Көкшетау қалалық мәслихатының 2011 жылғы 9 желтоқсандағы № С-53/6 "2012-2014 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 2012 жылғы 2 шілдедегі № С-7/5 шешімі. Ақмола облысы Көкшетау қаласының Әділет басқармасында 2012 жылғы 11 шілдеде № 1-1-178 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 2013 жылғы 30 сәуірдегі № 06-02/109а хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 30.04.2013 № 06-02/109а хатымен).
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет Кодексінің 106 бабының 34 тармақтарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6-бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Көкшетау қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Көкшетау қалалық мәслихатының «2012-2014 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы» 2011 жылғы 9 желтоқсандағы № С-53/6 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1-1-160 тіркелген, 2012 жылғы 5 қаңтарда «Көкшетау» газетінде және 2012 жылғы 5 қаңтарда «Степной Маяк» газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«1. 2012-2014 жылдарға арналған қалалық бюджет 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2012 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 17 500 859 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 8 214 923 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 65 279,4 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 423 926,9 мың теңге;
трансферттік түсімдер – 8 796 729,7 мың теңге.
2) шығындар – 19 216 923,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 10 118 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 164 794 мың теңге
бюджеттік кредиттерді өтеу – 154 676 мың теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялары бойынша сальдо – 149 743 мың теңге, соның ішінде:
қаржылық активтерін сатып алу – 149 743 мың теңге;
5) бюджеттік тапшылық – - 1 875 925,9 мың теңге;
6) бюджеттік тапшылығын қаржыландыру – 1 875 925,9 мың теңге»;
15 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«15. 2012 жылға арналған қалалық бюджетінің шығындары үшін 50,4 мың теңге сомасында республикалық бюджетінен қарыздар бойынша сыйақыларды төлеу ескерілсін».
15 қосымшалар осы шешімнің 12 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.

О внесении изменений в решение Кокшетауского городского маслихата от 9 декабря 2011 года № С-53/6 "О городском бюджете на 2012-2014 годы"
Решение Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 2 июля 2012 года № С-7/5. Зарегистрировано Управлением юстиции города Кокшетау Акмолинской области 11 июля 2012 года № 1-1-178. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 30 апреля 2013 года № 06-02/109а)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 30 апреля 2013 года № 06-02/109а).
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с пунктами 34 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Кокшетауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кокшетауского городского маслихата «О городском бюджете на 2012-2014 годы» от 9 декабря 2011 года № С-53/6 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1-1-160, опубликовано 5 января 2012 года в газете «Көкшетау» и 5 января 2012 года в газете «Степной маяк») следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить городской бюджет на 2012-2014 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2012 год в следующих объемах:
1) доходы – 17 500 859 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 8 214 923 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 65 279,4 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 423 926,9 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 8 796 729,7 тысячи тенге;
2) затраты – 19 216 923,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 10 118 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 164 794 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 154 676 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 149 743 тысячи тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 149 743 тысячи тенге;
5) дефицит бюджета – -1 875 925,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 1 875 925,9 тысяч тенге»;
Пункт 15 изложить в новой редакции:
«15. Учесть в затратах городского бюджета на 2012 год выплату вознаграждений по займам из республиканского бюджета в сумме 50,4 тысячи тенге».
приложения 15 изложить в новой редакции, согласно приложениям 12 к настоящему решению.

2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуден өткеннен кейін күшіне енеді және 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Бесінші шақырылған
Көкшетау қалалық
мәслихатының хатшысы,
7 сессияның төрағасы                       Б.Бегалин
КЕЛІСІЛДІ:
Көкшетау қаласының әкімі                   М.Батырханов
Көкшетау қалалық мәслихатының
2012 жылғы 2 шілдедегі
№ С-7/5 шешіміне
1 қосымша
Көкшетау қалалық мәслихатының

2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель 7 сессии,
Секретарь Кокшетауского
городского маслихата
пятого созыва                              Б.Бегалин
СОГЛАСОВАНО:
Аким города Кокшетау                       М.Батырханов
Приложение 1
к решению Кокшетауского
городского маслихата
от 2 июля 2012 года № С-7/5
Приложение 1
к решению Кокшетауского
городского маслихата

427857,0
021
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен жалпы үлгідегі, арнайы (түзету), дарынды балалар үшін мамандандырылған, жетім балалар мен ата-аналарының қамқорынсыз қалған балалар үшін балабақшалар, шағын орталықтар, мектеп интернаттары, кәмелеттік жасқа толмағандарды бейімдеу орталықтары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
9401,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім беру бөлімі
3992625,2
003
Жалпы білім беру
3658295,2
006
Балаларға қосымша білім беру
250746,0
064
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен жалпы үлгідегі, арнайы (түзету), дарынды балалар үшін мамандандырылған, жетім балалар мен ата-аналарының қамқорынсыз қалған балалар үшін балабақшалар, шағын орталықтар, мектеп интернаттары, кәмелеттік жасқа толмағандарды бейімдеу орталықтары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
83584,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім беру бөлімі
36457,0
018
Кәсіптік оқытуды ұйымдастыру
36457,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім беру бөлімі
123559,7
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
15368,7
004
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
5245,0
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелері үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерін сатып алу және жеткізу
18420,0
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларын өткiзу
718,0
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2030,0
015
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына (қорғаншыларға) ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
78170,0
020
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
3608,0
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
804342,8
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
804342,8
6
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
466380,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
408577,0
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
53116,0
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет және спорт мамандарына Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес отын сатып алуға әлеуметтік көмек көрсету

427857,0
021
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию воспитателям детских садов, мини-центров, школ-интернатов: общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей, организаций образования для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, центров адаптации несовершеннолетних за счет трансфертов из республиканского бюджета
9401,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
3992625,2
003
Общеобразовательное обучение
3658295,2
006
Дополнительное образование для детей
250746,0
064
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям организаций начального, основного среднего, общего среднего образования: школы, школы-интернаты: (общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей; организаций для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей) за счет трансфертов из республиканского бюджета
83584,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
36457,0
018
Организация профессионального обучения
36457,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
123559,7
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
15368,7
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
5245,0
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
18420,0
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
718,0
012
Капитальные расходы государственного органа
2030,0
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей за счет трансфертов из республиканского бюджета
78170,0
020
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому за счет трансфертов из республиканского бюджета
3608,0
467
Отдел строительства района (города областного значения)
804342,8
037
Строительство и реконструкция объектов образования
804342,8
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
466380,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
408577,0
002
Программа занятости
53116,0
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан