"Ақмола облысының коммуналдық мүлкін мүліктік жалға беру (жалға алу) қағидасын бекіту туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2011 жылғы 29 қарашадағы № А-10/472 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Ақмола облысы әкімдігінің 2012 жылғы 23 қарашадағы № А-12/553 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 13 желтоқсанда № 3538 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы әкімдігінің 2013 жылғы 14 тамыздағы № А-7/348 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы әкімдігінің 14.08.2013 № А-7/348 (қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
«Мемлекеттік мүлік туралы» Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 1 наурыздағы Заңына сәйкес, Ақмола облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Ақмола облысының коммуналдық мүлкін мүліктік жалға беру (жалға алу) қағидасын бекіту туралы» Ақмола облысы әкімдігінің 2011 жылғы 29 қарашадағы № А-10/472 қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3416 болып тіркелген, «Акмолинская правда» және «Арқа ажары» газеттерінде 2012 жылғы 12 қаңтарда жарияланған) келесі өзгеріс енгізілсін:
осы қаулымен бекітілген Ақмола облысының коммуналдық мүлкін мүліктік жалға беру (жалға алу) қағидасында:
5-тармақтың 2) тармақшасы келесі редакцияда баяндалсын:
«2) тауарларды жеткізуге, жұмыстарды орындауға және объектілердің баланс ұстаушыларына қызмет көрсетуге байланысты мемлекеттік сатып алу туралы шарт жасасқан өнім берушілерге үй-жайлар, жабдықтар беру жағдайларын қоспағанда, тендерлік негізінде жүргізіледі.».
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Ақмола облысы әкімінің орынбасары Д.З.Әділбековке жүктелсін.
3. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі                                Қ.Қожамжаров

О внесении изменения в постановление акимата Акмолинской области от 29 ноября 2011 года № А-10/472 "Об утверждении Правил передачи коммунального имущества Акмолинской области в имущественный наем (аренду)"
Постановление акимата Акмолинской области от 23 ноября 2012 года № А-12/553. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 13 декабря 2012 года № 3538. Утратило силу постановлением акимата Акмолинской области от 14 августа 2013 года № А-7/348
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Акмолинской области от 14.08.2013 № А-7/348 (вводится в действие со дня подписания).
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии c Законом Республики Казахстан от 1 марта 2011 года «О государственном имуществе» акимат Акмолинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Акмолинской области «Об утверждении Правил передачи коммунального имущества Акмолинской области в имущественный наем (аренду)» от 29 ноября 2011 года № А-10/472 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3416, опубликовано 12 января 2012 года в газетах «Акмолинская правда» и «Арқа Ажары») следующее изменение:
в Правилах передачи коммунального имущества Акмолинской области в имущественный наем (аренду), утвержденных указанным постановлением:
подпункт 2) пункта 5 изложить в следующей редакции:
«2) предоставления помещений, оборудования поставщикам, заключившим договоры о государственных закупках, связанных с поставкой товаров, выполнением работ и оказанием услуг балансодержателям объектов.».
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Акмолинской области Адильбекова Д.З.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким области                               К.Кожамжаров