"Мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы" Ақмола облысы әкiмдігiнiң 2012 жылғы 4 сәуiрдегi № А-4/162 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақмола облысы әкімдігінің 2012 жылғы 9 қарашадағы № А-12/530 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 5 желтоқсанда № 3514 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы әкімдігінің 2013 жылғы 15 қаңтардағы № А-1/19 қаулысымен

О внесении изменений и дополнений в постановление акимата Акмолинской области от 4 апреля 2012 года № А-4/162 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы"
Постановление акимата Акмолинской области от 9 ноября 2012 года № А-12/530. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 5 декабря 2012 года № 3514. Утратило силу постановлением акимата Акмолинской области от 15 января 2013 года № А-1/19

Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы әкімдігінің 15.01.2013 № А-1/19 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
«Білім туралы» Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі Заңына сәйкес облыс әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. «Мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы» Ақмола облысы әкімдігінің 2012 жылғы 4 сәуiрдегi № А-4/162 қаулысына (Нормативтiк құқықтық актiлердi мемлекеттiк тiркеу тiзiлiмiнде № 3431 болып тiркелген, 2012 жылғы 12 мамырдағы «Арқа ажары» және «Акмолинская правда» газеттерінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
осы қаулымен бекітілген мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға бөлінген мемлекеттік білім беру тапсырысы, жан басын қаржыландыру көлемі және ата-аналар төлемінде:
«Ақкөл ауданы» бөлімінде «мектепке дейінгі шағын орталықтар» бөлімшесінде:

Сноска. Утратило силу постановлением акимата Акмолинской области от 15.01.2013 № А-1/19 (вводится в действие со дня официального опубликования).
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 27 июля 2007 года «Об образовании» акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Акмолинской области «Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы» от 4 апреля 2012 года № А-4/162 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3431, опубликовано 12 мая 2012 года в газетах «Арқа ажары» и «Акмолинская правда») следующие изменения и дополнения:
в государственном образовательном заказе на дошкольное воспитание и обучение, размере подушевого финансирования и родительской платы, утвержденном указанным постановлением:

келесі мазмұндағы реттік нөмірлері 9, 10-жолдармен толықтырылсын:
«
9
Ақкөл аудандық білім бөлімі «Мичурин атындағы негізгі мектебі» мемлекеттік мекемесінің жанындағы мектепке дейінгі шағын орталығы
20
6 501,4
6 501,4
10
Ақкөл аудандық білім бөлімі «Айтпай Құсайынов атындағы орта - мектебі» мемлекеттік мекемесінің жанындағы мектепке дейінгі шағын орталығы
20
6 501,4
6 501,4
»;
«Аршалы ауданы» бөлімінде «мектепке дейінгі шағын орталықтар» бөлімшесінде:
реттік нөмірі 3-жолда «25» саны «45» санына ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы реттік нөмірі 7-1, 7-2, 7-3-жолдармен толықтырылсын:
«
7-1
«Иманжүсіп Құтпанұлы атындағы орта мектебі» мемлекеттік мекемесінің жанындағы мектепке дейінгі шағын орталығы
60
13002,8
5 500
13002,8
7-2
«Нововладимиров орта мектебі» мемлекеттік мекемесінің жанындағы мектепке дейінгі шағын орталығы
15
6 501,4
6 501,4
7-3
Аршалы ауданы білім беру бөлімінің «Абай атындағы Нововладимиров орта мектебі» мемлекеттік мекемесінің жанындағы мектепке дейінгі шағын орталығы
20
6 501,4
6 501,4
»;
«Астрахан ауданы» бөлімінде «мемлекеттік балабақшалар» бөлімшесінде:
келесі мазмұндағы реттік нөмірі 15-жолмен толықтырылсын:
«
15
Астрахан ауданы әкімдігінің жанындағы «Айгөлек» Петровка балалар бақшасы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
80
18 109,6
5 500
18 109,6
»;
«Атбасар ауданы» бөлімінде «мектепке дейінгі шағын орталықтар» бөлімшесінде:
реттік нөмірі 4-жолда «30» саны «50» санына ауыстырылсын;
реттік нөмірі 9-жолда «15» саны «30» санына ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы реттік нөмірлері 20, 21-жолдармен толықтырылсын:
«
20
«Атбасар ауданының білім бөлімінің Борисовка орта мектебі» мемлекеттік мекемесінің жанындағы мектепке дейінгі шағын орталығы
20
6 501,4
6 501,4
21
«Атбасар ауданы әкімдігінің Адыр негізгі мектебі» мемлекеттік коммуналдық мекемесі мектепке дейінгі шағын орталығы
15
6 501,4
6 501,4
»;
келесі мазмұнды бөлімшемен толықтырылсын:
«
мемлекеттік балабақшалар
23
«Атбасар ауданының білім бөлімі жанынан № 4 «Еркежан» балабақшасы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынның
140
18 109,6
7 000
18 109,6
24
«Атбасар ауданының білім бөлімі жанынан «Қарлығаш» № 1 сәбилер- бақшасы» мемлекеттік коммуналдық мекемесі
30
13002,8
6 500
13002,8
»;
«Бұланды ауданы» бөлімінде «мектепке дейінгі шағын орталықтар» бөлімшесінде:
келесі мазмұндағы реттік нөмірлері 7-1, 7-2, 7-3, 7-4-жолдармен толықтырылсын:
«
7-1
Бұланды ауданы әкімдігінің «Новобратск орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі мектепке дейінгі шағын орталығы
10

