"Техникалық байқау операторларының тізіліміне енгізу" мемлекеттік қызмет регламентін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрінің 2012 жылғы 26 қарашадағы № 816 Бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2012 жылы 10 желтоқсанда № 8137 тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрінің 2014 жылғы 10 сәуірдегі № 245 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Көлік және коммуникация министрінің 10.04.2014 № 245 бұйрығымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
«Әкімшілік рәсімдер туралы» Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 27 қарашадағы Заңының 9-1-бабының 4-тармағына және «Қазақстан Республикасы Көлiк және коммуникация министрлiгiнiң көліктік бақылау саласындағы мемлекеттiк қызмет стандарттарын бекiту және Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 5 қыркүйектегі № 1153 қаулысына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса берiлiп отырған «Техникалық байқау операторларының тiзiлiмiне енгізу» мемлекеттiк қызмет регламенті бекiтілсін.
2. Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігінің Көліктік бақылау комитеті (Б.Ш. Әбішев) заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) оның Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын және Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігінің ресми интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Көлік және коммуникация вице-министрі Қ.Б. Әбсаттаровқа жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Министр                                    А. Жұмағалиев
Қазақстан Республикасы
Көлік және коммуникация
министрінің
2012 жылғы 26 қарашадағы
№ 816 бұйрығымен
бекітілген
«Техникалық байқау операторларының тiзiлiмiне енгізу»
мемлекеттік қызмет регламенті
1. Жалпы ережелер
1. Осы «Техникалық байқау операторларының тiзiлiмiне енгізу» мемлекеттік қызмет регламенті (бұдан әрі - Регламент) қызмет «Жол жүрiсi қауiпсiздiгi туралы» Қазақстан Республикасының 1996 жылғы 15 шiлдедегi Заңының 18-1-бабына, «Техникалық байқау орталықтарының тiзiлiмiн жүргiзу қағидасын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2011 жылғы 17 мамырдағы № 524 қаулысына, «Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігінің көлік саласындағы мемлекеттік стандарттарын бекіту және Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 5 қыркүйектегі № 1153 қаулысымен бекітілген «Техникалық байқау операторларының тiзiлiмiне енгізу» мемлекеттік қызмет стандартына (бұдан әрі - Стандарт) сәйкес әзірленді.

Об утверждении регламента государственной услуги "Включение в реестр операторов технического осмотра"
Приказ Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 26 ноября 2012 года № 816. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 10 декабря 2012 года № 8137. Утратил силу приказом Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 10 апреля 2014 года № 245
Сноска. Утратил силу приказом Министра транспорта и коммуникаций РК от 10.04.2014 № 245 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 4 статьи 9-1 Закона Республики Казахстан от 27 ноября 2000 года «Об административных процедурах» и постановлением Правительства Республики Казахстан от 5 сентября 2012 года № 1153 «Об утверждении стандартов государственных услуг Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан в сфере транспортного контроля и внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан», ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемый регламент государственной услуги «Включение в реестр операторов технического осмотра».
2. Комитету транспортного контроля Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан (Абишев Б.Ш.) в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) после его государственной регистрации в Министерстве юстиции
Республики Казахстан официальное опубликование в средствах массовой
информации и размещение на официальном интернет-ресурсе Министерства
транспорта и коммуникаций Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на вице-министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан Абсаттарова К.Б.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти
календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр                                    А. Жумагалиев
Утвержден
приказом Министра
транспорта и коммуникаций
Республики Казахстан
от 26 ноября 2012 года № 816
Регламент государственной услуги
«Включение в реестр операторов технического осмотра»
1. Общие положения
1. Настоящий регламент государственной услуги «Включение в реестр операторов технического осмотра» (далее - Регламент) разработан в соответствии со статьей 18-1 Закона Республики Казахстан от 15 июля 1996 года «О безопасности дорожного движения», постановлением Правительства Республики Казахстан от 17 мая 2011 года № 524 «Об утверждении Правил ведения реестра центров технического осмотра» (далее - Правила), Стандартом государственной услуги «Включение в реестр операторов технического осмотра» (далее - Стандарт), утвержденным постановлением Правительства Республики Казахстан от 5 сентября 2012 года № 1153 «Об утверждении стандартов государственных услуг Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан в сфере транспортного контроля и внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан».

