Ақмола облыстық мәслихатының 2011 жылғы 2 желтоқсандағы № 4С-39-2 "2012-2014 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облыстық мәслихатының 2012 жылғы 15 маусымдағы № 5С-4-4 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 18 маусымда № 3432 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облыстық мәслихатының 2014 жылғы 25 желтоқсандағы № 2-1-683 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облыстық мәслихатының 25.12.2014 № 2-1-683 хатымен).
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексiнiң 106 бабының 2 тармағының 4) тармақшасына және 4 тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес, Қазақстан Республикасы Үкіметінің «Азаматтардың денсаулығын сақтау мәселелерi бойынша сектораралық және ведомствоаралық өзара iс-қимылды iске асыруға 2012 жылға арналған қаражатты бөлу туралы» 2012 жылғы 13 сәуірдегі № 461 қаулысы негізінде Ақмола облыстық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Ақмола облыстық мәслихатының «2012 - 2014 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» 2011 жылғы 2 желтоқсандағы № 4С-39-2 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 3414 тіркелген, 2012 жылдың 5 қаңтарында «Арқа ажары» газетінде, 2012 жылдың 5 қаңтарында «Акмолинская правда» газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«1. 2012 – 2014 жылдарға арналған облыстық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның iшiнде 2012 жылға келесi көлемдерде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 114 310 230,9 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер – 11 315 254,0 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 602 661,9 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түскен түсiмдер – 2 506,0 мың теңге;
трансферттердің түсiмдерi – 102 389 809,0 мың теңге;
2) шығындар – 116 430 355,1 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредит беру – 972 387,4 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 1 625 045,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 652 657,6 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 693 161,0 мың теңге, оның iшiнде:
қаржы активтерiн сатып алу – 693 161,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицит) – - 3 785 672,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профициттi пайдалану) – 3 785 672,6 мың теңге.»;
9 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«9. 2012 жылға арналған облыстың жергiлiктi атқарушы органының резервi 201 509,0 мың теңге сомасында бекiтiлсiн.»;

О внесении изменений в решение Акмолинского областного маслихата от 2 декабря 2011 года № 4С-39-2 "Об областном бюджете на 2012-2014 годы"
Решение Акмолинского областного маслихата от 15 июня 2012 года № 5С-4-4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 18 июня 2012 года № 3432. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Акмолинского областного маслихата от 25 декабря 2014 года № 2-1-683)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Акмолинского областного маслихата от 25.12.2014 № 2-1-683).
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 и пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», на основании постановления Правительства Республики Казахстан от 13 апреля 2012 года № 461 «О распределении средств на реализацию межсекторального и межведомственного взаимодействия по вопросам охраны здоровья граждан на 2012 год» Акмолинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Акмолинского областного маслихата «Об областном бюджете на 2012 – 2014 годы» от 2 декабря 2011 года № 4С-39-2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3414, опубликовано 5 января 2012 года в газете «Арқа ажары», 5 января 2012 года в газете «Акмолинская правда») следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить областной бюджет на 2012 – 2014 годы, согласно
приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2012 год в следующих объемах:
1) доходы – 114 310 230,9 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 11 315 254,0 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 602 661,9 тысяча тенге;
поступления от продажи основного капитала – 2 506,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 102 389 809,0 тысяч тенге;
2) затраты – 116 430 355,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 972 387,4 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 1 625 045,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 652 657,6 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 693 161,0 тысяча тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 693 161,0 тысячи тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 3 785 672,6 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3 785 672,6 тысячи тенге.»;
пункт 9 изложить в новой редакции:«9. Утвердить резерв местного исполнительного органа области на 2012 год в сумме 201 509,0 тысяч тенге.»;

көрсетілген шешімнің 145 қосымшалары осы шешімнің 123 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешiм Ақмола облысының Әдiлет департаментiнде мемлекеттiк тiркелген күннен бастап күшiне енедi және 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Ақмола облыстық мәслихаты
сессиясының төрағасы                       С.Аяғанов
Ақмола облыстық
мәслихатының хатшысы                       Н.Дьячек
«КЕЛІСІЛДІ»
Ақмола облысының әкімі                     Қ.Қожамжаров
«Ақмола облысының экономика
және бюджеттік жоспарлау
басқармасы» мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        М.Тақамбаев
Ақмола облыстық мәслихатының
2012 жылғы 15 маусымдағы

приложения 145 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 123 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель сессии
Акмолинского областного
маслихата                                  С.Аяганов
Секретарь Акмолинского
областного маслихата                       Н.Дьячек
«СОГЛАСОВАНО»
Аким Акмолинской области                   К.Кожамжаров
Начальник государственного
учреждения «Управление экономики
и бюджетного планирования
Акмолинской области»                       М.Такамбаев
Приложение 1
к решению Акмолинского
областного маслихата
от 15.06. 2012 года

4 560,0
024
Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
4 325 268,1
027
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 123 275,0
029
Әдiстемелiк жұмыс
67 823,0
033
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдеріне аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
325 516,0
034
Техникалық және кәсіптік білім беретін оқу орындарында оқу-өндірістік шеберханаларды, зертханаларды жаңарту және қайта жабдықтау
122 365,0
042
Үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз етуге аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
42 015,0
045
Республикалық бюджеттен аудандық бюджеттерге (облыстық маңызы бар қалаларға) мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының көлемін ұлғайтуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
512 772,0
047
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарының өндірістік оқыту шеберлеріне өндірістік оқытуды ұйымдастырғаны үшін қосымша ақы белгілеу
54 263,0
048
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
143 395,0
052
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасын іске асыру шеңберінде кадрлардың біліктілігін арттыру, даярлау және қайта даярлау
550 738,0
063
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен «Назарбаев Зияткерлік мектептері» ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыру
28 370,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
902 261,4
271
Облыстың құрылыс басқармасы
5 827 086,5
007
Республикалық бюджеттен аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттер
3 645 967,0
008
Облыстық бюджеттен аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттері
2 141 819,5
037
Бiлiм беру объектiлерiн салу және реконструкциялау

4 560,0
024
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального образования
4 325 268,1
027
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
1 123 275,0
029
Методическая работа
67 823,0
033
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
325 516,0
034
Обновление и переоборудование учебно-производственных мастерских, лабораторий учебных заведений технического и профессионального образования
122 365,0
042
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
42 015,0
045
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
512 772,0
047
Установление доплаты за организацию производственного обучения мастерам производственного обучения организаций технического и профессионального образования за счет трансфертов из республиканского бюджета
54 263,0
048
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
143 395,0
052
Повышение квалификации, подготовка и переподготовка кадров в рамках реализации Программы занятости 2020
550 738,0
063
Повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО «Назарбаев Интеллектуальные школы» за счет трансфертов из республиканского бюджета
28 370,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
902 261,4
271
Управление строительства области
5 827 086,5
007
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и реконструкцию объектов образования
3 645 967,0
008
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и реконструкцию объектов образования
2 141 819,5
037
Строительство и реконструкция объектов
образования

39 300,0
5
Денсаулық сақтау
17 454 910,5
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
16 816 556,4
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
92 743,0
004
Денсаулық сақтау саласындағы орталық уәкілетті орган сатып алатын медициналық қызметтерді қоспағанда, бастапқы медициналық-санитарлық көмек және денсаулық сақтау ұйымдары мамандарын жіберу бойынша стационарлық медициналық көмек көрсету
111 695,0
005
Жергілікті денсаулық сақтау ұйымдары үшін қанды, оның құрамдарын және дәрілерді өндіру
442 773,0
006
Ана мен баланы қорғау жөніндегі қызметтер
74 573,0
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
106 251,0
008
Қазақстан Республикасында ЖИТС алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
169 906,0
009
Туберкулезден, жұқпалы аурулардан, жүйкесінің бұзылуынан және мінез-құлқының бұзылуынан, оның ішінде жүйкеге әсер ететін заттарды қолдануға байланысты зардап шегетін адамдарға медициналық көмек көрсету
3 121 269,0
010
Республикалық бюджет қаражатынан көрсетілетін медициналық көмекті қоспағанда, халыққа амбулаторлық-
емханалық көмек көрсету
7 128 438,0
011
Жедел медициналық көмек көрсету және санитарлық авиация
904 440,0
012
2011-2015 жылдарға арналған «Саламатты Қазақстан» Мемлекеттiк бағдарлама аясында бостандықтан айыру орындарында отырған және босап шыққан тұлғалар арасында АҚТҚ-инфекциясының алдын-алуға арналған әлеуметтiк жобаларды iске асыру
4 086,0
013
Патологоанатомиялық союды жүргізу
13 823,0
014
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаторлық деңгейде дәрілік заттармен және мамандандырылған балалар және емдік тамақ өнімдерімен қамтамасыз ету
591 513,0
015
Ақпараттық жүйелер құру
152,5
016
Азаматтарды елді мекен шегінен тыс жерлерде емделуге тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
5 349,0
017
Шолғыншы эпидемиологиялық қадағалау жүргізу үшін тест-жүйелерін сатып алу
1 057,0
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық-талдамалық қызметтер
19 434,0
019
Туберкулезбен ауыратындарды туберкулез ауруларына қарсы препараттармен қамтамасыз ету
103 383,0
020
Диабет ауруларын диабетке қарсы препараттарымен қамтамасыз ету
328 502,0
021
Онкологиялық ауруларды химиялық препараттармен қамтамасыз ету
52 177,0
022
Бүйрек функциясының созылмалы жеткіліксіздігі, аутоиммунды, орфандық аурулармен ауыратын, иммунитеті жеткіліксіз науқастарды, сондай-ақ бүйрегі транспланттаудан кейінгі науқастарды дәрілік заттармен қамтамасыз ету
29 878,0
026
Гемофилиямен ауыратындарды емдеу кезінде қанның ұюы факторларымен қамтамасыз ету
512 072,0
027
Халыққа иммунды алдын алу жүргізу үшін вакциналарды және басқа иммундық-биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу

39 300,0
5
Здравоохранение
17 454 910,5
253
Управление здравоохранения области
16 816 556,4
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
92 743,0
004
Оказание стационарной медицинской помощи по направлению специалистов первичной медико-санитарной помощи и организаций здравоохранения, за исключением медицинских услуг, закупаемых центральным уполномоченным органом в области здравоохранения
111 695,0
005
Производство крови, ее компонентов и препаратов для местных организаций здравоохранения
442 773,0
006
Услуги по охране материнства и детства
74 573,0
007
Пропаганда здорового образа жизни
106 251,0
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
169 906,0
009
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим туберкулезом, инфекционными заболеваниями, психическими расстройствами и расстройствами поведения, в том числе связанные с употреблением психоактивных веществ
3 121 269,0
010
Оказание амбулаторно-поликлинической помощи населению за исключением медицинской помощи, оказываемой из средств республиканского бюджета
7 128 438,0
011
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация
904 440,0
012
Реализация социальных проектов на профилактику ВИЧ-инфекции среди лиц находящихся и освободившихся из мест лишения свободы в рамках Государственной программы «Саламатты Қазақстан» на 2011-2015 годы
4 086,0
013
Проведение патологоанатомического вскрытия
13 823,0
014
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
591 513,0
015
Создание информационных систем
152,5
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
5 349,0
017
Приобретение тест-систем для проведения дозорного эпидемиологического надзора
1 057,0
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
19 434,0
019
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами
103 383,0
020
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
328 502,0
021
Обеспечение онкологических больных химиопрепаратами
52 177,0
022
Обеспечение лекарственными средствами больных с хронической почечной недостаточностью, аутоиммунными, орфанными заболеваниями, иммунодефицитными состояниями, а также больных после трансплантации почек
29 878,0
026
Обеспечение факторами свертывания крови больных гемофилией
512 072,0
027
Централизованный закуп вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения

197 233,0
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
36 742,0
030
Мемлекеттік денсаулық сақтау органдарының күрделі шығыстары
4 697,0
033
Денсаулық сақтаудың медициналық ұйымдарының күрделі шығыстары
1 459 181,0
036
Жіті миокард инфаркт сырқаттарын тромболитикалық препараттармен қамтамасыз ету
18 303,0
037
Жергiлiктi бюджет қаражаты есебiнен денсаулық сақтау ұйымдарының мiндеттемелерi бойынша кредиттiк қарызды өтеу
102 703,9
045
Азаматтардың жекелеген санаттарын амбулаторлық емдеу деңгейінде жеңілдікті жағдайларда дәрілік заттармен қамтамасыз ету
293 721,0
046
Ақысыз медициналық көмектің кепілдендірілген көлемі шеңберінде онкологиялық аурулармен ауыратындарға медициналық көмек көрсету
890 461,0
271
Облыстың құрылыс басқармасы
638 354,1
038
Денсаулық сақтау объектiлерiн салу және реконструкциялау
638 354,1
6
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
3 317 716,1
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
1 838 324,2
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
71 659,0
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
456 766,0
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау көрсету
157 037,8
007
Мемлекеттiк органның күрделi шығыстары
8 446,9
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
395 222,0
015
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) жүйкесі бұзылған мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
252 236,3
018
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебiнен үкіметтік емес секторда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
50 345,0
037
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасының іс-шараларын іске асыруға республикалық бюджеттен аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
398 921,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
47 690,2
261
Облыстың білім басқармасы
1 471 484,9
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
1 424 811,9
037
Әлеуметтік сауықтандыру
46 673,0
265
Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
6 682,0
018
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасына қатысушыларды кәсіпкерлікке оқыту
6 682,0
271
Облыстың құрылыс басқармасы
1 225,0
039
Әлеуметтiк қамтамасыз ету объектiлерiн салу және реконструкциялау

197 233,0
029
Областные базы спецмедснабжения
36 742,0
030
Капитальные расходы государственных органов здравоохранения
4 697,0
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
1 459 181,0
036
Обеспечение тромболитическими препаратами больных с острым инфарктом миокарда
18 303,0
037
Погашение кредиторской задолженности по
обязательствам организаций здравоохранения за счет средств местного бюджета
102 703,9
045
Обеспечение лекарственными средствами на льготных условиях отдельных категорий граждан на амбулаторном уровне лечения
293 721,0
046
Оказание медицинской помощи онкологическим больным в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
890 461,0
271
Управление строительства области
638 354,1
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
638 354,1
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
3 317 716,1
256
Управление координации занятости и социальных программ области
1 838 324,2
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
71 659,0
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа
456 766,0
003
Социальная поддержка инвалидов
157 037,8
007
Капитальные расходы государственного органа
8 446,9
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
395 222,0
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
252 236,3
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственном секторе за счет целевых трансферов из республиканского бюджета
50 345,0
037
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию мероприятий Программы занятости 2020
398 921,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
47 690,2
261
Управление образования области
1 471 484,9
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
1 424 811,9
037
Социальная реабилитация
46 673,0
265
Управление предпринимательства и промышленности области
6 682,0
018
Обучение предпринимательству участников Программы занятости 2020
6 682,0
271
Управление строительства области
1 225,0
039
Строительство и реконструкция объектов
социального обеспечения

1 225,0
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
20 484 110,9
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
60 051,0
041
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне республикалық бюджеттен берілетін тұрғын үй көмегін беруге арналған ағымдағы нысаналы трансферттер
35 187,0
043
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
24 864,0
261
Облыстың білім басқармасы
478 179,0
062
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
411 379,0
064
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
66 800,0
262
Облыстың мәдениет басқармасы
71 957,0
015
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
49 193,0
016
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
22 764,0
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
66 004,0
021
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
66 004,0
271
Облыстың құрылыс басқармасы
10 477 019,7
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
1 486 000,0
024
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
356 556,7
027
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
4 024 620,0
044
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
552 495,0
058
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне елді мекендердің сумен жабдықтау жүйесін дамытуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
3 928 143,0
073
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері

