Бурабай ауданы Щучье қаласының шекараларын өзгерту туралы
Ақмола облысы әкімдігінің 2012 жылғы 18 қыркүйектегі № А-10/438 қаулысы және Ақмола облыстық мәслихатының 2012 жылғы 18 қыркүйектегі № 5С-6-5 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 12 қазанда № 3467 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы әкімдігінің 2024 жылғы 25 қыркүйектегі № А-10/446 бірлескен қаулысымен және Ақмола облысы мәслихатының 2024 жылғы 25 қыркүйектегі № 8С-13-9 шешімімен.
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы әкімдігінің 25.09.2024 № А-10/446 бірлескен қаулысымен және Ақмола облысы мәслихатының 25.09.2024 № 8С-13-9 (оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Заңының 11-бабына сәйкес және Бурабай ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 8 тамыздағы № А-8/437 қаулысы мен Бурабай аудандық мәслихатының 2011 жылғы 8 тамыздағы № 5С-8/2 шешімінің негізінде Ақмола облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Ақмола облыстық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Ақмола облысы, Бурабай ауданы, Щучье қаласының шекаралары, оның шегіне жалпы алаңы 128,56 гектар Бурабай ауданы жерінің бөлiгi енгізіліп, қосымшаға сәйкес өзгертілсін.
2. Осы Ақмола облысы әкімдігінің қаулысы мен Ақмола облыстық мәслихатының шешімі Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақмола облысының әкімі
Қ.Қожамжаров
Ақмола облыстық мәслихаты
сессиясының төрағасы
А.Тайшытаев
Ақмола облыстық
мәслихатының хатшысы
Н.Дьячек
Ақмола облысы әкімдігінің
2012 жылғы 18 қыркүйектегі
№ А-10/438 қаулысына қосымша
Ақмола облыстық мәслихатының
2012 жылғы 18 қыркүйектегі
№ 5С-6-5 шешіміне қосымша
Щучинск қаласының шегіне қосылатын Бурабай ауданының жерлері бір бөлігінің экспликациясы
гектар
Р/р №
Ауданның атауы
Барлық жер
Оның ішінде
Ауыл шаруашылығы жерлері
Су асты
Жолдардың астындағы
Құрылыстардың астындағы
Ерекше қорғалатын табиғи аумақтардың жерлері
егістік
көпжылдық жас көшеттер
жайылым
1
Бурабай ауданы

Об изменении границ города Щучинска Бурабайского района
Постановление акимата Акмолинской области от 18 сентября 2012 года № А-10/438 и решение Акмолинского областного маслихата от 18 сентября 2012 года № 5С-6-5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 12 октября 2012 года № 3467. Отменено совместным постановлением акимата Акмолинской области от 25 сентября 2024 года № А-10/446 и решением Акмолинского областного маслихата от 25 сентября 2024 года № 8С-13-9
Сноска. Отменено совместным постановлением акимата Акмолинской области от 25.09.2024 № А-10/446 и решением Акмолинского областного маслихата от 25.09.2024 № 8С-13-9 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии со статьей 11 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" и на основании постановления акимата Бурабайского района района от 8 августа 2012 года № А-8/437 и решения Бурабайского районного маслихата от 8 августа 2012 года № 5С-8/2 акимат Акмолинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ и Акмолинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Изменить границы города Щучинска Бурабайского района Акмолинской области, включив в его черту часть земель Бурабайского района общей площадью 128,56 гектаров, согласно приложению.
2. Настоящее постановление акимата Акмолинской области и решение Акмолинского областного маслихата вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким
Акмолинской области
К.Кожамжаров
Председатель сессии
Акмолинского
областного маслихата
А.Тайшытаев
Секретарь
Акмолинского
областного маслихата
Н.Дьячек
Приложение
к постановлению акимата
Акмолинской области
от 18 сентября 2012 года № А-10/438
Приложение
к решению Акмолинского
областного маслихата
от 18 сентября 2012 года № 5С-6-5
Экспликация части земель Бурабайского района,включаемых в черту города Щучинска
гектар
п/п
Наименование района
Всего земель
В том числе
Сельскохозяйственных угодий
Под водой
Под
доро
гами
Под постройками
Земли особоохраняемых природных территорий
пашня
Многолетние насаждения
Паст-бища
1
Бурабайский район