Степногорск қалалық мәслихатының 2011 жылғы 8 желтоқсандағы № 4С-46/2 "2012-2014 жылдарға арналған қала бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Степногорск қалалық мәслихатының 2012 жылғы 2 шілдедегі № 5С-6/2 шешімі. Ақмола облысы Степногорск қаласының Әділет басқармасында 2012 жылғы 19 шілдеде № 1-2-167 тіркелді. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Ақмола облысы Степногорск қалалық мәслихатының 2013 жылғы 5 наурыздағы № 05-03ш/52 хаты)
Ескерту. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Ақмола облысы Степногорск қалалық мәслихатының 05.03.2013 № 05-03ш/52 хаты).
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 3 тармағына, 2 тармағының 4) тармақшасына және 109 бабының 5 тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына, Ақмола облыстық мәслихатының 2012 жылғы 15 маусымдағы № 5С-4-4 «Ақмола облыстық мәслихатының 2011 жылғы 2 желтоқсандағы № 4С-39-2 «2012-2014 жылдарға арналған облыс бюджеті туралы» шешіміне өзгерістер енгізу туралы» шешіміне сәйкес, Степногорск қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Степногорск қалалық мәслихатының 2011 жылғы 8 желтоқсандағы № 4С-46/2 «2012-2014 жылдарға арналған қала бюджеті туралы» (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1-2-151 болып тіркелген, 2012 жылғы 12 қаңтарында «Степногорск ақшамы» және «Вечерний Степногорск» газеттерінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«1. 2012-2014 жылдарға арналған қала бюджеті 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2012 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 7 958 578 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 2 329 983 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 38 300 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 69 700 мың теңге;
түскен трансферттер бойынша - 5 520 595 мың теңге;
2) шығындар - 8 158 344,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелеу - 150 000 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік несиелер - 150 000 мың теңге;
бюджеттік несиелерді өтеу - 0 мың теңге;
4) қаржылық активтермен операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттік қаржылық активтерді сатудан түскен түсімдер - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 349 766,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) - 150 000 мың теңге.»;

О внесении изменений в решение Степногорского городского маслихата от 8 декабря 2011 года № 4С-46/2 "О бюджете города на 2012-2014 годы"
Решение Степногорского городского маслихата Акмолинской области от 2 июля 2012 года № 5С-6/2. Зарегистрировано Управлением юстиции города Степногорска Акмолинской области 19 июля 2012 года № 1-2-167. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято (письмо Степногорского городского маслихата Акмолинской области от 5 марта 2013 года № 05-03ш/52)
Сноска. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято (письмо Степногорского городского маслихата Акмолинской области от 05.03.2013 № 05-03ш/52).
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 и пунктом 3 статьи 106,  пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», решением Акмолинского областного маслихата от 15 июня 2012 года № 5С-4-4 «О внесении изменений в решение Акмолинского областного маслихата от 2 декабря 2011 года № 4С-39-2 «Об областном бюджете на 2012-2014 годы», Степногорский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Степногорского городского маслихата «О бюджете города на 2012-2014 годы» от 8 декабря 2011 года № 4С-46/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-2-151, опубликовано 12 января 2012 года в газетах «Степногорск ақшамы» и «Вечерний Степногорск») следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1.Утвердить бюджет города на 2012-2014 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2012 год в следующих объемах:
доходы - 7 958 578 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 2 329 983 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям - 38 300 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 69 700 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 5 520 595 тысяч тенге;
затраты - 8 158 344,1 тысяч тенге;
чистое бюджетное кредитование - 150 000 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 150 000 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тысяч тенге;
сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тысяч тенге;
дефицит (профицит) бюджета - - 349 766,1 тысяч тенге;
финансирование дефицита (использование профицита) бюджета -150 000 тысяч тенге.»;

көрсетілген шешімнің 145 қосымшалары осы шешімнің 123 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихат
сессиясының төрағасы                       А.Смагин
Қалалық мәслихаттың
хатшысы                                    Ғ.Көпеева
«КЕЛІСІЛДІ»
Степногорск қаласының әкімі                А.Никишов
«Степногорск қаласының
экономика және қаржы бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің бастығы            Ш.Төлегенова

приложения 145 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 123 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель сессии
городского маслихата                       А.Смагин
Секретарь городского
маслихата                                  Г.Копеева
«СОГЛАСОВАНО»
Аким города Степногорска                   А.Никишов
Начальник государственного
учреждения «Отдел экономики и
финансов города Степногорска»              Ш.Тулегенова
Приложение 1
к решению Степногорского
городского маслихата

