Көкшетау қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 18 қаңтардағы № А-1/79 "2012 жылы Көкшетау жастардың іс-тәжірибесін ұйымдастыру туралы" қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Ақмола облысы Көкшетау қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 11 наурыздағы № А-3/376 қаулысы. Ақмола облысы Көкшетау қаласының Әділет басқармасында 2012 жылғы 5 сәуірде № 1-1-170 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Көкшетау қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 31 мамырдағы № А-5/926 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Көкшетау қаласы әкімдігінің 2012.05.31 № А-5/926 қаулысымен
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Халықты жұмыспен қамту туралы» Заңының 7 бабының 5-7 тармақшасына18-2 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 31 бабының 1 тармағы 14 тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 24 қарашасындағы «2012-2014 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы» Заңының 9 бабы 1 тармағына сәйкес, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 «Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы» қаулысы, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 18 шілдедегі № 815 қаулысымен бекітілген «Жұмыспен қамтуға жәрдемдесудің белсенді шараларына қатысатын адамдарды оқытуды, олардың жұмысқа орналасуына жәрдемдесуді және оларға мемлекеттік қолдау шараларын көрсетуді ұйымдастыру және қаржыландыру қағидасын бекіту туралы» қаулысы, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 31 наурыздағы № 316 «Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасын бекіту туралы»  қаулысы негізінде Көкшетау қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «2012 жылы Көкшетау қаласында жастардың іс-тәжірибесін ұйымдастыру туралы» Көкшетау қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 18 қаңтардағы № А-1/79 қаулысына (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізімінде № 1-1-165 болып тіркелген, 2012 жылғы 16 ақпанда «Көкшетау» және «Степной маяк» газеттерінде жарияланған) келесі толықтырулар енгізілсін:
Аталған қаулыға қосымша жаңа басылымда осы қаулының қосымшасына сәйкес жариялансын.
2. Осы қаулы Ақмола облысы Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Көкшетау қаласы әкімінің орынбасары Т.Ж. Какпеновке жүктелсін.
Қала әкімі                                 М.Батырханов
«КЕЛІСІЛДІ»
«Ақмола облысы әкімінің
аппараты» мемлекеттік
мекемесі әкімнің орынбасары                А.К.Қайнарбеков
«Ақмола облыстық
мәслихатының аппараты»
мемлекеттік мекемесінің
аппарат басшысы                            Т.Ы.Сыздықов
«Көкшетау қалалық
мәслихатының аппараты»
мемлекеттік мекемесінің
аппарат басшысы                            М.Е.Біләлов
«Қазақстан Республикасы
статистика агенттігі Ақпарат-
есептеу орталығы» Республикалық
мемлекеттік кәсіпорны
«Ақмола облысының статистика
жөніндегі есептеу орталығы»
еншілес мемлекеттік
кәсіпорнының директоры
(шаруашылық жүргізу құқығындағы)           А.Н.Қазыбаева
«Ақмола мемлекеттік жерге
орналастыру жөніндегі
институты» Жер ресурстары және
жерге орналастыру мемлекеттік
ғылыми-өндірістік орталығы
(МЕМЖЕРҒЫЛӨН ОРТАЛЫҒЫ) РМК
еншілес мемлекеттік
кәсіпорнының директоры                     Қ.С.Рысқұлов
«Қазақстан Республикасы
Еңбек және халықты
әлеуметтік қорғау министрлігінің
Зейнетақы төлеу жөніндегі
мемлекеттік орталығы»
республикалық мемлекеттік
орталығы» республикалық
мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының
Ақмола облыстық филиалының директоры       В.В.Городецкий
«Қазақстан Республикасы Табиғи
монополияларды реттеу агенттігінің
Ақмола облысы бойынша департаменті»
мемлекеттік мекемесінің директоры          Е.О.Есіркепов
«Қазақстан Республикасы
Әділет министрлігі Сот
актілерін орындау комитетінің
Ақмола облысы сот актілерін
орындау Департаменті»
мемлекеттік мекемесінің бастығы            Б.С.Беркімбаев
«Ақмола облысының Әділет
департаменті» мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        Ж.Е.Тәшенова
«Ақмола облысының статистика
департаменті» мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        Е.Е.Мусина
«Қазақстан Республикасы
Құрылыс және тұрғын үй-
коммуналдық шаруашылық
істері агенттігінің
Ақмола облысы бойынша
мемлекеттік сәуле-құрылыс
бақылау және лицензиялау
департаменті» мемлекеттік
мекемесінің директоры                      Т.Ж.Қарағойшин
«Қазақстан Республикасы
ішкі істер Министрлігі
Ақмола облысының ішкі
істер Департаменті»
мемлекеттік мекемесінің
бастығы, полиция полковнигі                А.С.Кажкенов
«Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрлігі
Балалардың құқықтарын қорғау
Комитеті Ақмола облысының