1 225,0
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
20 484 110,9
256
Управление координации занятости и социальных программ области
60 051,0
041
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на оказание жилищной помощи
35 187,0
043
Ремонт объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Программе занятости 2020
24 864,0
261
Управление образования области
478 179,0
062
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие сельских населенных пунктов в рамках Программы занятости 2020
411 379,0
064
Ремонт объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Программе занятости 2020
66 800,0
262
Управление культуры области
71 957,0
015
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие сельских населенных пунктов в рамках Программы занятости 2020
49 193,0
016
Ремонт объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Программе занятости 2020
22 764,0
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
66 004,0
021
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие сельских населенных пунктов в рамках Программы занятости 2020
66 004,0
271
Управление строительства области
10 477 019,7
014
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
1 486 000,0
024
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
356 556,7
027
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-
коммуникационной инфраструктуры
4 024 620,0
044
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения и водоотведения
552 495,0
058
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения в сельских населенных пунктах
3 928 143,0
073
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие сельских населенных пунктов в рамках Программы занятости 2020

6 424,0
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
7 461 233,2
001
Жергiлiктi деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттiк саясатты iске асыру жөнiндегi қызметтер
85 212,3
002
Тұқым шаруашылығын қолдау
360 561,0
003
Мемлекеттiк органның күрделi шығыстары
9 204,7
004
Ауыл шаруашылығының ақпараттық-маркетингтiк жүйесiн дамыту
1 112,3
007
Ақпараттық жүйелер құру
106,3
010
Асыл тұқымды мал шаруашылығын мемлекеттік қолдау
1 528 812,0
011
Өндірілетін ауыл шаруашылығы дақылдарының шығындылығы мен сапасын арттыруды мемлекеттік қолдау
1 143 629,0
013
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды субсидиялау
1 471 210,0
018
Пестицидтердi (улы химикаттарды) залалсыздандыру
4 118,8
020
Көктемгі егістік және егін жинау жұмыстарын жүргізу үшін қажетті жанар-жағар май және басқа да тауарлық-материалдық құндылықтардың құнын арзандату
2 395 630,0
026
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
179 314,0
028
Уақытша сақтау пункттеріне дейін ветеринариялық препараттарды тасымалдау жөніндегі қызметтер
2 828,0
029
Ауылшаруашылық дақылдарының зиянды организмдерiне қарсы күрес жөнiндегi iс- шаралар
60 050,0
031
Ауылшаруашылығы жануарларын бiрегейлендiрудi жүргiзу үшiн ветеринариялық мақсаттағы бұйымдар мен атрибуттарды, жануарға арналған ветеринариялық паспортты орталықтандырып сатып алу және оларды аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергiлiктi атқарушы органдарына тасымалдау (жеткiзу)
117 627,8
034
Тауарлық балық өсіру өнімділігі мен сапасын арттыруды субсидиялау
32 707,0
038
Жануарлар ауруларының диагностикасы, жануарларды алдын алу, емдеу, өңдеу үшін қолданылатын ветеринариялық және зоогигиеналық мақсаттағы атрибуттарды және бұйымдарды сатып алу, сақтау және тасымалдау
69 110,0
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
73 521,0
099
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мамандарға әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
73 521,0
265
Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
793 190,0
036
Республикалық бюджеттен трансферттер есебінен азық-түлiк тауарларының өңiрлiк тұрақтандыру қорларын қалыптастыруға
793 190,0
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
635 714,0
032
Ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көздерi болып табылатын сумен жабдықтаудың аса маңызды топтық жүйелерiнен ауыз су беру жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялау
635 714,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
485 490,9
271
Облыстың құрылыс басқармасы

6 424,0
255
Управление сельского хозяйства области
7 461 233,2
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
85 212,3
002
Поддержка семеноводства
360 561,0
003
Капитальные расходы государственного органа
9 204,7
004
Развитие информационно-маркетинговой системы сельского хозяйства
1 112,3
007
Создание информационных систем
106,3
010
Государственная поддержка племенного животноводства
1 528 812,0
011
Государственная поддержка повышения урожайности и качества производимых сельскохозяйственных культур
1 143 629,0
013
Субсидирование повышения продуктивности и качества продукции животноводства
1 471 210,0
018
Обезвреживание пестицидов (ядохимикатов)
4 118,8
020
Удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ
2 395 630,0
026
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на проведение противоэпизоотических мероприятий
179 314,0
028
Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения
2 828,0
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
60 050,0
031
Централизованный закуп изделий и атрибутов ветеринарного назначения для проведения идентификации сельскохозяйственных животных, ветеринарного паспорта на животное и их транспортировка (доставка) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
117 627,8
034
Cубсидирование повышения продуктивности и качества товарного рыбоводства
32 707,0
038
Приобретение, хранение и перемещение изделий и атрибутов ветеринарного и зоогигиенического назначения, используемых для профилактики, лечения, обработки животных, диагностики заболеваний животных
69 110,0
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
73 521,0
099
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию мер по оказанию социальной поддержки специалистов
73 521,0
265
Управление предпринимательства и промышленности области
793 190,0
036
Формирование региональных стабилизационных фондов продовольственных товаров за счет трансфертов из республиканского бюджета
793 190,0
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
635 714,0
032
Субсидирование стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения
635 714,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
485 490,9
271
Управление строительства области

