"Облыстың жергілікті атқарушы органдарының жануарлар дүниесін пайдаланушыларға аңшылық алқаптар мен балық шаруашылығы су айдындарын және (немесе) учаскелерiн бекiтiп беру мен аңшылық және балық шаруашылықтарының қажеттіліктері үшін сервитуттарды белгілеу жөнінде шешімдер қабылдауы" мемлекеттік қызмет регламентін бекіту туралы
Ақмола облысы әкімдігінің 2012 жылғы 24 қазандағы № А-11/510 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 26 қарашада № 3499 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы әкімдігінің 2013 жылғы 3 маусымдағы № А-5/225 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы әкімдігінің 03.06.2013 № А-5/225 қаулысымен.
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
2000 жылғы 27 қарашадағы «Әкімшілік рәсімдер туралы» Қазақстан Республикасы Заңының 9-1-бабы 4-тармағына сәйкес, Ақмола облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы «Облыстың жергілікті атқарушы органдарының жануарлар дүниесін пайдаланушыларға аңшылық алқаптар мен балық шаруашылығы су айдындарын және (немесе) учаскелерiн бекiтiп беру мен аңшылық және балық шаруашылықтарының қажеттіліктері үшін сервитуттарды белгілеу жөнінде шешімдер қабылдауы» мемлекеттік қызмет регламенті бекітілсін.
2. Облыс әкімдігінің осы қаулысы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі                                Қ.Қожамжаров
Ақмола облысы әкімдігінің
2012 жылғы 24 қазандағы
№ А-11/510 қаулысымен
БЕКІТІЛГЕН
«Облыстың жергілікті атқарушы органдарының жануарлар дүниесін
пайдаланушыларға аңшылық алқаптар мен балық шаруашылығы су
айдындарын және (немесе) учаскелерiн бекiтiп беру мен
аңшылық және балық шаруашылықтарының қажеттіліктері үшін
сервитуттарды белгілеу жөнінде шешімдер қабылдауы»
мемлекеттік қызмет регламенті
1. Негізгі ұғымдар
1. Осы «Облыстың жергілікті атқарушы органдарының жануарлар дүниесін пайдаланушыларға аңшылық алқаптар мен балық шаруашылығы су айдындарын және (немесе) учаскелерiн бекiтiп беру мен аңшылық және балық шаруашылықтарының қажеттіліктері үшін сервитуттарды белгілеу жөнінде шешімдер қабылдауы» мемлекеттік қызмет регламентінде (бұдан әрі - Регламент) келесі ұғымдар қолданылады:
1) мемлекеттік қызмет алушы – жеке және заңды тұлғалар;
2) уәкілетті орган – «Ақмола облысының табиғи ресурстар және табиғатты пайдалануды реттеу басқармасы» мемлекеттік мекемесі (бұдан әрі - уәкілетті орган);
3) жергілікті атқарушы орган - Ақмола облысының әкімдігі.
2. Жалпы ережелер
2. Осы Регламент 2000 жылғы 27 қарашадағы «Әкімшілік рәсімдер туралы» Қазақстан Республикасы Заңының 9-1-бабының 4-тармағына сәйкес әзірленген.

Об утверждении регламента государственной услуги "Принятие местными исполнительными органами области решения по закреплению охотничьих угодий и рыбохозяйственных водоемов и (или) участков за пользователями животным миром и установлению сервитутов для нужд охотничьего и рыбного хозяйства"
Постановление акимата Акмолинской области от 24 октября 2012 года № А-11/510. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 26 ноября 2012 года № 3499. Утратило силу постановлением акимата Акмолинской области от 3 июня 2013 года № А-5/225
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Акмолинской области от 03.06.2013 № А-5/225.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с пунктом 4 статьи 9-1 Закона Республики Казахстан от 27 ноября 2000 года «Об административных процедурах» акимат Акмолинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый регламент государственной услуги «Принятие местными исполнительными органами области решения по закреплению охотничьих угодий и рыбохозяйственных водоемов и (или) участков за пользователями животным миром и установлению сервитутов для нужд охотничьего и рыбного хозяйства».
2. Настоящее постановление акимата области вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким области                               К.Кожамжаров
Утвержден
постановлением Акимата
Акмолинской области
от 24 октября 2012 года
№ А-11/510
Регламент государственной услуги «Принятие местными исполнительными органами области решения по закреплению охотничьих угодий и рыбохозяйственных водоемов и (или) участков за пользователями животным миром и установлению сервитутов для нужд охотничьего и рыбного хозяйства»
1. Основные понятия
1. В настоящем Регламенте «Принятие местными исполнительными органами области решения по закреплению охотничьих угодий и рыбохозяйственных водоемов и (или) участков за пользователями животным миром и установлению сервитутов для нужд охотничьего и рыбного хозяйства» (далее - Регламент) используются следующие понятия:
1) получатель государственной услуги - физические и юридические лица;
2) уполномоченный орган – государственное учреждение «Управление природных ресурсов и регулирования природопользования Акмолинской области» (далее – уполномоченный орган);
3) местный исполнительный орган - акимат Акмолинской области.
2. Общие положения
2. Настоящий Регламент разработан в соответствии с пунктом 4 статьи 9–1 Закона Республики Казахстан от 27 ноября 2000 года «Об административных процедурах».

3. «Облыстың жергілікті атқарушы органдарының жануарлар дүниесін пайдаланушыларға аңшылық алқаптар мен балық шаруашылығы су айдындарын және (немесе) учаскелерiн бекiтiп беру мен аңшылық және балық шаруашылықтарының қажеттіліктері үшін сервитуттарды белгілеу жөнінде шешімдер қабылдауы» мемлекеттік қызмет (бұдан әрі-мемлекеттік қызмет) конкурс жүргізу арқылы көрсетіледі:
1) Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Орман және аңшылық шаруашылығы комитетінің аумақтық инспекцияларымен (бұдан әрі-инспекция 1) аңшылық алқаптарын бекіту кезінде осы регламенттің №  1-қосымшасында көрсетілген мекенжай бойынша.
2) Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Балық шаруашылығы комитетінің аумақтық инспекцияларымен (бұдан әрі-инспекция 2) балық шаруашылығы су айдындарын және (немесе) учаскелерiн бекіту кезінде осы регламентке 2-қосымшада көрсетілген мекенжай бойынша.
4. Мемлекеттік қызмет облыстық уәкілетті органмен 3-қосымшаға сәйкес (бұдан әрі – уәкілетті орган) көрсетіледі.
5. Көрсетілетін мемлекеттік қызмет нысаны: автоматтандырылмаған.
6. Мемлекеттік қызмет тегін көрсетіледі.
7. Мемлекеттік қызмет «Жануарлар дүниесiн қорғау, өсiмiн молайту және пайдалану туралы» Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 9 шілдедегі Заңының 10-бабы 2-тармағы 4) тармақшасының және 40-бабының, «Аң аулайтын алқаптарды бекiтiп беру жөнiнде конкурс өткiзу ережесiн және конкурсқа қатысушыларға қойылатын біліктілік талаптарын бекiту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 21 қаңтардағы N 40 қаулысы, «Балық шаруашылығы су айдындарын және (немесе) учаскелерін бекiтiп беру бойынша конкурс өткiзу ережесiн және конкурсқа қатысушыларға қойылатын бiлiктiлiк талаптарын бекiту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 4 ақпандағы N 102 қаулысының, «Ауыл шаруашылығы саласында мемлекеттік қызметтер стандарттарын бекіту туралы және «Жеке және заңды тұлғаларға көрсетілетін мемлекеттік қызметтердің тізілімін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 20 шілдедегі № 745 қаулысына өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 31 тамыздағы № 1108 қаулысы негізінде жүзеге асырылады.
8. Облыстың жергілікті атқарушы органдарының аңшылық алқаптар мен балық шаруашылығы су айдындарын және (немесе) учаскелерiн мемлекеттік қызмет алушыға бекiтiп беру туралы қағаз тасығыштағы қаулысы (бұдан әрі - қаулы) не болмаса мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту жөніндегі дәлелді жауабы мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесі болып табылады.
3. Мемлекеттік қызмет көрсетуге қойылатын талаптар

