2012 жылға арналған тыңайтқыштар мен гербицидтердің субсидияланатын түрлерін және субсидиялар нормаларын белгілеу туралы
Ақмола облысы әкімдігінің 2012 жылғы 6 сәуірдегі № А-5/170 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 28 сәуірде № 3430 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы әкімі аппаратының 2013 жылғы 11 маусымдағы № 1.5-13/8492 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы әкімі аппаратының 11.06.2013 № 1.5-13/8492 хатымен).
Ескерту. Қаулының тақырыбы жаңа редакцияда - Ақмола облысы әкімдігінің 2012.10.09 № А-11/479 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңына және «Өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруға жергілікті бюджеттерден субсидиялау қағидасын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 4 наурыздағы № 221 қаулысына сәйкес, облысы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2012 жылға:
1-қосымшаға сәйкес субсидияланатын тыңайтқыштар түрлері және өндiрушiлер өткізген тыңайтқыштардың 1 тоннасына (литрiне) нормалар;
2-қосымшаға сәйкес субсидияланатын тыңайтқыштар түрлері мен тыңайтқыш жеткiзушiден және (немесе) шетелдiк тыңайтқыш өндiрушiлерден сатып алынған тыңайтқыштардың 1 тоннасына (литрiне) нормалар;
3-қосымшаға сәйкес субсидияланатын гербицидтер түрлері мен гербицид жеткiзушiлерден сатып алынған гербицидтердiң 1 килограмына (литрiне) арналған субсидиялардың нормалары белгіленсін.
Ескерту. 1 тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы әкімдігінің 2012.10.09 № А-11/479 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің бірінші орынбасары Қ. Қ.Айтмұхаметовке жүктелсін.
3. Облыс әкімдігінің осы қаулысы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі                                Қ.Қожамжаров
«КЕЛІСІЛДІ»
Қазақстан Республикасының
Ауыл шаруашылығы министрінің
міндетін атқарушы                          Е.Аман
Ақмола облысы әкімдігінің

Об установлении видов субсидируемых удобрений и гербицидов и норм субсидий на 2012 год
Постановление акимата Акмолинской области от 6 апреля 2012 года № А-5/170. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 28 апреля 2012 года № 3430. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо аппарата акима Акмолинской области от 11 июня 2013 года № 1.5-13/8492)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо аппарата акима Акмолинской области от 11.06.2013 № 1.5-13/8492).
Сноска. Заголовок постановления в редакции постановления акимата Акмолинской области от 09.10.2012 № А-11/479 (вводится в действие со дня официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и постановлением Правительства Республики Казахстан от 4 марта 2011 года № 221 «Об утверждении Правил субсидирования из местных бюджетов на повышение урожайности и качества продукции растениеводства» акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить на 2012 год:
виды субсидируемых удобрений и нормы субсидий на 1 тонну (литр) удобрений, реализованных производителями согласно приложению 1;
виды субсидируемых удобрений и нормы субсидий на 1 тонну (литр) удобрений, приобретенных у поставщика удобрений и (или) у иностранных производителей удобрений согласно приложению 2;
виды субсидируемых гербицидов и нормы субсидий на 1 килограмм (литр) гербицидов, приобретенных у поставщиков гербицидов согласно приложению 3.
Сноска. Пункт 1 в редакции постановления акимата Акмолинской области от 09.10.2012 № А-11/479 (вводится в действие со дня официального опубликования).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на первого заместителя акима области Айтмухаметова К.К.
3. Настоящее постановление акимата области вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким области                               К.Кожамжаров
«СОГЛАСОВАНО»
Исполняющий обязанности
министра сельского хозяйства
Республики Казахстан                       Е.Аман
Приложение 1
к постановлению акимата
Акмолинской области

2012 жылғы 6 сәуірдегі
№ А-5/170 қаулысына
1-қосымша
Субсидияланатын тыңайтқыш түрлері және
өндiрушiлер сатқан тыңайтқыштардың
1 тоннасына (литрiне) арналған нормалар
Ескерту. 1 қосымша жаңа редакцияда - Ақмола облысы әкімдігінің 2012.10.09 № А-11/479 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Рет №
Тыңайтқыштардың субсидияланатын түрлері
Өлшем бірлігі
Бір бірліктің құнын арзандату пайызы
Бір бірлікке субсидиялар нормалар, теңге
1

от 6 апреля 2012 года
№ А-5/170
Виды субсидируемых удобрений и нормы субсидий на 1 тонну (литр) удобрений, реализованных производителями
Сноска. Приложение 1 в редакции постановления акимата Акмолинской области от 09.10.2012 № А-11/479 (вводится в действие со дня официального опубликования).
№ п/п
Виды субсидируемых удобрений
Единица измерения
Процент удешевления стоимости одной единицы
Норма субсидий на одну единицу, тенге
1