48 598,0
016
«Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде бизнес жүргізуді сервистік қолдау
134 000,0
271
Облыстың құрылыс басқармасы
270 928,3
051
«Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
270 928,3
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
1 465 590,5
024
«Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
262 128,5
035
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне «Өңірлерді дамыту» бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымын дамыту үшін берілетін нысаналы даму трансферттері
950 600,0
036
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне моноқалаларды абаттандыру мәселелерін шешуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
252 862,0
14
Борышқа қызмет көрсету
58,0
257
Облыстың қаржы басқармасы
58,0
016
Жергiлiктi атқарушы органдардың республикалық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдердi төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
58,0
15
Трансферттер
24 638 086,0
257
Облыстың қаржы басқармасы
24 638 086,0
007
Субвенциялар
21 141 739,0
011
Нысаналы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) трансферттерді қайтару
2 566 881,7
017
Мақсатына сай пайдаланылмаған нысаналы трансферттерді қайтару
83 294,3
024
Мемлекеттік органдардың функцияларын мемлекеттік басқарудың төмен тұрған деңгейлерінен жоғарғы деңгейлерге беруге байланысты жоғары тұрған бюджеттерге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
646 171,0
029
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне әкiмшiлiк-аумақтық бiрлiктiң саяси, экономикалық және әлеуметтiк тұрақтылығына, адамдардың өмiрi мен денсаулығына қатер төндiретiн табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлар туындаған жағдайда жалпы республикалық немесе халықаралық маңызы бар іс-шаралар жүргізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
200 000,0
III. Таза бюджеттiк несие беру
972 387,4
Бюджеттiк несиелер
1 625 045,0
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
514 400,0
271
Облыстың құрылыс басқармасы
514 400,0
009
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне тұрғын үй жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға кредит беру
514 400,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
327 645,0
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
327 645,0
007
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін жергілікті атқарушы органдарға берілетін бюджеттік кредиттер
327 645,0
13
Басқалар
783 000,0
265
Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы

48 598,0
016
Сервисная поддержка ведения бизнеса в рамках программы «Дорожная карта бизнеса - 2020»
134 000,0
271
Управление строительства области
270 928,3
051
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках программы «Дорожная карта бизнеса - 2020»
270 928,3
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
1 465 590,5
024
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках программы «Дорожная карта бизнеса - 2020»
262 128,5
035
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы «Развитие регионов»
950 600,0
036
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на решение вопросов обустройства моногородов
252 862,0
14
Обслуживание долга
58,0
257
Управление финансов области
58,0
016
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из республиканского бюджета
58,0
15
Трансферты
24 638 086,0
257
Управление финансов области
24 638 086,0
007
Субвенции
21 141 739,0
011
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
2 566 881,7
017
Возврат, использованных не по целевому назначению целевых трансфертов
83 294,3
024
Целевые текущие трансферты в вышестоящие бюджеты в связи с передачей функций государственных органов из нижестоящего уровня государственного управления в вышестоящий
646 171,0
029
Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы в случаях возникновения чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера, угрожающих политической, экономической и социальной стабильности административно-территориальной единицы, жизни и здоровью людей, проведения мероприятий общереспубликанского либо международного значения
200 000,0
III. Чистое бюджетное кредитование
972 387,4
Бюджетные кредиты
1 625 045,0
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
514 400,0
271
Управление строительства области
514 400,0
009
Кредитование бюджетов районов (городов областного значения) на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья
514 400,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
327 645,0
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
327 645,0
007
Бюджетные кредиты местным исполнительным органам для реализации мер социальной поддержки специалистов
327 645,0
13
Прочие
783 000,0
265
Управление предпринимательства и промышленности области

251 252,0
Тауарлы балық шаруашылығының өнімділігі мен сапасын арттыруды субсидиялауға
32 707,0
Тұқым шаруашылығын қолдауға
360 561,0
Асыл тұқымды мал шаруашылығын қолдауға
1 488 912,0
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды субсидиялауға
1 471 210,0
Ауыл шаруашылығы малдарын бірегейлендіруді ұйымдастыру мен жүргізуге
94 138,0
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
906 276,0
Ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көздері болып табылатын аса маңызды топтық және оқшау сумен жабдықтау жүйелерінен ауыз су беру жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялауға
635 714,0
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберiнде ауылдық елді мекендерді дамытуға
17 700,0
Моноқалаларды абаттандыру мәселелерін шешуге
252 862,0
Облыстың экономика және бюджеттiк жоспарлау басқармасы
125 224,0
Мамандарды әлеуметтiк қолдау шараларын көрсетуді iске асыруға
73 521,0
"Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде өңірлердің экономикалық дамуына жәрдемдесу жөніндегі шараларды іске асыруға
51 703,0
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
570 105,0
Тұрғын үй көмегiн көрсетуге
35 187,0
Арнайы әлеуметтік қызметтерді көрсетуге, оның iшiнде:
111 133,0
арнайы әлеуметтік қызметтер стандарттарын енгізуге
56 059,0
үкіметтік емес секторда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға
50 345,0
медициналық-әлеуметтік мекемелерде күндіз емделу бөлімшелері желісін дамытуға
4 729,0
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасының іс-шараларын іске асыруға, оның iшiнде:
398 921,0
жалақыны ішінара субсидиялауға
98 971,0
жастар тәжiрибесiне
33 822,0
халықты жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз етуге
246 678,0
ішінара жұмыспен қамтылған жалдамалы қызметкерлерді қайта даярлауға және біліктілігін арттыруға
19 450,0
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберiнде ауылдық елді мекендерді дамытуға
24 864,0
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
3 978 362,0
Облыстық, аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеуге
3 912 358,0
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберiнде ауылдық елді мекендерді дамытуға
66 004,0
Облыстың бiлiм беру басқармасы
3 437 798,0
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
1 123 275,0
Қазақстан Республикасында бiлiм берудi дамытудың 2011-2020 жылдарға арналған мемлекеттiк бағдарламасын iске асыруға, оның ішінде:
205 895,0
негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға
163 880,0
үйде оқитын мүгедек балаларды жабдықтармен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз етуге