3. Государственная услуга «Принятие местными исполнительными органами области решения по закреплению охотничьих угодий и рыбохозяйственных водоемов и (или) участков за пользователями животным миром и установлению сервитутов для нужд охотничьего и рыбного хозяйства» (далее – государственная услуга) оказывается, посредством проведения конкурса:
1) при закреплении охотничьих угодий – территориальными инспекциями Комитета лесного и охотничьего хозяйства Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан (далее – инспекция 1) по адресу, указанным в приложении 1 к настоящему регламенту;
2) при закреплении рыбохозяйственных водоемов и (или) участков – территориальными инспекциями Комитета рыбного хозяйства Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан (далее – инспекция 2) по адресу, указанным в приложении 2 к настоящему регламенту.
4. Государственная услуга предоставляется уполномоченным органом области (далее – уполномоченный орган) согласно приложению 3.
5. Форма оказываемой государственной услуги: не автоматизированная.
6. Государственная услуга предоставляется бесплатно.
7. Государственная услуга осуществляется на основании подпункта 4) пункта 2 статьи 10 и статьи 40 Закона Республики Казахстан «Об охране, воспроизводстве и использовании животного мира» от 9 июля 2004 года, постановления Правительства Республики Казахстан от 21 января 2005 года № 40 «Об утверждении Правил проведения конкурса по закреплению охотничьих угодий и квалификационных требований, предъявляемых к участникам конкурса», постановления Правительства Республики Казахстан от 4 февраля 2005 года № 102 «Об утверждении Правил проведения конкурса по закреплению рыбохозяйственных водоемов и (или) участков и квалификационных требований, предъявляемых к участникам конкурса», постановления Правительства Республики Казахстан от 31 августа 2012 года № 1108 «Об утверждении стандартов государственных услуг в области сельского хозяйства и внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 20 июля 2010 № 745 «Об утверждении реестра государственных услуг, оказываемых физическим и юридическим лицам».
8. Результатом оказываемой государственной услуги являются постановление местного исполнительного органа области о закреплении охотничьих угодий или рыбохозяйственных водоемов и (или) участков за получателем государственной услуги (далее – постановление) на бумажном носителе либо мотивированный ответ об отказе в оказании государственной услуги.
3. Требования к порядку оказания государственной услуги

9. Мемлекеттік қызмет (бұдан әрі - регламент) туралы ақпарат уәкілетті органның стендтерінде және http://upr.akmol.kz интернет-ресурсында орналастырылады.
10. Аңшылық алқаптарды бекітіп беру кезінде мемлекеттік қызметті алу үшін мемлекеттік қызмет алушы мыналарды ұсынады:
1) конкурс өткізу кезінде:
осы регламенттің 4-қосымшасына сәйкес нысан бойынша аңшылық алқаптарын бекітіп беру бойынша конкурсқа қатысуға өтініш;
«Аң аулайтын алқаптарды бекiтiп беру жөнiнде конкурс өткiзу ережесiн және конкурсқа қатысушыларға қойылатын біліктілік талаптарын бекiту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 21 қаңтардағы N 40 қаулысы, «Балық шаруашылығы су айдындарын және (немесе) учаскелерін бекiтiп беру бойынша конкурс өткiзу ережесiн және конкурсқа қатысушыларға қойылатын бiлiктiлiк талаптарын бекiту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 4 ақпандағы N 102 қаулысымен бекітілген бiлiктiлiк талаптарға сәйкестігін растайтын құжаттар (түпнұсқалар немесе нотариалды түрде куәландырылған көшiрмелер);
мемлекеттік қызмет алушы жарғысының және заңды тұлға ретінде мемлекеттік тіркеу туралы куәлігінің, салық төлеуші куәлігінің (салыстырып тексеру үшін түпнұсқасы ұсынылмаған жағдайда нотариалды куәландырылған) көшірмелері – заңды тұлғалар үшін;
кәсіпкерлік қызметті жүзеге асыру құқығын растайтын құжаттың көшірмесі, сондай-ақ жеке куәлігінің немесе паспортының, салық төлеуші куәлігінің (салыстырып тексеру үшін түпнұсқасы ұсынылмаған жағдайда нотариалды куәландырылған) көшірмелері – жеке тұлғалар үшін;
Конкурстық өтінімді конкурсқа қатысушылар нөмірленген беттерімен тігілген түрінде ұсынады, соңғы беттері олардың қол қоюымен расталады;
2) мемлекеттік қызмет алушыларға осы тұлғалардың жеке меншігіндегі немесе уақытша жер пайдалануындағы жер учаскелеріндегі аңшылық алқаптарын бекітіп беру кезінде:
еркін нысандағы өтініш;
біліктілік талаптарына сәйкестігін растайтын құжаттар (түпнұсқалары немесе нотариалды куәландырылған көшірмелері);
тиісті құқықтарды растайтын жер учаскесіне сәйкестендіру құжаттарының көшірмелері;
3) бекітіп беру мерзімі аяқталған аңшылық алқаптарын қайта бекітіп беру кезінде:
еркін нысандағы өтініш;
біліктілік талаптарына сәйкестігін растайтын құжаттар (түпнұсқалары немесе нотариалды куәландырылған көшірмелері);
аңшылық шаруашылығын жүргізу шарты бойынша міндеттемелердің сақталуын растайтын құжаттар.
Балық шаруашылығы су айдындарын және (немесе) учаскелерін бекітіп беру кезінде мемлекеттік қызметті алу үшін мемлекеттік қызмет алушылар мыналарды ұсынады:

9. Информация о государственной услуге (далее – регламент) размещается на стендах и интернет-ресурсе уполномоченного органа – http://upr.akmol.kz.
10. Для получения государственной услуги при закреплении охотничьих угодий получатели государственной услуги представляют:
1) при проведении конкурса:
заявление на участие в конкурсе по закреплению охотничьих угодий по форме согласно приложению 4 к настоящему регламенту;
документы, подтверждающие соответствие квалификационным требованиям, утвержденные постановлением Правительства Республики Казахстан от 21 января 2005 года № 40 «Об утверждении Правил проведения конкурса по закреплению охотничьих угодий и квалификационных требований, предъявляемых к участникам конкурса» и постановлением Правительства Республики Казахстан от 4 февраля 2005 года № 102 «Об утверждении Правил проведения конкурса по закреплению рыбохозяйственных водоемов и (или) участков и квалификационных требований, предъявляемых к участникам конкурса» (подлинники или нотариально засвидетельствованные копии);
копии устава и свидетельства о государственной регистрации получателя государственной услуги в качестве юридического лица, свидетельства налогоплательщика (нотариально засвидетельствованные в случае непредставления оригиналов для сверки) – для юридических лиц;
копии документа, подтверждающего право на осуществление предпринимательской деятельности, а также копию удостоверения личности или паспорта, свидетельства налогоплательщика (нотариально засвидетельствованные в случае непредставления оригиналов для сверки) – для физических лиц.
Конкурсная заявка представляется участниками конкурса в прошитом виде с пронумерованными страницами, последняя страница заверяется их подписями;
2) при закреплении охотничьих угодий за получателями государственной услуги на земельных участках, находящихся в частной собственности или во временном землепользовании данных лиц:
заявление в произвольной форме;
документы, подтверждающие соответствие квалификационным требованиям (подлинники или нотариально засвидетельствованные копии);
копии идентификационных документов на земельный участок, подтверждающих соответствующие права;
3) при перезакреплении охотничьих угодий, срок по которым истек:
заявление в произвольной форме;
документы, подтверждающие соответствие квалификационным требованиям (подлинники или нотариально засвидетельствованные копии);
документы, подтверждающие соблюдение обязательств по договору на ведение охотничьего хозяйства.
Для получения государственной услуги при закреплении рыбохозяйственных водоемов и (или) участков местного значения получатели государственной услуги представляют:

1) осы регламенттің 5-қосымшаға сәйкес нысан бойынша Конкурсқа қатысуға өтініш;
2) біліктілік талаптарына сәйкестігін растайтын құжаттар (түпнұсқалары немесе нотариалдық куәландырылған көшірмелері):
құрылтай құжаты, мемлекеттік тіркеу туралы куәлік, салық төлеуші куәлігі (нотариалды куәландырылған көшірмелері) – заңды тұлғалар үшін;
Қазақстан Республикасы азаматының жеке куәлігі немесе паспорты, салық төлеуші куәлігі (нотариалды куәландырылған көшірмелері), заңды тұлғаны құрусыз кәсіпкерлік қызметті жүзеге асыруға құқығын беретін құжаттар – жеке тұлғалар үшін;
әрбір су айдыны және (немесе) учаскесі бойынша мемлекеттік қызмет алушының басшысы жеке бекіткен белгіленген нысандағы балық шаруашылығын дамыту жоспары (түпнұсқасы);
балық шаруашылығы су айдындары және (немесе) учаскелері бұрын бекітіп берілген жеке және заңды тұлғалар үшін – өткен жылы өсімін молайту және балық қорғау іс-шараларына қаржы бөлінгендігін растайтын және бөлінген квоталарды игеруі туралы және 2-инспекциямен келісілген ақпарат (түпнұсқасы);
ағымдағы жылғы 1 қаңтарға (өткен қаржылық жылға) салық берешегінің, міндетті зейнетақы жарналары мен әлеуметтік аударымдар бойынша берешегінің болмауы (болуы) туралы салық органының анықтамасы;
мыналарды жүзеге асыру үшін сервитутты ұсыну туралы мемлекеттік қызмет алушының бірінші басшысының қолы қойылған жазбаша міндеттеме:
бақылаулы аулау – Ауыл шаруашылығы министрлігінің Балық шаруашылығы комитетіне және (немесе) 2-инспекцияға;
ғылыми-зерттеулік аулау – жеке және заңды тұлғаларға;
әуесқойлық (спорттық) балық аулау – жеке тұлғаларға (түпнұсқасы);
3) жергілікті маңызы бар балық қырылу қаупі бар су айдындары және (немесе) учаскелері үшін - уәкілетті орган белгілеген нысан бойынша балық шаруашылығы мелиорациялық жұмыстарын жүргізу үшін негізгі құралдардың болуы туралы анықтама;
4) салина артемиясы цисталарын аулау үшін болашағы бар ащы-тұзды балық шаруашылығы су айдындары және (немесе) учаскелері үшін – салиня артемиясы жинау үшін құралдардың, жинау, сақтау және өңдеу жөніндегі технологиялық жабдықтар мен басқа да материалдық-техникалық құралдардың болуы туралы анықтама;
5) басқа балық шаруашылығы су айдындары және (немесе) учаскелері үшін:
аулаушы және көлік, оның ішінде шағын өлшемді флотты тіркеу туралы аумақтық көліктік бақылау органының анықтамасы (жүзгіш құралдар болған кезде).
Балық шаруашылығын дамыту жоспарында тиісті іс-шаралар көрсете отырып, өтініш беруші басшысының қолы қойылған акваөсіруді жүргізу туралы жазбаша міндеттеме (акваөсірумен айналысуды көздейтін тұлғалар үшін).

1) заявление на участие в конкурсе по форме согласно приложению 5 к настоящему регламенту;
2) документы, подтверждающие соответствие квалификационным требованиям (подлинники или нотариально заверенные копии):
учредительный документ, свидетельство о государственной регистрации, свидетельство налогоплательщика (нотариально заверенные копии) – для юридических лиц;
удостоверение личности гражданина Республики Казахстан или паспорт, свидетельство налогоплательщика (нотариально заверенные копии), документы, предоставляющие право на осуществление предпринимательской деятельности без образования юридического лица, – для физических лиц;
утвержденный руководителем получателя государственной услуги план развития, рыбного хозяйства установленной формы по каждому водоему и (или) участку отдельно (подлинник);
для физических и юридических лиц, за которыми ранее закреплялись рыбохозяйственные водоемы и (или) участки – информацию, подтверждающую вложение средств на воспроизводственные и рыбоохранные мероприятия и освоение выделенных квот в истекшем году и согласованную с инспекцией 2 (подлинник);
справку налогового органа об отсутствии (наличии) налоговой задолженности, задолженности по обязательным пенсионным взносам и социальным отчислениям на 1 января текущего (предыдущего финансового) года;
письменное обязательство за подписью руководителя получателя государственной услуги о предоставлении сервитута для осуществления:
контрольного лова – Комитету рыбного хозяйства Министерства сельского хозяйства и (или) инспекции 2;
научно-исследовательского лова - физическим и юридическим лицам;
любительского (спортивного) рыболовства - физическим лицам (подлинник);
3) для замороопасных водоемов и (или) участков местного значения - справку о наличии основных средств для проведения рыбохозяйственных мелиоративных работ по форме, установленной уполномоченным органом;
4) для горько-соленых рыбохозяйственных водоемов и (или) участков, перспективных для добывания цист артемии салина, - справку о наличии орудий для сбора, технологического оборудования и других материально-технических средств по сбору, хранению и переработке цист артемии салина;
5) для прочих рыбохозяйственных водоемов и (или) участков:
справку территориального органа транспортного контроля о регистрации добывающего и транспортного флота, в том числе маломерного (при наличии плавательных средств);
письменное обязательство о ведении аквакультуры за подписью руководителя заявителя с отражением соответствующих мероприятий в Плане развития рыбного хозяйства (для лиц, предполагающих заниматься аквакультурой).

