"2012 жылдың сәуір-маусым және қазан-желтоқсан айларында мерзімді әскери қызметке азаматтарды шақыруды жүргізу туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 26 наурыздағы № 109-315 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Астана қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 8 қарашадағы № 109-1667 қаулысы. Астана қаласының Әділет департаментінде 2012 жылғы 12 желтоқсанда нормативтік құқықтық кесімдерді Мемлекеттік тіркеудің тізіліміне № 754 болып енгізілді. Күші жойылды - Астана қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 21 қаңтардағы № 09-76 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Астана қаласы әкімдігінің 21.01.2014 № 09-76 қаулысымен.
«Әскери қызмет және әскери қызметшілердің мәртебесі туралы» Қазақстан Республикасының 2012 жылғы 16 ақпандағы Заңы 28-бабының 1-тармағына сәйкес Астана қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «2012 жылдың сәуір-маусым және қазан-желтоқсан айларында мерзімді әскери қызметке азаматтарды шақыруды жүргізу туралы» Астана қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 26 наурыздағы № 109-315 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде 2012 жылғы 3 сәуірде № 717 болып тіркелген; 2012 жылғы 7 сәуірдегі № 38 «Астана ақшамы» газетінде және 2012 жылғы 7 сәуірдегі № 41 «Вечерняя Астана» газетінде жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
жоғарыда көрсетілген қаулыға 1-8-қосымшалар осы қаулыға 1-8-қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігі «Астана қаласының қорғаныс істері жөніндегі департаменті» республикалық мемлекеттік мекемесі осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін, кейіннен Астана қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында жариялансын.
3. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Астана қаласы әкімінің орынбасары В.Л. Крыловқа жүктелсін.
Әкім                                       И. Тасмағамбетов
КЕЛІСІЛДІ:
Қазақстан Республикасы
Қорғаныс министрлігі
«Астана қаласының қорғаныс
істері жөніндегі департаменті»
республикалық мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        М. Таласов
2012 жылғы 8 қараша
Астана қаласы әкімдігінің
2012 жылғы 8 қарашадағы
№ 109-1667 қаулысына
1-қосымша
Астана қаласы әкімдігінің
2012 жылғы 26 наурыздағы
№ 109-315 қаулысына
1-қосымша
Қалалық шақыру комиссиясының құрамы
Крылов                      - Астана қаласы әкімінің орынбасары,
Василий Леонидович            комиссия төрағасы;
Таласов                     - Қазақстан Республикасы Қорғаныс
Мұхамеджан Қадыржанұлы        министрлігі «Астана қаласының қорғаныс
істері жөніндегі департаменті»
республикалық мемлекеттік мекемесінің
бастығы, комиссия төрағасының
орынбасары;
Мұхитов                     – «Қазақстан Республикасы Ішкі істер
Қайрат Болатұлы               министрлігінің Астана қаласының Ішкі
істер департаменті» мемлекеттік
мекемесі бастығының орынбасары,
комиссия мүшесі;
Құрманова                   – «Астана қаласының Денсаулық сақтау
Сәуле Ажмұхамбетқызы          басқармасы» мемлекеттік мекемесі
бастығының орынбасары, медициналық
комиссия төрайымы;
Петренкова                  – Астана қаласы әкімдігінің шаруашылық
Галина Степановна             жүргізу құқығындағы «№ 3 қалалық
емхана» мемлекеттік коммуналдық
кәсіпорнының медбикесі, комиссия
хатшысы.
Астана қаласы әкімдігінің
2012 жылғы 8 қарашадағы
№ 109-1667 қаулысына
2-қосымша
Астана қаласы әкімдігінің
2012 жылғы 26 наурыздағы
№ 109-315 қаулысына
2-қосымша
Қалалық шақыру (резервтік) комиссиясының құрамы
Әбіжанов                    – «Астана қаласының Жұмылдыру дайындығы,
Тимур Жұмажанұлы              азаматтық қорғаныс, апаттардың және
дүлей апаттардың алдын алуын және жоюын
ұйымдастыру жөніндегі басқармасы»
мемлекеттік мекемесінің бастығы,
комиссия төрағасының орынбасары;
Артықов                     – Қазақстан Республикасы Қорғаныс
Ғани Асылбекұлы               министрлігі «Астана қаласының қорғаныс
істері жөніндегі департаменті»
республикалық мемлекеттік мекемесі
әскери қызметшілерді келісім-шарт және
шақыру бойынша іріктеу басқармасының
бастығы, комиссия төрағасының
орынбасары;
Қалиев                      – «Қазақстан Республикасы Ішкі істер
Асқар Теміртасұлы             министрлігінің Астана қаласының Ішкі
істер департаменті» мемлекеттік
мекемесі басқарма штабының бас маманы,
комиссия мүшесі;
Қабдырова                   – Астана қаласы әкімдігінің
Қорлан Болатқызы              шаруашылық жүргізу құқығындағы «№ 3
қалалық емхана» мемлекеттік коммуналдық
кәсіпорнының бас дәрігері, медициналық
комиссия төрайымы;
Нұрпейісова                 – Астана қаласы әкімдігінің
Гаухар Ұланқызы               шаруашылық жүргізу құқығындағы «№ 3
қалалық емхана» мемлекеттік коммуналдық
кәсіпорнының медбикесі, комиссия
хатшысы.
Астана қаласы әкімдігінің
2012 жылғы 8 қарашадағы
№ 109-1667 қаулысына
3-қосымша
Астана қаласы әкімдігінің
2012 жылғы 26 наурыздағы
№ 109-315 қаулысына
3-қосымша
Астана қаласы Алматы ауданы шақыру комиссиясының құрамы
Рыспеков                    – Астана қаласы Алматы ауданы әкімінің
Түсіп Жетенұлы                орынбасары, комиссия төрағасы;
Қасымов                     – Қазақстан Республикасы Қорғаныс
Руслан Саттарұлы              министрлігінің «Астана қаласы Алматы
ауданының қорғаныс істері жөніндегі
біріктірілген басқармасы» республикалық
мемлекеттік мекемесінің бастығы,
комиссия төрағасының орынбасары;
Әбенов                      – «Астана қаласының Ішкі істер
Марат Әлімұлы                 департаменті «Алматы» ауданының Ішкі
істер басқармасы» мемлекеттік мекемесі
бастығының орынбасары, комиссия мүшесі;
Бүтінбаева                  – Астана қаласы әкімдігінің шаруашылық
Гүлнәр Садыққызы              жүргізу құқығындағы «№ 3 қалалық
емхана» мемлекеттік коммуналдық
кәсіпорнының терапевт-дәрігері,
медициналық комиссияның төрайымы;
Петренкова                  – Астана қаласы әкімдігінің шаруашылық
Галина Степановна             жүргізу құқығындағы «№ 3 қалалық
емхана» мемлекеттік коммуналдық
кәсіпорнының медбикесі, комиссия
хатшысы.
Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігінің «Астана қаласы Алматы ауданының Қорғаныс істері жөніндегі біріктірілген басқармасы» республикалық мемлекеттік мекемесінің жұмыс кестесіне сәйкес аудандық шақыру комиссиясының жұмыс тәртібі 14.00-ден 18.00-ге дейін (жергілікті уақыт бойынша) белгіленсін.
Астана қаласы әкімдігінің
2012 жылғы 8 қарашадағы
№ 109-1667 қаулысына
4-қосымша
Астана қаласы әкімдігінің
2012 жылғы 26 наурыздағы
№ 109-315 қаулысына
4-қосымша
Астана қаласы Алматы ауданы шақыру
(резервтік) комиссиясының құрамы
Көркембаева                 – Алматы ауданы әкімі аппараты ішкі
Айгүл Алпысқызы               саясат бөлімінің бастығы, комиссия
төрайымы;
Бермұхамедов                – Қазақстан Республикасы Қорғаныс
Ержан Болатұлы                министрлігінің «Астана қаласы Алматы
ауданының қорғаныс істері жөніндегі
біріктірілген басқармасы» республикалық
мемлекеттік мекемесі әскери
қызметшілерді келісім-шарт және шақыру
бойынша іріктеу бөлімінің бастығы,
комиссия төрағайымының орынбасары;
Қонақбаев                   – «Астана қаласының Ішкі істер
Марат Шәкібайұлы              департаменті «Алматы» ауданының Ішкі
істер басқармасы» мемлекеттік мекемесі
кадр бөлімінің бастығы, комиссия
мүшесі;
Семенова                    – Астана қаласы әкімдігінің шаруашылық
Валентина Григорьевна         жүргізу құқығындағы «№ 3 қалалық
емхана» мемлекеттік коммуналдық
кәсіпорнының терапевт-дәрігері,
медициналық комиссия төрайымы;
Нұрпейісова                 – Астана қаласы әкімдігінің шаруашылық
Гаухар Ұланқызы               жүргізу құқығындағы «№ 3 қалалық
емхана» мемлекеттік коммуналдық
кәсіпорнының медбикесі, комиссия
хатшысы.
Астана қаласы әкімдігінің
2012 жылғы 8 қарашадағы
№ 109-1667 қаулысына
5-қосымша
Астана қаласы әкімдігінің
2012 жылғы 26 наурыздағы
№ 109-315 қаулысына
5-қосымша
Астана қаласы Есіл ауданы шақыру
комиссиясының құрамы
Кулагин                     – Есіл ауданы әкімінің орынбасары,
Павел Сергеевич               комиссия төрағасы;
Қасымов                     – Қазақстан Республикасы Қорғаныс
Руслан Саттарұлы              министрлігінің «Астана қаласы Алматы
ауданының қорғаныс істері жөніндегі
біріктірілген басқармасы» республикалық
мемлекеттік мекемесінің бастығы,
комиссия төрағасының орынбасары;
Ақтаев                      – «Астана қаласының Ішкі істер
Қанат Арзанбекұлы             департаменті «Есіл» ауданының Ішкі
істер басқармасы» мемлекеттік мекемесі
бастығының орынбасары, комиссия мүшесі;
Бүтінбаева                  – Астана қаласы әкімдігінің шаруашылық
Гүлнәр Садыққызы              жүргізу құқығындағы «№ 3 қалалық
емхана» мемлекеттік коммуналдық
кәсіпорнының терапевт-дәрігері,
медициналық комиссияның төрайымы;
Петренкова                  – Астана қаласы әкімдігінің шаруашылық
Галина Степановна             жүргізу құқығындағы «№ 3 қалалық
емхана» мемлекеттік коммуналдық
кәсіпорнының медбикесі, комиссия
хатшысы.
Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігінің «Астана қаласы Есіл ауданының Қорғаныс істері жөніндегі біріктірілген басқармасы» республикалық мемлекеттік мекемесінің жұмыс кестесіне сәйкес аудандық шақыру комиссиясының жұмыс тәртібі 14.00-ден 18.00-ге дейін (жергілікті уақыт бойынша) белгіленсін.
Астана қаласы әкімдігінің
2012 жылғы 8 қарашадағы
№ 109-1667 қаулысына
6-қосымша
Астана қаласы әкімдігінің
2012 жылғы 26 наурыздағы
№ 109-315 қаулысына
6-қосымша
Астана қаласы Есіл ауданы шақыру (резервтік)
комиссиясының құрамы
Симамбаев                   – Астана қаласы Есіл ауданы әкімінің
Ерлан Тасбайұлы               кеңесшісі, комиссия төрағасы;
Бермұхамедов                – Қазақстан Республикасы Қорғаныс
Ержан Болатұлы                министрлігінің «Астана қаласы Алматы
ауданының Қорғаныс істері жөніндегі
біріктірілген басқармасы» республикалық
мемлекеттік мекемесі әскери
қызметшілерді келісім-шарт және шақыру
бойынша іріктеу бөлімінің бастығы,
комиссия төрағасының орынбасары;
Иманбаев                    – «Астана қаласының Ішкі істер
Руслан Танибергенұлы          департаменті «Есіл» ауданының Ішкі
істер басқармасы» мемлекеттік мекемесі
қоғамдық қауіпсіздік бөлімінің бастығы,
комиссия мүшесі;
Семенова                    – Астана қаласы әкімдігінің шаруашылық
Валентина Григорьевна         жүргізу құқығындағы «№ 3 қалалық
емхана» мемлекеттік коммуналдық
кәсіпорнының терапевт-дәрігері,
медициналық комиссия төрайымы;
Нүрпейісова                 – Астана қаласы әкімдігінің шаруашылық
Гаухар Ұланқызы               жүргізу құқығындағы «№ 3 қалалық
емхана» мемлекеттік коммуналдық
кәсіпорнының медбикесі, комиссия
хатшысы.