2. Осы Регламентте мынадай ұғымдар пайдаланылады:
1) мемлекеттік қызметті алушы (бұдан әрі - алушы) – бұл жеке кәсіпкер немесе заңды тұлға;
2) құрылымдық-функционалдық бірлік (бұдан әрі - ҚФБ) – уәкілетті органдардың жауапты тұлғалары, мемлекеттік органдардың құрылымдық бөлімшелері, мемлекеттік органдар, мемлекеттік қызмет көрсету процесінде қатысатын ақпараттық жүйкелер мен кіші жүйелер.
3. «Техникалық байқау операторларының тiзiлiмiне енгізу» мемлекеттік қызметін (бұдан әрі - мемлекеттік қызмет) Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі Мемлекеттік қызметтерді автоматтандыруды бақылау және халыққа қызмет көрсету орталықтарының қызметін үйлестіру комитетінің «Халыққа қызмет көрсету орталықтары» республикалық мемлекеттік кәсіпорнының орталықтары (бұдан әрі - ХҚКО) арқылы Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі Көліктік бақылау комитетінің аумақтық органдары (бұдан әрі - уәкілетті орган) осы Стандартқа 1 және  2-қосымшаларда көрсетілген мекенжайлар бойынша көрсетеді.
4. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нысаны: автоматтандырылмаған.
5. Мемлекеттік қызмет мыналардың негізінде көрсетіледі:
1) қызмет «Жол жүрiсi қауiпсiздiгi туралы» Қазақстан Республикасының 1996 жылғы 15 шiлдедегi Заңының 18-1-бабы;
2) Қағидалар;
3) Стандарт.
7. Мемлекеттік қызметтің нәтижесі техникалық байқау операторларының тiзiлiмiне енгізу туралы хабарлама (бұдан әрі - хабарлама) немесе мемлекеттік қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауапты қағаз тасығышта беру болып табылады.
8. Мемлекеттік қызметті көрсету процесінде басқа мемлекеттік органдар қатыспайды.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібіне қойылатын талаптар
9. Мемлекеттік қызметті алушының тұрғылықты жері бойынша мемлекеттік қызмет ХҚК орталықтарында көрсетіледі.
10. Мемлекеттік қызмет демалыс және мереке күндердi қоспағанда, дүйсенбiден бастап сенбiнi қоса алғанда, белгiленген жұмыс кестесiне сәйкес күн сайын, түскi үзiлiссіз, сағат 9.00-ден 20.00-ге дейiн ұсынылады.
Қабылдау, алдын ала жазылмай және жедел қызмет көрсетусіз «электрондық» кезек тәртібімен жүзеге асырылады.
11. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібі туралы толық ақпарат және қажетті құжаттар:
1) Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігінің интернет-ресурсында, www.mtk.gov.kz мекенжайы бойынша («Көліктік бақылау комитеті» бөлімінің «Мемлекеттік қызмет» кіші бөлімінде);
2) ХҚКО интернет-ресурсында, www.con.gov.kz мекенжайы бойынша;
3) ХҚКО үй-жайларында орнатылған стенділерде;
4) 1414 call-Орталығында орналастырылған.

2. В настоящем Регламенте используются следующие понятия:
1) получатель государственной услуги (далее - получатель) - это индивидуальный предприниматель или юридическое лицо;
2) структурно-функциональные единицы (далее - СФЕ) - ответственные лица уполномоченных органов, структурные подразделения государственных органов, государственные органы, информационные системы или подсистемы, которые участвуют в процессе оказания государственной услуги.
3. Государственная услуга «Включение в реестр операторов технического осмотра» (далее - государственная услуга) оказывается территориальными органами Комитета транспортного контроля Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан (далее - уполномоченный орган) через Республиканское государственное предприятие «Центр обслуживания населения» Комитета по контролю автоматизации государственных услуг и координации деятельности центров обслуживания населения Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан (далее - ЦОН).
4. Форма оказываемой государственной услуги: не автоматизированная.
5. Государственная услуга оказывается на основании:
1) статьи 18-1 Закона Республики Казахстан от 15 июля 1996 года «О безопасности дорожного движения»;
2) Правил;
3) Стандарта.
6. Результатом оказываемой государственной услуги является письменное уведомление о включении в реестр операторов технического осмотра (далее - уведомление) либо выдача мотивированного ответа об отказе в предоставлении государственной услуги на бумажном носителе.
7. Государственная услуга является бесплатной.
8. В процессе предоставления государственной услуги другие государственные органы не принимают участия.
2. Требования к порядку оказания государственной услуги
9. Государственная услуга оказывается в зданиях ЦОН по месту проживания получателя государственной услуги.