11. Мемлекеттік қызмет көрсету мерзімдері:
1) конкурс өткізу кезінде:
өткізілген конкурстық қорытындылары бойынша хаттама жасау – конкурстық өтінімі бар конверттерді ашқан күннен бастап он жұмыс күні ішінде;
тиісті инспекцияның конкурстық қорытындылары туралы хаттаманы жергілікті атқарушы органға жолдауы – конкурстық қорытындыларын шығару күнінен бастап үш жұмыс күні ішінде;
жергілікті атқарушы органның аңшылық алқаптарды немесе балық шаруашылығы су айдындарын және (немесе) учаскелерін мемлекеттік қызмет алушыларға бекітіп беру туралы шешім қабылдауы – конкурс қорытындылары туралы хаттаманы алған күннен бастап бес жұмыс күні ішінде;
2) мемлекеттік қызмет алушыларға осы тұлғалардың жеке меншігіндегі немесе уақытша жер пайдалануындағы жер учаскелеріндегі аңшылық алқаптарын бекітіп беру кезінде, сондай-ақ олар бойынша бекітіп беру мерзімі аяқталған аңшылық алқаптарын қайта бекітіп беру кезінде – мемлекеттік қызмет алушы осы регламенттің 11-тармағының 2) және 3) тармақшаларында айқындалған қажетті құжаттарды тапсырған сәттен бастап жиырма күннен артық емес;
3) қажетті құжаттарды тапсыру кезінде кезекте күтудің жол берілетін ең ұзақ уақыты – отыз минуттан аспау керек;
4) мемлекеттік қызмет нәтижесін алу кезіндегі кезекте күтудің жол берілетін ең ұзақ уақыты – отыз минуттан аспау керек;
5) мемлекеттік қызмет алушы осы регламенттің 11-тармағының 2) тармақшасында айқындалған қажетті құжаттарды тапсырған сәттен бастап ұсынылған құжаттардың толық болуын тексеру мерзімі – екі жұмыс күні ішінде.
Осы тармақтың 2) тармақшасында белгіленген мерзімдерде қаулы берілмеген немесе мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап ұсынылмаған жағдайда қаулы берілген деп есептеледі және екі жұмыс күні ішінде мемлекеттік қызмет алушыға берілуге жатады.
12. Мемлекеттік қызмет көрсетуге арналған өтініш бланкісін Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің www.minagri.gov.kz интернет-ресурсында – немесе осы регламентке 12 және 3 қосымшаларда көрсетілген мекенжайлар бойынша орналасқан уәкілетті орган мен инспекциялардың кеңселерінен алуға болады.
13. Мемлекеттік қызмет алу үшін қажетті құжаттар:
конкурс өткізу кезінде – конкурс өткізу туралы хабарламада көрсетілген мекенжай бойынша конкурстық комиссиясының хатшысына;
мемлекеттік қызмет алушыларға осы тұлғалардың жеке меншігінде немесе уақытша жер пайдалануындағы жер учаскелеріндегі аңшылық алқаптарын бекітіп беру кезінде, сондай-ақ олар бойынша бекітіп беру мерзімі аяқталған аңшылық алқаптарын қайта бекітіп беру кезінде - осы регламентке 2-қосымшада көрсетілген мекенжай бойынша орналасқан тиісті инспекцияның кеңсесіне тапсырылады.

11. Сроки оказания государственной услуги:
1) при проведении конкурса:
составление протокола по итогам проведенного конкурса – в течение десяти рабочих дней со дня вскрытия конвертов с конкурсной заявкой;
направление соответствующей инспекцией протокола об итогах конкурса в местный исполнительный орган – в течение трех рабочих дней со дня подведения итогов конкурса;
принятие решения местным исполнительным органом о закреплении охотничьих угодий или рыбохозяйственных водоемов и (или) участков за получателем государственной услуги – в течение пяти рабочих дней со дня получения протокола об итогах конкурса;
2) при закреплении охотничьих угодий за получателями государственной услуги на земельных участках, находящихся в частной собственности или во временном землепользовании данных лиц, а также при перезакреплении охотничьих угодий, срок закрепления по которым истек – не более двадцати рабочих дней с момента сдачи получателем государственной услуги необходимых документов, определенных в подпунктах 2) и 3) пункта 11 настоящего регламента;
3) максимально допустимое время ожидания в очереди при сдаче необходимых документов – не более тридцати минут;
4) максимально допустимое время ожидания в очереди при получении результата государственной услуги – не более тридцати минут;
5) срок проверки полноты представленных документов с момента сдачи получателем государственной услуги необходимых документов, определенных в подпункте 2) пункта 11 настоящего регламента, – в течение двух рабочих дней.
В случае невыдачи постановления или непредставления мотивированного ответа об отказе в оказании государственной услуги в сроки, установленные в подпункте 2) настоящего пункта, постановление считается выданным и подлежит передаче получателю государственной услуги в течение двух рабочих дней.
12. Бланк заявления на оказание государственной услуги можно получить на интернет-ресурсе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан – www.minagri.gov.kz или в канцеляриях уполномоченного органа и инспекции, находящихся по адресам, указанным в приложениях 12 и 3 к настоящему регламенту.
13. Документы, необходимые для получения государственной услуги сдаются:
при проведении конкурса – секретарю конкурсной комиссии, находящемуся по адресу, указанному в объявлении о проведении конкурса;
при закреплении охотничьих угодий за получателями государственной услуги на земельных участках, находящихся в частной собственности или во временном землепользовании данных лиц, а также при перезакреплении охотничьих угодий, срок закрепления по которым истек, – в канцелярию соответствующей инспекции, находящейся по адресу, указанному в приложении 2 к настоящему регламенту.