Астана қаласы әкімдігінің
2012 жылғы 8 қарашадағы
№ 109-1667 қаулысына
7-қосымша
Астана қаласы әкімдігінің
2012 жылғы 26 наурыздағы
№ 109-315 қаулысына
7-қосымша
Астана қаласы Сарыарқа ауданы шақыру комиссиясының құрамы
Ахметов                     – Астана қаласы Сарыарқа ауданы әкімінің
Төлеген Оңашабайұлы           орынбасары, комиссия төрағасы;
Ысқақов                     – Қазақстан Республикасы Қорғаныс
Қайрат Омарұлы                министрлігінің «Астана қаласы Сарыарқа
ауданының қорғаныс істері жөніндегі
басқармасы» республикалық мемлекеттік
мекемесінің бастығы, комиссия
төрағасының орынбасары;
Төлежанов                   – «Астана қаласының Ішкі істер
Зейнолла Әбиболлаұлы          департаменті «Сарыарқа» ауданының Ішкі
істер басқармасы» мемлекеттік мекемесі
бастығының орынбасары, комиссия мүшесі;
Семенова                    – Астана қаласы әкімдігінің шаруашылық
Валентина Григорьевна         жүргізу құқығындағы «№ 3 қалалық
емхана» мемлекеттік коммуналдық
кәсіпорнының терапевт-дәрігері,
медициналық комиссия төрайымы;
Нұрпейісова                 – Астана қаласы әкімдігінің шаруашылық
Гаухар Ұланқызы               жүргізу құқығындағы «№ 3 қалалық
емхана» мемлекеттік коммуналдық
кәсіпорнының медбикесі, комиссия
хатшысы.
Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігінің «Астана қаласы Сарыарқа ауданының Қорғаныс істері жөніндегі басқармасы» республикалық мемлекеттік мекемесінің жұмыс кестесіне сәйкес аудандық шақыру комиссиясының жұмыс тәртібі 09.00-ден 13.00-ге дейін (жергілікті уақыт бойынша) белгіленсін.
Астана қаласы әкімдігінің
2012 жылғы 8 қарашадағы
№ 109-1667 қаулысына
8-қосымша
Астана қаласы әкімдігінің
2012 жылғы 26 наурыздағы
№ 109-315 қаулысына
8-қосымша
Астана қаласы Сарыарқа ауданы шақыру (резервтік)
комиссиясының құрамы
Қоқанбеков                  – Астана қаласы Сарыарқа ауданы
Ғалихан Ықсанұлы              әкімі аппараты ішкі саясат бөлімінің
бас маманы, комиссия төрағасы;
Сыдықов                     – «Қазақстан Республикасы Қорғаныс
Елшат Тұрсынұлы               министрлігінің «Астана қаласы Сарыарқа
ауданының қорғаныс істері жөніндегі
басқармасы» республикалық мемлекеттік
мекемесінің әскери қызметшілерді
келісім-шарт және шақыру бойынша
іріктеу бөлімінің бастығы, комиссия
төрағасының орынбасары;
Мұстафин                    – «Астана қаласының Ішкі істер
Ерлан Серікұлы                департаменті «Сарыарқа» ауданының Ішкі
істер басқармасы» мемлекеттік мекемесі
жауынгерлік және арнайы дайындық
инспекторы, комиссия мүшесі;
Көпежанова                  – Астана қаласы әкімдігінің шаруашылық
Бақыт Әшірбекқызы             жүргізу құқығындағы «№ 3 қалалық
емхана» мемлекеттік коммуналдық
кәсіпорнының терапевт-дәрігері,
медициналық комиссия төрайымы;
Әбділмажитова               – Астана қаласы әкімдігінің шаруашылық
Гүлнәр Мұсабайқызы            жүргізу құқығындағы «№ 3 қалалық
емхана» мемлекеттік коммуналдық
кәсіпорнының медбикесі, комиссия
хатшысы.