10. Государственная услуга предоставляется ежедневно с понедельника по субботу включительно, за исключением выходных и праздничных дней, в соответствии с установленным графиком работы с 9.00 часов до 20.00 без перерыва.
Прием осуществляется в порядке «электронной» очереди, без предварительной записи и ускоренного обслуживания.
11. Полная информация о порядке оказания государственной услуги и необходимых документах, располагаются:
на интернет-ресурсе Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан: www.mtc.gov.kz (в подразделе «Государственные услуги» раздела «Комитет транспортного контроля»);
на интернет-ресурсе ЦОН по адресу www.con.gov.kz;
на стендах, расположенных в зданиях ЦОН;
в call-Центре 1414.

12. Мемлекеттік қызметі алу үшін алушы құжаттарды Стандарттың 11-тармағына сәйкес тапсырады.
13. Мемлекеттік қызметті көрсету мерзімдері Стандарттың 7-тармағында белгіленген.
14. Стандарттың 16-тармағында көзделген жағдайларда мемлекеттік қызмет беруден бас тартылады.
15. Алушы жүгінген сәттен бастап оған мемлекеттік қызмет нәтижелерін бергенге дейінгі мемлекеттік қызмет көрсету кезеңдері:
1) алушы Стандарттың 11-тармағында көзделген құжаттарды ХҚКО береді;
2) ХҚКО қызметкерлері алушы ұсынған құжаттарды тіркеуді жүргізеді;
3) ХҚКО жинақтаушы бөлімінің қызметкері құжаттарды уәкілетті органға береді.
ХҚКО уәкілетті органға құжаттар пакетінің жөнелтілу фактісі мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде құжаттардың қозғалысын байқауға мүмкіндік беретін штрих-код сканердің көмегімен белгіленеді;
4) уәкілетті орган кеңсесінің қызметкері құжаттардың уәкілетті органға түскен күнінен бастап бір жұмыс күні ішінде алынған құжаттарды тіркеуді жүргізеді және басшының не оның орынбасарының қарауына береді;
5) уәкілетті органның басшысы не оның орынбасары қарағаннан кейін уәкілетті органға құжаттардың түскен күнінен бастап бір жұмыс күні ішінде уәкілетті органның көлік-коммуникация кешеніндегі бақылау бөлімінің бастығына қарауға береді;
6) уәкілетті органның көлік-коммуникация кешеніндегі бақылау бөлімінің бастығы құжаттардың түскен күнінен бастап бір жұмыс күні ішінде уәкілетті органға ұсынылған құжаттардың қойылатын талаптарға сәйкестігіне қарайды және уәкілетті органның көлік-коммуникация кешеніндегі бақылау бөлімінің маманына қарауға береді;
7) уәкілетті органның көлік-коммуникация кешеніндегі бақылау бөлімінің маманы уәкілетті органға құжаттардың түскен күнінен бастап бір жұмыс күні ішінде ХҚКО ұсынған құжаттарды қарауды жүзеге асырады және техникалық байқау операторының тізіліміне енгізу туралы жазбаша хабарлама не қағаз тасығышта мемлекеттік қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауапты дайындайды;
8) қарағаннан кейін уәкілетті органның көлік-коммуникация кешеніндегі бақылау бөлімінің маманы уәкілетті органның басшысына қол қоюға жібереді;
9) уәкілетті органның басшысы уәкілетті органға құжаттардың түскен күнінен бастап бес жұмыс күні ішінде техникалық байқау операторының тізіліміне енгізу туралы жазбаша хабарламаға не дәлелді бас тартуға қол қояды және уәкілетті органның кеңсесіне жібереді;

12. Для получения государственной услуги получатель представляет документы согласно пункту 11 Стандарта.
13. Сроки оказания государственной услуги установлены в пункте 7 Стандарта.
14. В выдаче государственной услуги отказывается в случаях,
предусмотренных пунктом 16 Стандарта.
15. Этапы оказания государственной услуги с момента обращения
получателя до выдачи ему результата государственной услуги:
1) получатель подает документы в ЦОН, предусмотренные пунктом 11 Стандарта;
2) работник ЦОН проводит регистрацию предоставленных получателем документов;
3) работник накопительного отдела ЦОН передает документы, в
уполномоченный орган.