251 252,0
На субсидирование повышения продуктивности и качества товарного рыбоводства
32 707,0
На поддержку семеноводства
360 561,0
На поддержку племенного животноводства
1 488 912,0
На субсидирование повышения продуктивности и качества продукции животноводства
1 471 210,0
На организацию и проведению идентификации сельскохозяйственных животных
94 138,0
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
906 276,0
На субсидирование стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения
635 714,0
На развитие сельских населенных пунктов в рамках Программы занятости 2020
17 700,0
На решение вопросов обустройства моногородов
252 862,0
Управление экономики и бюджетного планирования области
125 224,0
На реализацию мер по оказанию социальной поддержки специалистов
73 521,0
На реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
51 703,0
Управление координации занятости и социальных программ области
570 105,0
На оказание жилищной помощи
35 187,0
На предоставление специальных социальных услуг, в том числе:
111 133,0
введение стандартов специальных социальных услуг
56 059,0
размещение государственного социального заказа в неправительственном секторе
50 345,0
развитие сети отделений дневного пребывания в медико-социальных учреждений
4 729,0
На реализацию мероприятий Программы занятости 2020, в том числе:
398 921,0
частичное субсидирование заработной платы
98 971,0
молодежную практику
33 822,0
обеспечение деятельности центров занятости населения
246 678,0
переподготовку и повышение квалификации частично занятых наемных работников
19 450,0
На развитие сельских населенных пунктов в рамках Программы занятости 2020
24 864,0
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
3 978 362,0
На капитальный и средний ремонт автомобильных дорог областного, районного значения и улиц населенных пунктов
3 912 358,0
На развитие сельских населенных пунктов в рамках Программы занятости 2020
66 004,0
Управление образования области
3 437 798,0
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
1 123 275,0
На реализацию Государственной программы развития образования в Республике Казахстан на 2011-2020 годы, в том числе:
205 895,0
оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии и биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
163 880,0
обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому

42 015,0
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынғы ақшалай қаражаттарын төлеуге
325 516,0
Техникалық және кәсіптік білім беру оқу орындарындағы оқу-өндірістік шеберханаларды, зертханаларды жаңарту мен қайта жабдықтауға
125 000,0
Мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі білім беру ұйымдары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін арттыруға
546 562,0
Өндірістік оқытуды ұйымдастыру үшін техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарының өндірістік оқыту шеберлеріне қосымша ақы белгілеу
54 263,0
"Назарбаев Зияткерлік мектептері" ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыруға
28 370,0
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасының іс-шараларын іске асыруға, оның iшiнде:
550 738,0
кадрларды кәсіптік даярлауға, қайта даярлауға және біліктілігін арттыруға
550 738,0
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберiнде ауылдық елді мекендерді дамытуға
478 179,0
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
4 673 195,0
Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемін қамтамасыз етуге және кеңейтуге
2 497 595,0
Дәрiлiк заттарды, вакциналарды және басқа да иммундық-биологиялық препараттарды сатып алуға
1 416 195,0
Жергiлiктi деңгейде медициналық денсаулық сақтау ұйымдарын материалдық-техникалық жарақтандыруға
755 319,0
Азаматтардың денсаулығын сақтау мәселелерi бойынша 2012 жылға арналған сектораралық және ведомствоаралық өзара iс-қимылды iске асыруға
4 086,0
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
636 063,0
"Шортанды - Щучинск" учаскесінде "Астана – Щучинск" автомобиль жолының бойында орман екпе ағаштарын отырғызу
636 063,0
Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
1 402 870,0
"Бизнестің жол картасы – 2020" бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдауға
602 998,0
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасының іс-шараларын іске асыруға, оның iшiнде:
6 682,0
кәсiпкерлiк негіздеріне оқытуға
6 682,0
Азық-түлiк тауарларының өңiрлiк тұрақтандыру қорларын қалыптастыруға
793 190,0
Облыстың жер қатынастары басқармасы
173 390,0
Астана қаласының жасыл желекті аймағын құру үшін мәжбүрлеп оқшаулаған кезде жер пайдаланушыларға немесе жер телімдерінің иелеріне шығындарды өтеуге
173 390,0
Облыстың мәдениет басқармасы
71 957,0
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберiнде ауылдық елді мекендерді дамытуға
71 957,0
Дамытуға арналған нысаналы трансферттер
26 592 071,0
оның iшiнде:
Облыстың құрылыс басқармасы
14 999 408,0
Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік объектілерін салуға

