Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2011 жылғы 27 маусымдағы "Мемлекеттік қызмет регламентін бекіту туралы" № 235 бұйрығына өзгерістер мен түзетулер енгізу және азаматтық хал актілері саласы бойынша мемлекеттік қызметтер регламентін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2012 жылғы 29 қарашадағы № 390 Бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2012 жылы 07 желтоқсанда № 8134 тіркелді
2000 жылғы 27 қарашадағы Қазақстан Республикасының «Әкімшілік рәсімдер туралы» Заңының 9-1 бабын, «Әділет органдары туралы» Заңының 7-бабының 2-тармағын басшылыққа ала отырып, БҰЙЫРАМЫН:
1. Күші жойылды - ҚР Әділет министрінің 30.01.2014 № 36 бұйрығымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2. Әділет министрінің 2011 жылғы 27 маусымдағы № 235 «Мемлекеттік қызметтер регламентін бекіту туралы» (мемлекеттік нормативтік құқықтық актілерді тіркеу тізілімінде № 7127 тіркелген, Қазақстан Республикасы мемлекеттік органдары мен орталық атқарушы органдардың құқықтық нормативтік актілері Бюллетенінде жарияланған, 2011 жылғы № 10, 410-бет, 2011 жылғы Қазақстан Республикасы мемлекеттік органдары мен орталық атқарушы органдардың құқықтық нормативтік актілері № 11 бюллетенінде жарияланған, 411-бет) бұйрығына төмендегі түзетулерді келесі түзетулерді:
1-тармақтың 9)10) тармақшаларын және 11) тармақшасын алып тастау.
3. Аталған бұйрықтың орындалуын бақылауды Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Тіркеу қызметі және құқықтық көмек көрсету комитетінің төрағасы К.Т. Ноғайбековке жүктеу.
4. Аталған бұйрық бірінші арнайы жарияланғаннан кейін 10 күнінен кейін заңды күшіне енеді.
Қазақстан Республикасы
Әділет Министрі                              Б. Имашев
Қазақстан Республикасы
Әділет министрінің
2012 жылғы 29 қарашадағы
№ 390 бұйрығына
1-қосымша
«Азаматтық хал актілерін тіркеу туралы қайталама куәліктер
немесе анықтамалар беру» мемлекеттік қызмет регламенті
Ескерту. 1-қосымшаның күші жойылды - ҚР Әділет министрінің 30.01.2014 № 36 бұйрығымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасы
Әділет министрінің
2012 жылғы 29 қарашадағы
№ 390 бұйрығына 2-қосымша
«Қазақстан Республикасының әділет органдарынан және өзге де
мемлекеттік органдарынан, сондай-ақ нотариустерден шығатын
ресми құжаттарға апостиль қою» мемлекеттік қызмет регламенті
Ескерту. 2-қосымшаның күші жойылды - ҚР Әділет министрінің 30.01.2014 № 36 бұйрығымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасы
Әділет министрінің
2012 жылғы 29 қарашадағы
№ 390 бұйрығына 3-қосымша
«Қайтыс болуды тіркеу, оның ішінде азаматтық хал актілерінің
жазбаларына өзгерістер, толықтырулар мен түзетулерді енгізу»
мемлекеттік қызмет регламенті

Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере регистрации актов гражданского состояния и о внесении изменений в приказ Министра юстиции Республики Казахстане от 27 июня 2011 года № 235 "Об утверждении регламентов государственных услуг"
Приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 29 ноября 2012 года № 390. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 7 декабря 2012 года № 8134
В целях реализации статьи 9-1 Закона Республики Казахстан от 27 ноября 2000 года «Об административных процедурах», руководствуясь подпунктом 3) пункта 2 статьи 7 Закона Республики Казахстан «Об органах юстиции», ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утратил силу приказом Министра юстиции РК от 30.01.2014 № 36(вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Внести в приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 27 июня 2011 года № 235 «Об утверждении регламентов государственных услуг» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7127, опубликованный в Бюллетени нормативных правовых актов центральных исполнительных и иных государственных органов Республики Казахстан, 2011 года № 10, ст. 410, Бюллетени нормативных правовых актов центральных исполнительных и иных государственных органов Республики Казахстан, 2011 года № 11, ст. 411) следующие изменения:
подпункты 9)10) и 11) пункта 1 исключить.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на Председателя Комитета регистрационной службы и оказания правовой помощи Министерства юстиции Республики Казахстан Ногайбекова К.Т.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр юстиции
Республики Казахстан                       Б. Имашев
Приложение 1
к приказу Министра юстиции
Республики Казахстан
от 29 ноября 2012 года № 390
Регламент государственной услуги
«Выдача повторных свидетельств или справок о регистрации
актов гражданского состояния»
Сноска. Приложение 1 утратило силу приказом Министра юстиции РК от 30.01.2014 № 36 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Приложение 2
к приказу Министра юстиции
Республики Казахстан
от 29 ноября 2012 года № 390
Регламент государственной услуги
«Апостилирование официальных документов, исходящих
из органов юстиции и иных государственных органов,
а также от нотариусов Республики Казахстан»
Сноска. Приложение 2 утратило силу приказом Министра юстиции РК от 30.01.2014 № 36 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Приложение 3
к приказу Министра юстиции
Республики Казахстан
от 29 ноября 2012 года № 390
Регламент государственной услуги
«Регистрация смерти, в том числе внесение изменений,
дополнений и исправлений в акты гражданского состояния»