"2012 жылға арналған тұқымның әрбір түрі бойынша нарықтық бағамен нақты сатып алынған элиталық тұқымның көлемі үшін квоталарды, 2012 жылға арналған әр облысқа отандық ауыл шаруашылығы тауар өндірушілері арзандатылған бағамен жүгерінің, күнбағыстың, күріштің, қант қызылшасының, мақтаның элиталық тұқымдары мен көшеттердің нақты сатқан көлемі үшін квоталарды бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2012 жылғы 18 сәуірдегі № 4-2/180 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2012 жылғы 30 қарашадағы № 4-2/609 Бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2012 жылы 10 желтоқсанда № 8169 тіркелді
«Облыстық бюджеттердiң, Астана және Алматы қалалары бюджеттерiнiң тұқым шаруашылығын қолдауға 2012 жылғы республикалық бюджеттен берiлетiн ағымдағы нысаналы трансферттердi пайдалану қағидаларын, жемiс-жидек дақылдары мен жүзiмнiң көп жылдық екпелерiнiң аналықтарын отырғызуға және ауыл шаруашылығы өсiмдiктерiнiң элиталық тұқымының 1 тоннасына берiлетiн бюджеттiк субсидиялардың 2012 жылға арналған нормативтерiн бекiту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 12 наурыздағы № 322 қаулысын іске асыру мақсатында БҰЙЫРАМЫН:
1. «2012 жылға арналған тұқымның әрбір түрі бойынша нарықтық бағамен нақты сатып алынған элиталық тұқымның көлемі үшін квоталарды, 2012 жылға арналған әр облысқа отандық ауыл шаруашылығы тауар өндірушілері арзандатылған бағамен жүгерінің, күнбағыстың, күріштің, қант қызылшасының, мақтаның элиталық тұқымдары мен көшеттердің нақты сатқан көлемі үшін квоталарды бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2012 жылғы 18 сәуірдегі № 4-2/180 бұйрығына («Егемен Қазақстан» газетінде 2012 жылғы 4 тамызында № 464-470 (464-470) жарияланған, нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7626 тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген бұйрыққа 1 және 2-қосымшалар осы бұйрыққа 1 және 2-қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы бұйрық мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Министр                                        А. Мамытбеков
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрінің
2012 жылғы 30 қарашадағы № 4-2/609
бұйрығына 1-қосымша
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрінің

О внесении изменений в приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 18 апреля 2012 года № 4-2/180 "Об утверждении квот за фактически приобретенные по рыночной стоимости объемы элитных семян по каждому виду семян на 2012 год, квот за фактически реализованные отечественным сельскохозяйственным товаропроизводителям по удешевленной стоимости объемы элитных семян кукурузы, подсолнечника, риса, сахарной свеклы, хлопчатника и саженцев по каждому виду саженцев для каждой области на 2012 год"
Приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 30 ноября 2012 года № 4-2/609. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 10 декабря 2012 года № 8169
В целях реализации постановления Правительства Республики Казахстан от 12 марта 2012 года № 322 «Об утверждении Правил использования целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета 2012 года областными бюджетами, бюджетами городов Астаны и Алматы на поддержку семеноводства, нормативов бюджетных субсидий на закладку маточников многолетних насаждений плодово-ягодных культур и винограда и 1 тонну элитных семян сельскохозяйственных растений на 2012 год» ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 18 апреля 2012 года № 4-2/180 «Об утверждении квот за фактически приобретенные по рыночной стоимости объемы элитных семян по каждому виду семян на 2012 год, квот за фактически реализованные отечественным сельскохозяйственным товаропроизводителям по удешевленной стоимости объемы элитных семян кукурузы, подсолнечника, риса, сахарной свеклы, хлопчатника и саженцев по каждому виду саженцев для каждой области на 2012 год» (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7626, опубликован в газете «Казахстанская правда» от 4 августа 2012 года, № 251-253 (27070-27072)) следующие изменения:
приложения 1 и 2 к указанному приказу изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему приказу.
2. Настоящий приказ вводится в действие со дня государственной регистрации и подлежит официальному опубликованию.
Министр                                    А. Мамытбеков
Приложение 1
к приказу Министра сельского
хозяйства Республики Казахстан
от 30 ноября 2012 года № 4-2/609
Приложение 1
к приказу Министра сельского
хозяйства Республики Казахстан