Факт отправки пакета документов из ЦОН в уполномоченный орган фиксируется при помощи сканера штрих-кода, позволяющего отслеживать движение документов в процессе оказания государственной услуги;
4) сотрудник канцелярии уполномоченного органа в течение одного рабочего дня со дня поступления документов в уполномоченный орган, проводит регистрацию полученных документов и передает на рассмотрение руководителю, либо его заместителю;
5) после рассмотрения руководитель, либо его заместитель уполномоченного органа в течение одного рабочего дня со дня поступления документов в уполномоченный орган, передает на рассмотрение начальнику отдела контроля на транспортно-коммуникационном комплексе уполномоченного органа;
6) начальник отдела контроля на транспортно-коммуникационном комплексе уполномоченного органа в течение одного рабочего дня со дня поступления документов в уполномоченный орган, рассматривает представленные документы на соответствие предъявляемым требованиям, и передает на рассмотрение специалисту отдела контроля на транспортно-коммуникационном комплексе уполномоченного органа;
7) специалист отдела контроля на транспортно-коммуникационном комплексе уполномоченного органа в течение пяти рабочих дней со дня поступления документов в уполномоченный орган, осуществляет рассмотрение представленных документов из ЦОН, и подготавливает письменное уведомление о включении в реестр операторов технического осмотра либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги на бумажном носителе;
8) после рассмотрения специалист отдела контроля на транспортно-коммуникационном комплексе уполномоченного органа направляет на подписание руководителю уполномоченного органа;
9) руководитель уполномоченного органа в течение пяти рабочих дней со дня поступления документов в уполномоченный орган, подписывает письменное уведомление о включении в реестр операторов технического осмотра либо мотивированный отказ и направляет в канцелярию уполномоченного органа;

10) уәкілетті орган кеңсесінің қызметкері мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесін ХҚКО-ға жібереді.
Уәкілетті органнан мемлекеттік қызметтің дайын нәтижелерін қабылдау кезінде ХҚКО Штрих-код сканері көмегімен келіп түскен құжаттарды тіркейді;
11) ХҚКО қызметкері мемлекеттік қызмет нәтижесін - техникалық байқау операторының тізіліміне енгізу туралы жазбаша хабарламаға не дәлелді бас тартуды береді.
16. ХҚКО мемлекеттік қызмет көрсету үшін құжаттарды қабылдауды жүзеге асырушы адамдардың ең аз саны бір қызметкерді құрайды.
3. Мемлекеттік қызмет көрсету процесіндегі іс-қимылды (өзара
іс-қимылды) сипаттау
17. Құжаттарды қабылдау «тосқауылсыз қызмет көрсету» арқылы жүзеге асырылады.
Осы Стандарттың 11-тармағында көрсетілген құжаттарды қабылдау кезінде мемлекеттік қызметті алушыға мыналарды көрсете отырып, тиісті құжаттарды қабылдау туралы қолхат беріледі:
1) сұрау салудың нөмірі және қабылданған күні;
2) сұрау салынған мемлекеттік қызмет түрі;
3) қоса берілген құжаттардың саны және атауы;
4) құжаттарды беру күні (уақыты) және орны;
5) құжаттарды ресімдеуге өтінішті қабылдаған ХҚКО қызметкерінің тегі, аты және әкесінің аты.
18. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде мынадай ҚФБ іске қосылды:
1) ХҚКО қызметкері;
2) ХҚКО жинақтаушы бөлімінің қызметкері;
3) Уәкілетті орган кеңсесінің қызметкері;
4) уәкілетті органның басшысы;
5) уәкілетті органның көлік-коммуникация кешеніндегі бақылау бөлімінің бастығы;
6) уәкілетті органның көлік-коммуникация кешеніндегі бақылау бөлімінің маманы;

10) сотрудник канцелярии уполномоченного органа направляет результат оказания государственной услуги в ЦОН.
При приеме готового результата государственной услуги от уполномоченного органа, ЦОН фиксирует поступившие документы при помощи Сканера штрих-кода;
11) работник ЦОН выдает результат государственной услуги получателю - письменное уведомление о включении в реестр операторов технического осмотра либо мотивированный отказ.
16. Минимальное количество лиц, осуществляющих прием документов для оказания государственной услуги в ЦОН, составляет один сотрудник.
3. Описание действий (взаимодействия)
в процессе оказания государственной услуги
17. Прием документов осуществляется посредством «безбарьерного обслуживания».
При сдаче документов, указанных в пункте 11 Стандарта, для получения государственной услуги получателю выдается расписка о приеме соответствующих документов с указанием:
1) номера и даты приема запроса;
2) вида запрашиваемой государственной услуги;
3) количества и названий приложенных документов;
4) даты (время) и места выдачи документов;
5) фамилии, имени, отчества работника ЦОН, принявшего заявление на оформление документов.