42 015,0
На ежемесячную выплату денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
325 516,0
На обновление и переоборудование учебно-производственных мастерских, лабораторий учебных заведений технического и профессионального образования
125 000,0
На увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
546 562,0
На установление доплаты за организацию производственного обучения мастерам производственного обучения организаций технического и профессионального образования
54 263,0
На повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО "Назарбаев Интеллектуальные школы"
28 370,0
На реализацию мероприятий Программы занятости 2020, в том числе:
550 738,0
профессиональную подготовку, переподготовку и повышение квалификации кадров
550 738,0
На развитие сельских населенных пунктов в рамках Программы занятости 2020
478 179,0
Управление здравоохранения области
4 673 195,0
На обеспечение и расширение гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
2 497 595,0
На закуп лекарственных средств, вакцин и других иммунобиологических препаратов
1 416 195,0
На материально-техническое оснащение медицинских организаций здравоохранения на местном уровне
755 319,0
На реализацию межсекторального и межведомственного взаимодействия по вопросам охраны здоровья граждан на 2012 год
4 086,0
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
636 063,0
Создание лесонасаждений вдоль автомобильной дороги "Астана-Щучинск" на участках "Шортанды-Щучинск"
636 063,0
Управление предпринимательства и промышленности области
1 402 870,0
На поддержку частного предпринимательства в регионах в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
602 998,0
На реализацию мероприятий Программы занятости 2020, в том числе:
6 682,0
обучение основам предпринимательства
6 682,0
На формирование региональных стабилизационных фондов продовольственных товаров
793 190,0
Управление земельных отношений области
173 390,0
На возмещение убытков землепользователей или собственникам земельных участков при принудительном отчуждении земельных участков для создания зеленой зоны города Астаны
173 390,0
Управление культуры области
71 957,0
На развитие сельских населенных пунктов в рамках Программы занятости 2020
71 957,0
Целевые трансферты на развитие
26 592 071,0
в том числе:
Управление строительства области
14 999 408,0
На строительство объектов общественного порядка и безопасности

1 145 473,0
Білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға
3 645 967,0
Денсаулық сақтау объектілерін салуға және реконструкциялауға
400 000,0
Сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға
3 928 143,0
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін салуға және (немесе) сатып алуға
1 486 000,0
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға
4 024 620,0
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамытуға
240 000,0
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберiнде ауылдық елді мекендерді дамытуға
9 200,0
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберіндегі іс-шараларды іске асыруға, оның iшiнде:
120 005,0
жетіспейтін инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және жайластыруға
120 005,0
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
10 571 663,0
Коммуналдық шаруашылықты дамытуға
832 490,0
Жылу-энергетика жүйесін дамытуға
1 098 696,0
Сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға
6 678 688,0
Газ тасымалдау жүйесін дамытуға
453 350,0
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамытуға
245 339,0
Мамандандырылған өңірлік ұйымдардың жарғылық капиталын ұлғайтуға
312 500,0
«Өңірлерді дамыту» бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымды дамытуға
950 600,0
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
1 021 000,0
Көліктік инфрақұрылымды дамытуға
1 021 000,0
Бюджеттік несиелер
1 525 045,0
оның iшiнде:
Облыстың құрылыс басқармасы
514 400,0
Тұрғын үй жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға кредит беру
514 400,0
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
500 000,0
Кондоминиум объектілерінің жалпы мүлкіне жөндеу жүргізуге кредит беру
500 000,0
Облыстың экономика және бюджеттiк жоспарлау басқармасы
327 645,0
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін жергілікті атқарушы органдарға берілетін бюджеттік кредиттер
327 645,0
Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
183 000,0
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде ауылда кәсіпкерліктің дамуына ықпал етуге
183 000,0
Ақмола облыстық мәслихатының
2012 жылғы 15 маусымдағы
№ 5С-4-4 шешіміне
3 қосымша
Ақмола облыстық мәслихатының
2011 жылғы 2 желтоқсандағы
№ 4С-39-2 шешіміне
5 қосымша
2012 жылға арналған аудандар (облыстық маңызы бар
қалалар) бюджеттерiне нысаналы трансферттер
Атауы
Сома
1
2
Барлығы
7 359 391,7
Ағымдағы нысаналы трансферттер
3 814 150,2
оның iшiнде:
Облыстың бiлiм беру басқармасы
902 261,4
Бiлiм беру нысандарының күрделi шығындарына

1 145 473,0
На строительство и реконструкцию объектов образования
3 645 967,0
На строительство и реконструкцию объектов здравоохранения
400 000,0
На развитие системы водоснабжения и водоотведения
3 928 143,0
На проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
1 486 000,0
На проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
4 024 620,0
На развитие индустриальной инфраструктуры в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
240 000,0
На развитие сельских населенных пунктов в рамках Программы занятости 2020
9 200,0
На реализацию мероприятий в рамках Программы занятости 2020, в том числе:
120 005,0
на развитие и обустройство недостающей инженерно-коммуникационной инфраструктуры
120 005,0
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
10 571 663,0
На развитие коммунального хозяйства
832 490,0
На развитие теплоэнергетической системы
1 098 696,0
На развитие системы водоснабжения и водоотведения
6 678 688,0
На развитие газотранспортной системы
453 350,0
На развитие индустриальной инфраструктуры в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
245 339,0
На увеличение уставных капиталов специализированных региональных организаций
312 500,0
На развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы "Развитие регионов"
950 600,0
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
1 021 000,0
На развитие транспортной инфраструктуры
1 021 000,0
Бюджетные кредиты
1 525 045,0
в том числе:
Управление строительства области
514 400,0
Кредитование на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья
514 400,0
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
500 000,0
Кредитование на проведение ремонта общего имущества объектов кондоминиума
500 000,0
Управление экономики и бюджетного планирования области
327 645,0
Бюджетные кредиты местным исполнительным органам для реализации мер социальной поддержки специалистов
327 645,0
Управление предпринимательства и промышленности области
183 000,0
На содействие развитию предпринимательства на селе в рамках Программы занятости 2020
183 000,0
Приложение 3
к решению Акмолинского
областного маслихата
от 15 июня 2012 года
№ 5С-4-4
Приложение 5
к решению Акмолинского
областного маслихата
от 2 декабря 2011 года
№ 4С-39-2
Целевые трансферты из областного бюджета бюджетам
районов (городов областного значения) на 2012 год
Наименование
Сумма
1
2
Всего
7 359 391,7
Целевые текущие трансферты
3 814 150,2
в том числе:
Управление образования области
902 261,4
На капитальные расходы объектов образования

