Степногорск қалалық мәслихатының 2011 жылғы 8 желтоқсандағы № 4С-46/2 " 2012-2014 жылдарға арналған қала бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Степногорск қалалық мәслихатының 2012 жылғы 20 сәуірдегі № 5С -4/2 шешімі. Ақмола облысы Степногорск қаласының Әділет басқармасында 2012 жылғы 27 сәуірде № 1-2-161 тіркелді. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Ақмола облысы Степногорск қалалық мәслихатының 2013 жылғы 5 наурыздағы № 05-03ш/52 хаты)
Ескерту. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Ақмола облысы Степногорск қалалық мәслихатының 05.03.2013 № 05-03ш/52 хаты).
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 2 тармағының 4) тармақшасына және 109 бабының 5 тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына, Ақмола облыстық мәслихатының 2012 жылғы 29 наурыздағы № 5С-3-3 «Ақмола облыстық мәслихатының 2011 жылғы 2 желтоқсандағы № 4С-39-2 «2012-2014 жылдарға арналған облыс бюджеті туралы» шешіміне өзгерістер енгізу туралы» шешіміне сәйкес, Степногорск қалалық мәслхаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Степногорск қалалық мәслихатының 2011 жылғы 8 желтоқсандағы № 4С-46/2 «2012-2014 жылдарға арналған қала бюджеті туралы» (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1-2-151 болып тіркелген, 2012 жылғы 12 қаңтарында «Степногорск ақшамы» және «Вечерний Степногорск» газеттерінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«1. 2012-2014 жылдарға арналған қала бюджеті 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2012 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 7 992 652,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 2 329 983 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 38 300 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 69 700 мың теңге;
түскен трасферттер бойынша - 5 554 669,5 мың теңге;
2) шығындар - 8 192 418,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелеу - 150 000 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік несиелер - 150 000 мың теңге;
бюджеттік несиелерді өтеу - 0 мың теңге;
4) қаржылық активтермен операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттік қаржылық активтерді сатудан түскен түсімдер - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 349 766,1 мың теңге;

О внесении изменений в решение Степногорского городского маслихата от 8 декабря 2011 года № 4С-46/2 "О бюджете города на 2012-2014 годы"
Решение Степногорского городского маслихата Акмолинской области от 20 апреля 2012 года № 5С-4/2. Зарегистрировано Управлением юстиции города Степногорска Акмолинской области 27 апреля 2012 года № 1-2-161. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято (письмо Степногорского городского маслихата Акмолинской области от 5 марта 2013 года № 05-03ш/52)
Сноска. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято (письмо Степногорского городского маслихата Акмолинской области от 05.03.2013 № 05-03ш/52).
Примечание РЦПИ.
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 106 и пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», решением Акмолинского областного маслихата от 29 марта 2012 года № 5С-3-3 «О внесении изменений в решение Акмолинского областного маслихата от 2 декабря 2011 года № 4С-39-2 «Об областном бюджете на 2012-2014 годы», Степногорский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Степногорского городского маслихата «О бюджете города на 2012-2014 годы» от 8 декабря 2011 года № 4С-46/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-2-151, опубликовано 12 января 2012 года в газетах «Степногорск ақшамы» и «Вечерний Степногорск») следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить бюджет города на 2012-2014 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2012 год в следующих объемах:
1) доходы - 7 992 652,5 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 2 329 983 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям - 38 300 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 69 700 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 5 554 669,5 тысяч тенге;
2) затраты - 8 192 418,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 150 000 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 150 000 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - - 349 766,1 тысяч тенге;

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) - 150 000 мың теңге.».
көрсетілген шешімнің 145 қосымшалары осы шешімнің 123 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы,
қалалық мәслихат хатшысының
міндеттерін атқарушы                       А.Агеев
«КЕЛІСІЛДІ»
Степногорск қаласының әкімі                А.Никишов
«Степногорск қаласының
экономика және қаржы
бөлімі» мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        Ш.Төлегенова
Степногорск қалалық
мәслихатының 2012 жылғы
20 сәуірдегі № 5С-4/2
шешіміне
1 қосымша
Степногорск қалалық
мәслихатының 2011 жылғы
8 желтоқсандағы № 4С-46/2

