Ақмола облысы әкiмдiгiнiң 2009 жылғы 26 наурыздағы № А-4/129 "Ақмола облысы Бурабай ауданында казино мен ойын автоматтарының залдарын орналастыруға арналған аумақты анықтау туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Ақмола облысы әкімдігінің 2012 жылғы 26 қарашадағы № А-12/560 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 5 желтоқсанда № 3510 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы әкімдігінің 2021 жылғы 21 шілдедегі № А-7/356 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы әкімдігінің 21.07.2021 № А-7/356 (оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
"Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына, "Ойын бизнесi туралы" Қазақстан Республикасы 2007 жылғы 12 қаңтардағы Заңының 11-бабындағы 1-тармағына сәйкес облыс әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. "Ақмола облысы Бурабай ауданында казино мен ойын автоматтарының залдарын орналастыруға арналған аумақты анықтау туралы" Ақмола облысы әкiмдiгiнiң 2009 жылғы 26 наурыздағы № А-4/129 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3318 болып тіркелген, "Арқа Ажары" және "Акмолинская правда" газеттерінде 2009 жылдың 11 сәуірінде жарияланған) келесі өзгеріс енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда баяндалсын:
"1. Қоса берілген сызбаға сәйкес, казино мен ойын автоматтарының залдарын орналастыру үшін Бурабай ауданының Щучье көлі жағалауының оңтүстік-шығыс бөлігінде орналасқан аумақ белгіленсін.".
2. Облыс әкiмдiгiнiң осы қаулысы Ақмола облысының Әдiлет департаментiнде мемлекеттiк тiркелген күнiнен бастап күшiне енедi және ресми жарияланған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Облыс әкімі Қ.Қожамжаров
Ақмола облысы әкімдігінің
2012 жылғы 26 қарашадағы
№ А-12/560 қаулысына
қосымша
Бурабай ауданында казино мен ойын автоматтарының
залдарын орналастыруға арналған аумақтың
сызбасы

О внесении изменения в постановление акимата Акмолинской области от 26 марта 2009 года № А-4/129 "Об определении территорий для размещения казино и залов игровых автоматов в Бурабайском районе Акмолинской области"
Постановление акимата Акмолинской области от 26 ноября 2012 года № А-12/560. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 5 декабря 2012 года № 3510. Утратило силу постановлением акимата Акмолинской области от 21 июля 2021 года № А-7/356
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Акмолинской области от 21.07.2021 № А-7/356 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 1 статьи 11 Закона Республики Казахстан от 12 января 2007 года "Об игорном бизнесе" акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Акмолинской области "Об определении территорий для размещения казино и залов игровых автоматов в Бурабайском районе Акмолинской области" от 26 марта 2009 года № А-4/129 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3318, опубликовано 11 апреля 2009 года в газетах "Арка Ажары" и "Акмолинская правда") следующее изменение:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Определить для размещения казино и залов игровых автоматов территорию, расположенную в южно-восточной части побережья озера Щучье Бурабайского района, согласно прилагаемой схеме.".
2. Настоящее постановление акимата области вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким области К.Кожамжаров
Приложение
к постановлению Акимата
Акмолинской области
от 26 ноября 2012 года
№ А-12/560
Схема территории для размещения казино и залов игровых автоматов в Бурабайском районе