмірі
Нысаналы мақсаты (жоспары бойынша литер)
Мекенжай, мекенжайдың тіркеу коды (бар болған жағдайда)

«15. Центр на основании запроса заявителя предоставляет информацию из ГБД «Регистр недвижимости» в электронном виде в течение 20 минут с момента поступления запроса. После получения документов, указанных в подпунктах 1), 2) и 3) пункта 10 настоящих правил, заявитель подписывает запрос по форме согласно приложению 1 к настоящим Правилам.»;
приложения 134, изложить в редакции соответственно согласно приложениям 123, к настоящему приказу.
дополнить приложением 5 согласно приложению 4 к настоящему приказу.
2. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр                                    Б. Имашев
«СОГЛАСОВАНО»
Министр транспорта и коммуникаций
Республики Казахстан
____________ А. Жумагалиев
24 октября 2012 года
Приложение 1
к приказу Министра юстиции
Республики Казахстан
от 18 октября 2012 года № 351
Приложение 1
к Правилам предоставления информации
из правового кадастра
Форма
__________________________________________________________________
(территориальный орган Министерства юстиции Республики Казахстан)
Запрос №
на получение информации о государственной регистрации
прав (обременений прав) на недвижимое имущество
физическим и юридическим лицам из правового кадастра
Я, ____________________________________________________________
(Ф.И.О., паспортные данные (данные удостоверения личности) и место
жительства физического лица, наименование и реквизиты юридического
лица)
Действующий от имени___________________________________________
(заполняется уполномоченным представителем)
На основании __________________________________________________
(реквизиты документа, удостоверяющего полномочия)
Прошу предоставить мне: нужное отметить
- справку о зарегистрированных правах (обременениях) на
недвижимое имущество и его технических характеристиках;
- справку о зарегистрированных и прекращенных правах на
недвижимое имущество;
- справку об отсутствии (наличии) недвижимого имущества;
- приложения к техническому паспорту, содержащему сведения о
собственнике (правообладателе) недвижимого имущества;
- копии документов регистрационного дела, заверенных
регистрирующим органом, включая план (схемы) объектов недвижимости.
Вид объекта недвижимости _____________________________________
Место нахождения объекта _____________________________________
Прилагаю следующие документы: ________________________________
Дата.___________, ____________/_______________________________
(Ф.И.О. и подпись заявителя/ уполномоченного представителя)
____________________________________________________________________
(Ф.И.О. и подпись специалиста, принявшего запрос)
Результат выполнения /рассмотрения/ запроса: ________
проверено: дата ____ 20 г.
_____________________________________________________________________
(Ф.И.О. и подпись специалиста)
Примечание:
В Запросе указываются данные заявителя (фамилия, имя, отчество, дата рождения, индивидуальный идентификационный номер (при наличии), данные документа удостоверяющего личность, и место жительства физического лица, наименование, бизнес идентификационный номер (при наличии) и реквизиты юридического лица, вид запрашиваемой информации, вид объекта недвижимости, адрес, кадастровый номер для/получения информации на конкретный объект недвижимости.
Приложение 2
к приказу Министра юстиции
Республики Казахстан
от 18 октября 2012 года № 351
Приложение 3
к Правилам предоставления информации
из правового кадастра
Форма
___________________________________________________________________
(территориальный орган Министерства юстиции Республики Казахстан)
Справка
о зарегистрированных и прекращенных правах
на недвижимое имущество
№ __________                         «__» _________ _____ г.