«Балалардың құқықтарын қорғау
департаменті» мемлекеттік
мекемесінің директоры                      Н.В.Замалоцких
«Қазақстан Республикасы
Қоршаған ортаны қорғау
министрлігі Экологиялық
реттеу және бақылау
комитетінің Есіл экология
департаменті» мемлекеттік
мекемесінің Ақмола филиалының
бастығының орынбасары                      Қ.М.Шалабаев
«Қазақстан Республикасы
Қаржы министрлігі Қаржылық
бақылау комитетінің Ақмола
облысы бойынша қаржылық
бақылау инспекциясы»
мемлекеттік мекемесі                       Н.Ж.Бекенов
«Қазпочта» акционерлік
қоғамы Ақмола облыстық
филиалының директоры                       Д.К.Рымжанов
«Нұр Отан» Халықтық
Демократиялық партиясы
қоғамдық бірлестігінің
Ақмола облыстық филиалы
төрағасының бірінші орынбасары             Ғ.Н.Шойкин
«Нұр Отан» Халықтық
Демократиялық партиясы
қоғамдық бірлестігінің
Көкшетау қалалық филиалы
төрағасының бірінші орынбасары             Б.К.Ыбыраев
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрлігі Салық
комитетінің Ақмола облысы
бойынша Салық департаментінің
Көкшетау қаласы бойынша
салық басқармасы» мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        Б.М.Шайкенов
«Ұлттық сараптау және
сертификаттау орталығы»
акционерлік қоғамының
Ақмола филиалының директоры                Е.К.Құсайынов
«Ақмола облысының прокуратурасы»
мемлекеттік мекемесінің прокуроры,
әділет аға кеңесшісі                       А.С.Жылқыбаев
Қазақстан Республикасы
Индустрия және жаңа технологиялар
министрлігінің Геология
және жер қойнауын пайдалану
комитетінің Солтүстік
Қазақстан геология және
жер қойнауын пайдалану
өңіраралық Департаменті
«Солтүстікқазжерқойнауы»
мемлекеттік мекемесінің басшысы            Б.И.Бекмағамбетов
«Қазақстан Республикасының
Мемлекеттік қызмет істері
жөніндегі агенттігінің
Ақмола облысы бойынша
басқармасы» мемлекеттік
мекемесінің бастығы,
тәртіптік кеңестің төрағасы                Б.Б.Асқаров
«Көкшетау қаласының Қорғаныс
істері жөніндегі басқармасы»
мемлекеттік мекемесі бастығы               С.К.Балғожинов
«Қазақстан Республикасының
Ішкі істер министрлігі
Ақмола облысының
ішкі істер департаменті
Көкшетау қаласының
Ішкі істер басқармасы»
мемлекеттік мекемесінің бастығы            С.К.Мәдиев
Қазақстан Республикасы
Байланыс және аппарат
министрлігінің Мемлекеттік
қызметтерді автоматтандыруды
бақылау және халыққа
қызмет көрсету орталықтарының
қызметін үйлестіру комитетінің
«Халыққа қызмет көрсету орталығы»
шаруашылық жүргізу құқығындағы
республикалық мемлекеттік
кәсіпорынның Ақмола бойынша
филиалының директоры                       Ш.Ө.Әбділманов
Ақмола облысы білім
басқармасының «Кәмелетке
толмағандарды бейімдеу
орталығы» мемлекеттік
мекемесінің директоры                      Қ.Қ.Темірбаев
Көкшетау қаласы әкімдігінің

О внесении дополнений в постановление акимата города Кокшетау от 18 января 2012 года № А-1/79 "Об организации молодежной практики в городе Кокшетау в 2012 году"
Постановление акимата города Кокшетау Акмолинской области от 11 марта 2012 года № А-3/376. Зарегистрировано Управлением юстиции города Кокшетау Акмолинской области 5 апреля 2012 года № 1-1-170. Утратило силу - постановлением акимата города Кокшетау Акмолинской области от 31 мая 2012 года № А-5/926
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата города Кокшетау Акмолинской области от 31.05.2012 № А-5/926
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация
В соответствии с подпунктом 5-7) статьи 7, статьей 18-2 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения»,подпунктом 14 пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», пунктом 1 статьи 9 Закона Республики Казахстан от 24 ноября 2011 года «О республиканском бюджете на 2012-2014 годы», на основании постановления Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 «О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», постановления Правительства Республики Казахстан от 18 июля 2011 года № 815 «Об утверждении Правил организации и финансирования обучения, содействия в трудоустройстве лиц, участвующих в активных мерах содействия занятости, и предоставления им мер государственной поддержки», постановления Правительства Республики Казахстан от 31 марта 2011 года № 316 «Об утверждении Программы занятости 2020», акимат города Кокшетау ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Кокшетау «Об организации молодежной практики в городе Кокшетау в 2012 году» от 18 января 2012 года № А-1/79 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-1-165, опубликовано 16 февраля 2012 года в газетах «Көкшетау» и «Степной маяк»), следующие дополнения:
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Кокшетау Какпенова Т.Ж.
Аким города                                М.Батырханов
«СОГЛАСОВАНО»
Государственное учреждение
«Аппарат акима Акмолинской
области», заместитель акима                Кайнарбеков А.К.
Руководитель аппарата
государственного учреждения
«Аппарат Акмолинского
областного маслихата»                      Сыздыков Т.И.
Руководитель аппарата
государственного учреждения
«Аппарат Кокшетауского
городского маслихата»                      Билялов М.Е.
Директор Дочернего
государственного предприятия
«Вычислительный центр по
статистике Акмолинской области»
Республиканского государственного
предприятия «Информационно-
вычислительный центр
Агентства Республики
Казахстан по статистике»
(на праве хозяйственного ведения)          Казыбаева А.Н.
Директор Дочернего
государственного предприятия
РГП «Государственный научно-
производственный центр земельных
ресурсов и землеустройства
(ГосНПЦзем) «Акмолинский
государственный институт
по землеустройству»                        Рыскулов К.С.
Директор Акмолинского
областного филиала
Республиканского государственного
казенного предприятия
«Государственный центр по
выплате пенсий Министерства
труда и социальной защиты
населения Республики Казахстан»            Городецкий В.В.
Директор Государственного
учреждения «Департамент
Агентства Республики Казахстан
по регулированию естественных
монополий по Акмолинской области»          Есиркепов Е.О.
Начальник Государственного
учреждения «Департамент
по исполнению судебных актов
Акмолинской области Комитета
по исполнению судебных актов
Министерства юстиции
Республики Казахстан»                      Беркимбаев Б.С.
Исполняющая обязанности
начальника государственного
учреждения «Департамент
юстиции Акмолинской области»               Ташенова Ж.Е.
Начальник государственного
учреждения «Департамент
статистики Акмолинской области»            Мусина Е.Е.
Директор государственного
учреждения «Департамент
государственного архитектурно-
строительного контроля и
лицензирования Акмолинской
области Агентства Республики
Казахстан по делам строительства
и жилищно-коммунального хозяйства»         Карагойшин Т.Д.
Начальник государственного
учреждения «Департамент
внутренних дел Акмолинской
области Министерства
внутренних дел Республики
Казахстан» полковник полиции               Кажкенов А.С.
Директор Государственного
учреждения «Департамент
по защите прав детей
Акмолинской области» Комитета
по охране прав детей
Министерства образования и
науки Республики Казахстан                 Замалоцких Н.В.
Заместитель начальника
Акмолинского филиала
Государственного учреждения
«Есильский департамент
экологического регулирования
и контроля Министерства
охраны окружающей среды
Республики Казахстан                       Шалабаев К.М.
Начальник государственного
учреждения «Инспекция
финансового контроля по
Акмолинской области Комитета
финансового контроля
Министерства финансов
Республики Казахстан»                      Бекенов Н.Ж.
Директор Акмолинского
областного филиала
Акционерного общества «Казпочта»           Рымжанов Д.К.
Первый заместитель председателя
Акмолинского областного филиала
Общественного объединения
«Народно-Демократическая
партия «Нур Отан»                          Шойкин Г.Н.
Первый заместитель председателя
Кокшетауского городского
филиала Акмолинской области
Общественного объединения
«Народно-Демократическая
партия «Нур Отан»                          Ибраев Б.К.
Начальник Государственного
учреждения «Налоговое
управление по городу
Кокшетау Налогового
департамента по Акмолинской
области Налогового комитета
Министерства финансов
Республики Казахстан»                      Шайкенов Б.М.
Директор Акмолинского
филиала акционерного общества
«Национальный центр
экспертизы и сертификации»                 Кусаинов Е.К.
Прокурор государственного
учреждения «Прокуратура
Акмолинской области»,
старший советник юстиции                   Жылкыбаев А.С.
Руководитель государственного
учреждения «Северо-Казахстанский
межрегиональный департамент
геологии и недропользования
Комитета геологии и
недропользования Министерства
индустрии и новых технологий
Республики Казахстан «Севказнедра»         Бекмагамбетов Б.И.
Начальник государственного
учреждения «Управление Агентства
Республики Казахстан по
делам государственной службы
по Акмолинской области»,
Председатель Дисциплинарного совета        Аскаров Б.Б.
Начальник государственного
учреждения «Управление по
делам обороны города Кокшетау»             Балгожинов С.К.
Начальник государственного
учреждения «Управление
внутренних дел города Кокшетау
Департамента внутренних дел
Акмолинской области
Министерства внутренних
дел Республики Казахстан                   Мадиев С.К.
Директор Республиканского
государственного предприятия
на праве хозяйственного ведения
«Центр обслуживания населения»
Комитета по контролю
автоматизации государственных
услуг и координации деятельности
центров обслуживания населения
Министерства связи и информации
Республики Казахстан                       Абдильманов Ш.У.
Директор государственного
учреждения «Центр адаптации
несовершеннолетних»
управления образования
Акмолинской области                        Темирбаев К.К.
Приложение к постановлению
акимата города Кокшетау