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 150 000 тысяч тенге.»;
приложения 145 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 123 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель сессии,
исполняющий обязанности
секретаря городского
маслихата                                  А.Агеев
«СОГЛАСОВАНО»
Аким города Степногорска                   А.Никишов
Начальник государственного
учреждения «Отдел экономики и
финансов города Степногорска»              Ш.Тулегенова
Приложение 1
к решению Степногорского
городского маслихата
от 20 апреля 2012 года
№ 5С-4/2
Приложение 1
к решению Степногорского
городского маслихата
"О бюджете города на

61995
123
Қаладағы аудан аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
50065
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
50065
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
30627
001
Экономикалық саясатты, қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
22241
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
1244
004
Біржолғы талондарды беру жөніндегі жұмысты және біржолғы талондарды іске асырудан сомаларды жинаудың толықтығын қамтамасыз етуді ұйымдастыру
6542
011
Коммуналдық меншікке түскен мүлікті есепке алу, сақтау, бағалау және сату
150
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
450
02
Қорғаныс
2489
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
2489
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
2489
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
2500
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
2500
021
Елді мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
2500
04
Білім беру
2157113,7
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
1758
005
Ауылдық (селолық) жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
1758
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
2009661
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12459,5
003
Жалпы білім беру
1455824,2
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелері үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
16657
006
Балаларға қосымша білім беру
111937
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
69
009
Мектепке дейінгі тәрбиелеу мен оқытуды қамтамасыз ету
323830,3
015
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
18843
018
Кәсіптік оқытуды ұйымдастыру
28648
020
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету

61995
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
50065
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
50065
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
30627
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
22241
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
1244
004
Организация работы по выдаче разовых талонов и обеспечение полноты сбора сумм от реализации разовых талонов
6542
011
Учет, хранение, оценка и реализация имущества, поступившего в коммунальную собственность
150
015
Капитальные расходы государственного органа
450
02
Оборона
2489
122
Аппарат акима района (города областного значения)
2489
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
2489
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
2500
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
2500
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
2500
04
Образование
2157113,7
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
1758
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в аульной (сельской) местности
1758
464
Отдел образования района (города областного значения)
2009661
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
12459,5
003
Общеобразовательное обучение
1455824,2
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
16657
006
Дополнительное образование для детей
111937
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
69
009
Обеспечение дошкольного воспитания и обучения
323830,3
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей за счет трансфертов из республиканского бюджета
18843
018
Организация профессионального обучения
28648
020
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому за счет трансфертов из республиканского бюджета

19000
Ақмола облысының Ақсу, Заводской кенттерінің сумен жабдықтау жүйесін қайта құру (1 кезеңі 2 кезектің: су ағызғыш Алтынтау кентіне және Кварцитка кентіне, Алтынтау кенті бойынша желілер шығыршығы)
300968
Степногорск қаласындағы Селеті су қоймасының магистралды су ағызғышын және Степногорск қаласы 1 ерлеу сорғыш станциясының 2-і кезекті қайта құру
2176101
Ақмола облысының Ақсу, Заводской кенттерінің сумен жабдықтау жүйесін қайта құру (1 кезеңі 1 кезектің: Ақсу, Заводской кенттерінде су ағызғышын қайта құру, Заводской кентінің загредерлік бөлімнің тарату желілері )

19000
Реконструкция системы водоснабжения поселков Аксу, Заводской Акмолинской области (1 этап 2 очереди: водовод к поселку Алтынтау и поселку Кварцитка, кольцевые сети по поселку Алтынтау)
300968
Реконструкция магистрального водовода водохранилище Селетинское – города Степногорск и насосной станции 1-го подъема 2 очередь город Степногорск
2176101
Реконструкция системы водоснабжения поселков Аксу, Заводской Акмолинской области (1 этап 1 очереди: реконструкция водовода поселков Аксу, Заводской: разводящие сети загрейдерной части поселка Заводской)