Выдана _____________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество, дата рождения и ИИН (приналичии) физического лица;
____________________________________________________________________
наименование и БИН (при наличии) юридического лица, фамилия, имя, отчество его представителя)
в том, что на объект недвижимости:
Вид
недвижи-
мости
Кадастровый
номер
Целевое
назначение
(литер по
плану)
Адрес,
регистрационный код адреса
(при его наличии)

1) құқығы тіркелді:
Құқықтың түрі
Мазмұны
Құқық иесі жеке тұлғаның - тегі, аты, әкесінің аты, туған күні, заңды тұлғаның атауы
Ортақ меншік нысаны, үлесі
Құқықтың туындау негіздемесі
Тіркелген күні, уақыты
2) құқықтық ауыртпалығы тіркелді:
Ауыртпалықтың түрі
Мазмұны
Құқық иесі немесе уәкілетті орган (мүдделі тұлға)
Ортақ меншік нысаны, үлесі
Ауыртпалықтың пайда болуының негіздемесі
Тіркелген күні, уақыты
3) жылжымайтын мүлікке құқықтардың немесе құқықтық ауыртпалықтардың туындауына әкеп соқтырмайтын заңдық талаптар және мәмілелер тіркелді:
Заңдық талаптар және мәмілелер
Мазмұны
Өтініш беруші (мүдделі тұлға)
Туындау негіздемесі
Тіркелген күні, уақыты
Бұрын көрсетілген жылжымайтын мүлік объектісіне тіркелген:
1) құқығы тіркелді:
Құқықтық түрі
Мазмұны
Құқық иесі жеке тұлғаның - тегі, аты, әкесінің аты, туған күні, заңды тұлғаның атауы
Ортақ меншік нысаны, үлесі
Құқықтың туындау негіздемесі, тіркелген күні, уақыты
Құқықтың тоқтатылған негіздемесі, тіркелген күні, уақыты
2) құқықтық ауыртпалығы тіркелді:
Ауыртпалықтың түрі
Мазмұны
Құқық иесі немесе уәкілетті орган (мүдделі тұлға)
Ортақ меншік нысаны, үлесі
Ауыртпалықтың пайда болуының негіздемесі, тіркелген күні, уақыты
Ауыртпалықтың тоқтатылған негіздемесі, тіркелген күні, уақыты
3) жылжымайтын мүлікке құқықтардың немесе құқықтық ауыртпалықтардың туындауына әкеп соқтырмайтын заңдық талаптар және мәмілелер тіркелді:
Заңдық талаптар және мәмілелер
Мазмұны
Өтініш беруші (мүдделі тұлға)
Туындау негіздемесі, тіркелген күні, уақыты
Тоқтатылған негіздемесі, тіркелген күні, уақыты
Орындаушы: _______________ __________________________________________
(қолы) (тегі, аты, әкесінің аты)
Бөлім бастығы: _______________ ______________________________________
(қолы) (тегі, аты, әкесінің аты)
Басшысы: _______________ ____________________________________________
(қолы) (тегі, аты, әкесінің аты)
М.О.
_____________________________________________________________________
Ескертпе: Анықтамада қамтылған мәліметтер берілген сәтінде жарамды болып табылады.
Қазақстан Республикасы
Әділет министрінің
2012 жылғы 18 қазандағы
№ 351 бұйрығына 3-қосымша
Құқықтық кадастрдан ақпарат
ұсыну ережесіне 4-қосымша
Нысан
_____________________________________________________________________
(Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің аумақтық органы)
Жылжымайтын мүлкінің бар (жоқ) екендігі туралы
анықтама
№ ________                                     «___» _________ ____ж.