21348,3
018
Кәсіптік оқытуды ұйымдастыру
28648
020
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
3915
021
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен жалпы үлгідегі, арнайы (түзету), дарынды балалар үшін мамандандырылған, жетім балалар мен ата-аналарының қамқорынсыз қалған балалар үшін балабақшалар, шағын орталықтар, мектеп интернаттары, кәмелеттік жасқа толмағандарды бейімдеу орталықтары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
3225
064
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен мектеп мұғалімдеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін арттыру
34253
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
157694,7
037
Білім беру объектілерін салу және қайта құру
157694,7
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету
180318,9
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
180318,9
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
28577
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
31183,5
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет және спорт мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
243
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
2301
006
Тұрғын-үй көмегі
35037
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
12730,4
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1299
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
350
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
25167
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
11439
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
14614
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
17378
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы
4893474,2
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
7700
008
Елді мекендердің көшелерін жарықтандыру
1700
009
Елдi мекендердiң санитариясын қамтамасыз ету
1500
010
Жерлеу орындарын күтiп-ұстау және туысы жоқ адамдарды жерлеу
3000
011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру

21348,3
018
Организация профессионального обучения
28648
020
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому за счет трансфертов из республиканского бюджета
3915
021
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию воспитателям детских садов, мини-центров, школ-интернатов: общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей, организаций образования для детей- сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, центров адатации несовершеннолетних за счет трансфертов из республиканского бюджета
3225
064
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ за счет трансфертов из республиканского бюджета
34253
467
Отдел строительства района (города областного значения)
157694,7
037
Строительство и реконструкция объектов образования
157694,7
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
180318,9
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
180318,9
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
28577
002
Программа занятости
31183,5
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
243
005
Государственная адресная социальная помощь
2301
006
Оказание жилищной помощи
35037
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
12730,4
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1299
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
350
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
25167
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
11439
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
14614
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
17378
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
4893474,2
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
7700
008
Освещение улиц населенных пунктов
1700
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
1500
010
Содержание мест захоронений и погребение безродных
3000
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов

21348,3
Мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі білім беру ұйымдары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін арттыруға
37478
Білім беру нысандарының күрделі жөндеуіне
74280,5
Құрылыс бөлімі
Ақмола облысының Ақсу, Заводской кенттерінің сумен жабдықтау жүйесін қайта құруға арналған (1 кезеңі 2 кезектің: су ағызғыш Алтынтау кентіне және Кварцитка кентіне, Алтынтау кенті бойынша желілер шығыршығы)
300968
Степногорск қаласындағы Селеті су қоймасының магистралды су ағызғышын және Степногорск қаласы 1 ерлеу сорғыш станциясының 2-і кезекті қайта құруға арналған
2176101
Ақмола облысының Ақсу, Заводской кенттерінің сумен жабдықтау жүйесін қайта құруға арналған (1 кезеңі 1 кезектің: Ақсу, Заводской кенттерінде су ағызғышын қайта құру, Заводской кентінің загредерлік бөлімнің тарату желілері)
400000
Ақмола облысының Степногорск қаласының өнеркәсіп аймағының сумен жабдықтау жүйесін қайта құруға арналған
1015447
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасының екінші бағыты шеңберiнде жетіспейтін инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және жайластыруға
19000
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін салуға және (немесе) сатып алуға
173366
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға
5000
Степногорск қаласының сумен жабдықтау және су жүргізу жүйесін қайта құруға арналған
682046
Бестөбе кентіде және Степногорск қаласында балабақшаның құрылысына жобаның қайта қолдануына байлау

21348,3
На увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
37478
На капитальный ремонт объектов образования
74280,5
Отдел строительства
На реконструкцию системы водоснабжения поселков Аксу, Заводской Акмолинской области (1 этап 2 очереди: водовод к поселку Алтынтау и поселку Кварцитка, кольцевые сети по поселку Алтынтау)
300968
На реконструкцию магистрального водовода водохранилище Селетинское – города Степногорск и насосной станции 1-го подъема 2 очередь город Степногорск
2176101
На реконструкцию системы водоснабжения поселков Аксу, Заводской Акмолинской области (1 этап 1 очереди: реконструкция водовода поселков Аксу, Заводской: разводящие сети загрейдерной части поселка Заводской)
400000
На реконструкцию системы водоснабжения промышленной зоны города Степногорска Акмолинской области
1015447
На развитие и обустройство недостающей инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках второго направления Программы занятости 2020
19000
На проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
173366
На проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
5000
На реконструкцию систем водоснабжения и водоотведения города Степногорска
682046
На привязку проекта повторного применения на строительтсво детского сада в городе Степногорск и поселке Бестобе