"Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне коммуналдық қызмет шығындарын өтеуге 2012 жылға арналған әлеуметтік көмек көрсету жөніндегі қосымша шаралар туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2012 жылғы 9 ақпандағы № А-2/59 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Ақмола облысы әкімдігінің 2012 жылғы 14 тамыздағы № А-9/401 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 22 тамызда № 3437 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы әкімі аппаратының 2013 жылғы 11 маусымдағы № 1.5-13/8492 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы әкімі аппаратының 11.06.2013 № 1.5-13/8492 хатымен).
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография мен пунктуация сақталған.
«Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне және соларға теңестірілген адамдарға берілетін жеңілдіктер мен оларды әлеуметтік қорғау туралы» Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 сәуірдегі Заңына сәйкес облыс әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне коммуналдық қызмет шығындарын өтеуге 2012 жылға арналған әлеуметтік көмек көрсету жөніндегі қосымша шаралар туралы» Ақмола облысы әкімдігінің 2012 жылғы 9 ақпандағы № А-2/59 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3422 болып тіркелген, «Акмолинская правда» және «Арқа ажары» газеттерінде 2012 жылғы 22 наурызда жарияланған) келесі өзгеріс енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«1. Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне коммуналдық қызмет шығындарына облыстық бюджеттен аудандар, Көкшетау және Степногорск қалаларының бюджеттеріне бөлінетін ағымдағы нысаналы трансферттер есебінен 100 пайыз мөлшерінде қосымша шаралар белгіленсін.».
2. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары А.Қ.Қайнарбековке жүктелсін.
3. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі                                Қ.Қожамжаров

О внесении изменения в постановление акимата Акмолинской области от 9 февраля 2012 года № А-2/59 "О дополнительных мерах по оказанию социальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны на расходы за коммунальные услуги на 2012 год"
Постановление акимата Акмолинской области от 14 августа 2012 года № А-9/401. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 22 августа 2012 года № 3437. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо аппарата акима Акмолинской области от 11 июня 2013 года № 1.5-13/8492)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо аппарата акима Акмолинской области от 11.06.2013 № 1.5-13/8492).
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 28 апреля 1995 года «О льготах и социальной защите участников, инвалидов Великой Отечественной войны и лиц, приравненных к ним», акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Акмолинской области «О дополнительных мерах по оказанию социальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны на расходы за коммунальные услуги на 2012 год» от 9 февраля 2012 года № А-2/59 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3422, опубликовано 22 марта 2012 года в газетах «Акмолинская правда» и «Арқа ажары») следующее изменение:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Установить дополнительные меры по оказанию социальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны на расходы на оплату коммунальных услуг в размере 100 процентов ежемесячно за счет целевых текущих трансфертов, выделяемых из областного бюджета бюджетам районов, городов Кокшетау и Степногорск.».
2. Контроль за исполнение настоящего постановления возложить на заместителя акима области Кайнарбекова А.К.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким области                               К.Кожамжаров