О внесении изменений в постановление акимата города Астаны от 26 марта 2012 года № 109-315 "О проведении призыва граждан на срочную воинскую службу в апреле-июне и октябре-декабре 2012 года"
Постановление акимата города Астаны от 8 ноября 2012 года № 109-1667. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Астаны 12 декабря 2012 года № 754. Утратило силу постановлением акимата города Астаны от 21 января 2014 года № 09-76
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Астаны от 21.01.2014 № 09-76.
В соответствии с пунктом 1 статьи 28 Закона Республики Казахстан от 16 февраля 2012 года «О воинской службе и статусе военнослужащих» акимат города Астаны ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Астаны от 26 марта 2012 года № 109-315 «О проведении призыва граждан на срочную воинскую службу в апреле-июне и октябре-декабре 2012 года» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 3 апреля 2012 года за № 717, опубликовано в газетах «Астана ақшамы» от 7 апреля 2012 года № 38 и «Вечерняя Астана» от 7 апреля 2012 года № 41) следующие изменения:
приложения 1-8 к вышеуказанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложениям 1-8 к настоящему постановлению.
2. Республиканскому государственному учреждению «Департамент по делам обороны города Астана» Министерства обороны Республики Казахстан обеспечить государственную регистрацию данного постановления в органах юстиции с последующим размещением на интернет-ресурсе акимата города Астаны.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после первого официального опубликования.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Астаны Крылова В.Л.
Аким                                       И. Тасмагамбетов
СОГЛАСОВАНО:
Начальник Республиканского
государственного учреждения
«Департамент по делам обороны
города Астана» Министерства
обороны Республики Казахстан
8 ноября 2012 года                         М. Таласов
Приложение 1
к постановлению акимата
города Астаны
от 8 ноября 2012 года
№ 109-1667
Приложение 1
к постановлению акимата
города Астаны
от 26 марта 2012 года
№ 109-315
Состав
городской призывной комиссии
Крылов
Василий Леонидович
– заместитель акима города Астаны, председатель комиссии;
Таласов
Мухамеджан Кадиржанович
– начальник Республиканского государственного учреждения «Департамент по делам обороны города Астана» Министерства обороны Республики Казахстан, заместитель председателя комиссии;
Мухитов
Кайрат Болатович
– заместитель начальника Государственного учреждения «Департамент внутренних дел города Астаны Министерства внутренних дел Республики Казахстан», член комиссии;
Курманова
Сауле Ажмухамбетовна
– заместитель начальника Государственного учреждения «Управление здравоохранения города Астаны», председатель медицинской комиссии;
Петренкова
Галина Степановна
– медицинская сестра Государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения «Городская поликлиника № 3» акимата города Астаны, секретарь комиссии.
Приложение 2
к постановлению акимата
города Астаны
от 8 ноября 2012 года
№ 109-1667
Приложение 2
к постановлению акимата
города Астаны
от 26 марта 2012 года
№ 109-315
Состав
городской призывной комиссии (резервный)
Абижанов
Тимур Жумажанович
– начальник Государственного учреждения «Управление по мобилизационной подготовке, гражданской обороне, организации предупреждения и ликвидации аварий и стихийных бедствий города Астаны», заместитель председателя комиссии;
Артыков
Гани Асилбекович
– начальник Управления набора военнослужащих по контракту и призыва Республиканского государственного учреждения «Департамент по делам обороны города Астана» Министерства обороны Республики Казахстан, заместитель председателя комиссии;
Калиев
Аскар Темиртасович
– главный специалист Штаба управления Государственного учреждения «Департамент внутренних дел города Астаны Министерства внутренних дел Республики Казахстан», член комиссии;
Кабдырова
Корлан Булатовна
– главный врач Государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения «Городская поликлиника № 3» акимата города Астаны, председатель медицинской комиссии;
Нурпеисова
Гаухар Уланқызы
– медицинская сестра Государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения «Городская поликлиника № 3» акимата города Астаны, секретарь комиссии.