подраздел «дошкольные мини-центры» раздела «Аккольский район» дополнить строками под порядковыми номерами 9, 10, следующего содержания:
«
9
дошкольный мини-центр при государственном учреждении «Основная школа имени Мичурина» отдела образования Аккольского района
20
6 501,4
6 501,4
10
дошкольный мини-центр при государственном учреждении «Средняя школа имени Айтпая Кусаинова» отдела образования Аккольского района
20
6 501,4
6 501,4
»;
в подразделе «дошкольные мини-центры» раздела «Аршалынский район»:
в строке, порядковый номер 3, цифры «25» заменить на цифры «45»;
дополнить строками под порядковые номера 7-1, 7-2, 7-3 следующего содержания:
«
7-1
дошкольный мини-центр при государственном учреждении «Средняя школа имени Иманжусупа Кутпанулы»
60
13002,8
5 500
13002,8
7-2
дошкольный мини-центр при государственном учреждении «Нововладимировская средняя школа»
15
6 501,4
6 501,4
7-3
дошкольный мини-центр при государственном учреждении «Нововладимировская средняя школа имени Абая» отдела образования Аршалынского района
20
6 501,4
6 501,4
»;
подраздел «государственные детские сады» раздела «Астраханский район» дополнить строкой под порядковым номером 15 следующего содержания:
«
15
государственное коммунальное казенное предприятие «Петровский детский сад «Айгөлек» при акимате Астраханского района
80
18 109,6
5 500
18 109,6
»;
в разделе «Атбасарский район»:
в подразделе «дошкольные мини-центры»:
в строке, порядковый номер 4, цифры «30» заменить на цифры «50»;
в строке, порядковый номер 9, цифры «15» заменить на цифры «30»;
дополнить строками под порядковыми номерами 20, 21 следующего содержания:
«
20
дошкольный мини-центр при государственном учреждении «Борисовская средняя школа отдела образования Атбасарского района»
20
6 501,4
6 501,4
21
дошкольный мини-центр при государственном коммунальном учреждении «Адырская основная школа акимата Атбасарского района»
15
6 501,4
6 501,4
»;
дополнить подразделом «государственные детские сады» следующего содержания:
«
государственные детские сады
23
государственное коммунальное казенное предприятие «Детский сад № 4 «Еркежан» при отделе образования Атбасарского района»
140
18 109,6
7 000
18 109,6
24
государственное коммунальное учреждение «Ясли- сад № 1 «Карлығаш» отдела образования Атбасарского района»
30
18 109,6
6500
18 109,6
»;
подраздел «дошкольные мини-центры» раздела «Буландынский район» дополнить строками под порядковыми номерами 7-1, 7-2, 7-3, 7-4, следующего содержания:
«
7-1
дошкольный мини-центр при коммунальном государственном учреждении «Новобратская средняя школа» акимата Буландынского района
10

