Бәсекелестік ортаға беруге жататын Астана қаласы коммуналдық меншік объектілерінің тізімін бекіту туралы
Астана қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 30 наурыздағы № 113-344 қаулысы. Астана қаласының Әділет департаментінде 2012 жылғы 4 мамырда нормативтік құқықтық кесімдерді Мемлекеттік тіркеудің тізіліміне № 724 болып енгізілді. Күші жойылды - Астана қаласы әкімдігінің 2013 жылғы 5 шілдедегі № 113-1110 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Астана қаласы әкімдігінің 05.07.2013 № 113-1110 қаулысымен (05.07.2013 бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының «Мемлекеттік мүлік туралы» 2011 жылғы 1 наурыздағы, «Бәсекелестік туралы» 2008 жылғы 25 желтоқсандағы, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы, «Қазақстан Республикасы астанасының мәртебесі туралы» 2007 жылғы 21 шілдедегі заңдарына және Астана қаласы әкімдігінің 2005 жылғы 28 маусымдағы № 3-1-457қ қаулысымен бекітілген Астана қаласының мемлекеттік коммуналдық мүлкін мүліктік жалдауға (жалға) беру Қағидасына сәйкес, Астана қаласы бюджетінің кіріс бөлігін ұлғайту мақсатында Астана қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Бәсекелестік ортаға беруге жататын Астана қаласының коммуналдық меншік объектілерінің тізімі 123-қосымшаларға сәйкес бекітілсін.
2. «Астана қаласының Қаржы басқармасы» мемлекеттік мекемесі (бұдан әрі – Басқарма) Қазақстан Республикасының заңнамасымен белгіленген тәртіппен коммуналдық меншік объектілерін бәсекелестік ортаға беру жөніндегі іс-шаралар кешенін жүзеге асырсын.
3. Басқарма осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Астана қаласы әкімінің орынбасары Е.Т. Қожағапановқа жүктелсін.

Об утверждении перечня объектов коммунальной собственности города Астаны, подлежащих передаче в конкурентную среду
Постановление акимата города Астаны от 30 марта 2012 года № 113-344. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Астаны 4 мая 2012 года № 724. Утратило силу постановлением акимата города Астаны от 5 июля 2013 года № 113-1110
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Астаны от 05.07.2013 № 113-1110 (вводится в действие с 05.07.2013).
В соответствии с законами Республики Казахстан от 1 марта 2011 года «О государственном имуществе», от 25 декабря 2008 года «О конкуренции», 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», 21 июля 2007 года «О статусе столицы Республики Казахстан» и Правилами предоставления в имущественный наем (аренду) государственного коммунального имущества города Астаны, утвержденными постановлением акимата города Астаны от 28 июня 2005 года № 3-1-457п, в целях увеличения доходной части бюджета города Астаны, акимат города Астаны ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень объектов коммунальной собственности города Астаны, подлежащих передаче в конкурентную среду, согласно приложениям 123.
2. Государственному учреждению «Управление финансов города Астаны» (далее – Управление) осуществить комплекс мероприятий по передаче в конкурентную среду объектов коммунальной собственности в порядке, установленном законодательством Республики Казахстан.
3. Управлению обеспечить государственную регистрацию данного постановления в органах юстиции.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Астаны Кожагапанова Е.Т.

5. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күннен бастап он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Әкім                                       И. Тасмағамбетов
Астана қаласы әкімдігінің
2012 жылғы 30 наурыздағы
№ 113-344 қаулысына
1-қосымша
Бәсекелестік ортаға беруге жататын
Астана қаласы коммуналдық меншік объектілерінің тізімі
Р/с №
Объектінің атауы
Объектінің орналасқан жері
1
2
3
1
Жабық автотұрақ, жалпы ауданы 1 694,5 шаршы метр павильон
Қабанбай батыр даңғылы, 25-үй (дөңгелек аудан)
2

5. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти дней со дня первого официального опубликования.
Аким                                       И. Тасмагамбетов
Приложение 1
к постановлению акимата
города Астаны
от 30 марта 2012 года № 113-344
Перечень
объектов коммунальной собственности города Астаны,
подлежащих передаче в конкурентную среду
№ п/п
Наименование объекта
Местонахождение объекта
1
2
3
1
Крытая автостоянка павильон общей
площадью 1 653,3 кв.м.
пр. Кабанбай батыра дом № 25
(круглая площадь)
2
Крытая автостоянка павильон общей