825 389,6
Жаңадан іске қосылатын білім беру объектілерін ұстауға
33 146,2
Мектепке дейінгі балалар ұйымдарын ұстауға және жетілдіруге
30 107,7
Бiлiм беру нысандарының ағымдағы жөндеуіне
13 617,9
Облыстың туризм, дене тәрбиесі және спорт басқармасы
30 000,0
Ақкөл ауданы Ақкөл қаласындағы қалалық стадионның ағымдағы жөндеуіне және футбол алаңын жасанды қабатпен жабуға
30 000,0
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
47 690,2
Ұлы Отан соғысына қатысқандарға және мүгедектерiне коммуналдық қызметтер көрсетуге арналған шығыстарды төлеу үшiн әлеуметтiк көмек көрсетуге
22 164,1
Ақмола облысының аз қамтылған отбасыларының колледждерде оқитын студенттерiнiң және Ақмола облысының селолық жерлердегi көп балалы отбасыларының оқу ақысын төлеуге
25 526,1
Облыстың құрылыс басқармасы
350 955,4
Сумен қамтамасыз ету объектiлерiнiң күрделі жөндеуіне
350 955,4
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
1 340 259,3
Автомобиль жолдарын абаттандыруға, жөндеуге және жобалау - сметалық құжаттамасын әзірлеуге
1 340 259,3
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
1 041 343,9
Жылумен қамтамасыз ету схемаларын әзірлеуге
40 000,0
Жылумен қамтамасыз ету кәсiпорындарының жұмысын тұрақты қамтамасыз етуге
599 038,4
Есіл ауданы Красногорский кентінің тұрғын үй қорларын және өндірістік объектілерін техникалық зерттеуге
19 935,9
Көкшетау қаласын абаттандыруға
76 640,6
Мемлекеттiк тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру
195 729,0
Мемлекеттiк қажеттiлiктер үшiн жер учаскелерiн сатып алуға
110 000,0
Облыстың сәулет және қала құрылысы басқармасы
55 690,0
Елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеуге
55 690,0
Облыс әкімінің аппараты
45 950,0
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстарына
45 950,0
Нысаналы даму трансферттерi
3 545 241,5
оның iшiнде:
Облыстың құрылыс басқармасы
3 275 871,2
Бiлiм беру объектiлерiнiң құрылысына және қайта жөндеуге
2 141 819,5
Сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға
552 495,0
Спорт объектiлерiн дамытуға
225 000,0
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға
356 556,7
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
269 370,3
Коммуналдық шаруашылықты дамытуға
143 489,3
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын ұлғайтуға
88 881,0
Целиноград ауданының аудандық ішкі істер бөлімінің ғимаратын электрмен қамтамасыз ету жүйесінің құрылысына
37 000,0

825 389,6
На содержание вновь вводимых объектов образования
33 146,2
На содержание и оснащение детских дошкольных организаций
30 107,7
На текущий ремонт объектов образования
13 617,9
Управление туризма, физической культуры и спорта области
30 000,0
На искусственное покрытие футбольного поля и текущего ремонта городского стадиона города Акколь Аккольского района
30 000,0
Управление координации занятости и социальных программ области
47 690,2
На оказание социальной помощи участникам и инвалидам Великой отечественной войны на расходы за коммунальные услуги
22 164,1
На оплату за учебу в колледжах студентам из малообеспеченных семей Акмолинской области и многодетных семей сельской местности Акмолинской области
25 526,1
Управление строительства области
350 955,4
На капитальный ремонт объектов водоснабжения
350 955,4
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
1 340 259,3
На благоустройство, ремонт автомобильных дорог и разработку проектно-сметной документации
1 340 259,3
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
1 041 343,9
На разработку схем теплоснабжения
40 000,0
На обеспечение стабильной работы теплоснабжающих предприятий
599 038,4
На техническое обследование жилого фонда и производственных объектов поселка Красногорский Есильского района
19 935,9
На благоустройство города Кокшетау
76 640,6
Организация сохранения государственного жилищного фонда
195 729,0
Выкуп земельных участков для государственных надобностей
110 000,0
Управление архитектуры и градостроительства области
55 690,0
На разработку генеральных планов населенных пунктов
55 690,0
Аппарат акима области
45 950,0
На капитальные расходы государственных органов
45 950,0
Целевые трансферты на развитие
3 545 241,5
в том числе:
Управление строительства области
3 275 871,2
На строительство и реконструкцию объектов образования
2 141 819,5
На развитие систем водоснабжения и водоотведения
552 495,0
На развитие объектов спорта
225 000,0
На проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
356 556,7
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
269 370,3
На развитие коммунального хозяйства
143 489,3
На увеличение уставного капитала юридических лиц
88 881,0
На строительство системы электроснабжения здания районного отдела внутренних дел Целиноградского района
37 000,0