13002,8
3 500
13002,8
7-2
Бұланды ауданы әкімдігінің «Никольск орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі мектепке дейінгі шағын орталығы
20
13002,8
4 500
13002,8
7-3
Бұланды ауданы әкімдігінің «Елтай бастауыш мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі мектепке дейінгі шағын орталығы
10
6 501,4
6 501,4
7-4
Бұланды ауданы әкімдігінің «Ельтай № 1 бастауыш мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі мектепке дейінгі шағын орталығы
16
6 501,4
6 501,4
»;
«Бурабай ауданы» бөлімінде «мектепке дейінгі шағын орталықтар» бөлімшесінде:
реттік нөмірі 1-жолда «25» саны «67» санына ауыстырылсын;
реттік нөмірі 2-жолда «20» саны «35» санына ауыстырылсын;
реттік нөмірі 4-жолда «25» саны «50» санына ауыстырылсын;
реттік нөмірі 20-жолда «33» саны «63» санына ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы реттік нөмірлері 20-1, 20-2, 20-3, 20-4, 20-5, 20-6, 20-7, 20-8 - жолдармен толықтырылсын:
«
20-1
«Бурабай ауданының білім бөлімінің Есмағамбет Исмаилов атындағы Мәдениет орта мектебі» мемлекеттік мекемесінің жанындағы мектепке дейінгі шағын орталығы
20
13002,8
6 500
13002,8
20-2
«Бурабай ауданының білім бөлімінің Кеңес Одағының батыры А.С.Куница атындағы Николаев орта мектебі» мемлекеттік мекемесінің жанындағы мектепке дейінгі шағын орталығы
15
6 501,4
6 501,4
20-3
«Бурабай ауданының білім бөлімінің Ұрымқай орта мектебі» мемлекеттік мекемесінің жанындағы мектепке дейінгі шағын орталығы
12
6 501,4
6 501,4
20-4
«Бурабай ауданының білім бөлімінің Досов атындағы орта мектебі» мемлекеттік мекемесінің жанындағы мектепке дейінгі шағын орталығы
50
6 501,4
6 501,4
20-5
«Бурабай ауданының білім бөлімінің Оқжетпес орта мектебі» мемлекеттік мекемесінің жанындағы мектепке дейінгі шағын орталығы
40
6 501,4
6 501,4
20-6
«Бурабай ауданының білім бөлімінің Наурызбай батыр атындағы орта мектебі» мемлекеттік мекемесінің жанындағы мектепке дейінгі шағын орталығы
12
6 501,4
6 501,4
20-7
«Бурабай ауданының білім бөлімінің Златополье орта мектебі» мемлекеттік мекемесінің жанындағы мектепке дейінгі шағын орталығы
50
6 501,4
6 501,4
20-8
«Бурабай ауданының білім бөлімінің Баянбай ауылының орта мектебі» мемлекеттік мекемесінің жанындағы мектепке дейінгі шағын орталығы
12
6 501,4
6 501,4
»;
келесі мазмұнды бөлімшемен толтырылсын:
«
мемлекеттік балабақшалар
25
Бурабай ауданының білім бөлімі жанындағы Бурабай ауданы әкімдігінің «Бөбек» балабақшасы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
25
18 109,6
8000
18 109,6
»;
«Еңбекшілдер ауданы» бөлімінде «мектепке дейінгі шағын орталықтар» бөлімшесінде:
келесі мазмұндағы реттік нөмірлері 7-1, 7-2, 7-3, 7-4-жолдармен толықтырылсын:
«
7-1
«Алға орталау мектебі» мемлекеттік мекемесінің жанындағы мектепке дейінгі шағын орталығы
25

13002,8
3 500
13002,8
7-2
дошкольный мини-центр при коммунальном государственном учреждении «Никольская средняя школа» акимата Буландынского района
20
13002,8
4 500
13002,8
7-3
дошкольный мини-центр при коммунальном государственном учреждении «Ельтайская начальная школа» акимата Буландынского района
10
6 501,4
6 501,4
7-4
дошкольный мини-центр при коммунальном государственном учреждении «Ельтайская начальная школа № 1» акимата Буландынского района
16
6 501,4
6 501,4
»;
в разделе «Бурабайский район»:
в подразделе «дошкольные мини-центры»:
в строке, порядковый номер 1, цифры «25» заменить на цифры «67»;
в строке, порядковый номер 2, цифры «20» заменить на цифры «35»;
в строке, порядковый номер 4, цифры «25» заменить на цифры «50»;,
в строке, порядковый номер 20, цифры «33» заменить на цифры «63»;
дополнить строками под порядковыми номерами 20-1, 20-2, 20-3, 20-4, 20-5, 20-6, 20-7, 20-8, следующего содержания:
«
20-1
дошкольный мини-центр при государственном учреждении «Мадениетская средняя школа имени Есмагамбета Исмаилова отдела образования Бурабайского района»
20
13002,8
6500
13002,8
20-2
дошкольный мини-центр при государственном учреждении «Николаевская средняя школа имени героя Советского Союза А.С. Куницы отдела образования Бурабайского района»
15
6 501,4
6 501,4
20-3
дошкольный мини-центр при государственном учреждении «Урумкайская средняя школа отдела образования Бурабайского района»
12
6 501,4
6 501,4
20-4
дошкольный мини-центр при государственном учреждении «Средняя школа имени Досова отдела образования Бурабайского района»
50
6 501,4
6 501,4
20-5
дошкольный мини-центр при государственном учреждении «Окжетпесская средняя школа отдела образования Бурабайского района»
40
6 501,4
6 501,4
20-6
дошкольный мини-центр при государственном учреждении «Средняя школа имени Наурызбай батыра отдела образования Бурабайского района»
12
6 501,4
6 501,4
20-7
дошкольный мини-центр при государственном учреждении «Златопольская средняя школа отдела образования Бурабайского района»
50
6 501,4
6 501,4
20-8
дошкольный мини-центр при государственном учреждении «Средняя школа аула Баянбай отдела образования Бурабайского района»
12
6 501,4
6 501,4
»;
дополнить подразделом «государственные детские сады» следующего содержания:
«
государственные детские сады
25
государственное коммунальное казенное предприятие «Детский сад «Бобек» акимата Бурабайского района при отделе образования Бурабайского района
25
18 109,6
8000
18 109,6
»;
подраздел «дошкольные мини-центры» раздела «Енбекшильдерский район» дополнить строками под порядковыми номерами 7-1, 7-2, 7-3, 7-4, следующего содержания:
«
7-1
дошкольный мини-центр при государственном учреждении «Алгинская неполная средняя школа»
25

18 109,6
».
2. Ақмола облысы әкімдігінің осы қаулысының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары А.Қ. Қайнарбековке жүктелсін.
3. Осы қаулы Ақмола облысының Әдiлет департаментiнде мемлекеттiк тiркелген күнінен бастап күшiне енедi және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Ақмола облысының әкімі                     Қ.Қожамжаров

18 109,6
».
2. Контроль за исполнением настоящего постановления акимата Акмолинской области возложить на заместителя акима области Кайнарбекова А.К.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Акмолинской области                   К.Кожамжаров