Көкшетау қалалық мәслихатының 2011 жылғы 9 желтоқсандағы № С-53/6 "2012-2014 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 2012 жылғы 3 қазандағы № С-11/5 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 9 қазанда № 3459 тіркелді. тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 2013 жылғы 30 сәуірдегі № 06-02/109а хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 30.04.2013 № 06-02/109а хатымен).
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет Кодексінің 106 бабының 2 тармағының 4) тармақшасына34 тармақтарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6-бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Көкшетау қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Көкшетау қалалық мәслихатының «2012-2014 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы» 2011 жылғы 9 желтоқсандағы № С-53/6 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1-1-160 тіркелген, 2012 жылғы 5 қаңтарда «Көкшетау» газетінде және 2012 жылғы 5 қаңтарда «Степной Маяк» газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«1. 2012-2014 жылдарға арналған қалалық бюджет 1,2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2012 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 17 783 249,8 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 8 439 631 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 38 751,4 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 425 843,9 мың теңге;
трансферттік түсімдер – 8 879 023,5 мың теңге.
2) шығындар – 19 499 314,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 26 118 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 180 794 мың теңге
бюджеттік кредиттерді өтеу – 154 676 мың теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялары бойынша сальдо – 149 743 мың теңге, соның ішінде:
қаржылық активтерін сатып алу – 149 743 мың теңге;
5) бюджеттік тапшылық – - 1 891 925,9 мың теңге;
6) бюджеттік тапшылығын қаржыландыру – 1 891 925,9 мың теңге».
5 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«5. 2012 жылға арналған қалалық бюджетте республикалық бюджетінің қаражат есебінен білім беру саласына 513 650 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттердің қарастырылғандығы ескерілсін, соның ішінде:

О внесении изменений и дополнений в решение Кокшетауского городского маслихата от 9 декабря 2011 года № С-53/6 "О городском бюджете на 2012-2014 годы"
Решение Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 3 октября 2012 года № С-11/5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 9 октября 2012 года № 3459. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 30 апреля 2013 года № 06-02/109а)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 30.04.2013 № 06-02/109а).
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктом 4 пункта 2, пунктами 34 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Кокшетауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кокшетауского городского маслихата «О городском бюджете на 2012-2014 годы» от 9 декабря 2011 года № С-53/6 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1-1-160, опубликовано 5 января 2012 года в газете «Көкшетау» и 5 января 2012 года в газете «Степной маяк») следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить городской бюджет на 2012-2014 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2012 год в следующих объемах:
1) доходы – 17 783 249,8 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 8 439 631 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 38 751,4 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 425 843,9 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 8 879 023,5 тысячи тенге;
2) затраты – 19 499 314,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 26 118 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 180 794 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 154 676 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 149 743 тысячи тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 149 743 тысячи тенге;
5) дефицит бюджета – -1 891 925,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 1 891 925,9 тысяч тенге»;
пункт 5 изложить в новой редакции:
«5. Учесть, что в городском бюджете на 2012 год предусмотрены целевые текущие трансферты за счет средств республиканского бюджета на образование в сумме 513 650 тысяч тенге, в том числе:

негізгі орта және жалпы орта бiлiм беретiн мемлекеттiк мекемелердiң физика, химия, биология кабинеттерiн оқу жабдықтарымен жарақтандыруға – 12 291 мың теңге;
үйде оқитын мүгедек балаларды жабдықтармен, бағдарламалық қамтумен қамтамасыз етуге – 4 008 мың теңге;
жетім сәбиді (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған сәбиді (балаларды) асырап бағу үшін қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайын қаражат төлеуге – 78 170 мың теңге;
мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға – 322 702 мың теңге;
мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі білім беру ұйымдары тәрбиешілеріне біліктік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін арттыруға – 92 985 мың теңге;
«Назарбаев Зияткерлік мектептері» Дербес білім беру ұйымының оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыруға – 3 494 мың теңге.»
6 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«6. 2012 жылға арналған қалалық бюджетте облыстық бюджетінің қаражат есебінен білім беру саласына 559 237 мың теңге сомасында нысаналы трансферттері қарастырылғандығы ескерілсін, соның ішінде:
1) 9 237 мың теңге сомасындағы ағымды нысаналы трансферттер, соның ішінде:
Көкшетау қаласының № 18 орта мектебінің территориялық қоршауын ағымдағы жөндеуіне – 3 307 мың теңге;
Көкшетау гуманитарлық- техникалық лицей-мектептің № 1,2,3 корпустары шатырларының ағымдағы жөндеуіне – 5 930 мың теңге.
2) дамытуға 550 000 мың теңге сомасында жіберілген нысаналы трансферттер, соның ішінде:
Көкшетау қаласында 240 орынды мектепке дейінгі білім беру мекемесінің құрылысына– 200 000 мың теңге;
Көкшетау қаласының 264 орынды № 3 Краснояр қазақ мектепке жапсаржайдың құрылысына – 203 000 мың теңге;
Көкшетау қаласы «Бірлік» шағын ауданындағы Дружба, 1 К көшесі бойында оқу-тәрбие кешенінің құрылысына - 147 000 мың теңге».
8 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«8. 2012 жылға арналған қалалық бюджетте облыстық бюджет қаражаттары есебінен халықты әлеуметтік қамтамасыз ету саласына 9 578,9 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттердің қарастырылғандығы ескерілсін, соның ішінде:
Ұлы Отан соғысының қатысушыларына және мүгедектеріне коммуналдық шығындарды өтеуге әлеуметтік көмек көрсетуге – 9 278,9 мың теңге.
Ақмола облысының аз қамтылған отбасыларының колледждерде оқитын студенттерінің және Ақмола облысының жерлердегі көп балалы отбасыларының оқу ақысын төлеуге – 300 мың теңге».
9 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«9. 2012 жылға арналған қалалық бюджетте республикалық бюджет қаражаттары есебінен 5 938 705 мың теңге сомасында нысаналы трансферттерінің қарастырылғандығы ескерілсін, соның ішінде:

12 291 тысяча тенге - на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования;
4 008 тысяч тенге – на обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому;
78 170 тысяч тенге – на ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка - сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей;
322 702 тысячи тенге – на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования;
92 985 тысяч тенге – на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию, учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования;
3 494 тысячи тенге – на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам Автономной организации образования «Назарбаев интеллектуальные школы».
пункт 6 изложить в новой редакции:
«6. Учесть, что в городском бюджете на 2012 год предусмотрены целевые трансферты за счет средств областного бюджета на образование в сумме 559 237 тысячи тенге, в том числе:
1) целевые текущие трансферты в сумме 9 237 тысячи тенге, в том числе:
3 307 тысяч тенге – на текущий ремонт ограждения территории средней школы № 18 города Кокшетау;
5 930 тысяч тенге – на текущий ремонт кровли корпусов № 1, 2, 3 Кокшетауского гуманитарно-технического лицея-школы.
2) целевые трансферты на развитие в сумме 550 000 тысяч тенге, в том числе:
200 000 тысяч тенге – на строительство дошкольного образовательного учреждения на 240 мест в городе Кокшетау;
203 000 тысячи тенге – на строительство пристройки на 264 мест к учебному корпусу средней школы № 3 села Красный Яр города Кокшетау;
147 000 тысяч тенге – на строительство учебно-воспитательного комплекса по ул. Дружбы, 1 К в микрорайоне Бирлик города Кокшетау».
пункт 8 изложить в новой редакции:
«8. Учесть, что в городском бюджете на 2012 год предусмотрены целевые текущие трансферты за счет средств областного бюджета на социальное обеспечение населения в сумме 9 578,9 тысяч тенге, в том числе:
9 278,9 тысяч тенге – на оказание социальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны на расходы за коммунальные услуги;
300 тысяч тенге – на оплату за учебу в колледжах студентам из малообеспеченных семей Акмолинской области и многодетных семей сельской местности Акмолинской области».
пункт 9 изложить в новой редакции:
«9. Учесть, что в городском бюджете на 2012 год предусмотрены целевые трансферты за счет средств республиканского бюджета в сумме 5 938 705 тысяч тенге, в том числе:

1) 1 417 751 мың теңге сомасындағы ағымдағы нысаналы трансферттер, соның ішінде:
эпизоотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге – 1 812 мың теңге;
мамандардың әлеуметтік қолдау шараларын жүзеге асыру үшін – 1 651 мың теңге;
Көкшетау қаласының автомобиль жолдарының күрделі жөндеуге – 1 414 288 мың теңге;
2) дамытуға 4 520 954 мың теңге сомасында жіберілген нысаналы трансферттер, соның ішінде:
Көкшетау қаласын сумен жабдықтау және су тарту тораптарының нысандарын қайта қалпына келтіруге – 2 104 126 мың теңге;
инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымдарды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға – 1 268 683 мың теңге;
мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға – 335 869 мың теңге;
күл үйіндісін салатын жаңа тостағанын салуға – 812 276 мың теңге».
10 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«10. 2012 жылға арналған қалалық бюджетте облыстық бюджет қаражаттары есебінен 1 802 355,6 мың теңге сомасында нысаналы трансферттерінің қарастырылғандығы ескерілсін, соның ішінде:
1) 1 505 015,6 мың теңге сомасындағы ағымдағы нысаналы трансферттер, соның ішінде:
абаттандыруға, автомобиль жолдарын жөндеуге және жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеуге – 698 148,2 мың теңге;
Көкшетау қаласының жылумен қамту объектілерін жылу беру маусымының аяқталуына – 19 000 мың теңге;
Көкшетау қаласының жылумен қамту кәсіпорынның жылу беру маусымына екі айлық отын қорын жасауға – 110 000 мың теңге;
Көкшетау қаласының № 2 аудандық бу қазандығына жаңа жылу беру маусымына жөндеу жұмыстарын жүргізуіне – 207 000 мың теңге;
Көкшетау қаласын абаттандыруға – 62 738,4 мың теңге;
Көкшетау қаласының Краснояр селосының «Нұрлы Көш» шағын ауданындағы орналасқан 138 екі пәтерлі тұрғын үйлердің ағымдағы жөндеуін өткізуге – 195 729 мың теңге;
Мемлекеттік қажеттіліктер үшін жер учаскелерін сатып алуға -110 000 мың теңге;
Мемлекеттік органдардың күрделі шығындарына -2 400 мың теңге;
Көкшетау қаласының жылумен жабдықтаушы объектілерін жылу беру маусымына дайындауға -100 000 мың теңге.
2) дамытуға арналған 297 340 мың теңге сомасындағы нысаналы трансферттер, соның ішінде:
Көкшетау қаласында бюджеттік саласында жұмыс істейтін қызметкерлерге, мамандарға 45-пәтерлі тұрғын-үйдің құрылысын аяқтауға – 151 280 мың теңге;
Көкшетау қаласында бюджеттік бюджеттік саласында жұмыс істейтін қызметкерлерге, мамандарға 45-пәтерлі тұрғын-үйдің құрылысы бойынша жобасын қайта қолдану үшін байлау, мемлекеттік сараптамасын өткізу және құрылысына – 65 360 мың теңге;
азаматтардың жекелеген топтарына тұрғын үй сатып алуына – 78 700 мың теңге;
Қан ортылығының бөлiмшеден ыза суларын шығарылым бойынша мемлекеттік сараптама өткізу және жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеуге -2000 мың теңге».
11 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:

1) целевые текущие трансферты в сумме 1 417 751 тысяча тенге, в том числе:
1 812 тысяч тенге – на проведение противоэпизоотических мероприятий;
1 651 тысяча тенге – для реализации мер по оказанию социальной поддержки специалистов;
1 414 288 тысяч тенге- на капитальный ремонт автомобильных дорог города Кокшетау.
2) целевые трансферты на развитие в сумме 4 520 954 тысячи тенге, в том числе:
2 104 126 тысяч тенге – на реконструкцию системы объектов водоснабжения и водоотведения города Кокшетау;
1 268 683 тысячи тенге – на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры;
335 869 тысяч тенге – на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда;
812 276 тысяч тенге – на строительство новой чаши золоотвала».
пункт 10 изложить в новой редакции:
«10. Учесть, что в городском бюджете на 2012 год предусмотрены целевые трансферты за счет средств областного бюджета в сумме 1 802 355,6 тысяч тенге, в том числе:
1) целевые текущие трансферты в сумме 1 505 015,6 тысяч тенге, в том числе:
698 148,2 тысяч тенге – на благоустройство, ремонт автомобильных дорог и разработку проектно-сметной документации;
19 000 тысяч тенге – на завершение отопительного сезона объектов теплоснабжения города Кокшетау;
110 000 тысяч тенге – для создания двухмесячного запаса топлива на отопительный сезон теплоснабжающему предприятию города Кокшетау;
207 000 тысяч тенге – на проведение ремонтных работ к новому отопительному сезону на районной котельной № 2 города Кокшетау;
62 738,4 тысяч тенге – на благоустройство города Кокшетау;
195 729 тысяч тенге – на проведение текущего ремонта 138 двухквартирных жилых домов расположенных в микрорайоне «Нурлы Кош» в селе Красный Яр города Кокшетау;
110 000 тысяч тенге – на выкуп земельных участков для государственных надобностей;
2 400 тысяч тенге – на капитальные расходы государственных органов;
100 000 тысяч тенге – на подготовку к отопительному периоду объектов теплоснабжения города Кокшетау.
2) целевые трансферты на развитие в сумме 297 340 тысяч тенге, в том числе:
151 280 тысяч тенге – на завершение строительства 45-ти квартирного жилого дома в городе Кокшетау для специалистов, работников бюджетной сферы;
65 360 тысяч тенге – на привязку проекта повторного применения, проведение государственной экспертизы, строительство 45- ти квартирного жилого дома в городе Кокшетау для специалистов, работников бюджетной сферы;
78 700 тысяч тенге – на приобретение жилья отдельным категориям граждан;
2 000 тысячи тенге – на разработку проектно-сметной документации и проведение государственной экспертизы на отвод грунтовых вод с участка Центра крови».
пункт 11 изложить в новой редакции:

«11. 2012 жылға арналған қалалық жергілікті атқарушы органның резерві 170 506,8 мың теңге сомасында бекітілсін».
12 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«12. 2012 жылға арналған қалалық бюджетте республикалық бюджет есебінен 694 962 мың теңге сомасындағы бюджеттік кредит қарастырылғаны ескерілсін, оның ішінде:
мамандарға әлеуметтік қолдау шараларын жүзеге асыруға – 14 562 мың теңге;
тұрғын үй жобалауға, салу мен (немесе) құрылысы үшін бюджеттік кредиттер – 514 400 мың теңге;
кондоминиумның ортақ мүлкіне күрделі жөндеу жүргізуге – 166 000 мың теңге».
15 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«15. 2012 жылға арналған қалалық бюджетінің шығындарында үшін 147,4 мың теңге сомасында республикалық бюджетінен қарыздар бойынша сыйақыларды төлеу ескерілсін, оның ішінде:
78,4 мың теңге сомасында тұрғын үй салуға және (немесе) сатып алуға,1,9 мың теңге сомасында мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін,67,1 мың теңге сомасында кондоминиумының объектілерінің жалпы мүлкіне жөндеу жүргізуге».
125 қосымшалар осы шешімнің 123 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуден өткеннен кейін күшіне енеді және 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Бесінші шақырылған
Көкшетау қалалық мәслихатының
11 сессияның төрағасы                      Ж.Әміржанов
Бесінші шақырылған
Көкшетау қалалық
мәслихатының хатшысы                       Б.Бегалин
«КЕЛІСІЛДІ»
Көкшетау қаласының әкімі                   М.Батырханов
Көкшетау қалалық мәслихатының

«11. Утвердить резерв местного исполнительного органа города на 2012 год в сумме 170 506,8 тысяч тенге».
пункт 12 изложить в новой редакции:
«12. Учесть, что в городском бюджете на 2012 год предусмотрены бюджетные кредиты за счет средств республиканского бюджета в сумме 694 962 тысяча тенге, в том числе:
14 562 тысячи тенге - для реализации мер социальной поддержки специалистов;
514 400 тысяч тенге - на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья;
166 000 тысяч тенге – на проведение ремонта общего имущества кондоминиума».
пункт 15 изложить в новой редакции:
«15. Учесть в затратах городского бюджета на 2012 год выплату вознаграждений по займам из республиканского бюджета в сумме 147,4 тысяч тенге в том, числе:
на строительство и (или) приобретение жилья в сумме 78,4 тысяч тенге, для реализации мер социальной поддержки специалистов в сумме 1,9 тысяч тенге, на проведение ремонта общего имущества объектов кондоминиума в сумме 67,1 тысяч тенге».
приложения 125 изложить в новой редакции, согласно приложениям 123 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель 11 сессии,
Кокшетауского городского
маслихата пятого созыва                    Ж.Амиржанов
Секретарь
Кокшетауского городского
маслихата пятого созыва                    Б.Бегалин
«СОГЛАСОВАНО»
Аким
города Кокшетау                            М.Батырханов
Приложение 1
к решению Кокшетауского
городского маслихата