Приложение 3
к постановлению акимата
города Астаны
от 8 ноября 2012 года
№ 109-1667
Приложение 3
к постановлению акимата
города Астаны
от 26 марта 2012 года
№ 109-315
Состав
призывной комиссии района «Алматы» города Астаны
Рыспеков
Тусуп Жетенович
– заместитель акима района «Алматы» города Астаны, председатель комиссии;
Касымов
Руслан Саттарович
– начальник Республиканского государственного учреждения «Объединенное управление по делам обороны Алматинского района города Астана» Министерства обороны Республики Казахстан, заместитель председателя комиссии;
Абенов
Марат Алимович
– заместитель начальника Государственного учреждения «Управление внутренних дел района «Алматы» Департамента внутренних дел города Астаны», член комиссии;
Бутунбаева
Гульнар Садыковна
– врач-терапевт Государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения «Городская поликлиника № 3» акимата города Астаны, председатель медицинской комиссии;
Петренкова
Галина Степановна
– медицинская сестра Государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения «Городская поликлиника № 3» акимата города Астаны, секретарь комиссии.
Определить режим работы районной призывной комиссии с 14.00. до 18.00. часов (местное время) в соответствии с графиком работы Республиканского государственного учреждения «Объединенное управление по делам обороны Алматинского района города Астана» Министерства обороны Республики Казахстан.
Приложение 4
к постановлению акимата
города Астаны
от 8 ноября 2012 года
№ 109-1667
Приложение 4
к постановлению акимата
города Астаны
от 26 марта 2012 года
№ 109-315
Состав
призывной комиссии района «Алматы» города Астаны (резервный)
Коркембаева
Айгуль Алпысовна
– начальник отдела внутренней политики аппарата акима района «Алматы» города Астаны, председатель комиссии;
Бермухамедов
Ержан Болатович
– начальник отдела набора военнослужащих по контракту и призыва Республиканского государственного учреждения «Объединенное управление по делам обороны Алматинского района города Астана» Министерства обороны Республики Казахстан, заместитель председателя комиссии;
Конакбаев
Марат Шакибайұлы
– начальник отдела кадров Государственного учреждения «Управление внутренних дел района «Алматы» Департамента внутренних дел города Астаны», член комиссии;
Семенова
Валентина Григорьевна
– врач-терапевт Государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения «Городская поликлиника № 3» акимата города Астаны, председатель медицинской комиссии;
Нурпеисова
Гаухар Уланқызы
– медицинская сестра Государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения «Городская поликлиника № 3» акимата города Астаны, секретарь комиссии.
Приложение 5
к постановлению акимата
города Астаны
от 8 ноября 2012 года
№ 109-1667
Приложение 5
к постановлению акимата
города Астаны
от 26 марта 2012 года
№ 109-315
Состав
призывной комиссии района «Есиль» города Астаны
Кулагин
Павел Сергеевич
– заместитель акима района «Есиль» города Астаны, председатель комиссии;
Касымов
Руслан Саттарович
– начальник Республиканского государственного учреждения «Объединенное управление по делам обороны Алматинского района города Астана» Министерства обороны Республики Казахстан, заместитель председателя комиссии;
Актаев
Канат Арзанбекович
– заместитель начальника Государственного учреждения «Управление внутренних дел района «Есиль» Департамента внутренних дел города Астаны», член комиссии;
Бутунбаева
Гульнар Садыковна
– врач-терапевт Государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения «Городская поликлиника № 3» акимата города Астаны, председатель медицинской комиссии;
Петренкова
Галина Степановна
– медицинская сестра Государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения «Городская поликлиника № 3» акимата города Астаны, секретарь комиссии.
Определить режим работы районной призывной комиссии с 14.00. до 18.00. часов (местное время) в соответствии с графиком работы Республиканского государственного учреждения «Объединенное управление по делам обороны Алматинского района города Астана» Министерства обороны Республики Казахстан.
Приложение 6
к постановлению акимата
города Астаны
от 8 ноября 2012 года
№ 109-1667
Приложение 6
к постановлению акимата
города Астаны
от 26 марта 2012 года
№ 109-315
Состав
призывной комиссии района «Есиль» города Астаны (резервный)
Симамбаев
Ерлан Тасбаевич
– советник акима района «Есиль» города Астаны, председатель комиссии;
Бермухамедов
Ержан Болатович
– начальник отдела набора военнослужащих по контракту и призыва Республиканского государственного учреждения «Объединенное управление по делам обороны Алматинского района города Астана» Министерства обороны Республики Казахстан, заместитель председателя комиссии;
Иманбаев
Руслан Танибергенович
– инспектор-психолог Государственного учреждения «Управление внутренних дел района «Есиль» Департамента внутренних дел города Астаны», член комиссии;
Семенова
Валентина Григорьевна
– врач-терапевт Государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения «Городская поликлиника № 3» акимата города Астаны, председатель медицинской комиссии;
Нурпеисова
Гаухар Уланқызы
– медицинская сестра Государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения «Городская поликлиника № 3» акимата города Астаны, секретарь комиссии.
Приложение 7
к постановлению акимата
города Астаны
от 8 ноября 2012 года
№ 109-1667
Приложение 7
к постановлению акимата
города Астаны
от 26 марта 2012 года
№ 109-315
Состав
призывной комиссии района «Сарыарка» города Астаны
Ахметов
Толеген Онашабайулы
– заместитель акима района «Сарыарка» города Астаны, председатель комиссии;
Искаков
Кайрат Омарович
– начальник Республиканского государственного учреждения «Управление по делам обороны Сарыаркинского района города Астана» Министерства обороны Республики Казахстан, заместитель председателя комиссии;
Тулежанов
Зейнулла Абибуллаевич
– заместитель начальника Государственного учреждения «Управление внутренних дел района «Сары-Арка» Департамента внутренних дел города Астаны», член комиссии;
Семенова
Валентина Григорьевна
– врач-терапевт Государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения «Городская поликлиника № 3» акимата города Астаны, председатель медицинской комиссии;
Нурпеисова
Гаухар Уланқызы
– медицинская сестра Государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения «Городская поликлиника № 3» акимата города Астаны, секретарь комиссии.
Определить режим работы районной призывной комиссии с 9.00. до 13.00. часов (местное время) в соответствии с графиком работы Республиканского государственного учреждения «Управление по делам обороны Сарыаркинского района города Астана» Министерства обороны Республики Казахстан.
Приложение 8
к постановлению акимата
города Астаны
от 8 ноября 2012 года
№ 109-1667
Приложение 8
к постановлению акимата
города Астаны
от 26 марта 2012 года
№ 109-315
Состав
призывной комиссии района «Сарыарка» города Астаны (резервный)
Куканбеков
Галихан Ихсанович
– специалист отдела внутренней политики аппарата акима района «Сарыарка» города Астаны, председатель комиссии;
Сидыков
Ельшат Турсынович
– начальник отдела набора военнослужащих по контракту и призыва Республиканского государственного учреждения «Управление по делам обороны Сарыаркинского района города Астана» Министерства обороны Республики Казахстан, заместитель председателя районной призывной комиссии;
Мустафин
Ерлан Серикович
– инспектор боевой и специальной подготовки Государственного учреждения «Управление внутренних дел района «Сары-Арка» Департамента внутренних дел города Астаны», член комиссии;
Копежанова
Бахыт Аширбековна
– врач-терапевт Государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения «Городская поликлиника № 3» акимата города Астаны, председатель медицинской комиссии;
Абдильмажитова
Гульнар Мусабаевна
– медицинская сестра Государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения «Городская поликлиника № 3» акимата города Астаны, секретарь комиссии.