14. Мемлекеттік қызмет алушыға:
1) құжаттарды қабылдау нөмірін және күнін;
2) сұратылатын мемлекеттік қызмет түрін;
3) қоса берілген құжаттардың санын және атауларын;
4) мемлекеттік қызметті алу күнін (уақытын) және құжаттарды беру орнын;
5) құжаттарды қабылдаған жауапты тұлғаның тегін, атын, әкесінің атын;
6) мемлекеттік қызмет алушының тегін, атын, әкесінің атын (жеке тұлға үшін), немесе атауын (заңды тұлға үшін), байланыс деректерін көрсете отырып, қажетті құжаттарды қабылдау туралы қолхат беріледі.
15. Мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесі мемлекеттік қызмет алушыға немесе сенімхат бойынша уәкілеттік берілген тұлғаға жеке келген кезде беріледі.
16. Мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту үшін негіз:
1) конкурс өткізу кезінде – мемлекеттік қызмет алушының конкурстық өтінімін конкурс шарттарына сәйкес келмейтін деп тану;
2) мемлекеттік қызмет алушыларға жеке меншігінде немесе уақытша жер пайдалануындағы жер учаскелеріндегі аңшылық алқаптарын бекітіп беру кезінде – осы регламентке 4–қосымшада көрсетілген біліктілік талаптарына сәйкес болмауы және (немесе) шаруашылық аралық аңшылықты жайластыру материалдарының болмауы;
3) бекітіп беру мерзімі аяқталған аңшылық алқаптарын қайта бекітіп беру кезінде осы регламентке 4–қосымшада көрсетілген біліктілік талаптарына сәйкес болмауы және (немесе) аңшылық шаруашылығын жүргізу шарты бойынша міндеттемелерін орындамау.
17. Мемлекеттік қызмет жұмыс күндері сағат 13.00 ден 14.00-ге дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00 ден 18.00-ге дейін көрсетіледі, демалыс күндері: сенбі, жексенбі және мереке күндері. Қабылдау алдын ала жазылусыз және жеделдетілген қызмет көрсетілусіз кезек тәртібімен жүзеге асырылады.
18. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде келесі функционалдық құрылымдық бірліктер қатыстырылды (бұдан әрі – ФҚБ):
1) конкурс өткізу барысында:
конкурстық комиссия хатшысы;
конкурстық комиссия;
уәкілетті орган кеңсесінің маманы;
уәкілетті орган жауапты орындаушысы;
уәкілетті орган басшысы.
2) жеке меншікте немесе уақытша пайдалануындағы аңшылық алқаптарын мемлекеттік қызмет алушыға бекіту кезінде, сонымен қатар мерзімі біткен аңшылық алқаптарын мемлекеттік қызмет алушыға қайта бекіту кезінде:
Инспекция кеңсесінің маманы 1;
Инспекцияның жауапты орындаушысы 1;
Инспекция басшысы 1;
уәкілетті орган кеңсесінің маманы;
уәкілетті органның жауапты орындаушысы;
уәкілетті орган басшысы;
жергілікті атқарушы орган басшысы.

14. Получателю государственной услуги выдается расписка о приеме соответствующих документов с указанием:
1) номера и даты приема документов;
2) вида запрашиваемой государственной услуги;
3) количества и названий приложенных документов;
4) даты (времени) получения государственной услуги и места выдачи документов;
5) фамилии, имени, отчества ответственного лица, принявшего документы;
6) фамилии, имени, отчества (для физических лиц) или наименования (для юридических лиц), контактных данных получателя государственной услуги.
15. Результат оказания государственной услуги выдается получателю государственной услуги или уполномоченному лицу по доверенности при личном посещении.
16. Основанием для отказа в оказании государственной услуги являются:
1) при проведении конкурса – признание конкурсной заявки получателя государственной услуги не соответствующей условиям конкурса;
2) при закреплении охотничьих угодий за получателем государственной услуги на земельных участках, находящихся в частной собственности или во временном землепользовании данных лиц, – несоответствие квалификационным требованиям, указанным в приложении 4 к настоящему регламенту, и (или) отсутствие материалов межхозяйственного охотоустройства;
3) при перезакреплении охотничьих угодий, срок по которым истек, – не соответствие квалификационным требованиям, указанным в приложении 4 к настоящему регламенту, и (или) невыполнение обязательств по договору на ведение охотничьего хозяйства.
17. Государственная услуга оказывается в рабочие дни с 9.00 до 18.00 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.00 часов, выходные дни: суббота, воскресенье и праздничные дни. Прием осуществляется в порядке очереди без предварительной записи и ускоренного обслуживания.
18. В процессе оказания государственной услуги задействованы следующие структурно–функциональные единицы (далее – СФЕ):
1) при проведении конкурса:
секретарь конкурсной комиссии;
конкурсная комиссия;
специалист канцелярии уполномоченного органа;
ответственный исполнитель уполномоченного органа;
руководитель уполномоченного органа.
2) при закреплении охотничьих угодий на земельных участках, находящихся в частной собственности или во временном землепользовании получателей государственной услуги, а также при перезакреплениии охотничьих угодий, срок по которым истек:
специалист канцелярии Инспекции 1;
ответственный исполнитель Инспекции 1;
руководитель Инспекции 1;
специалист канцелярии уполномоченного органа;
ответственный исполнитель уполномоченного органа;
руководитель уполномоченного органа;
руководитель местного исполнительного органа.

3) жеке меншікте немесе уақытша пайдалануындағы балық шаруашылығы айдындарын мемлекеттік қызмет алушыға бекіту кезінде, сонымен қатар мерзімі біткен балық шаруашылығы айдындарын мемлекеттік қызмет алушыға қайта бекіту кезінде:
Инспекция кеңсесінің маманы 2;
Инспекцияның жауапты орындаушысы 2;
Инспекция басшысы 2;
уәкілетті орган кеңсесінің маманы;
уәкілетті органның жауапты орындаушысы;
уәкілетті орган басшысы;
жергілікті атқарушы орган басшысы
19. Мәтіннің кесте түріндегі жазылуының жалғасы және әрбір ФҚБ-нің әкімшілік әрекетпен (процедура) бірлесіп әрекет қылуы әрбір әкімшілік әрекеттің (процедура) орындалу мерзімі осы Регламентке 6 және 7-қосымшаларда көрсетілген.
20. Мемлекеттік қызмет ұсыну үдерісінде әкімшілік іс-әрекеттің өзара қисынды байланысу жүйелігін көрсететін сызба және ФҚБ осы Регламентке 8 және 9-қосымшаларда берілген.
4. Мемлекеттік қызмет көрсетуші лауазымды тұлғалардың жауапкершілігі
21. Мемлекеттік қызмет көрсетуге жергілікті атқарушы органның басшысы және өңірлік инспекциялардың 1 және 2 жетекшілері жауапты (бұдан әрі - лауазымды тұлғалар) болып табылады.
Мемлекеттік қызметтің Қазақстан Республикасының заңнамалық актілеріне сәйкес белгіленген мерзімде жүзеге асырылуына лауазымды тұлғалар жауапкершілік жасайды.
«Облыстың жергілікті атқарушы
органдарының жануарлар дүниесін
пайдаланушыларға аңшылық алқаптар
мен балық шаруашылығы су айдындарын
және (немесе) учаскелерiн бекiтiп беру
мен аңшылық және балық шаруашылықтарының
қажеттіліктері үшін сервитуттарды белгілеу
жөнінде шешімдер қабылдауы» мемлекеттік
қызметтер регламентіне
1-қосымша
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі
Орман және аңшылық шаруашылығы комитетінің
аумақтық инспекциясының мекенжайы
№ р/с
Аумақтық инспекция
Заңды мекенжайы
Байланыс телефондары,
электрондық поштаның мекенжайы
1
2
3
4
1.
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі
Ақмола облысының Орман және аңшылық шаруашылығы комитетінің
аумақтық инспекциясы
Көкшетау қаласы, Громова көшесі 21 а
тел.: 8-716-2-31-55-87;
8-716-2-31-57-11;
Электрондық пошта:
akmolles@list.ru; ohota_kokshl@mail.ru.
________________________
«Облыстың жергілікті атқарушы
органдарының жануарлар дүниесін
пайдаланушыларға аңшылық алқаптар
мен балық шаруашылығы су айдындарын
және (немесе) учаскелерiн бекiтiп беру
мен аңшылық және балық шаруашылықтарының
қажеттіліктері үшін сервитуттарды белгілеу
жөнінде шешімдер қабылдауы» мемлекеттік
қызметтер регламентіне
2-қосымша
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы
министрлігі Балық шаруашылығы комитеті
аумақтық инспекциясының мекенжайы
№ р/с
Аумақтық инспекция
Заңды мекенжайы
Байланыс телефондары,
электрондық поштаның мекенжайы
1
2
3
4
1.
Ақмола облысы бойынша балық инспекциясы бөлімі Есіл облысаралық балық шаруашылығының бассейндік инспекциясы
Көкшетау қаласы, Бауыржан Момышұлы көшесі,81