18. В процессе оказания государственной услуги задействованы
следующие СФЕ:
1) работник ЦОН;
2) работник накопительного отдела ЦОН;
3) сотрудник канцелярии уполномоченного органа;
4) руководитель уполномоченного органа;
5) начальник отдела контроля на транспортно-коммуникационном комплексе уполномоченного органа;
6) специалист отдела контроля на транспортно-коммуникационном комплексе уполномоченного органа;

7) курьер.
19. Әрбір әкімшілік іс-қимылды (рәсімді) орындау мерзімін көрсете отырып, әрбір ҚФБ әрбір әкімшілік іс-қимылының (рәсімінің) дәйектілігін және өзара іс-қимылын сипаттаудың мәтіндік кестесі осы Регламентке 1-қосымшада келтірілген.
20. Мемлекеттік қызмет көрсету процесіндегі әкімшілік іс-қимылдар мен ҚФБ арасындағы өзара іс-қимыл схемасы осы Регламентке 2-қосымшада келтірілген.
«Техникалық байқау операторларының тiзiлiмiне енгізу»
мемлекеттік қызмет регламентіне
1-қосымша
1-кесте. ҚФБ іс-қимылын сипаттау
Негізгі процестің әрекеті
1
Іс-қимыл №
1
2
3
4
5
2
ҚФБ атауы
ХҚКО қызметкері
Уәкілетті органның кеңсесі
Уәкілетті органның басшысы
Уәкілетті орган бөлімінің бастығы
Уәкілетті орган бөлімінің маманы
3
Іс-қимылдар атауы және олардың сипаттауы
Өтініштерді және техникалық байқау операторларының тiзiлiмiне енгізу үшін қажетті құжаттардың тізбесін қабылдау; уәкілетті органға өтінішті және құжаттардың толық тізбесін жөнелту
Өтініштерді және техникалық байқау операторларының тiзiлiмiне енгізу үшін қажетті құжаттардың тізбесін қабылдау
Техникалық байқау операторларының тiзiлiмiне енгізу үшін өтініштерді қарау.
Құжаттардың ұсынылған тізбесін қойылатын талаптарға сәйкестігіне қарау
ХҚКО ұсынылған құжаттарды қарау және техникалық байқау операторларының тiзiлiмiне енгізу туралы жазбаша хабарламаны не қағаз тасығышта мемлекеттік қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауапты дайындау және нәтижені қол қою үшін басшыға жіберу
5
Орындау мерзімдері
20 мин.
уәкілетті органға құжаттар түскен күннен бастап 1 жұмыс күні ішінде
уәкілетті органға құжаттар түскен күннен бастап 1 жұмыс күні ішінде
уәкілетті органға құжаттар түскен күннен бастап 1 жұмыс күні ішінде
уәкілетті органға құжаттар түскен күннен бастап 5 күн
6
Келесі іс-қимыл нөмірі
10
9
8
7
6
7
Аяқталу нысаны
Техникалық байқау операторларының тiзiлiмiне енгізу туралы жазбаша хабарлама не қағаз тасығышта мемлекеттік қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауап беру
Нәтижелерді ХҚКО жіберу.
Нәтижеге қол қою және уәкілетті органның кеңсесіне жіберу.
9
Орындау мерзімдері
20 мин.
техникалық байқау операторларының тiзiлiмiне енгізу
техникалық байқау операторларының тiзiлiмiне енгізу
2-кесте. Пайдалану нұсқалары. Негізгі процесс.
Негізгі процестің іс-қимылы
1
2
3
4
5
ХҚКО қызметкері
Уәкілетті органның кеңсесі
Уәкілетті органның басшысы
Уәкілетті орган бөлімінің бастығы
Уәкілетті орган бөлімінің маманы
Өтініштерді және техникалық байқау операторларының тiзiлiмiне енгізу үшін қажетті құжаттардың тізбесін қабылдау; уәкілетті органға өтінішті және құжаттардың толық тізбесін жөнелту
Өтініштерді және техникалық байқау операторларының тiзiлiмiне енгізу үшін қажетті құжаттардың тізбесін қабылдау
Техникалық байқау операторларының тiзiлiмiне енгізу үшін өтініштерді қарау.
Құжаттардың ұсынылған тізбесін қойылатын талаптарға сәйкестігіне қарау
ХҚКО ұсынылған құжаттарды қарау және техникалық байқау операторларының тiзiлiмiне енгізу туралы жазбаша хабарламаны не қағаз тасығышта мемлекеттік қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауапты дайындау және нәтижені қол қою үшін басшыға жіберу
Техникалық байқау операторларының тiзiлiмiне енгізу туралы жазбаша хабарлама не қағаз тасығышта мемлекеттік қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауап беру
Нәтижелерді ХҚКО жіберу.
