Ақкөл аудандық мәслихаттың 2011 жылғы 12 желтоқсандағы № С 45-1 "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Ақкөл аудандық мәслихатының 2012 жылғы 12 сәуірдегі № С 3-1 шешімі. Ақмола облысы Ақкөл ауданының Әділет басқармасында 2012 жылғы 28 сәуірде № 1-3-180 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Ақкөл аудандық мәслихатының 2013 жылғы 17 маусымдағы № 01-10/42 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Ақкөл аудандық мәслихатының 17.06.2013 № 01-10/42 хатымен).
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 2 тармағының 4) тармақшасына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Ақкөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Ақкөл аудандық мәслихаттың 2011 жылғы 12 желтоқсандағы № С 45-1 «2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» (нормативтік құқықтық актілері мемлекеттік тіркеудің Тізілімінде № 1-3-166 тіркелген, 2012 жылғы 20 қаңтардағы «Ақкөл өмірі» және «Знамя Родины KZ» газеттерінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
«1. 2012 - 2014 жылдарға арналған аудандық бюджетті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2012 жылғы келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2 804 519 мың теңге,соның ішінде:
салықтық түсімдер – 411 120 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 7 078 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 16 419 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 2 369 902 мың теңге;
2) шығындар – 2 827 167,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 20 143,7 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 21 430,7 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 1 287 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
5) бюджеттің тапшылығы (профициті) – -42 792 мың теңге;

О внесении изменений в решение Аккольского районного маслихата от 12 декабря 2011 года № С 45-1 "О районном бюджете на 2012-2014 годы"
Решение Аккольского районного маслихата Акмолинской области от 12 апреля 2012 года № С 3-1. Зарегистрировано Управлением юстиции Аккольского района Акмолинской области 28 апреля 2012 года № 1-3-180. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Аккольского районного маслихата Акмолинской области от 17 июня 2013 года № 01-10/42)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Аккольского районного маслихата Акмолинской области от 17.06.2013 № 01-10/42).
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года, Аккольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аккольского районного маслихата «О районном бюджете на 2012-2014 годы» от 12 декабря 2011 года № С 45-1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-3-166, опубликовано 20 января 2012 года в газетах «Ақкөл өмірі» и «Знамя Родины KZ» ) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить районный бюджет на 2012-2014 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2012 год в следующих объемах:
1) доходы – 2 804 519 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 411 120 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 7 078 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 16 419 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2 369 902 тысяч тенге;
2) затраты – 2 827 167,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 20 143,7 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 21 430,7 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 1 287 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -42 792 тысячи тенге;

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 42 792 мың теңге»;
көрсетілген шешімнің 147 қосымшалары осы шешімнің 123 қосымшаларынасәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2012 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақкөл аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы                       А.Тимошин
Ақкөл аудандық
мәслихат хатшысы                           Ж.Салыбекова
«КЕЛІСІЛДІ»
Ақкөл ауданының әкімі                      А.С.Үйсімбаев
Ақкөл аудандық мәслихатының

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 42 792 тысячи тенге.»;
приложения 147 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 123 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель сессии
Аккольского районного маслихата            А.Тимошин
Секретарь Аккольского
районного маслихата                        Д.Салыбекова
«СОГЛАСОВАНО»
Аким Аккольского района                   А.С.Уисимбаев
Приложение 1
к решению Аккольского
районного маслихата

14895
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
45139
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
45139
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық), округ әкімінің аппараты
84424
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
84324
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
100
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
15574,1
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясатын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13799
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
361,1
004
Біржолғы талондарды беру жөніндегі жұмысты ұйымдастыру және біржолғы талондарды сатудан түскен сомаларды толық алынуын қамтамасыз ету
900
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
300
011
Коммуналдық меншікке түскен мүлікті есепке алу, сақтау, бағалау және сату
214
02
Қорғаныс
1701
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
1701
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
1701
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
1300
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1300
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
1300
04
Бiлiм беру
1377260,4
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1377260,4
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
5572
003
Жалпы білім беру
1181034,4
004
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
4000
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттiк бiлiм беру мекемелер үшiн оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткiзу
14340
006
Балаларға қосымша білім беру
28647
009
Мектепке дейінгі тәрбиелеу мен оқытуды қамтамасыз ету
87813
015
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
13885
018
Кәсіптік оқытуды ұйымдастыру
18550
020
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету

14895
122
Аппарат акима района (города областного значения)
45139
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
45139
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула
(села), аульного (сельского) округа
84424
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
84324
022
Капитальные расходы государственного органа
100
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
15574,1
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
13799
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
361,1
004
Организация работы по выдаче разовых талонов и обеспечение полноты сбора сумм от реализации разовых талонов
900
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
300
011
Учет, хранение, оценка и реализация имущества, поступившего в коммунальную собственность
214
02
Оборона
1701
122
Аппарат акима района (города областного значения)
1701
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
1701
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
1300
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1300
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
1300
04
Образование
1377260,4
464
Отдел образования района (города областного значения)
1377260,4
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
5572
003
Общеобразовательное обучение
1181034,4
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
4000
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
14340
006
Дополнительное образование для детей
28647
009
Обеспечение дошкольного воспитания и обучения
87813
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей за счет трансфертов из республиканского бюджета
13885
018
Организация профессионального обучения
18550
020
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому за счет трансфертов из республиканского бюджета

143 052
оның iшiнде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
107 897
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
19 972
Қазақстан Республикасында бiлiм берудi дамытудың 2011-2020 жылдарға арналған мемлекеттiк бағдарламасын iске асыруға, оның ішінде:
5 697
негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға
4 097
үйде оқитын мүгедек балаларды жабдықтармен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз етуге
1 600
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынғы ақшалай қаражаттарын төлеуге
13 885
Мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі білім беру ұйымдары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін арттыруға
21 819
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде ауылдық елді мекендерді дамытуға
46 524
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
18 240
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасының іс-шараларын іске асыруға, оның iшiнде:
18 240
жалақыны ішінара субсидиялауға
5 037
жастар тәжiрибесi
929
жұмыспен қамту орталықтарын құруға
12 274
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
4 016
Мамандарға әлеуметтiк қолдау шараларын көрсетуді iске асыруға
4 016
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық), округ әкімінің аппараты
1 855
"Өңiрлердi дамыту" бағдарламасы шеңберiнде жергiлiктi өзiн-өзi басқаруды мемлекеттiк қолдау
1 855
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
11 044
Эпизоотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге
11 044
Дамытуға арналған нысаналы трансферттер
824 246
оның iшiнде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
42 608
Коммуналдық шаруашылықты дамытуға
42 608
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
781 638
Ауылды елді мекендерде сумен жабдықтау жүйесінің дамуына
593 566
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға
53 667
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін салуға және (немесе) сатып алуға
127 405
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде жетіспейтін инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және жайластыруға
7000
Бюджеттік несиелер
19 416
оның iшiнде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
19 416
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін жергілікті атқарушы органдарға берілетін бюджеттік кредиттер
19 416
Ақкөл аудандық мәслихаттың

143 052
в том числе:
Отдел образования района (города областного значения)
107 897
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
19 972
На реализацию Государственной программы развития образования в Республике Казахстан на 2011-2020 годы, в том числе:
5 697
Оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии и биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
4 097
обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
1 600
На ежемесячную выплату денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
13 885
На увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
21 819
На развитие сельских населенных пунктов в рамках Программы занятости 2020
46 524
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
18 240
На реализацию мероприятий Программы занятости 2020, в том числе:
18 240
частичное субсидирование заработной платы
5 037
молодежная практика
929
создание центров занятости
12 274
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
4 016
Для реализации мер по оказанию социальной поддержки специалистов
4 016
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
1 855
Для оказания содействия экономическому развитию регионов и системы расселения населения в рамках программы "Развитие регионов"
1 855
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
11 044
На проведение противоэпизоотических мероприятий
11 044
Целевые трансферты на развитие
824 246
в том числе:
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
42 608
На развитие коммунального хозяйства
42 608
Отдел строительства района (города областного значения)
781 638
На развитие системы водоснабжения в сельских населенных пунктах
593 566
На проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
53 667
На проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
127 405
На развитие и обустройство недостающей инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020
7000
Бюджетные кредиты
19 416
в том числе:
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
19 416
Бюджетные кредиты местным исполнительным органам для реализации мер социальной поддержки специалистов
19 416
Приложение 3
к решению Аккольского
районного маслихата