3) при закреплении рыбохозяйственных водоемов на земельных участках, находящихся в частной собственности или во временном землепользовании получателей государственной услуги, а также при перезакреплениии рыбохозяйственных водоемов, срок по которым истек:
специалист канцелярии Инспекции 2;
ответственный исполнитель Инспекции 2;
руководитель Инспекции 2;
специалист канцелярии уполномоченного органа;
ответственный исполнитель уполномоченного органа;
руководитель уполномоченного органа;
руководитель местного исполнительного органа.
19. Текстовое табличное описание последовательности и взаимодействие административных действий (процедур) каждой СФЕ с указанием срока выполнения каждого административного действия (процедуры) приведено в приложениях 6 и 7 к настоящему Регламенту.
20. Схемы, отражающие взаимосвязь между логической последовательностью административных действий в процессе оказания государственной услуги и СФЕ приведены в приложениях 8 и 9 к настоящему Регламенту.
4. Ответственность должностных лиц,
оказывающих государственные услуги
21. Ответственным лицом за оказание государственной услуги является руководитель местного исполнительного органа и руководители территориальных инспекции 1 и 2 (далее – должностные лица).
Должностные лица несут ответственность за реализацию оказания государственной услуги в установленные сроки в соответствии с законодательными актами Республики Казахстан.
Приложение 1
к регламенту государственной услуги
«Принятие местными
исполнительными органами области
решения по закреплению охотничьих
угодий и рыбохозяйственных
водоемов и (или) участков за
пользователями животным миром и
установлению сервитутов для нужд
охотничьего и рыбного хозяйства»
Адрес территориальной инспекции
Комитета лесного и охотничьего хозяйства
Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
№ п/п
Территориальная
инспекция
Юридический адрес
Контактный телефон,
адрес электронной
почты
1
2
3
4
1.
Акмолинская областная территориальная инспекция лесного и охотничьего хозяйства Комитета лесного и охотничьего хозяйства Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
город Кокшетау улица Громовой, 21 а
тел.: 8-716-2-31-55-87;
8-716-2-31-57-11;
электронная почта:
akmolles@list.ru;
ohota_kokshl@mail.ru.
Приложение 2
к регламенту государственной услуги
«Принятие местными исполнительными
органами области решения по
закреплению охотничьих угодий и
рыбохозяйственных водоемов и (или)
участков за пользователями животным
миром и установлению сервитутов для
нужд охотничьего и рыбного хозяйства»
Адрес
территориальной инспекции Комитета рыбного хозяйства
Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
№ п/п
Территориальная инспекция
Юридический адрес
Контактный телефон, адрес электронной почты
1
2
3
4
1.
Отдел рыбной инспекции по Акмолинской области Ишимской межобластной бассейновой инспекции рыбного хозяйства
город Кокшетау
улица Бауыржан Момышұлы 81

тел.: 8-716-2-25-67-18;
8-716-2-40-18-54;
электрондық пошта:
aturh@mail.ru
_______________________
«Облыстың жергілікті атқарушы
органдарының жануарлар дүниесін
пайдаланушыларға аңшылық алқаптар
мен балық шаруашылығы су айдындарын
және (немесе) учаскелерiн бекiтiп беру
мен аңшылық және балық шаруашылықтарының
қажеттіліктері үшін сервитуттарды белгілеу
жөнінде шешімдер қабылдауы» мемлекеттік
қызметтер регламентіне
3-қосымша
Облыстың жергілікті атқарушы органының
мекенжайы мен байланысу мәліметтері
№ р/с
Облыстың жергілікті атқарушы органының
атауы
Мекенжайы
Байланысу мәліметтері
1
2
3
4
1.
«Ақмола облысының табиғи ресурстар және табиғатты пайдалануды реттеу басқармасы» мемлекеттік мекемесі
Көкшетау қаласы, Абай көшесі 89,
тел.: 8 (716-2) 25-19-86, 25-21-30;
электрондық пошта: dpr_@mail.ru
«Облыстың жергілікті атқарушы
органдарының жануарлар дүниесін
пайдаланушыларға аңшылық алқаптар
мен балық шаруашылығы су айдындарын
және (немесе) учаскелерiн бекiтiп беру
мен аңшылық және балық шаруашылықтарының
қажеттіліктері үшін сервитуттарды белгілеу
жөнінде шешімдер қабылдауы» мемлекеттік
қызметтер регламентіне
4-қосымша
___________________________________________________________________
(конкурсты ұйымдастырушының толық атауы)
____________________________________________________________________
(заңды тұлғаның толық атауы немесе өтiнiш берушi - жеке тұлғаның
аты-жөнi)
Аң аулайтын алқаптарды бекiтiп беру жөнiндегi
конкурсқа қатысуға өтініш
________________________
(елдi-мекен)
«___»____________20 ___ ж.
облысы ________ауданында аң аулайтын алқаптарды
бекiтiп беру жөнiнде конкурсқа қатысуға конкурстық өтінiмдi
қабылдауыңызды өтiнемiн.
Өтінiш берушi туралы мәлiмет:
1. Меншiк нысаны:_________________________________________
2. Құрылған жылы:__________________________________________
3. Тiркеу туралы куәлiк: __________________________________
(№, қашан және кiм бердi)
4. Заңды мекенжайы (мекенжайы): ___________________________
(индекс, қала, аудан, облыс,
көше, үй N, телефон, факс)
5. Есеп шоты: _____________________________________________
(шот N, банктiң атауы және орналасқан жерi)
6. Филиалдар және өкiлдiктер:______________________________
(орналасқан жерi және деректемелерi)
7. Қоса берілетiн құжаттар:__________________________________
_____________________________________________________________
8. Мен конкурстық өтінiмде берiлген ақпарат үшiн жауапты боламын, менiң конкурстық өтiнiмiм ұтқан болып танылған жағдайда аңшылық шаруашылығын жүргiзуге арналған шарт жасасуға мiндеттенемiн.
Жеке/заңды тұлға________________ __________________
(қолы)             (аты-жөнi)
M.O.
________________________
«Облыстың жергілікті атқарушы
органдарының жануарлар дүниесін
пайдаланушыларға аңшылық алқаптар
мен балық шаруашылығы су айдындарын
және (немесе) учаскелерiн бекiтiп беру
мен аңшылық және балық шаруашылықтарының
қажеттіліктері үшін сервитуттарды белгілеу
жөнінде шешімдер қабылдауы» мемлекеттік
қызметтер регламентіне
5-қосымша
Балық шаруашылығы су айдындарын және (немесе)
учаскелерін бекітіп беру жөнінде конкурсқа қатысуға
өтініш
_______________________________________________________________
(су айдындары, учаскелері)
бойынша балық шаруашылығы су айдындарын және (немесе) учаскелерін бекітіп беру жөніндегі конкурсқа қатысуға рұқсат етуді және қажетті конкурстық құжаттаманы беруді сұраймын.

тел.: 8-716-2-25-67-18;
8-716-2-40-18-54;
электронная почта: aturh@mail.ru
Приложение 3
к регламенту государственной услуги
«Принятие местными исполнительными
органами области решения по
закреплению охотничьих угодий и
рыбохозяйственных водоемов и (или)
участков за пользователями животным
миром и установлению сервитутов для
нужд охотничьего и рыбного хозяйства»
Адрес и контактные данные уполномоченного органа
№ п/п
Наименование уполномоченного органа
Адреса
Контактные данные
1
2
3
4
1.
Государственное учреждение «Управление природных ресурсов и регулирования природопользования Акмолинской области»
город Кокшетау, улица Абая, 89
тел.: 8 (716-2) 25-19-86, 25-21-30;
электронная почта: dpr_ 2007@mail.ru,
Приложение 4
к регламенту государственной услуги
«Принятие местными исполнительными
органами области решения по
закреплению охотничьих угодий и
рыбохозяйственных водоемов и (или)
участков за пользователями животным
миром и установлению сервитутов для
нужд охотничьего и рыбного хозяйства»
В___________________________________________________________________
(полное наименование организатора конкурса)
от
____________________________________________________________________
(полное наименование юридического лица или Ф.И.О. физического
лица-заявителя)
Заявление на участие в конкурсе по закреплению охотничьих угодий
________________________
«___»____________20 ___ г. (населенный пункт)
Прошу принять конкурсную заявку на участие в конкурсе по
закреплению охотничьих угодий в ______________________ районе
_____________ ____________ области;
Сведения о заявителе:
1. Форма собственности: _______________________________________
2. Год создания: ______________________________________________
3. Свидетельство о регистрации: _______________________________
(№, кем и когда выдано)
4. Юридический адрес (адрес): _________________________________
(индекс, город, район, область,
улица, № дома, телефон, факс)
5. Расчетный счет: ____________________________________________
(№ счета, наименование и местонахождение
банка)
6. Филиалы и представительства: _______________________________
(местонахождение и реквизиты)
7. Прилагаемые документы: _____________________________________
______________________________________________________________
8. Я несу ответственность за представленную в конкурсной заявке
информацию, обязуюсь в случае признания моей конкурсной заявки
выигравшей, заключить договор на ведение охотничьего хозяйства.
Физическое/юридическое лицо _______________ __________________
(подпись)         (Ф.И.О.)
М.П.
________________________
Приложение 5
к регламенту государственной услуги
«Принятие местными исполнительными
органами области решения по
закреплению охотничьих угодий и
рыбохозяйственных водоемов и (или)
участков за пользователями животным
миром и установлению сервитутов для
нужд охотничьего и рыбного хозяйства»
Заявление
на участие в конкурсе по закреплению рыбохозяйственных водоемов
и (или) участков
Прошу допустить для участия в конкурсе по закреплению
рыбохозяйственных водоемов и (или) участков по ______________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
(водоемы, участки)
и выдать необходимую конкурсную документацию.

Инспекция 2 қортындысын қабылдау және тіркеу (30 минуттан аспай)
№ 4 іс-әрекет
Қортындыға қол қою
(1 сағаттан аспай)
кестенің жалғасы
Комитет басшысы
Комитеттің жауапты атқарушысы
Уәкілетті орган
кеңсе маманы
Уәкілетті орган
басшысы
Уәкілетті орган
жауапты атқарушысы
№ 6 іс-әрекет
Қорытындымен танысу, жауапты атқарушыны анықтау
(1 сағаттан аспай)
№ 7 іс-әрекет
Ұсынысты дайындау
(5 жұмыс күн ішінде)
№ 9 іс-әрекет
Комитеттің ұсынысын қабылдау және тіркеу (30 минуттан аспай)
№ 10 іс-әрекет
Ұсыныспен танысу, жауапты атқарушыны анықтау
(1 сағаттан аспай)
№ 11 іс-әрекет
балық шаруашылығы су айдындарын мемлекеттік қызмет алушыға- жер телімдері
нің иелеріне бекіту туралы жергілікті атқарушы орган шешімін дайындау (5 жұмыс күн ішінде)
№ 8 іс-әрекет
Ұсынысқа қол қою
(1 сағаттан аспай)
№ 13 іс-әрекет
Мемлекеттік қызмет алушыға жергілікті атқарушы орган шешімін беру
(30 минуттан аспай)
№ 12 іс-әрекет
балық шаруашылығы су айдындарын мемлекеттік қызмет алушыға - жер телімдерінің иелеріне бекіту туралы жергілікті атқарушы орган шешіміне қол қою
(1 сағаттан аспай)
Кесте 5. Пайдалану нұсқасы. Конкурс өткізу кезінде (конкурстың болмауын мойындау) – балама үдерісі
Негізгі үдеріс (жұмыс ағымы, барысы)
Конкурс комиссиясының хатшысы
Конкурс комиссиясы
№ 1 іс-әрекет
Құжаттарды қабылдау және тіркеу (30 минуттан аспай)
№ 2 іс-әрекет
Конкурс тапсырыстарын қарастыру және конкурс шарттарына сәйкес келмейтін барлық қатысушыларды анықтау (конкурстық тапсырыс салынған конвертті ашқан күннен бастап 10 жұмыс күн ішінде)
№ 3 іс-әрекет
Конкурстың қорытындысы туралы конкурсқа қатысушыларға және уәкілетті органға хаттаманы жіберу (конкурстың қорытындысын өткізген күннен бастап 3 жұмыс күні ішінде)
Кесте 6. Пайдалану нұсқасы. Мемлекеттік қызмет
алушы уақытша пайдаланатын немесе жекеменшік иелігінде
болып табылатын жерлерін, балық шаруашылығы су айдындарын жер телімдерін бекіту кезінде, сондай-ақ балық шаруашылығы су
айдындарын қайта бекіту, мерзімі өткен кезде – балама үдерісі
Негізгі үдеріс (жұмыс ағымы, барысы)
Инспекция
ның 2 кеңсе маманы
Инспек
ция 2
басшысы
Инспек
ция 2
жауапты атқарушысы
Комитет
тің кеңсе маманы
Комитет басшысы
Комитеттің жауапты атқарушысы
№ 1 іс-әрекет
Құжаттарды қабылдау және тіркеу (30 минуттан аспай)
№ 2 іс-әрекет
Құжаттар
мен танысу, жауапты атқару
шыны анықтау (1 сағаттан аспай)
№ 3 іс-әрекет
Құжаттарды қарайды және мемлекет
тік қызмет алушының біліктілік талаптарға сәйкестігі туралы қортынды дайындайды (балық шаруашылы
ғы су айдындарын қайта бекіткен кезде, сондай-ақ келісім міндеттемелерінің орындалуы) (10 жұмыс күн ішінде)
№ 5 іс-әрекет
Инспекция 2 қоры
тындысын қабылдау және тіркеу (30 минуттан аспай)
№ 6 іс-әрекет
Қорытындымен танысу жауапты атқару
шыны анықтау
(1 сағаттан аспай)
№ 7 іс-әрекет
Мемлекет
тік қызмет ұсынудан дәлелді түрде бас тарту туралы жауапты дайындау (5 жұмыс күн ішінде)
№ 9 іс-әрекет
Мемлекет
тік қызмет алушыға мемлекет
тік қызмет ұсынудан дәлелді түрде бас тарту туралы жауап береді (30 минуттан аспай)
№ 4 іс-әрекет
Қортынды
ға қол қою
(1 сағаттан аспай)
№ 8 іс-әрекет
Мемлекет
тік қызмет ұсынудан дәлелді түрде бас тарту туралы жауапқа қол қою (1 сағаттан аспай)
«Облыстың жергілікті атқарушы
органдарының жануарлар дүниесін
пайдаланушыларға аңшылық алқаптар
мен балық шаруашылығы су айдындарын
және (немесе) учаскелерiн бекiтiп беру
мен аңшылық және балық шаруашылықтарының
қажеттіліктері үшін сервитуттарды белгілеу
жөнінде шешімдер қабылдауы» мемлекеттік
қызметтер регламентіне
8-қосымша
Конкурс өткізу кезінде әкімшілік іс-әрекетінің өзара
қисынды байланысу жүйелігін көрсететін сызба
(қағаз нұсқасынан қараңыз)
Тұтынушыға жеке меншігінде немесе уақытша пайдалануындағы
жер телімдеріндегі аңшылық алқаптарын сонымен қатар мерзімі
біткен аңшылық алқаптарын қайта бекіту кездегі - әкімшілік іс-әрекетінің өзара қисынды байланысу жүйелігін көрсететін
сызба
(қағаз нұсқасынан қараңыз)
«Облыстың жергілікті атқарушы
органдарының жануарлар дүниесін
пайдаланушыларға аңшылық алқаптар
мен балық шаруашылығы су айдындарын
және (немесе) учаскелерiн бекiтiп беру
мен аңшылық және балық шаруашылықтарының
қажеттіліктері үшін сервитуттарды белгілеу
жөнінде шешімдер қабылдауы» мемлекеттік
қызметтер регламентіне
9-қосымша
Конкурс өткізу кезінде әкімшілік іс-әрекетінің
өзара қисынды байланысу жүйелігін көрсететін сызба (қағаз нұсқасынан қараңыз)

