Астаны қаласы бойынша коммуналдық қалдықтардың пайда болу және жинақталу нормаларын бекіту туралы
Астана қаласы мәслихатының 2012 жылғы 6 желтоқсандағы № 90/11-V шешімі. Астана қаласының Әділет департаментінде 2012 жылғы 21 желтоқсанда нормативтік құқықтық кесімдерді Мемлекеттік тіркеудің тізіліміне № 758 болып енгізілді. Күші жойылды - Астана қаласы мәслихатының 2025 жылғы 18 наурыздағы № 282/35-VIII шешімімен.
Ескерту. Күші жойылды - Астана қаласы мәслихатының 18.03.2025 № 282/35-VIII (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2007 жылғы 9 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Экологиялық кодексінің 19-бабының 6-1) тармағына сәйкес, Астана қаласының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қоса беріліп отырған Астана қаласы бойынша коммуналдық қалдықтардың пайда болу және жинақталу нормалары бекітілсін.
2. Осы шешiм алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледi.
Астана қаласы мәслихаты
сессиясының төрағасы
Н. Мещеряков
Астана қаласы
мәслихатының хатшысы
С. Есілов
Астана қаласы мәслихатының
2012 жылғы 6 желтоқсандағы
№ 90/11-V шешімімен
бекітілген
Астана қаласының коммуналдық қалдықтарының пайда болу және жинақталу нормалары
Р/с №
Нысандар санатының атауы
Есептік бірлік
Жылына 1 есептік бірлікке келетін шаршы метр ҚТҚ
1
Абаттандырылған үй иелігі
1 тұрғын

Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по городу Астане
Решение маслихата города Астаны от 6 декабря 2012 года № 90/11-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Астаны 21 декабря 2012 года № 758. Утратило силу решением маслихата города Астаны от 18.03.2025 № 282/35-VIII.
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Астаны от 18.03.2025 № 282/35-VIII (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 6-1) статьи 19 Экологического кодекса Республики Казахстан от 9 января 2007 года, маслихат города Астаны РЕШИЛ:
1. Утвердить прилагаемые нормы образования и накопления коммунальных отходов по городу Астане.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
маслихата города Астаны
Н. Мещеряков
Секретарь маслихата
города Астаны
С. Есилов
Утверждены
решением маслихата города
от 6 декабря 2012 года № 90/11-V
Нормы образования и накопления
коммунальных отходов по городу Астане
п/п
Наименование категории объекта
Расчетная
единица
Норма,
куб.метр на
1 расчетную
единицу в
год
1
Благоустроенные домовладения
1 житель

Ескерту: коммуналдық қалдықтардың орташа тығыздығы – 152 кг/м3
* ҚТҚ жинақталу нормасы тәулігіне 1000 қатысушылармен көрсетілген

Примечание: средняя плотность твердых бытовых отходов - 152 кг/м3
* норма накопления ТБО указана на 1000 участников в сутки