Нәтижеге қол қою және уәкілетті органның кеңсесіне жіберу.
«Техникалық байқау операторларының тiзiлiмiне енгізу»
мемлекеттік қызмет регламентіне
2-қосымша
Функционалды өзара іс-қимыл диаграммасы
1
2
3
4
5
ХҚКО қызметкері
Уәкілетті
органның кеңсесі
Уәкілетті
органның басшысы
Уәкілетті орган бөлімінің
бастығы
Уәкілетті орган
бөлімінің маманы

7) курьер.
19. Текстовое табличное описание последовательности и взаимодействие административных действий (процедур) каждой СФЕ с указанием срока выполнения каждого административного действия (процедуры) приведены в приложении 1 к настоящему Регламенту.
20. Схема взаимодействия между логической последовательностью административных действий в процессе оказания государственной услуги и СФЕ приведена в приложении 2 к настоящему Регламенту.
Приложение 1
к регламенту государственной услуги
«Включение в реестр операторов
технического осмотра»
Таблица 1. Описание действий СФЕ
Действия основного процесса
1
№ действия
1
2
3
4
5
2
Наименование СФЕ
Работник ЦОН
Канцелярия
уполномоченного
органа
Руководитель
уполномоченного
органа
Начальник отдела
уполномоченного
органа
Специалист отдела
уполномоченного органа
3
Наименование действия и их описание
Прием заявления и перечня необходимых документов для включения в реестр операторов технического осмотра, рассмотрение заявления; отправка заявления и полного перечня документов в уполномоченный орган.
Прием заявления и перечня необходимых документов для включения в реестр операторов технического осмотра.
Рассмотрение заявления для включения в реестр операторов технического осмотра.
Рассмотрение предоставленного перечня документов на соответствие предъявляемым требованиям.
Рассмотрения представленных документов из ЦОН и подготовка письменного уведомления о включении в реестр операторов технического осмотра либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги на бумажном носителе, и направления результата руководителю на подписание.
5
Сроки исполнения
20 мин.
в течение 1 рабочего дня со дня поступления документов в уполномоченный орган.
в течение 1 рабочего дня со дня поступления документов в уполномоченный орган.
в течение 1 рабочего дня со дня поступления документов в уполномоченный орган.
5 дней со дня поступления документов в уполномоченный орган
6
Номер следующего действия
10
9
8
7
6
7
Форма завершения
Письменное уведомление о включении в реестр операторов технического осмотра либо выдача мотивированного ответа об отказе в предоставлении государственной услуги на бумажном носителе
Направления результата в ЦОН.
Подписания результата и направления в канцелярию уполномоченного органа.
9
Сроки исполнения
20 мин.
5 дней со дня поступления документов в уполномоченный орган
5 дней со дня поступления документов в уполномоченный орган
Таблица 2. Варианты использования. Основной процесс.
Действия основного процесса
1
2
3
4
5
Работник ЦОН
Канцелярия уполномоченного органа
Руководитель уполномоченного органа
Начальник отдела уполномоченного органа
Специалист отдела уполномоченного органа
Прием заявления и перечня необходимых документов для включения в реестр операторов технического осмотра, рассмотрение заявления; отправка заявления и полного перечня документов в уполномоченный орган.
Прием заявления и перечня необходимых документов для включения в реестр операторов технического осмотра.
Рассмотрение заявления для включения в реестр операторов технического осмотра.
Рассмотрение предоставленного перечня документов на соответствие предъявляемым требованиям.
Рассмотрения представленных документов из ЦОН и подготовка письменного уведомления о включении в реестр операторов технического осмотра либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги на бумажном носителе, и направления результата руководителю на подписание.
Письменное уведомление о включении в реестр операторов технического осмотра либо выдача мотивированного ответа об отказе в предоставлении государственной услуги на бумажном носителе
Направления результата в ЦОН.
Подписания результата и направления в канцелярию уполномоченного органа.
Приложение 2
к регламенту государственной услуги
«Включение в реестр операторов
технического осмотра»
Диаграмма функционального взаимодействия
1
2
3
4
5
Работник ЦОН
Канцелярия уполномоченного органа
Руководитель уполномоченного органа
Начальник отдела уполномоченного органа
Специалист отдела уполномоченного органа
/"7