Берілді _____________________________________________________________
жеке тұлғаның тегі, аты, әкесінің аты, туған күні және ЖСН (болған кезде);
____________________________________________________________________,
заңды тұлғаның атауы және БСН (болған кезде), оның өкілінің тегі, аты, әкесінің аты)
_____________________________________________________________ тұлғаға
(жеке тұлға үшін - тегі, аты, әкесінің аты, туған күні және ЖСН (болған кезде))
_____________________________________________________________________
заңды тұлға үшін - атауы және БСН (болған кезде))
Тіркелді:

1) зарегистрировано право:
Вид
права
Содержание
Право-
обладатель
физическое
лицо -
фамилия,
имя,
отчество,
дата
рождения или
юридическое
лицо
наименование
Форма общей
собствен-
ности, доля
Основание
возникно-
вения
права
Дата, время
регистрации
2) зарегистрировано обременение права:
Вид
обреме-
нений
Содержание
Право-
обладатель
или
уполномо-
ченный орган
(заинтересо-
ванное лицо)
Форма
общей
собствен-
ности,
доля
Основание
возникно-
вения
обремене-
ния
Дата, время
регистрации
3) зарегистрированы юридические притязания и сделки, не влекущие возникновение прав или обременений на недвижимое имущество:
Юридические
притязания и
сделки
Содержание
Заявитель
(заинтересо-
ванное лицо)
Основание
возникнове-
ния
Дата, время
регистрации
Ранее за указанным объектом недвижимости было зарегистрировано
1) зарегистрировано право:
Вид
права
Содержа-
ние
Право-
обладатель
физическое
лицо -
фамилия,
имя,
отчество,
дата
рождения или
юридическое
лицо
наименование
Форма общей
собствен-
ности, доля
Основание
возникно-
вения
права
дата,
время
регистра-
ции
Основание
прекращения
права дата,
время
регистрации
2) зарегистрировано обременение права:
Вид
обреме-
нений
Содержание
Право-
обладатель
или
уполномо-
ченный орган
(заинтересо-
ванное лицо)
Форма
общей
собствен-
ности,
доля
Основание
возникно-
вения
обремене-
ния дата,
время
регистра-
ции
Основание
прекращения
обременения
дата, время
регистрации
3) зарегистрированы юридические притязания и сделки, не влекущие возникновение прав или обременений на недвижимое имущество:
Юридические
притязания и
сделки
Содержание
Заявитель
(заинтересо-
ванное лицо)
Основание
возникно-
вения дата,
время
регистрации
Основание
прекращения
дата, время
регистрации
Исполнитель: _________________ ____________________________
(подпись)     (Фамилия, имя, отчество)
Начальник отдела: _________________ __________________________
(подпись)          (Фамилия, имя, отчество)
Руководитель: _________________ ____________________________
(подпись)        (Фамилия, имя, отчество)
М.П.
________________________________
Примечание: Сведения, содержащиеся в справке, являются действительными на момент выдачи.
Приложение 3
к приказу Министра юстиции
Республики Казахстан
от 18 октября 2012 года № 351
Приложение 4
к Правилам предоставления информации
из правового кадастра
Форма
_________________________________________________________________
(территориальный орган Министерства юстиции Республики Казахстан)
Справка об отсутствии (наличии) недвижимого имущества
№________                                  от «__» ________ __
Выдана ______________________________________________________
(фамилия, имя, отчество, дата рождения и ИИН (при наличии)
___________________________________________________________________
физического лица; наименование и БИН (при наличии)
___________________________________________________________________
юридического лица, фамилия, имя, отчество его представителя)
в том, что за _____________________________________________________
(для физического лица - фамилия, имя, отчество, дата рождения и
ИИН (при наличии))
___________________________________________________________________
(для юридического лица - наименование и БИН (при наличии))
Зарегистрировано:

1) Мекен-жайда орналасқан жылжымайтын мүлікке құқық:
_____________________________________________________________________
(мекенжай, мекенжайдың тіркеу коды - бар болған жағдайда)
Жылжымайтын мүлік объектісі (объект түрі, нысаналы мақсаты, кадастрлық нөмірі)
Құқықтың түрі, меншік нысаны (дара немесе жалпы, үлес)
Құқықтың пайда болу негізі, тіркеу күні және уақыты
Тіркелген ауыртпалықтардың болуы (ауыртпалықтың түрі, мүдделі тұлға, ауыртпалықтың туындау негізі, тіркеу күні және уақыты)
Жылжымайтын мүлікке құқықтардың немесе құқықтық ауыртпалықтардың туындауына әкеп соқтырмайтын заңдық талаптар мен мәмілелердің тіркелуі
2) Мекен-жайда орналасқан жылжымайтын мүлікке құқық:
_____________________________________________________________________
(мекенжай, мекенжайдың тіркеу коды - бар болған жағдайда)
.........