Прием и регистрация заключения Инспекции 2 (не более 30 минут)
Действие № 6 Ознакомление с заключением, определение ответственного исполнителя (не более 1 час)
Действие № 4
Подписание заключения (не более 1 часа)
Действие № 8 Подписание представления (не более 1 часа)
продолжение таблицы
Основной процесс (ход, поток работ)
Ответственный исполнитель Комитета
Специалист канцелярии уполномоченного органа
Руководитель уполномоченного органа
Ответственный исполнитель уполномоченного органа
Действие № 7
Подготовка представления (5 рабочих дней)
Действие № 9
Прием и регистрация представления Комитета (не более 30 минут)
Действие № 10
Ознакомление с
представлением,
определение
ответственного исполнителя (не более 1 часа)
Действие № 11
Подготовка решения местного исполнительного органа о закреплении рыбохозяйственных водоемов за получателем государственной услуги – собственником земельного участка (5 рабочих дней)
Действие № 13
Выдача решения местного исполнительного органа получателю государственной услуги (не более 30 минут)
Действие № 12
Подписание решения местного исполнительного органа о закреплении рыбохозяйственных водоемов за получателем государственной услуги – собственником земельного участка (не более 1 часа)
Таблица 5. Варианты использования. Альтернативный процесс - при проведении конкурса (признание конкурса несостоявшимся)
Основной процесс (ход, поток работ)
Секретарь конкурсной комиссии
Конкурсная комиссия
Действие № 1
Прием и регистрация конкурсной заявки (не более 30 минут)
Действие № 2
Рассмотрение конкурсных заявок и определение конкурсных заявок всех участников не соответствующими условиям конкурса (10 рабочих дней со дня вскрытия конвертов с конкурсной заявкой)
Действие № 3
Направление протокола об итогах конкурса участникам конкурса и в уполномоченный орган (3 рабочих дня со дня подведения итогов конкурса)
Таблица 6. Варианты использования. Альтернативный процесс – при закреплении рыбохозяйственных водоемов на земельных участках, находящихся в частной собственности или во временном землепользовании получателей государственной услуги, а также при перезакреплении рыбохозяйственных водоемов, срок по которым истек
Основной процесс (ход, поток работ)
Специалист канцелярии Инспекции 2
Руководитель Инспекции 2
Ответственный исполнитель Инспекции 2
Действие № 1
Прием и регистрация документов (не более 30 минут)
Действие № 2
Ознакомление с
документами,
определение
ответственного исполнителя (не более 1 часа)
Действие № 3
Рассматривает документы и подготавливает заключение о не соответствии получателя государственной услуги квалификационным требованиям (а при перезакреплении рыбохозяйственных водоемов, срок по которым истек, также о выполнении договорных обязательств) (10 рабочих дней)
Действие № 9
Выдача мотивированного ответа об отказе в предоставлении государственной услуги получателю государственной услуги (не более 30 минут)
Действие № 4
Подписание заключения (не более 1 часа)
продолжение таблицы
Основной процесс (ход, поток работ)
Специалист канцелярии Комитета
Руководитель Комитета
Ответственный исполнитель Комитета
Действие № 5
Прием и регистрация заключения Инспекции (не более 30 минут)
Действие № 6
Ознакомление с
заключением,
определение
ответственного исполнителя (не более 1 часа)
Действие № 7
Подготовка мотивированного ответа об отказе в предоставлении государственной услуги (5 рабочих дней)
Действие № 8
Подписание мотивированного ответа об отказе в предоставлении государственной услуги (не более 1 часа)
Приложение 8
к регламенту государственной услуги
«Принятие местными исполнительными органами
области решения по закреплению охотничьих угодий
и рыбохозяйственных водоемов и (или) участков за
пользователями животным миром и установлению сервитутов
для нужд охотничьего и рыбного хозяйства»
Схема, отражающая взаимосвязь между логической
последовательностью административных действий – при проведении конкурса (см. бумажный вариант)
Схема, отражающая взаимосвязь между логической
последовательностью административных действий – при закреплении охотничьих угодий на земельных участках, находящихся в частной собственности или во временном землепользовании получателей государственной услуги, а также при перезакреплении охотничьих угодий, срок по которым истек (см. бумажный вариант)
Приложение 9
к регламенту государственной услуги
«Принятие местными исполнительными органами
области решения по закреплению охотничьих угодий
и рыбохозяйственных водоемов и (или) участков за
пользователями животным миром и установлению сервитутов
для нужд охотничьего и рыбного хозяйства»
Схема, отражающая взаимосвязь между логической
последовательностью административных действий – при проведении конкурса (см. бумажный вариант)