"2012 жылға арналған тыңайтқыштар мен гербицидтердің субсидияланатын түрлерін және субсидиялар нормативтерін белгілеу туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2012 жылғы 6 сәуірдегі № А-5/170 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы әкімдігінің 2012 жылғы 9 қазандағы № А-11/479 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 19 қарашада № 3493 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы әкімі аппаратының 2013 жылғы 11 маусымдағы № 1.5-13/8492 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы әкімі аппаратының 11.06.2013 № 1.5-13/8492 хатымен).
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына және «Өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруға жергілікті бюджеттерден субсидиялау қағидасын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 4 наурыздағы № 221 қаулысына сәйкес облыс әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «2012 жылға арналған тыңайтқыштар мен гербицидтердің субсидияланатын түрлерін және субсидиялар нормативтерін белгілеу туралы» Ақмола облысы әкімдігінің 2012 жылғы 6 сәуірдегі № А-5/170 қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3430 болып тіркелген, «Арқа Ажары» және «Акмолинская правда» газеттерінде 2012 жылғы 5 мамырда жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
тақырыбы келесі редакцияда мазмұндалсын:
«2012 жылға арналған тыңайтқыштар мен гербицидтердің субсидияланатын түрлерін және субсидиялар нормаларын белгілеу туралы»
1 тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
«2012 жылға:
1-қосымшаға сәйкес субсидияланатын тыңайтқыштар түрлері және өндiрушiлер өткізген тыңайтқыштардың 1 тоннасына (литрiне) нормалар;
2-қосымшаға сәйкес субсидияланатын тыңайтқыштар түрлері мен тыңайтқыш жеткiзушiден және (немесе) шетелдiк тыңайтқыш өндiрушiлерден сатып алынған тыңайтқыштардың 1 тоннасына (литрiне) нормалар;
3-қосымшаға сәйкес субсидияланатын гербицидтер түрлері мен гербицид жеткiзушiлерден сатып алынған гербицидтердiң 1 килограмына (литрiне) арналған субсидиялардың нормалары белгіленсін.»;
123 қосымшалар осы қаулының 123 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің бірінші орынбасары Қ. Қ.Айтмұхаметовке жүктелсін.
3. Облыс әкімдігінің осы қаулысы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақмола облысының әкімі                     Қ.Қожамжаров
«КЕЛІСІЛДІ»
Қазақстан Республикасының
Ауыл шаруашылығы министрі                  А.Мамытбеков
Ақмола облысы әкімдігінің
2012 жылғы 9 қазандағы
№ А-11/479 қаулысына
1-қосымша
Субсидияланатын тыңайтқыш түрлері және
өндiрушiлер сатқан тыңайтқыштардың
1 тоннасына (литрiне) арналған нормалар
Рет №
Тыңайтқыштардың субсидияланатын түрлері
Өлшем бірлігі
Бір бірліктің құнын арзандату пайызы
Бір бірлікке субсидиялар нормалар, теңге
1

О внесении изменений в постановление акимата Акмолинской области от 6 апреля 2012 года № А-5/170 "Об установлении субсидируемых видов удобрений и гербицидов и нормативов субсидий на 2012 год"
Постановление акимата Акмолинской области от 9 октября 2012 года № А-11/479. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 19 ноября 2012 года № 3493. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо аппарата акима Акмолинской области от 11 июня 2013 года № 1.5-13/8492)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо аппарата акима Акмолинской области от 11.06.2013 № 1.5-13/8492).
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и постановлением Правительства Республики Казахстан от 4 марта 2011 года № 221 «Об утверждении Правил субсидирования из местных бюджетов на повышение урожайности и качества продукции растениеводства» акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Акмолинской области «Об установлении субсидируемых видов удобрений и гербицидов и нормативов субсидий на 2012 год» от 6 апреля 2012 года № А-5/170 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3430, опубликовано 5 мая 2012 года в газетах «Арка Ажары» и «Акмолинская правда») следующие изменения:
заголовок изложить в следующей редакции:
«Об установлении видов субсидируемых удобрений и гербицидов и норм субсидий на 2012 год»;
пункт 1 изложить в следующей редакции:
«1. Установить на 2012 год:
виды субсидируемых удобрений и нормы субсидий на 1 тонну (литр) удобрений, реализованных производителями согласно приложению 1;
виды субсидируемых удобрений и нормы субсидий на 1 тонну (литр) удобрений, приобретенных у поставщика удобрений и (или) у иностранных производителей удобрений согласно приложению 2;
виды субсидируемых гербицидов и нормы субсидий на 1 килограмм (литр) гербицидов, приобретенных у поставщиков гербицидов согласно приложению 3.»;
приложения 123 изложить в новой редакции согласно приложениям 123 к настоящему постановлению.
2.Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на первого заместителя акима области Айтмухаметова К.К.
3.Настоящее постановление акимата области вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Акмолинской области                   К.Кожамжаров
«СОГЛАСОВАНО»
Министр сельского хозяйства
Республики Казахстан                       А.Мамытбеков
Приложение 1
к постановлению акимата области
от 9 октября 2012 года № А-11/479
Виды субсидируемых удобрений и нормы субсидий на 1 тонну (литр) удобрений, реализованных производителями
№ п/п
Виды субсидируемых удобрений
Единица измерения
Процент удешевления стоимости одной единицы
Норма субсидий на одну единицу, тенге
1