Бұрын осы тұлғаға тіркелген:
1) Мекен-жайда орналасқан жылжымайтын мүлікке құқық:
_____________________________________________________________________
Жылжымайтын мүлік объектісі (объект түрі, нысаналы мақсаты, кадастрлық нөмірі)
Құқықтың түрі, меншік нысаны (дара немесе жалпы, үлес)
Құқықтың пайда болу негізі, тіркеу күні және уақыты
Құқықтың тоқтату негізі, тіркеу күні және уақыты
(мекенжай, мекенжайдың тіркеу коды - бар болған жағдайда)
2) Мекенжайда орналасқан жылжымайтын мүлікке құқық:
_____________________________________________________________________
(мекенжай, мекенжайдың тіркеу коды - бар болған жағдайда)
..........
Орындаушы: _________ _________________________________
(қолы)    (тегі, аты, әкесінің аты)
Бөлім бастығы: ___________ ___________________________
(қолы)     (тегі, аты, әкесінің аты)
Басшысы: ________________ ____________________________
(қолы)     (тегі, аты, әкесінің аты)
М.О.
_____________________________________________________________________
Ескертпе: анықтамада қамтылған мәліметтер берген сәтінде жарамды болып табылады.
Қазақстан Республикасы
Әділет министрінің
2012 жылғы 18 қазандағы
№ 351 бұйрығына 4-қосымша
Құқықтық кадастрдан ақпарат
ұсыну ережесіне 5-қосымша
Нысан
Жылжымайтын мүліктің меншік иесі (құқық иесі) туралы мәліметті
қамтитын техникалық паспортқа қосымша
№ _______                                      «___» _________ ____ж.
1. Кадастр нөмірі ___________________________________________________
2. Жылжымайтын мүлік объектінің мекенжайы ___________________________
3. Меншік иесі (құқық иесі) _________________________________________
_____________________________________________________________________
4. Құқықтың пайда болу негіздері ____________________________________
_____________________________________________________________________

1) право на недвижимое имущество по адресу:
____________________________________________________________
(адрес, регистрационный код адреса - при его наличии)
Объект недвижимости (вид
объекта, целевое назначение,
кадастровый номер)
вид права, форма собственности
(индивидуальная или общая,
доля)
Основание возникновения права,
дата и время регистрации
Наличие зарегистрированных
обременении (вид обременения,
заинтересованное лицо,
основание возникновения
обременения, дата и время
регистрации)
Наличие зарегистрированных
юридических притязаний и
сделок, не влекущих
возникновение прав или
обременении на недвижимое
имущество
2) право на недвижимое имущество по адресу:
_______________________________________________________________
(адрес, регистрационный код адреса - при его наличии)
.............
Ранее за указанным лицом было зарегистрировано:
1) право на недвижимое имущество по адресу:
_______________________________________________________________
(адрес, регистрационный код адреса - при его наличии)
Объект недвижимости (вид
объекта, целевое назначение,
кадастровый номер)
вид права, форма собственности
(индивидуальная или общая,
доля)
Основание возникновения права,
дата и время регистрации
Основание прекращения права,
дата и время регистрации
2) право на недвижимое имущество по адресу:
______________________________________________________________
(адрес, регистрационный код адреса - при его наличии)
..........
Исполнитель:________ _______________________________
(подпись) (Фамилия, имя, отчество)
Начальник отдела: __________ _______________________
(подпись) (Фамилия, имя, отчество)
Руководитель: __________ ___________________________
(подпись) (Фамилия, имя, отчество)
М.П.
_____________________________________________________________________
Примечание: Сведения, содержащиеся в справке, являются
действительными на момент выдачи.
Приложение 4
к приказу Министра юстиции
Республики Казахстан
от 18 октября 2012 года № 351
Приложение 5
к Правилам предоставления информации
из правового кадастра
Форма
_________________________________________________________________
(территориальный орган Министерства юстиции Республики Казахстан)
Приложение к техническому паспорту, содержащему сведения
о собственнике (правообладателе) недвижимого имущества
№ _____                    от «___» ___________ __ г.
1. Кадастровый номер __________________________________________
2. Адрес объекта недвижимости _________________________________
3. Собственник (правообладатель) ______________________________
4. Основание возникновения права ______________________________