42500,0
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
42500,0
4
Бiлiм беру
5285201,8
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім беру бөлімі
435167,3
009
Мектепке дейінгі тәрбиелеу мен оқытуды қамтамасыз ету
104222,3
021
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен жалпы үлгідегі, арнайы (түзету), дарынды балалар үшін мамандандырылған, жетім балалар мен ата-аналарының қамқорынсыз қалған балалар үшін балабақшалар, шағын орталықтар, мектеп интернаттары, кәмелеттік жасқа толмағандарды бейімдеу орталықтары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
8243,0
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
322702,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім беру бөлімі
3930707,3
003
Жалпы білім беру
3593211,3
006
Балаларға қосымша білім беру
249260,0
063
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен "Назарбаев Зияткерлік мектептері" ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыру
3494,0
064
Бастауыш, негізгі орта, жалпыға бірдей орта білім беру ұйымдарының (дарынды балаларға арналған мамандандырылған (жалпы үлгідегі, арнайы (түзету); жетім балаларға және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларға арналған ұйымдар): мектептердің, мектеп-интернаттарының мұғалімдеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы мөлшерін республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен ұлғайту
84742,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім беру бөлімі
36457,0
018
Кәсіптік оқытуды ұйымдастыру
36457,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім беру бөлімі
190786,2
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
15796,5
004
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
5245,0
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелері үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерін сатып алу және жеткізу
18420,0
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларын өткiзу
718,0
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2125,0
015
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына (қорғаншыларға) ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
78170,0
020
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету

42500,0
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
42500,0
4
Образование
5285201,8
464
Отдел образования района (города областного значения)
435167,3
009
Обеспечение дошкольного воспитания и обучения
104222,3
021
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию воспитателям детских садов, мини-центров, школ-интернатов: общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей, организаций образования для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, центров адаптации несовершеннолетних за счет трансфертов из республиканского бюджета
8243,0
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
322702,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
3930707,3
003
Общеобразовательное обучение
3593211,3
006
Дополнительное образование для детей
249260,0
063
Повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО "Назарбаев Интеллектуальные школы" за счет трансфертов из республиканского бюджета
3494,0
064
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям организаций начального, основного среднего, общего среднего образования: школы, школы-интернаты: (общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей; организаций для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей) за счет трансфертов из республиканского бюджета
84742,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
36457,0
018
Организация профессионального обучения
36457,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
190786,2
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
15796,5
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
5245,0
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
18420,0
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
718,0
012
Капитальные расходы государственного органа
2125,0
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей за счет трансфертов из республиканского бюджета
78170,0
020
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому за счет трансфертов из республиканского бюджета

16768,0
005
Телерадио хабарларын тарату арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу жөніндегі қызметтер
3546,0
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
11300,0
001
Жергілікті деңгейде тілдерді және мәдениетті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11300,0
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
19238,0
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыруда мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14287,0
003
Жастар саясаты саласындағы іс-шараларды жүзеге асыру
4951,0
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
9459,0
001
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9459,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
26342,0
474
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
10953,0
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы және ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8091,0
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
2862,0
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
15389,0
001
15389,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
36882,0
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
24943,0
001
Жергілікті деңгейде құрылыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
24943,0
468
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет және қала құрылысы бөлімі
11939,0
001
Жергілікті деңгейде сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11939,0
12
Көлiк және коммуникация
402780,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
5 561,0
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық), округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
5 561,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
397219,0
022
Көлік инфрақұрылымын дамыту
8 000,0
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
389219,0
13
Басқалар
206431,0
469
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік бөлімі
8138,0
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік пен өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

16768,0
005
Услуги по проведению государственной информационной политики через телерадиовещание
3546,0
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
11300,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков и культуры
11300,0
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
19238,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
14287,0
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
4951,0
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
9459,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта
9459,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
26342,0
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
10953,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства и ветеринарии
8091,0
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
2862,0
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
15389,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
15389,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
36882,0
467
Отдел строительства района (города областного значения)
24943,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства
24943,0
468
Отдел архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
11939,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области архитектуры и градостроительства на местном уровне
11939,0
12
Транспорт и коммуникации
402780,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
5 561,0
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
5 561,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
397219,0
022
Развитие транспортной инфраструктуры
8 000,0
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
389219,0
13
Прочие
206431,0
469
Отдел предпринимательства района (города областного значения)
8138,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности